Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    okafetzis AvatarokafetzisΜηνύματα: 142 Κριτικές: 30

    Ιστορίες: 0

    Χυσαμε ταυτοχρονα Αξιολόγηση: 8.17 — 01/09/2022 - 00:42
    Χυσαμε ταυτοχρονα Αξιολόγηση: 8.17 — 01/09/2022 - 00:42

    Οι φωτογραφιες της προσωπικα μου αρεσαν παρα πολυ και με ενα προσεκτικο κοιταγμα πειστικα οτι δεν διαφερει πολυ απο την πραγματικοτητα επομενος πηρα και την αποφαση να την επισκεφτω.

    Κολομβιανη απο καταγωγη, γνωστρια των αγγλικων και κοντα στα 25 σε ηλικια.

    Πολυ ομορφη, οντως πολυ κοντα στις φωτογραφιες με σωμα καταπληκτικο και δερμα σοκολατι αρκετα σκουρο.

    Παρατηρησα αμεσως οτι ειναι σφιχτη και οτι δεν εχει κανει επεμβασεις πουθενα, ολα αρμονικα και ομορφα πανω της. 

    Εκανε την υποδοχη με ψηλοτακουνα και μονο με εσωρουχα πανω της ενω στο προσωπο ενα ζεστο χαμογελο μου εφτιαξε αμεσως την μερα. 

    Συντομα εβγαλε τα εσωρουχα και αρχισε η απολαυση... 

    Φιλια και χαδια οσα ηθελα, ειχα πλυνει καλα τα δοντια μου και με λιστεριν οποτε δεν επαιζε να φερει αντιρρηση. 

    Της αρεσε ο τροπος που φιλαω, μου το ειπε και ανταπεδωσα με τα καλυτερα λογια για την ομορφια της, τα χαρηκε πραγματικα.

    Με εφτιαξε πολυ με τα βογγητα της στο σεξ, ηταν αληθινα και γνησιως καυλιαρικα.

    Οπως την γαμουσα σε καποια φαση την βλεπω να χυνει και σχεδον ταυτοχρονα εχυσα και εγω. 

    Σχετικα νωρις το πρωτο τελειωμα αλλα λογο αισθησης του μουνιου της και της καυλας ηταν λογικο. 

    Ειναι καλη γνωστρια και στο μασαζ και μου εκανε μια επιδειξη στο ενδιαμεσο. 

    Αυτο που μου αρεσε περισσοτερο ηταν που δεν εχασε χρονο καθολου και ξεκινησε τσιμπουκι για να καυλωσω και να την γαμησω ξανα.

    Στο θεμα πρωτοβουλιες καμια σχεση με τον πρωτο γυρο, πολυ πιο ενεργη σαν να ξυπνησε η πραγματικη πουτανα μεσα της.

    Εκατσα συνολικα 60 λεπτα χωρις πλην η μειον αλλα και τα 60 λεπτα ηταν απολαυση οπως και να το δω...

    Με τοσες λευκες που εχω γαμησει ηταν αναγκη να γινει μια αλλαγη και βρηκα την καταλληλοτερη.


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money