Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Lora  (Dream Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    takis_rel Avatartakis_relΜηνύματα: 123 Κριτικές: 25

    Ιστορίες: 0

    Κανει πολυ κοπο Αξιολόγηση: 7.67 — 22/04/2022 - 23:23
    Κανει πολυ κοπο Αξιολόγηση: 7.67 — 22/04/2022 - 23:23

    Εχει καλο παρουσιαστικο για μιλφ και ειναι χαμογελαστη. Στο σωμα εχει καποια κιλα συν αλλα με ομορφες καλες καμπυλες. 

    Το βυζι της υπεροχο και της αρεσει το πιπιλισμα στις ρωγες. Ηταν καθαρη αλλα εκανε και μπανιο δυο φορες, μια για τον καθε γυρο. Δεν ηταν πολυ της κουβεντας αλλα πολυ της συμμετοχης στο σεξ και εβγαλε παθος και ορεξη για σεξ. 

    Τεινει πολυ προς υποτακτικη και ακουει τι της λες και τι της ζητας. Κανει πολυ κοπο για να σε κανει να περασεις καλα. 

    Δαχτυλο δεχεται οσο θελεις και στηνεται καλα στα τεσσερα με καλη αποδοχη στο σφυροκοπημα.

    Πρωκτικο δεν δοκιμασα αλλα εχει καλο κωλο και ατριχη περιποιημενη κωλοτρυπιδα.

    Το γραφειο σωστο και ειχε πει στην κοπελα παο πριν τι ηθελα.

    Με την τιμη που δουλευει ειναι απολυτο vfm

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 80
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Albert Hofmann AvatarAlbert HofmannΜηνύματα: 91 Κριτικές: 19

    Ιστορίες: 0

    Mε αποζημιωσε Αξιολόγηση: 7.50 — 12/04/2022 - 15:41
    Mε αποζημιωσε Αξιολόγηση: 7.50 — 12/04/2022 - 15:41

    Ραντεβου σε ξενοδοχειο μαζι της πριν απο λιγες μερες. Οτι βλεπετε στις φωτογραφιες με μικρες διαφορες απο κοντα. Ειναι φωτια στο γαμησι με δυο λογια, τα λεφτα τα δινεις στο σωστο ατομο μαζι της. 

    Η διαθεση της πολυ καλη απο την αρχη, δε ξερω αν ημουν τυχερος αλλα πραγματικα με αποζημιωσε. 

    Μου εκανε βαθια λαρυγγοτη πιπα με περιποιηση της γυρο περιοχης, φτυσιματα και γλειψιματα απανωτα τετοια που μπορει και να χυσεις απο την αρχη. Ειναι καλη στο καβαλημα και το διασκεδαζει οταν εχει το πανω χερι, της αρεσει να χαιδευεται οσο γαμιεται και να παιζει με την κλειτοριδα της. 

    Το ενδιαμεσο πλυσιμο το καναμε μαζι και με μασαζ στην πλατη απο την πλευρα της. 

    Ξεκινησαμε το γαμησι ξανα με 69 και καυλωσαμε και οι δυο μας πολυ. Μολις την γυρισα στα τεσσερα και αρχισα το γαμησι αρχισε τα βογγητα και να τρεμουν τα ποδια της. Εφαγε χαστουκια στον κωλο απανωτα και δυνατο σφυροκοπημα με θεα τον κωλο της και την ατριχη κωλοτρυπιδα της. Καταφερε με την συμμετοχη της να με κανει να τελειωσω γρηγορα και τις δυο φορες. 

    Περασα καλυτερα απο οτι περιμενα και το πιο πιθανο ειναι οτι θα την ξαναπηδηξω αν την βρω στο γραφειο.


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 80
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    copycat AvatarcopycatΜηνύματα: 96 Κριτικές: 21

    Ιστορίες: 0

    Ειναι ο ορισμος του milf με Αξιολόγηση: 7.80 — 27/03/2022 - 22:31
    Ειναι ο ορισμος του milf με Αξιολόγηση: 7.80 — 27/03/2022 - 22:31
    Ειναι ο ορισμος του milf με μικρη παρεκληση στην εμφανιση που ηταν λιγο κατωτερη απο οτι θα ηθελα αλλα με πολυ μεγαλα βυζια υπερ απολαυστικα στο γλείψιμο. Αισθάνθηκα χαρα οταν την ειδα λογο του οτι φαινεται οτι κανει τα παντα για να ευχαριστηθείς. Μικρες διαφορες εχει απο τις φωτογραφιες που δεν αξιζει να τις αναφέρω καν. Διακρινεται στην περιποιηση στην τριχοφυΐα και στα ακρα, δινει την αισθηση οτι ειναι καθαρη και οτι μπορεις να την εμπιστευεσαι. Ασχοληθηκα πολυ με τα βυζια της, το ευχαριστήθηκε πραγματικα, την καυλωσα.... Στο σεξ ειχε πολυ καλη διαθεση και με λιγα λογια λυσσαει να γαμηθει. Απο την στιγμη που εβαλα δαχτυλο στο μουνι της μεχρι και το τελος ηταν πυραυλος... Στοματικο καναμε αμοιβαιο με πολλα διαλείμματα απο την δικη μου πλευρα να ευχαριστιεμαι να μου εξαφανιζεται η πουτσα μεσα στο λαρυγγι της. Αλλο ενα καλο συστατικο τα βρωμολογα που της ελεγα και λαμβανα πισω, με καύλωνε πολυ και την εσκιζα και ολο και περισσοτερο ζητουσε. Δεν ηταν μονο η εμπειρία της που επαιξε ρολο στο σεξ αλλα και η χημεια που αναπτυχθηκε μεταξυ μας εκτιναξε την καυλα. Αν το μυαλο σας παει σε μιλφ ριξτε μια ματια στην Λορα γιατι ξερει τι κανει...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    sex-guru Avatarsex-guruΜηνύματα: 136 Κριτικές: 29

    Ιστορίες: 0

    Εκλεισα ραντεβου με την Λορα σε Αξιολόγηση: 7.80 — 08/03/2022 - 21:04
    Εκλεισα ραντεβου με την Λορα σε Αξιολόγηση: 7.80 — 08/03/2022 - 21:04
    Εκλεισα ραντεβου με την Λορα σε ξενοδοχειο στα νοτια προαστια. Ηρθε ακριβως στην ωρα της και το γραφειο στην επικοινωνια ηταν αψογο. Οτι βλεπετε στις φωτογραφιες θα δειτε και απο κοντα. Δεν την λες ομορφη και εχει αρκετα κιλα παραπανω ενω στο προσωπο ειναι απλα ενταξει. Απο επικοινωνια κανει οτι πρεπει για να νιωσεις ανετα μαζι της αλλα δινει και την εντυπωση οτι ειναι αρκετα υποτακτικη, αυτο που ηθελα δηλαδη... Η πλαδαροτητα και τα παραπανω κιλα ειναι σε σημειο ανεκτικο λαμβανοντας υποψη και την ηλικια της. Αρχισε να δειχνει τις ικανοτητες της απο την αρχη με γλειψιμο παντου για να καυλωσω και μετα τσιμπουκι πολυ εμπειρο με γλειψιμο και στα αρχιδια. Σιγα σιγα εσπρωξα το κεφαλι της πιο κατω και αρχισε να μου γλυφει και τον κωλο. Δεν εγλειψα το μουνι της αλλα το δαχτυλιασα για πολυ ωραια και κατεβασε υγρα. Ξερει να στηνεται καλα και την ακους συνεχεια να ζηταει σκισιμο. Θελει προσοχη να μην βαλετε τζελ γιατι δεν εχει και το πιο στενο μουνι… Ναι μεν το νιωθεις αλλα μιλαμε για μιλφ με χιλιομετρα και οχι πιτσιρικα πρωταρα. Απο ολες τις στασεις το πισωκολλητο μου αρεσε περισσοτερο μαζι της λογο και της κωλαρας της που ειναι οπως θα την δειτε στις φωτογραφιες. Στο διαλειμμα χωρις να χασει χρονο πλυθηκε και αρχισε ξανα στοματικο. Προλοβα στην μια ωρα να την γαμησω αλλη μια φορα και το σπερμα το εριξα στο προσωπο. Επιτρεπει τοσα που για εμενα ειναι αναντικαταστατη.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    spyros89 Avatarspyros89Μηνύματα: 120 Κριτικές: 26

