Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    giorgos790 Avatargiorgos790Μηνύματα: 159 Κριτικές: 36

    Ιστορίες: 0

    Ψολο-mbiana Αξιολόγηση: 8.00 — 22/09/2022 - 00:33
    Ψολο-mbiana Αξιολόγηση: 8.00 — 22/09/2022 - 00:33

    H Mia ειναι μια Κολομβιανη περιπου οπως την βλεπετε στις φωτογραφιες. Με το που μπηκα στο δωματιο εδειξε οτι ειχε ορεξη για δουλεια, το πονηρο βλεμμα και οι κινησεις της δειχνανε οτι ειναι πουτανανκι πραγματικο. 

    Χωρις να το περιμενω μου ζητησε φιλια και μαλιστα βαθια στο στομα, απο τα πιο εφνηδιαστικα σκηνικα που μου εχουν τυχει τελευταια. Στην συνεχεια αρχισε να μου τριβεται ειδικα με την κωλαρα της. Εχει πολυ ωραιο σωμα και ηδη μου ειχε γινει η πουτσα πετρα.

    Ηταν η ωρα να μπω για ντουζακι ομως και μου εδωσε λιγο χρονο. Με το που βγηκα επεσε στα γονατα και αρχισε το στοματικο με μια προστυχη πιπα βαθια και υγρη. Καθαρο pse το μωρο γουσταρει και να την ζοριζεις λιγακι. Στο γλειίψιμο των αρχιδιων δινει ρεστα και παιζει και το μουνακι για να δειξει τι καυλες εχει. Προσωπικα εφτασα καποια στιγμη κοντα στο να χυσω και για αυτον τον λογο την σταματησα και εκανα μικρο διαλειμματακι. 

    Στο μεταξυ στηθηκε στα τεσσερα και μπροστα στα ματια μου ηταν το μουνι της ενω εκεινη ειχε γυρισει το κεφαλι και με κοιταζε προσκαλωντας με να την γαμησω.

    Πριν αρχισω εγλειψα κωλο και μουνι, υπεροχα και τα δυο και καθαρα. Ολος ο πρωτος γυρος κυλησε με πισωκολητο και χαστουκια στον πισινο που αν δεν της τα δωσεις τα δινει και μονη της στον εαυτο της. Η ενταση που γουσταρει ειναι η ενταση που σε βολευει παντως οχι αργα...

    Στο ενδιαμεσο μπηκαμε μαζι στο μπανιο και μου εκανε τσιμπουκι ακομα καλυτερο με το νερο να με χαιδευει, η αισθηση ηταν τελεια. Στο σοσιαλ δεν εχει πολλα να πει απλα τα αγγλικα της δεν ειναι επιπεδου. Μου εδειξε και τι μπορει να κανει στα καβαλημα στο κρεβατι, κινητρο της ειναι να γαμηθει δυνατα και δεν το βαζει κατω μεχρι να το κανει. Μου αλλαξε τα φωτα οσο ηταν πανω μου, αν δεν ειχα χυσει πριν απο λιγο δεν θα ειχε διαρκεια μεγαλυτερη απο μερικα λεπτα. 

    Το παραδοξο ειναι οτι ειναι μικρη σε ηλικια αλλα ξερει πολυ καλα τι κανει, το κοκτειλ απιστευτο μαζι της. Η νεανικοτητα με τετοια επιθυμια να ξεσκιστει ειναι σπανιο πραγμα.

    Μετα το cowgirl για λιγο καναμε ιεραποστολικο οπως επεσε πανω μου λιγο κουρασμενη αλλα ανακτησε τις δυναμεις της και στημενη στα τεσσερα εφαγε αλλη μια αγρια πουτσα. 

    Πεντε λεπτα πριν τελειωσει ο χρονος εχυσα πανω στον κωλο της. Κατακοκκινος και χυμενος ηταν για φωτογραφια αλλα δεν το επιχειρησα.

    Πηρε τα λεφτα και εφυγα ευτυχισμενος…


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5510 Κριτικές: 310

    Ιστορίες: 0

    Mia πολυ καλη κοντη λατινα Αξιολόγηση: 8.00 — 14/09/2022 - 22:21
    Mia πολυ καλη κοντη λατινα Αξιολόγηση: 8.00 — 14/09/2022 - 22:21

