Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 943

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

Διεγραμμένος Χρήστης AvatarΔιεγραμμένος ΧρήστηςΜηνύματα: - Κριτικές: 15

Ιστορίες: 0

Laura κορμάρα και καβλιάρα Αξιολόγηση: 8.83 — 02/09/2022 - 17:18
Laura κορμάρα και καβλιάρα Αξιολόγηση: 8.83 — 02/09/2022 - 17:18

Την Laura την συνάντησα πέρσυ αρχές Αυγούστου σε δικό της χώρο στα Ιλίσια 

Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα μέσω WhatsApp και νάσου στην πόρτα της. Μου άνοιξε μία φίλη της και με πήγε στο δωμάτιο που βρισκόταν η Laura, με το πού την είδα μου έπεσαν τα σαγόνια.

Μιλάμε για κορίτσαρο εκ Βενεζουέλας, με τρομερό κορμί, ειδικά η πίσω κίνηση μοιράζει εγκεφαλικά, με στήθος φτιαγμένο πολύ καλό με φοβερή ρώγα, πού όμως δεν σε αφήνει να ασχοληθείς πολύ μαζί της, λόγω ευαισθησίας.

Πριν τον αγώνα με έστειλε υποχρεωτικά για μπάνιο και όταν γύρισα ξεκίνησε αμέσως το ματς, είχε πληρώσει έξτρα για CIM, και σίγουρα άξιζε, αφού η γυναίκα κάνει φοβερό στοματικό και μπορεί να σε τελειώσει για πλάκα, κράτησα όσο μπορούσα και άφησα μετά από λίγο τα φλοκια μου στο στοματάκι της.

Ακολούθησε λίγο μασάζ και κουβέντα με δυσκολία, τα αγγλικά της ήταν μέτρια γι'αυτό και η μέτρια βαθμολογία στο social.

Παρότι σπάνια χύνω δεύτερη φορά σε μία ώρα, η Laura το κατάφερε αφού είναι ένας πραγματικός δυναμίτης, έτσι στο δεύτερο γύρο είχε ακόμη μεγαλύτερη διάθεση, ζήτησε να την γλείφω και να την δακτυλιάσω με μεγάλη μου χαρά βέβαια, όπου κατέβασε υγρά σε χρόνο dt.

Ακολούθησε στάση cow girl εκεί έδωσε ρέστα, νομίζω εκεί οι Λατίνες είναι απαιχτες, και λίγο πριν λήξει ο χρόνος μας με τελείωσε.

Πρόκειται θεωρώ για εξαιρετική περίπτωση, είναι πολύ πιο όμορφη από τις φωτογραφίες, αν είσαι κύριος και καθαρός θα σου δώσει τον καλύτερο εαυτό της.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 160
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι
Στήθος Καλό σιλικονάτο
Τατουάζ Καθόλου
Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
Υπηρεσίες Τελείωμα στο στόμα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (4)
old admin Avatar old admin 03-09-2022 15:18:51
πως τα καταφερνεις και τις βρισκεις ανεξαρτητες; Αν και απο τιμη δεν κερδισες κατι απο οτι διαβαζω
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Η συγκεκριμένη σε άλλο σάιτ έχει συνέχεια ακόμη και τώρα αγγελία ως ανεξάρτητη, όταν την έκλεισα δεν είχα δει να συνεργάζεται με κάποιο πρακτορείο.Όντως στη τιμή δεν κερδίζεις κάτι, εδώ ήταν 140 η τιμή συν 20 το έξτρα CIM.
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
zaui69 Avatar zaui69 20-03-2023 16:23:37
ευχαρισρω για τις πληροφοριες .. θα δοκιμαστει συντομα.. 
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
zaui69 Avatar zaui69 20-03-2023 16:25:47
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money