    Ιστορίες: 0

    Συναντηση με το μιλφακι εχτες το Αξιολόγηση: 8.80 — 26/02/2022 - 14:11
    Συναντηση με το μιλφακι εχτες το Αξιολόγηση: 8.80 — 26/02/2022 - 14:11
    Συναντηση με το μιλφακι εχτες το απογευμα. Ηρθε ενα δεκαλεπτο νωριτερα απο την ωρα που ειχαμε συμφωνησει αλλα ημουν ηδη ετοιμος οποτε δεν με πειραξε. Το ντυσιμο σικατο με κυριος μαυρο χρωμα το οποιο ανεδεικνυε ομορφα τις καμπυλες της. Περασε μεσα και δεχτηκε το ποτο που της προσφερα χωρις αντιρρηση και στην συνεχεια χωρις να χασει πολυ χρονο αρχισαμε φιλια και χουφτωματα. Επεσε στα γονατα με δικη της πρωτοβουλια και μου τον πηρε ολον στο στομα ξεκινωντας μια πιπα θεικη. Εγλυφε παντου ακομα και τα αρχιδια και λιγο ελειψε να γλυψει και τον κωλο. Πανω στο καυλι εκανε παιχνιδια με την γλωσσα τετοια που σε καποια φαση φοβηθηκα οτι θα χυσω και κρατηθηκα. Εδωσα χρονο να πλυθει και βρεθηκαμε στο υπνοδωματιο. Το σωμα της με τα κιλα της ειναι καλο, μακρυα απο μοντελε αλλα με ωραια σχηματα και εκει που πρεπει. Αρχισαμε σεξ σε στυλ gfe αλλα με το που μπηκα μεσα της ξυπνησε ο γαμιας μεσα μου και αρχισα να την σκιζω. Αντεξε το σφυροκοπημα χωρις καν να ζωριστει και βογγουσε πολυ καυλιαρικα. Το μουνι καλο αλλα και ο κωλος ωραιος απλα δεν τον πηρα αυτην την φορα. Στον δευτερο γυρο παιχτηκε φαση και με εκεινη απο πανω και μου εδειξε ποσο της αρεσει να γαμιεται. Τα βυζια της ητα υπεροχα και οπως ηταν απο πανω μου κουνιοταν με πολυ χαρη. Τελικα την εβαλα παλι στα τεσσερα και αρχισα και τα κωλο σκαμπιλια. Στο τελος εχυσα στα βυζια της και μια πιτσιλα της πηγε και στο προσωπο πραγμα για το οποιο δεν εκανε απολυτος κανενα παραπονο. Μια βιζιτα που ειναι σιγουρη απολαυση και με τιμη που ειναι χαρισμα κατα την γνωμη μου.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    poutsomaxos AvatarpoutsomaxosΜηνύματα: 100 Κριτικές: 20

    Ιστορίες: 0

    Η σελιδα του γραφειου αλλα και Αξιολόγηση: 7.60 — 11/02/2022 - 20:49
    Η σελιδα του γραφειου αλλα και Αξιολόγηση: 7.60 — 11/02/2022 - 20:49
    Η σελιδα του γραφειου αλλα και η εξυπηρετηση εχουν αναβαθμιστει. Με δυο τρια μηνυματα εκλεισα το ραντεβου και η καθυστερηση δεκα λεπτων εγινε με ειδοποιηση στο τηλεφωνο. Απο εμφανιση ειναι οτι βλεπετε στις φωτογραφιες, γυναικα, με αρκετα κιλα παραπανω και κοντα στα σαραντα απο ηλικια. Στο προσωπο ειναι μετρια δεν την λεω και ομορφη αλλα ουτε και ασχημη μπορεις να την πεις. Στην αρχη ειχα λιγο αμηχανια αλλα με το που αρχισε το μπλα μπλα ενιωσα τοσο ανετα οσο ποτε ξανα. Ειναι εξυπνη στον διαλογο και ξερει να σε καυλωνει εγκεφαλικα. Στην πιπα ειναι ακομα πιο επαγγελματιας, ξερει το τσιμπουκι, σπανια περιπτωση και το καλυτερο απο ολα σε κοιταει στα ματια με το πιο προστυχο βλεμμα που μπορεις να φανταστεις. Τα παπαρια δεν εχει θεμα να τα γλυφει για ωρες αρκει να εχεις τον χρονο διαθεσιμο... Στο σεξ γουσταρει, κινειται σαν φιδι και βογγαει σαν αληθινη πουτανα ενω τα χαστουκια στον κωλο δεν την χαλασαν καθολου. Τα χυσια στο προσωπο συμπληρωσαν μια εικονα που δεν θα την ξεχασω. Στο διαλειμμα πλυθηκα και επιασε αμεσως δουλεια κανοντας μου τον πυραυλο πολυ γρηγορα. Εφαγε ξανα ενα γαμησι τρελο και στο τελος μου εκανε και λιγο μασαζ στην πλατη. Στο συνολο μια μιλφ που μπορει να μην ειναι η καλυτερη απο εμφανιση αλλα το ντριμ δεν την κραταει χωρις λογο. Ξερει την δουλεια της οπος λιγες γυναικες του επαγγελματος αυτου.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    tsanis_enea Avatartsanis_eneaΜηνύματα: 134 Κριτικές: 35

    Ιστορίες: 0

    Πρωτη μου φορα μαζι της. Το Αξιολόγηση: 9.00 — 31/01/2022 - 22:28
    Πρωτη μου φορα μαζι της. Το Αξιολόγηση: 9.00 — 31/01/2022 - 22:28
    Πρωτη μου φορα μαζι της. Το ντυσιμο της ωραιο, της αναδεικνυε τα δυνατα της σημεια και την εκανε να φαινεται πολυ κομψη. Εκανε ντους πριν αρχισουμε και βγηκε απο το μπανιο με μαυρα εσωρουχα πολυ σεξυ και επισεις κομψα. Μου εκανε μια απο τις καλυτερες πιπες που μου εχουν κανει, δεν ειναι τυχαιο που συνεχιζει την δουλεια, ξερει ολα τα κολπα και δεν κολαει πουθενα. Πολυ ωραιος και ο τροπος που σε καυλωνει εγκεφαλικα με κοιταγματα στην διαρκεια της πιπας και στο σεξ με τα βογγητα της που ειναι αδυνατον να καταλαβεις αν ειναι αληθινα η οχι. Αρχικα το καναμε σε πισωκολλητο με πολυ καλη συμμετοχη και στησιμο τελειο. Το μουνι της καλο και η οι κινησεις της αρμονικες με το σπρωξιμο μου. Αντεξε σε υψηλες στροφες και απο πανω ηταν επισεις πολυ δυνατη. Στο δευτερο γυρο την πηρα ιεραποστολικο με τα ποδια ψηλα μεχρι τους ωμους. Πολυ γουσταρα που γαμουσα ενα μιλφ προστυχα και το γουσταρε και εκεινη ακομα περισσοτερο. Ηταν ενα ραντεβου που δεν θα ξεχασω ευκολα. Επαναληψη θα γινει συντομα μολις τελειωσω με τις νεαρες που εχουν ερθει.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    okafetzis AvatarokafetzisΜηνύματα: 142 Κριτικές: 30

    Ιστορίες: 0

    H Lora ειναι μιλφ , γεματουλα, Αξιολόγηση: 7.00 — 20/01/2022 - 11:48
    H Lora ειναι μιλφ , γεματουλα, Αξιολόγηση: 7.00 — 20/01/2022 - 11:48
    H Lora ειναι μιλφ , γεματουλα, οτι βλεπεις στις φωτογραφιες. Εμφανισιακα απο σωμα και προσωπο ειναι μεσαια. Εχει καλο μεγεθος στηθους και ο κωλος της ειναι ελκυστικος, σε κανενα δεν εχει χαλαρωση. Ειναι κοινωνικη και η διαθεση της καλη απο την αρχη μεχρι το τελος. Ηταν καθαρη και περιποιημενη σε ολα. Απο υπηρεσιες μιλαμε για επαγγελματια με αντοχες. Πιπα dt, γλυψιμο στα αρχιδια και προοπτικες ακομα και για γλυφωκολαδα. Δεχεται δαχτυλιασμα απροβληματιστα και καυλωνει φανερα. Στο σεξ το ιδιο καλη, αντεχει τα ζορια και στηνεται οπως πρεπει. Πολυ καλη η θεα στα τεσσερα και η συμμετοχη επισεις πολυ καλη. Οπως και να το δεις ηταν μια καλη συναντηση, εγω την προτεινω.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    arkoudos28 Avatararkoudos28Μηνύματα: 134 Κριτικές: 29