    Εμφανησιακα η γκομενα ειναι τσοντα και σε υποδεχετε με αυτες της γυαλαμπουκες σαν να μπηκες στο δωματιο με την Μια Καλιφα
    κλασσικο μισαωρο μου στο ξενοδοχειο διπλα στο σωληναδικο 
    Η Ευγενικη δυνατη μουνιτσα στη ρεσεψιον με ρωτησε σε πιο δωματιο θα παω αφου της ειπα μου χαμογελασε πονηρα λιγο ελλειψα να τις πω ελα κι εσυ παρεα
    Ανεβηκα στο δωματιο οπου εβγαλα την τσαντα του σπορτ μπιλι με τα προσωπικα μου ειδη υγεινης και μπηκα στο μπανιο, βγαινοντας οπως κανω παντα ολα αυτα τα χρονια πριν με ρωτησει η γκομενα αφηνω το αντιτιμο στο κομοδινο να το δει το κοριτσι. Παμε στην περιγραφη
    Η γκομενα φιλαει με γλωσσα κι εχει πιρσινγκ στη γλωσσα (απο τις λιγες φορες που φιλησα τον τελευταιο καιρο κι αυτο λογο του πιρσινγκ) μου εριξε μερικα ροχαλησια στο πουτσο και αρχισε το τρομπονι στην αρχη χωρις προφυλακτικο και μετα απο λιγο με προφυλακτικο, βαρεγε μονη της ψωλοσκαμπιλα στα μαγουλα και την γλωσσα της και μετα στηθηκε οπου αρχισε να σφαλιαριζει με δυναμη το κωλο της οπου το πηρα το μυνημα και τις τον εκανα κοκκινο, ξανα πιπα οπου ανεβηκε σε reverse cow girl και το σφαλιαριδι συνεχιστηκε κανονικα, καπου εκει εχυσα , εβγαλε την καποτα με καθαρισε μου εδειξε κατι κοστουμια για ρολ πλεϊ που εχει δεν ειχα διαθεση για πολλα παραπανω οποτε ντουζακι και δρομο
    Μια παρατηρηση μονο σε πολλους που αλλαζω και πμ και που διαφωνω μαζι τους, εγω ΠΑΝΤΑ  βγαζω το αντιτιμο της συναντησης στην αρχη πριν καν το ζητησει η κοπελα, γιατι καποιοι μανουριαζουν και βριζουν κεντρα κοπελες και λοιπους οταν τα ζητανε μπροστα;
    Στα μπουρδελα και στα στουντιο λενε στη τσατσα κατσε να γαμησω πρωτα και μετα πληρωνω;
    Δεν καταλαβαινω την λογικη αυτη
    Απλα το γραφω σαν παρατηρηση και μονο
    ΥΓ τα αγγλικα της λιγα αλλα επαρκη για τα βασικα οποτε χαριστικα η επικοινωνοια στο 5

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 100
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    redb Avatar redb 16-09-2022 11:49:59
    Οι κοντές είναι και οι καλύτερες
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    gekosfuck AvatargekosfuckΜηνύματα: 101 Κριτικές: 22

    Ιστορίες: 0

    Μια μουναρα Αξιολόγηση: 7.50 — 07/09/2022 - 01:12
    Μια μουναρα Αξιολόγηση: 7.50 — 07/09/2022 - 01:12

    Κοιταζα στο σαιτ του γραφειου τις φωτογραφιες της Μια και οι καυλες μου φουντωσαν. 

    Το βραδυ οι αντιστασεις μου επεσαν και τηλεφωνησα στο γραφειο οπου η τηλεφωνητρια μου ειπε οτι ειναι αμεσα διαθεσιμη. Αυτο ηταν... Μετα απο δυο ωρες και χωρις λεπτο καθυστερησης ηταν στην πορτα και περιμενε να ανοιξω.

    Το λιγο αγχος που ειχα για το αν θα ηταν πραγματικα τοσο εμφανισιμη εφυγε κατευθειαν μολις ανοιξα. 

    Κατευθειαν τα ματια μου κολλησαν στα ομορφα χειλη της και μετα στα ματια της. Ειναι σχεδον ιδια με λιγο πιο εντονα φρυδια και μυριζε ακριβο αρωμα. 

    Δεν ειναι ψιλη αλλα εχει πολυ σεξυ κορμι και ωραιο τροπο βαδισματος. 

    Αρχισε να γδυνεται με στυλ στριπτιζ και να δειχνει τις ομορφιες που της εχει χαρισει η φυση.

    Πολυ ωραιο βυζι, αρκετα λεπτη μεση και κωλαρα με τελειο σχημα. Τα τατουαζ της στολιζουν παντου το σωμα και ειναι ομορφα. 

    Αρχισαμε απαλα με χαδια και φιλια με γλωσσα και βαθια. Εγω επαθα εμμονη με το σωμα της, αρχισα να την γλειφω  παντου και οταν κατεληξα στο μουνι αρχισε να ανατριχιαζει. Την αφησα για λιγο να το ευχαριστηθει και μετα πηρα εγω την θεση της και εκεινη την δικη μου. 

    Πολυ καλη στο στοματικο, η γλωσσα της περναει απο παντου ακομα και απο τα αρχιδια. Ο πουτσος μου χανωταν μεσα στο στομα της και εκεινη με περιφανεια καθε φορα με κοιταζε στα ματια.

    Μου εβαλε την καποτα πριν χυσω και αρχισε με καβαλημα, στην αρχη αργα αλλα μολις λιπανθει η πουτσα δεν σε λυπαται. Φυσικα με τοσο ζωηρα προκαταρκτικα δυσκολο να μην εχυνα γρηγορα. 

    Στο διαλειμμα προσπαθησε να μου κανει μασαζ αλλα δεν ηταν και τοσο καλη ισος λογο του οτι εχει και μακρια νυχια και την εμποδιζουν.

    Στο ποστο του στοματικου εκανε καλη δουλεια ξανα και για να μην χασω χρονο την διεκοψα αφου εβλεπα την θεα στα τεσσερα και ανυπομονουσα να την γαμησω.

    Το στησιμο της τελειο και μπηκα καπως αποτομα μεσα της. Ο πρωτος αναστεναγμος ξεκινησε και ακολουθησαν συνεχομενα βογγητα οσο την γαμουσα. Το μουνι της εγινε υγρο και οσο πιο δυντα την γαμουσα τοσο περισοτερο καρφωνοταν πανω μου.

    Δεν αλλαξαμε σταση, σε αυτην ηταν οτι καλυτερο και το ευχαριστηθηκα πολυ μαζι της.

    Εφυγε με το που εκλεισε μια ωρα και εγω εμεινα με μια ωραια αναμνηση.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Αρκετά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money