    Ιστορίες: 0

    Ηρθε στην ωρα της με ζωηρη Αξιολόγηση: 7.60 — 09/01/2022 - 23:34
    Ηρθε στην ωρα της με ζωηρη Αξιολόγηση: 7.60 — 09/01/2022 - 23:34
    Ηρθε στην ωρα της με ζωηρη διαθεση και ζητησε ντους το οποιο εκανε γρηγορα. Το σωμα της για την ηλικια της μου αρεσε και τα κιλα ηταν πολυ ωραια πανω της. Με έγλειψε σε ολο το σωμα απο λαιμο μεχρι αρχιδια αργα και καλα για να το νιωθω. Ηταν καλη στο να σε καυλωνει και κανει μια πιπαρα χωρις χερια και ασταματητα. Της έβαλα δάχτυλο και επαιζα με το μουνι της μεχρι που αρχισε να χυνει. Εβαλα καποτα και αρχισαμε με πισωκολλητο και σπανκινγκ μαζι. Δεν την χαλασε καθολου και αρχισε βογγητα. Το μουνι της ηταν υγρο και καλο απο αισθηση ενω το ξυρισμα που ειχε κανει ηταν τελειο. Εχυσα τον κωλο της και πηγα για ντους. Με το που επεστρεψα αρχισε παλι στοματικο και αμεσα μου εγινε σκληρη. Μπηκα παλι στα τεσσερα οπου καναμε μια επαναληψη ακομα καλυτερη. Δεν σταμάτησε η συμμετοχη της μεχρι να χυσω αλλα και μετα μου εκανε καλη παρεα. Στο φυγε της υποσχεθηκα κριτικη και γι’αυτο γραφω..
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    katharoulis AvatarkatharoulisΜηνύματα: 229 Κριτικές: 19

    Ιστορίες: 0

    Η Λωρα ειναι ενα τρομερο μιλφ Αξιολόγηση: 8.20 — 28/12/2021 - 15:06
    Η Λωρα ειναι ενα τρομερο μιλφ Αξιολόγηση: 8.20 — 28/12/2021 - 15:06
    Η Λωρα ειναι ενα τρομερο μιλφ που το βλεπεις και το μυαλο σου παει σε ακραιες καταστασεις. Δεχτηκε και δυο και τρια δαχτυλα στο μουνι ενω πνηγοταν με το καυλι μου στον λαιμο της. Ειναι εκφυλο πλασμα με καλο κορμι και προστυχη φατσα. Τα σαλια απο το στομα της στο καυλι μου ετρεχαν και εκεινη τα ρουφαγε και μου τον στεγνωνε ασταματητα. Δεν κρατηθηκα και εχυσα μεσα στο στομα της, σιγουρα μερικα πηγαν στο στομαχι και τα λιγα στο στομα τα εφτυσε. Απο αισθηση το μουνι της ειναι ικανοποιητικο και τα βογγητα της ειναι οτι πρεπει χωρις να φαινονται ψευτικα. Το βυζι της εινα καλου μεγεθους και το κωλαρακι της απο πισω ωραια θεα. Η βαλβιδα δουλεμμενη αλλα δεν πηρα αυτην την φορα. Τα στησιματα και οι εναλλαγες στασεων πολυ καλα, αληθινη επαγγελματιας Ηταν καθαρη και εκανε και ντους ενδιαμεσα. Γενικα μαζι μας ταιριαξε πολυ η χημεια μας και πηρα αυτο που ηθελα με το παραπανω Υπαρχουν και πιο ομορφες αλλα οι υπηρεσιες της ειναι αναντικαταστατες. Μην ψαχνετε αλλου...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    rologas AvatarrologasΜηνύματα: 82 Κριτικές: 18

    Ιστορίες: 0

    Εκλεισα μερες πριν το ραντεβου γιατι Αξιολόγηση: 7.00 — 17/12/2021 - 21:53
    Εκλεισα μερες πριν το ραντεβου γιατι Αξιολόγηση: 7.00 — 17/12/2021 - 21:53
    Εκλεισα μερες πριν το ραντεβου γιατι ο διαθεσιμος χρονος ηταν περιορισμενος και δεν ηθελα να εχουμε προβληματα τελευταιας στιγμης. Εγιναν στην ωρα τους ολα και η γυναικα ειναι αυτο που βλεπεις στις φωτογραφιες. Εκφυλο μιλφ με πολυ εκφραστικα ματια και τροπο να σε καυλωσει κατευθειαν. Δεν ειναι φυσικα μοντελο αλλα για μιλφ ειναι οτι πρεπει. Τα πρωτα λεπτα συστηθήκαμε και με την συζητηση μπηκαμε σιγα σιγα στο παιχνιδι με φιλια και χαδια απο την Λορα η οποια δεχτηκε να την δαχτυλιασω χωρις κανενα προβλημα. Καυλωσε και εκεινη και δεν εκρυψε την αναγκη της να εχει το καυλι μου στο στομα της. Επεσε κατω και αρχισε ενα τσιμπουκι καθως πρεπει για γυναικα με την εμπειρια της. Εδωσε πονο με βαθυ λαρυγγι και φτυσιμο - γλυψιμο απανωτο. Ειναι καθαρη και δεχεται γλειφομουνι αλλα περισσοτερο δεχτηκα στοματικο παρα εδωσα. Οι τρυπες της ειναι ωραιες και καθαρες με περιποιηση στην τριχοφυια. Ειναι απολυτα δεκτικη στο γαμησι, δινεται ολοκληρωτικα. Περασα πολυ ωραια μαζι της λογο της συμμετοχης και της πραγματικης της διαθεσης για σεξ. Εννοειτε οτι θα την προτεινω και σε αλλους και αν δεν εχω ορεξη για νεες κοπελες θα την επισκεφτω ξανα
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    glastras AvatarglastrasΜηνύματα: 104 Κριτικές: 23

    Ιστορίες: 0

    Η πρωτη εικονα με το εκφυλο Αξιολόγηση: 7.20 — 10/12/2021 - 22:46
    Η πρωτη εικονα με το εκφυλο Αξιολόγηση: 7.20 — 10/12/2021 - 22:46
    Η πρωτη εικονα με το εκφυλο προσωπο της και την εκφραση σκισε με ηταν καυλωτικη απλα. Ενιωσα λιγο αβολα αλλα αμεσως αρχισε να σπαει τον παγο με τον κοινωνικο της χαρακτηρα. Το ντυσιμο ηταν πουτανε, εκανε μπαμ... Απο σωμα οτι βλεπεις, καλες αναλογιες αλλα λιγο φυσικο κρεμασμα απο δω και απο κει χωρις να ασχημαινει. Πολυ καλη η συμμετοχη της απο την αρχη μεχρι το τελος, σαν να κανεις ερωτα με την γυναικα που γουσταρεις, δεν σε αφηνει να πληξεις κραταει το ενδιαφερον ψηλα. Κανει ωραια γλυψιματα και τσιμπουκι κορυφαιο, χυδαιο και βαθυ, χωρις πατω το στομα της. Και τις δυο φορες προηγηθηκε στοματικο πριν το σεξ με δικη της πρωτοβουλια. Εχυσα την πρωτη φορα στο στομα της και εβγαλε εξω την γλωσσα της να μου τα δείξει. Ο δευτερος γυρος ηταν με περισσοτερη διαρκεια και πολλες εναλλαγες στασεων. Ξερει να στηνεται και να γαμιεται σε οτι σταση γουσταρεις. Απο πισω καλη η θα και στο cowgirl σε ξεζουμιζει. Εμεινε μεχρι το τελευταιο λεπτο του ραντεβου μαζι μου και ειπε ενα μεγαλο ευχαριστω για τα λεφτα που πηρε.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    brillantious AvatarbrillantiousΜηνύματα: 90 Κριτικές: 18

    Ιστορίες: 0

    Πηγαινα για αλλη κοπελα αλλα δεν Αξιολόγηση: 7.60 — 30/11/2021 - 16:58
    Πηγαινα για αλλη κοπελα αλλα δεν Αξιολόγηση: 7.60 — 30/11/2021 - 16:58
    Πηγαινα για αλλη κοπελα αλλα δεν ηταν διαθεσιμη και σκεφτηκα οτι εχω πολλες καυλες για να σταματησω την αναζητηση και να περιμενω. Η Λορα ηταν διαθεσιμη και ακουσα καλα λογια απο το γραφειο. Μολις βρεθηκαμε δεν χασαμε χρονο και αρχισμε τα προκαταρκτικα. Ειναι εντυπωσιακο το τσιμπουκι της. Το κανει χωρις χερια και τον παιρνει ολον μεσα βαθια και μαλιστα τον κραταει εκει. Ολο το θεαμα σε συνδιασμο με τις εκφυλες ματιες με εκανε να χυσω στην αρχη μεσα στο στομα της. Μετα το πλυσιμο αρχισε παλι πιπα ωραια ξανα χωρις να εχει πεσει το επιπεδο. Καυλωσα και αρχισαμε το σεξ στα τεσσερα. Ηταν ετοιμη και για πρωκτικο και ηταν αυτη η επομενη κινηση. Με λιγο τζελ της τον εβαλα μεσα σχετικα ευκολα και αρχισα να την γαμαω ολο και πιο δυνατα. Ο κωλος της ειχε ωραια αισθηση δεν ηταν πολυ δουλεμενος. Το αισθανοταν περισσοτερο και απο το γαμησι στο μουνι και μπορω να πω οτι περσα τελικα φανταστικα μαζι της. Εχυσα πολυ βαθια μεσα της φυσικα χωρις να βγαλω την καποτα. Ειχε την ευγενεια στο τελος να μου καθαρισει τον πουτσο με υγρο μωρομαντηλο και να περιμενει μερικα λεπτα μεχρι να κλεισει η ωρα. Ηταν μια εναλλακτικη που μου βγηκε πολυ καλη
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    minastsak AvatarminastsakΜηνύματα: 113 Κριτικές: 26

    Ιστορίες: 0

    Χαιρετω τους πουτανιαρηδες. Ειδα τις προστυχες Αξιολόγηση: 8.00 — 19/11/2021 - 22:15
    Χαιρετω τους πουτανιαρηδες. Ειδα τις προστυχες Αξιολόγηση: 8.00 — 19/11/2021 - 22:15
    Χαιρετω τους πουτανιαρηδες. Ειδα τις προστυχες φωτογραφιες και ενιωσα να ταυτιζεται με τις ορεξεις μου. Ειναι ενα προστυχο μιλφ που τα ορια της επεκτεινονται μεχρι εκει που επεκτεινεται το χρημα που της δινεις. Η φαντασια μου οργιαζει με αυτες τις γυναικες και τα δινω ευκολα τα λεφτα. Προσφερει και μασαζ αλλα λιγο με ενδιεφερε, της ζητησα να γδυθει και μετα απο συντομη βολτα στην τουαλετα μου ηρθε γυμνη στα κρεβατι. Την διεταξα να μου παρει πιπα και υπακουσε χωρις να μιλησει καν. Αρχισε με απλο γλυψιμο στο καυλι και μετα τον επερνε ολο και πιο μεσα. Καυλωσα πολυ και της επιασα το κεφαλι απο πισω και της τον εβαλα ολον μεσα μεχρι το λαρυγγι. Ειδα οτι αντεχει και αρχισα το mouthfuck. Οσο και να μην ειναι φρεσκια μια γυναικα που κανει τετοια υπηρεσια αξιζει τα λεφτα. Δακρυσε και με γεμισε με σαλιο αλλα μετα φροντησε με το στομα της να με στεγνωσει ενω το σπερμα στο τελος το κρατησε μεχρι που την αφησα να παει ξανα στην τουαλετα. Το πρωτο χυσιμο ηταν για να ερθω στα ισα μου. Ξεκινησα το δευτερο με μουνι αλλα συντομα περσα στον κωλο της. Πονεσε λιγο στην αρχη γιατι της τον εβαλα μεσα επιτηδες αγρια. Τα βογγητα της με καυλωσαν ακομα περισσοτερο. Εχει καλη κωλοτρυπιδα αλλα φροντησα να της τον σκισω το κωλο με πολυ αγριο γαμησι. Ηταν καθαρος αλλα εβγαλε αφρο που λογικο ηταν με αυτο που της εκανα. Οταν ηρθε το τελος την εχυσα στο προσωπο αυτην την φορα. Ενιωσα πολυ ευχαριστημενος μαζι της δυσκολα βρισκεις γυναικα να τα κανει ολα μαζι.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    AnteToPoulo AvatarAnteToPouloΜηνύματα: 340 Κριτικές: 57

    Ιστορίες: 0

    Ειχα μερες που σκεφτομουν να παρω Αξιολόγηση: 7.00 — 12/11/2021 - 15:01
    Ειχα μερες που σκεφτομουν να παρω Αξιολόγηση: 7.00 — 12/11/2021 - 15:01
    Ειχα μερες που σκεφτομουν να παρω μια μιλφ και εχτες το πηρα αποφαση να κανω την κινηση. Στα διαφορα γραφεια που εψαξα μου αρεσαν δυο κοπελες η μια εκ των οποιων δεν ηταν διαθεσιμη οποτε πηρα την Λορα. Το ραντεβου εγινε σε ενα ξενοδοχειο στο κεντρο που εχω συνηθησει να περνω τα κοριτσια για σεξ. Πηγα νωρητερα και ετοιμαστηκα ενω η αφηξη εγινε με πεντε λεπτα καθυστερηση. Το ντυσιμο της ηταν απλο αλλα το υφος της πολυ πικαντικο. Εχει βλεμμα καυλιαρικο και σεξυ φωνη. Απο την συζητηση στο σεξ δεν χρειαστηκε πολυς χρωνος για να περασουμε και απο την αρχη εδειξε την προθεση της να με κανει να ευχαριστηθηω. Στον πρωτο γυρο δεν χασαμε χρονο σε προκαταρκτικα γιατι ειχα ειδη καυλες και μετα απο συντομο τσιμουκι καθησε πανω μου και καναμε ενα ωραιο καρεκλατο. Ειναι πολυ ευκινητη και ζωηρη και κανει εκπληκτικο πηδημα οταν ειναι απο πανω. Εχυσα χωρις να αλλαξουμε σταση και μετα πηγα να πλυθω στο μπανιο. Και εκεινη διατηρησε τον κωδικα καθαριοτητας και μετα πεσαμε μαζι στο κρεβατι και αρχισε το μασαζ. Ταυτοχρονα αρχισε φιλια και γλυψιματα σε ολο το σωμα. Η πιπα που μου εκανε την δευτερη φορα ηταν αναγκαια και πολυ καλυτερη απο την πρωτη. Την εκανε με βαθος και πολυ γλυψιμο στα αρχιδια. Σεξ καναμε σε doggy style. Ηταν απολαυστηκο και για τους δυο μας. Συμμετειχε με φωνη και κουνωντας την λεκανη της. Την γαμησα δυνατα τα τελευταια λεπτα και ηταν πολυ εντονη η στιγμη και για τους δυο μας. Ολοκληρωσα πανω στην πλατη της. Εμεινε για λιγο εκει με τα χυσια πανω της πριν παει να πλυθει. Εκει εληξε το ραντεβου μας. Ειναι vfm η Λορα, αυτο τα λεει ολα.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    gekosfuck AvatargekosfuckΜηνύματα: 101 Κριτικές: 22

    Ιστορίες: 0

    Ηταν η πρωτη μου φορα μαζι Αξιολόγηση: 7.60 — 04/11/2021 - 21:26
    Ηταν η πρωτη μου φορα μαζι Αξιολόγηση: 7.60 — 04/11/2021 - 21:26
    Ηταν η πρωτη μου φορα μαζι της. Απο εμφανιση στο προσωπο ειναι μετρια και στο σωμα ειναι κατι παραπανω αλλα δεν ειναι ασχημη. Ειναι πραγματικη πουτανα που κατευθειαν βλεπεις οτι ξερει πολλα και δεν σε αφηνε να πληξεις ποτε. Απο το σοσιαλ κιολας αρχισε να με καυλωνει με τα υπονοουμενα και τις ματιες της. Με εγδυσε και με εγλυψε παντου στο σωμα. Στο τσιμπουκι εμεινα πολυ ευχαριστημενος γατι το κανει με υπομονη και επιμονη και γλυψιμο στο καυλι αλλα και στα αρχιδια. Εχει την συνηθεια να σαλιωνει πολυ τον πουτσο και μετα να τον στεγνωνει με τον ρουφηγμα της. Την εξετασα να δω αν ειναι καθαρη και αφου σιγουρευτικα αρχισα και εγω να την γλειφω ειδικα στα βυζια της. Ανταποκρηθηκαν ωραια στο γλειψιμο μου και σκληρυναν και τοτε αρχισαμε το γαμησι. Το μουνι της αν και εχει παρελθον στην δουλεια εχει καλη αισθηση και με το τζελ εγινε πολυ καλο. Κανει ωραια βογκητα οταν γαμιεται και ενιωσα οτι πραγματικα της αρσε το σεξ που της εκανα. Εχυσα περιπου στον μισο χρονο και χωρις να χασω λεπτο ετοιμαστηκα για τον δευτερο γυρο. Αρχισαμε με πρωτη επιλογη σταση πισοκολλητο και μετα αλλαξαμε σε ιεραποστολικο και με τα ποδια της στους ωμους μου. Ειναι απο τις γυναικες που στηνονται πολυ ωραια σε καθε σταση και κανουν μικρες κινησεις με την λεκανη για να συμμετχουν στο γαμησι. Ηταν ωραιος και ο δευτερος γυρος και το ενδιαφερον της δεν επεσε καθολου μεχρι το τελος. Τα λεφτα που της δινεις ειναι λιγοτερα σε σχεση με αλλες αλλα οι υπηρεσιες της ειναι πολυ σωστες.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    rizoss AvatarrizossΜηνύματα: 107 Κριτικές: 22

    Ιστορίες: 0

    Ειναι πολυ προστυχο μιλφ με κωλαρα Αξιολόγηση: 7.40 — 31/10/2021 - 14:30
    Ειναι πολυ προστυχο μιλφ με κωλαρα Αξιολόγηση: 7.40 — 31/10/2021 - 14:30
    Ειναι πολυ προστυχο μιλφ με κωλαρα ιδανικη για να την παρεις στα τεσσερα. Η γλωσσα της ειναι το καλυτερο εργαλειο για να σου ερεθισει και γλυψει οτι ευαισθητο σημειο εχει το σωμα και εννοειτε και το καυλι. Σαλιωνει και φτυνει τον πουτσο και μετα τον λατρευει με την γλωσσα την κλεινωντας τα ματια και μουγκριζωντας. Ειναι δυνατη στο βαθυ αλλα λογο μεγεθους το καταφερε μεχρι ενα σημειο. Της μιλαγα προστυχα και μου υποταχτηκε εντελως κανωντας αυτο που της ζηταγα. Την εβαλα να στηθει στα τεσσερα και την γαμησα με τα δαχτυλα. Δεχτηκε δυο τρια και αρχισα να της κανω και σπανκινγ στον κωλο. Ηταν μετριας εντασης αλλα στο προσωπο που την ειδα ειχε καυλωσει και με παρακαλεσε να την γαμησω. Μπηκα στο μουνι της και δεν σταματησα να την γαμαω μεχρι να χυσω. Βογκουσε δυνατα και συνεχομενα χωρις να καταλαβαινω οτι υποκρινεται. Το μουνι της ειναι καλο και η φυσικη λιπανση τελεια. Το ραντεβου ηταν μιας ωρας αλλα με τα προκαταρκτικα που καναμε δεν προλαβα να την γαμησω και δευτερη φορα. Στα τελευταια λεπτα μου εκανε μασαζ και εφυγα πολυ ικανποποιημενος.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    daskos78 Avatardaskos78Μηνύματα: 202 Κριτικές: 43

    Ιστορίες: 0

    Μου αρεσε ο τροπος που κραταει Αξιολόγηση: 7.60 — 23/10/2021 - 21:50
    Μου αρεσε ο τροπος που κραταει Αξιολόγηση: 7.60 — 23/10/2021 - 21:50
    Μου αρεσε ο τροπος που κραταει το σπερμα στο στομα για να το δειξει, αξιζει το εικοσαρικο. Στα υπολοιπα ειναι απλα μια εμπειρη μιλφ που δεν απεχει σε εμφανιση απο τις φωτογραφειες. Εχει καλο σωμα με δερμα το οποιο εχει τα σημαδια του χρονου αλλα οχι πολλα για την ηλικια της. Οσο την γαμουσα εδειχνε το μεγιστο ενδιαφερον που πρεπει, εμεινα ευχαριστημενος και με τις στασεις της, τις κανει πολυ καλυτερα απο κατι νεες που τωρα μαθαινουν. Απο μια ωρα την κρατησα μιαμιση, ευτυχως ειχε χρονο διαθεσιμο για να μεινει. Επομενη φορα θα την παρω μαζι με εναν φιλο παρτουζα, πιστευω θα ειναι ωραια.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    AnteToPoulo AvatarAnteToPouloΜηνύματα: 340 Κριτικές: 57

    Ιστορίες: 0

    Στο ξενοδοχειο ηρθε στην ωρα που Αξιολόγηση: 7.00 — 14/10/2021 - 13:30
    Στο ξενοδοχειο ηρθε στην ωρα που Αξιολόγηση: 7.00 — 14/10/2021 - 13:30
    Στο ξενοδοχειο ηρθε στην ωρα που ειχαμε κανωνισει και ευτυχως γιατι μετα ειχα δουλεια και δεν επρεπε να αργησω. Το ντυσιμο της ηταν απλο, πιο απλο απο οτι πρεπει μπορω να πω αλλα οι τροποι της ηταν ωραιοι και οι κινησεις της πολυ σεξυ. Ειναι γυναικα που σε κανει γρηγορα να ξεχασεις οτι σε απασχολει απο το σοσιαλ κιολας. Αρχισε το σεξ με τσιμπουκι μαεστρικο με καλο βαθυ λαρυγγι και σαλιωμα - ρουφιγμα απανωτο πολλες φορες. Στις μπαλες μου εκανε ενα απο τα καλυτερα γλειψιματα που μου εχουν κανει ποτε. Τα βυζια εχου λιγη χαλαρωση αλλα καλη ρωγα σταφυλι και ειναι καθαρη οποτε της τα εγλειψα καλα πριν αρχισουμε το γαμησι. Προτιμησα την σταση στα τεσσερα γαιτι εχει και ωραιο κωλο. Ειναι αρκετα δεκτικη και στο σπανκινγκ και στα βρομολογα τα οποια ανταποδιδει εξισου καλλα. Απο στενοτητα το μουνι ειναι οτι πρεπει και αλλο ενα καλο οτι υγραινει φυσικα. Και στους δυο γυρους την πηρα στα τεσσερα με εναλλαγες στο ρυθμο απο χαλαρο μεχρι και πολυ δυνατο. Συμμετεχει επισεις και με βογκητα τα οποια θεωρο οτι ειναι απαραιτητα ιδιαιτερα οταν ανεβαινουν οι στροφες. Η Λορα απο δω και περα θα ειναι το σταναταρακι μου στις μιλφ γιατι ειναι vfm.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    rologas AvatarrologasΜηνύματα: 82 Κριτικές: 18

    Ιστορίες: 0

    Με την Λορα ηταν η πρωτη Αξιολόγηση: 7.00 — 09/10/2021 - 16:39
    Με την Λορα ηταν η πρωτη Αξιολόγηση: 7.00 — 09/10/2021 - 16:39
    Με την Λορα ηταν η πρωτη φορα που καναμε ραντεβου. Ηρθε ντυμενη απλα και βαμμενη ομορφα στο προσωπο. Μεσα σε δεκα λεπτα ειχαμε γνωριστει και ειχε βγαλει τα ρουχα και καναμε προκαταρκτικα. Φιλαει ωραια στο σωμα και κανει τσιμπουκι με αργο ρυθμο και βασανιστικα καλο. Τα αρχιδια τα παιρενει και τα δυο στο στομα μαζι και λιγο θελει για να παει στον κωλο. Στο σεξ ειναι καλη στο να δειχνει οτι περναιε καλα και με εκανε να νιωσο τελεια. Στισηματα κανει οποια θελεις και καλα μαλιστα. Δεν πηρε την προσοχη της απο πανω μου μεχρι να φυγει.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    skiourakos AvatarskiourakosΜηνύματα: 98 Κριτικές: 22

    Ιστορίες: 0

    Με δυσκολια κατεληξα στην Λορα γιατι Αξιολόγηση: 8.40 — 01/10/2021 - 21:55
    Με δυσκολια κατεληξα στην Λορα γιατι Αξιολόγηση: 8.40 — 01/10/2021 - 21:55
    Με δυσκολια κατεληξα στην Λορα γιατι δεν μπορουσα να αποφασισω ποια να πρωτο παρω με τοσες κοπελες. Η συναντηση εγεινε σε ξενοδοχειο και ηρθαμε και οι δυο την ιδια ωρα. Βαφεται ωραια στο προσωπο προσθετωντας περισσοτερη ομορφια στην εικονα της. Εχει ευγενεια και ντυνεται με απλα ρουχα που δεν προκαλουν. Η αρχικη συζητηση ηταν συντομη αλλα αρκετη για να σπασει ο παγος και να αρχισει ενα φασωμα που κατεληξε σε 69. Εχει ωραια βυζια και επιτρεπεται γλειψιμο οσο θελεις και δαχτυλιασμα επισεις οπου γουσταρεις. Το τσιμπουκι που κανει ειναι καλου επιπεδου και δεν σε ποναει με δοντια. Το κανει με λιγο χερι και επειδη ειχα ξυρισμενα αρχιδια μου τα εγλειψε πολυ ωραια. Το μουνι της ηταν επισεις ξυρισμενο και καθαρο. Ξεκινησαμε το γαμησι στα τεσσερα με χρηση λιγου λιπαντικου. Ειχε ικανοποιητικη αισθηση αλλα οχι και την πιο στενη τρυπα. Στηνεται καλλα γενικα και σε διευκολυνει στο γαμησι. Παιχτηκανε δυο γυροι και οι δυο με χυσιμο μεσα στο μουνι της. Η Λορα εφυγε χαμογελαστη απο το δωματιο και εγω μπορω να πω οτι τα λεφτα μου πιασαν τοπο. Ηταν απλα ενα μιλφ
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    fos-kwlos Avatarfos-kwlosΜηνύματα: 70 Κριτικές: 15

    Ιστορίες: 0

    Η Λορα ειναι ενα μιλφ καλο Αξιολόγηση: 7.20 — 25/09/2021 - 19:53
    Η Λορα ειναι ενα μιλφ καλο Αξιολόγηση: 7.20 — 25/09/2021 - 19:53
    Η Λορα ειναι ενα μιλφ καλο απο εμφανιση αλλα πολυ δεκτικη σε οτι της ζητησεις. Λιγο πολυ αν θελετε να ξερετε περισσοτερα για την εμφανιση της αρκει να δειτε τις φωτογραφιες, ελαχιστα διαφερει. Κανει ενα απο τα καλυτερα τσιμπουκια η κοπελα, δεν θέλεις να τελειωσει... Τα βυζιά της εχουν μικρη χαλαρωση αλλα καλο μεγεθος και ρωγα που σκληραινει οταν την γλυφεις. Στο σεξ σε ενθρυνει να την σκισεις και το μουνι της εχει καλη αισθηση. Οι στασεις που κανει ειναι καλες και με βολεψε σε ολες. Την πρωτη χυσια την δεχτηκε στα βυζια και την δευτερη στον κωλο. Στα τεσσερα ειναι η καλυτερη σταση για να την γαμησεις βλεποντας και τον κωλο της. Ειναι απο τις ποιο τιμιες επιλογες που εχω κανει τον τελευταιο καιρο.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    DrJohn AvatarDrJohnΜηνύματα: 82 Κριτικές: 18

    Ιστορίες: 0

    Είναι τίμιο μιλφ όχι και τόσο Αξιολόγηση: 7.80 — 18/09/2021 - 19:52
    Είναι τίμιο μιλφ όχι και τόσο Αξιολόγηση: 7.80 — 18/09/2021 - 19:52
    Είναι τίμιο μιλφ όχι και τόσο ωραίο απο πρόσωπο... Στο σώμα αξίζει για αυτό που δίνεις. Απο τις υπηρεσίες της σε όλα είμαι ικανοποιημένος εκτός του ότι σε καποια φάση ήταν απρόσεκτη στο στοματικό και ακουμπησε δόντι χωρίς να προκαλεσει φυσικά τραυματισμό, μόνο ενόχληση. Το μουνί της καλό και ας έχει πολλα χιλιόμετρα και βάζει τζελ πριν αρχίσει. Στο σεξ ήταν ενεργιτική αλλα την πρώτη φορά γενικά λιγο σιωπιλή. Ο δευτερος γυρος παιχτηκε με περισσοτερα βογκητά και ήταν πολύ πιό αληθηνός. Πέρασα καλά αλλά δεν θα έπαιρνα ξανά την ίδια, η μία φορά μου φτάνει
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    lefterakis-ma Avatarlefterakis-maΜηνύματα: 76 Κριτικές: 17

    Ιστορίες: 0

    Μιλφ καθαρά η Λορα, Ελληνιδα και Αξιολόγηση: 7.80 — 09/09/2021 - 23:49
    Μιλφ καθαρά η Λορα, Ελληνιδα και Αξιολόγηση: 7.80 — 09/09/2021 - 23:49
    Μιλφ καθαρά η Λορα, Ελληνιδα και πολυ καλη στο σοσιαλ κομμάτι. Με έκανε να νιώσω άνετα και τα πρώτα φιλιά που ανταλλάξαμε ήταν πραγματικα ωραία. Τα χαρακτηριστικά της στο πρόσωπο είναι ωραία αν και δεν είναι κοριτσάκι και στο σωμα την καταβρήκα μαζί της αφου έψαχνα κατι ώριμο. Η εμπειρία της στο στοματικό είναι εντυπωσιακή και το ίδιο εντυπωσιακή είναι και στο σεξ. Παιρνει πρωτοβουλίες και γαμιέται σαν καβλωμένη γκόμενα με πάθος και ασταμάτητα. Τη πρώτη φορά έχυσα νωρίς αφου δεν περίμενα να είναι τόσο καλή και δεν την έπαιξα πριν παω. Στον δευτερο πήγαμε πιο αργά και είχε μεγάλη διάρκεια. Η σταση που καναμε ήταν ιεραποστολικό και στα τεσσερα κοντά το τέλος. Δεν την ενοχλει να την γαμάς δυνατά και μαλιστα έφαγε και μερικά μπατσάκια στα κωλομέρια τα οποία τα ευχαριστήθηκε κιόλας. Είναι ωραία και τα βογκητά της τα οποία δεν είναι μεγάλης εντασης αλλά ευχάριστα στα αυτιά. Ικανοποιήθηκα μαζί της....
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    parthenovgaltis AvatarparthenovgaltisΜηνύματα: 88 Κριτικές: 18

    Ιστορίες: 0

    H γυναίκα είναι πολύ κίνκι. Γουστάρει Αξιολόγηση: 7.80 — 19/07/2021 - 00:26
    H γυναίκα είναι πολύ κίνκι. Γουστάρει Αξιολόγηση: 7.80 — 19/07/2021 - 00:26
    H γυναίκα είναι πολύ κίνκι. Γουστάρει να της βάζεις δάχτυλα και να της ανοίγεις τις τρύπες για να δεις μέσα... Κάνει πίπα χωρίς προφυλακτικό χωρίς να δει καν αν είσαι καθαρός η όχι και το βαθύ λαρύγγι είναι η κατάληξη κάθε εισχώρησης της πούτσας μέσα στο στόμα της. Λέει βρομόλογα και τα δέχεται σε συνδυασμό με χαστούκια στον κώλο της. Το σπάνκινγκ που της έκανα είχα καιρό να το κάνω σε γυναίκα. Και φυσικά και ήμουν καθαρός όταν πήγα αλλά μου έκανε εντύπωση που δεν το έλεγξε και ταυτόχρονα με καύλωσε περισσότερο. Όπως μου έπαιρνε πίπα της έριχνα πουτσοσκάμπηλα στο πρόσωπο και της έπιανα το κεφάλι και της γαμούσα το λαρύγγι κάθε λίγο. Ήταν από τα πιο καύλα ραντεβού που έχω κάνει. Την πρώτη χυσιά την έριξα στο στομα της, πάνω στην γλώσσα της. Μου έδειχνε την κρέμα μου και με κοίταζε στα μάτια μέχρι να βγάλω και την τελευταία μου σταγόνα. Πήγε και πλύθηκε στο μπανιο και μετά εγώ με την σειρά μου. Μόλις μου σηκώθηκε την έβαλα στο κρεβάτι με τα πόδια ψηλά σχεδόν να ακουμπάνε τους ώμους της και την γάμησα δυνατά μέχρι πού είχε ανεξέλικτο οργασμό με δυνατά βογκητά και τρέμουλο σε όλο της το σώμα. Δεν περάσανε μερικά λεπτά και έχυσα ξανά. Όπως είπα και πιο πάνω από τα πιο καύλα ραντεβού.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    big-vlasis Avatarbig-vlasisΜηνύματα: 151 Κριτικές: 39

    Ιστορίες: 0

    Ήρθε στην ώρα της και με Αξιολόγηση: 7.80 — 02/07/2021 - 23:02
    Ήρθε στην ώρα της και με Αξιολόγηση: 7.80 — 02/07/2021 - 23:02
    Ήρθε στην ώρα της και με το που μπήκε άρχισε να μου τρίβεται από μπροστά με τα βυζιά της και από πίσω με τον κώλο της. Μου σηκώθηκε και μου τον έπαιξε για λίγο αλλά τα μαγικά τα έκανε με το στόμα. Φοβερό τσιμπούκι με σάλιο και λαρύγγι χωρίς δυσκολία. Την έβαλα στο κρεβάτι με τα πόδια ανοικτά και μπήκα ανάμεσα με το κεφάλι. Καθαρό μουνί και καλό εμφανισιακά. Το δαχτύλωσα και το έγλειψα και όταν τελείωσα εκεί έφαγε και δάχτυλο στον κώλο. Με κοίταζε και έπαιρνε έκφυλες εκφράσεις στο πρόσωπο καύλας και ευχαρίστησης, καθόλου δεν ενοχλήθηκε από την εισβολή των δαχτύλων μου στις τρύπες της. Η πούτσα δεν μου έπεσε στιγμή και αφού έβαλα καπότα την πήρα σε δύο τρεις στάσεις. Πολύ καλή συμμετοχή και ωραία βογκητά απο μεριάς της. Έχυσα και πήγα στο ντους να προετοιμαστώ για το δεύτερο. Μου έκανε χάδια στα μαλλιά και στη συνέχεια μασαζ. Η δεύτερη πίπα ήταν τόσο καλή όσο και η πρώτη και της το κάρφωσα στημένη στα τέσσερα. Με δυνατό γαμήσι και βρομόλογα κατάφερα να την κανω να χύσει και μετά από λίγο έχυσα και εγώ. Είναι καλό μίλφ με εμπειρία στη δουλειά... Απλά με την τιμή που έχει είναι ασυναγώνιστη
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    emponias AvataremponiasΜηνύματα: 198 Κριτικές: 48

    Ιστορίες: 0

    Έκλεισα εύκολα και γρήγορα το ραντεβού Αξιολόγηση: 7.80 — 25/06/2021 - 19:19
    Έκλεισα εύκολα και γρήγορα το ραντεβού Αξιολόγηση: 7.80 — 25/06/2021 - 19:19
    Έκλεισα εύκολα και γρήγορα το ραντεβού με την τηλεφωνήτρια. Συναντηθήκαμε στο ξενοδοχείο στην προγραμματισμένη ώρα. Μόλις μου χτύπησε την πόρτα της άνοιξα και την υποδέχτηκα με ένα χαμόγελο που δεν μπόρεσα να συγκρατήσω. Έχει προκλητικό ντύσιμο και ωραίο αλλά και έκφυλο πρόσωπο. Συζητάει ωραία αλλά το μυαλό της το έχει στο σεξ και προκαλεί συνέχεια. Κάποια στιγμή όπως μιλάγαμε μου τον έπιασε πάνω απο το παντελόνι και έβαλε το χέρι της μέσα και άρχισε να μου τον παίζει. Μόλις άρχισε να μου σηκώνεται έπεσε στα γόνατα και άρχισε την πίπα. Δεν με ρώτησε καν αν ήθελα γυμνό η όχι, με αιφνιδίασε... Το ρούφηγμα που μου έκανε ήταν απίστευτο, είναι ηλεκτρική σκούπα το κορίτσι! Τον πήρε αρκετά άνετα και μέσα στον λαιμό και της έκανα για λίγο και mouthfuck. Όλα αυτά ενώ δεν είχαμε βγάλει ακόμα τα ρούχα μας.... Δεν ήθελα να σταματήσω όμως και ένιωσα να μου έρχεται οργασμός και δεν κρατήθηκα. Απλά η αίσθηση ήταν τόσο ωραία που άφησα τα χυσια μου να τρέξουν στο στόμα της και η μόνη αντίδραση της ήταν να ανοίξει το στόμα της για να δω την γλώσσα της γεμάτη χύσια. Πήγε και τα έφτυσε διακριτικά στο μπανιο και ξαναήρθε στο δωμάτιο. Έβγαλε τα ρουχα της και ακολούθησα και εγω. Ήταν κρίμα που δεν είδα δει το σώμα της νωρίτερα. Αν και δεν είναι μικρή έχει ωραίο σώμα και πολύ ωραίο κώλο. Καθίσαμε στο κρεβάτι και αρχίσαμε γλειψίματα εναλλάξ. Τα βυζιά της έχουν μια ρόγα που σκληραίνει μόλις την γλείψεις και έπαιξα για αρκετή ώρα μαζί της. Αρχίσαμε το σεξ στα τέσσερα και απο πίσω είναι απόλαυση να την κοιτάς. Έχει ξυρισμένο μουνί και αρχικά θέλει τζελ για να μπεις μέσα. Την γάμησα δυνατά και έδειξε οτι γουστάρει πολύ. Γυρίσαμε και σε άλλες στάσεις και το πήδημα είχε διάρκεια. Συνεχώς συμμετείχε σε ότι και αν έκανα. Αληθινό γαμήσι με γυναίκα εξπέρ στο σεξ Το τελείωμα ήρθε σε στάση doggy και τα άφησα μέσα στην καπότα. Εξαντλήσαμε την μία ώρα και αποχαιρετιστήκαμε Ηταν σούπερ η φάση!
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    eto-vrekis Avatareto-vrekisΜηνύματα: 185 Κριτικές: 40

    Ιστορίες: 0

    Αφού ξεμπέρδεψα με τις δουλειές μου Αξιολόγηση: 7.80 — 13/06/2021 - 11:47
    Αφού ξεμπέρδεψα με τις δουλειές μου Αξιολόγηση: 7.80 — 13/06/2021 - 11:47
    Αφού ξεμπέρδεψα με τις δουλειές μου κατάφερα να κλείσω ραντεβού μαζί της. Εμφανισιακά είναι εντυπωσιακή αλλά έχει και ωραίο στιλ ντυσίματος και γίνεται ακόμα πιο ωραία. Φαινεται απο την πρώτη στιγμή ότι είναι θερμή και ότι γουστάρει να ξεσκίζεται στο σεξ, το δείχνει το πρόστυχο βλέμμα της και οι κινήσεις της. Διαθέτει ευρύ φάσμα υπηρεσιών που είναι σίγουρο ότι σε καλύπτουν. Είναι σπάνια περίπτωση και αξίζει να δώσεις τα λεφτά για αυτήν. Μου έκανε μια πίπα χωρίς χέρια αεροπλανική και ένα γλείψιμο στα αρχίδια που παρακάλαγα να μην τελειώσει ποτέ. Δεν ήθελα να τελειώσει η αίσθηση που μου έδινε το στόμα της και γι'αυτό της είπα να συνεχίσει έτσι. Της έπιασα το κεφάλι και της έκανα mouthfuck, ήταν απίστευτο και είναι πολύ ικανή σε αυτό... Τα πρώτα χύσια της τα έριξα στο πρόσωπο. Πλύθηκε και ήρθε στο κρεβάτι να μου κάνει μασάζ. Της ζήτησα να κάνουμε 69 γιατι έχει ωραίο μουνάκι και ήθελα να το γλείψω. όταν μου σηκώθηκε την γάμησα σε διάφορες στάσεις με την καλύτερη στα τέσσερα και εγώ απο πίσω να την γαμάω δυνατά. Μου έλεγε προστυχόλογα που μου ανεβάσανε πολύ τη όρεξη και της έδωσα το μουνί στο χέρι. Το μουνί της έγινε κατακόκκινο και πολλά υγρά βγήκαν έξω, τα πόδια της έτρεμαν και ήμουν ξανά έτοιμος να χύσω. Της τον κάρφωσα όσο πιο δυνατά μπορούσα και έχυσα μέσα στο μουνί της. Στο χρόνο πού μας έμεινε φιλιόμασταν και μιλούσαμε. Δίνει ωραία φιλιά και το μετάνιωσα που δεν τα δοκίμασα στην αρχή αλλά στο επόμενο ραντεβού θα τα γευτώ με άνεση.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    boulis2021 Avatarboulis2021Μηνύματα: 126 Κριτικές: 29

    Ιστορίες: 0

    Εκ πρώτης όψης μοιάζει με καθημερινή Αξιολόγηση: 7.60 — 01/06/2021 - 20:52
    Εκ πρώτης όψης μοιάζει με καθημερινή Αξιολόγηση: 7.60 — 01/06/2021 - 20:52
    Εκ πρώτης όψης μοιάζει με καθημερινή γυναίκα αλλα είναι γεννημένη πουτάνα. Κάνει πίπα με τρελό γλείψιμο και βαθύ λαρύγγι διαρκείας ενω βάζει και τα αρχίδια στο παιχνίδι με πολυ γλείψιμο και ρούφηγμα στην κάθε μπάλα. Έχει σώμα ωραίο γενικά και αξίζει να το εξερευνήσεις. Δέχεται γλώσσα και δάχτυλο στο μουνί και παιχνιδάκια με τον κώλο της που φαίνεται και ωραίος όταν στήνεται στα τέσσερα να τον φάει. Αν και παλιά στη δουλειά ξέρει να το σφίγγει το μουνί της και έχει τέλεια αισθηση όταν το γαμάς. Αποζητα να την γαμάς συνέχεια και δυνατά κατα τη διάρκεια του σεξ και δεν αφήνει δευτερόλεπτο να πάει χαμένο απο την συνάντηση. Το μουνί της έχει καλή φυσική λίπανση και ξυρίζει καλλά όλη την περιοχή. Και τις δύο φορές που το κάναμε την ξέσκισα και εκείνη δεν σταμάτησε να βογκάει και να χύνει. Την προτείνω σε όσους θέλουν έμπειρη πουτάνα που να μην κολλάει πουθενά
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    giorgos790 Avatargiorgos790Μηνύματα: 159 Κριτικές: 36

    Ιστορίες: 0

    Την πήρα φουλ για μισή ώρα, Αξιολόγηση: 7.60 — 24/05/2021 - 22:31
    Την πήρα φουλ για μισή ώρα, Αξιολόγηση: 7.60 — 24/05/2021 - 22:31
    Την πήρα φουλ για μισή ώρα, με κώλο και χύσιμο στο στόμα. Υπακούει σε ότι της πείς. Της ζήτησα να κάνει ντους και την περίμενα στο κρεβάτι. Αμέσως άρχισε πίπα και βαθύ λαρύγγι. Της έπιασα το κεφάλι απο τα μαλλιά και της έκανα mouthfuck, το δέχτηκε χωρίς πρόβλημα. Μετά την έβαλα ανάσκελα στο κρεβάτι με τα πόδια ψηλά και ανοικτά. Της έκανα λίγο σπάνκινγκ στα μπούτια και είδα ότι γούσταρε. Για λίγο πήρα το μουνί της... Καλή αίσθηση αλλά πιο πολύ για τον κώλο της στόχευα. Έχει αρκετά στενό σφιγκτήρα ξυρισμένο και καθαρό. Μπήκα μέσα σχετικά άνετα με χρήση λιπαντικού που δεν ξερω τι ήταν αλλά έκανε καλή δουλειά. Την γαμούσα και της έριχνα και κανένα φούσκο στα κωλομέρια ενω εκείνη με κοίταζε στα μάτια και βογκούσε. Κάποια στιγμή τον έβγαλα έξω και ήταν καθαρός, ειχε κανει καλή προετοιμασία, σαν να τον είχα βάλει στο μουνί ήταν. Απο εκεί της τον έβαλα στο στόμα και μούγκριζε... άναψε το κορίτσι.... Μάλλον αυτό ηταν που χρειαζόταν. Μου είπε έτσι μωρό μου τέτοια κάνε μου, αυτά γουστάρω... Της το έκανα δύο τρείς φορές αυτο και στο τέλος έβγαλα την καπότα και την έχυσα στο στόμα. Τα πήρε και γλειφόταν σαν να ήταν λιωμένο παγωτό... Χαλαρώσαμε συζητώντας και έφυγε γιατί η ώρα είχε περάσει
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    kotsis-pao Avatarkotsis-paoΜηνύματα: 135 Κριτικές: 28

    Ιστορίες: 0

    Ήθελα να γαμήσω κώλο και η Αξιολόγηση: 6.20 — 21/05/2021 - 09:13
    Ήθελα να γαμήσω κώλο και η Αξιολόγηση: 6.20 — 21/05/2021 - 09:13
    Ήθελα να γαμήσω κώλο και η προσφορά στα 80+30 για μία ωρα ήταν που με έκανε να μην το ξανασκεφτώ. Καθυστέρησε 10 λεπτά και μου ζήτησε συγνώμη όταν ήρθε. Δεν ενοχλήθηκα γιατί ειναι ευγενική και μου άρεσε που ειχε ντυθεί προσεγμένα και μύριζε ωραία. Της προσέφερα ποτό και το δέχτηκε αλλά δε ήπιε ούτε το μισό. Της ξεκαθάρισα οτι μόνο το πρωκτικό με ενδιαφέρει και μου είπε χαμογελώντας ότι το ξέρει και ότι είναι έτοιμη. Βγάλαμε τα ρούχα και άρχισε την πίπα. Δεν σπατάλησα χρόνο και μπηκα στον κώλο της. Σπάνια γαμάω κώλο αλλά όταν το κάνω θέλω να το κάνω πολύ και καλά. Ο δικός της είναι στενός αλλά όχι που να σε δυσκολεύει. Της τον δούλεψα αργά στην αρχή αλλά μετά όλο και πιο δυνατά. Κάναμε πολλές εναλλαγές στάσεων και μου βγήκε πολύ καλή σε όλες ενώ δεν είχαμε κανένα "ατύχημα"... Απ' ότι κατάλαβα της αρέσει το πρωκτικό και πρέπει να έχυσε και εκείνη τουλάχιστον μία φορά... Είχαμε δύο επαναλήψεις με σχεδόν τα ίδια στο μενού αλλά και με την ίδια όρεξη απο μεριάς της και τις δύο φορές. Την προτείνω ανεπιφύλακτα σε λάτρεις του άναλ και όσον αφορά την εμφάνιση της, είναι όπως φαίνεται στις φωτογραφίες.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5419 Κριτικές: 310

    Ιστορίες: 0

    Στα 80 ευρω που πηγε η Αξιολόγηση: 7.60 — 09/05/2021 - 08:57
    Στα 80 ευρω που πηγε η Αξιολόγηση: 7.60 — 09/05/2021 - 08:57
    Στα 80 ευρω που πηγε η τιμη δεν αντεξα να μην παω το πολυ πολυ αν δεν μου αρεσε εφευγα Η Λορα ειναι λιγο πιο γεματη απο τις φωτογραφιες, αλλα γενημενη γι αυτο που κανει, Εχει παθος τα δινει ολα και πραγματικα συμφερει σε αυτη την τιμη προμο που την εβγαλαν. πιπα επαρκεστατη, Ειναι ο ορισμος της βαλκανιας Μιλφαρας της διπλανης πορτας, αρχιζει και μου αρεσει το dreamgirls οχι της πιο ομορφες παρουσιες αλλα πολυ καλο σερβις και στην ωρα τους και τα 2 κορίτσια που πηρα Συγχαρητήρια
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    papasnasos AvatarpapasnasosΜηνύματα: 196 Κριτικές: 50

    Ιστορίες: 0

    Έχει έκφυλο πρόσωπο και πουτανίστικη συμπεριφορά. Αξιολόγηση: 8.20 — 07/05/2021 - 20:42
    Έχει έκφυλο πρόσωπο και πουτανίστικη συμπεριφορά. Αξιολόγηση: 8.20 — 07/05/2021 - 20:42
    Έχει έκφυλο πρόσωπο και πουτανίστικη συμπεριφορά. Σαν να γεννήθηκε για να είναι πουτάνα και παίζει τον ρόλο της άριστα, δεν υπερβάλλω. Γλύφει το σώμα με όρεξη και παντού σαν να μην μπορεί χωρίς αυτό. Στο τσιμπούκι είναι μαστόρισσα, τον παίρνει όλον μέσα και γλύφει και τα αρχίδια ταυτόχρονα. Στήνεται στα τέσσερα και παρακαλάει να της σκίσεις το μουνί. Πολύ καλή η μουνάρα της και βάζει λίγο τζελ. Στην όμορφη και μεγάλη κωλάρα της δέχεται μέτριο σπάνκινγκ. Δεν πήρα άναλ αλλά σίγουρα αξίζει. Κάναμε μαζί ντους ανάμεσα από το σεξ και μου έκανε μασάζ στα όρθια. Της έγλυψα μουνί και κολοτρυπίδα και μετά αρχίσαμε πάλι το γαμήσι. Ξέρει να βογκάει καλά χωρίς να φαίνεται τίποτα ψεύτικο. Την δεύτερη φορά κράτησα περισσότερο και το μουνί της έβγαλε πολύ υγρό. Τελικά την γύρισα και την έχυσα στα βυζιά. Το ραντεβού ήταν για μία ώρα αλλά εμένα μου φάνηκε σαν 10 λεπτά.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks