Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Rebeca  (Athens VIP Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

Διεγραμμένος Χρήστης AvatarΔιεγραμμένος ΧρήστηςΜηνύματα: - Κριτικές: 19

Ιστορίες: 0

Προστυχόμουτρο για μεγάλες καύλες Αξιολόγηση: 6.50 — 26/04/2023 - 14:50
Προστυχόμουτρο για μεγάλες καύλες Αξιολόγηση: 6.50 — 26/04/2023 - 14:50

Δυνατό κορίτσι η Ρεμπέκα, για μεγάλα κέφια. Κατάσταση, δωμάτιο από τον προηγούμενο Σεπτέμβριο, όπως τα ανακαλώ εκ των υστέρων, τόσο καιρό μετά.

Εμφανισιακά δεν ήταν αυτό που περίμενα, δεν ήταν αυτό που προτιμώ. Ψιλονταρντάνα με βυζάρες και κάποια παραπανίσια κιλά. Έντονα μακιγιαρισμένη στο πρόσωπο και τριαντατοσάρα τουλάχιστον από ηλικία, ίσως και σαραντατοσάρα. Τατουάζ, πίρσινγκ, φτιαγμένος κώλος, όλο τα φάσμα των επιτηδεύσεων μπροστά σου. Και χοντρομούνα, απόλυτα περήφανη για τη μεγάλη, σχεδόν κτηνώδη κλειτορίδα της. Βραζιλιάνα δήλωσε, κι ήταν μάλλον και σωστό.

Στη δράση όμως μου βγήκε πραγματικά καλή. Γερό ρούφηγμα στον πούτσο, χωρίς πραγματικό βαθύ λαρύγγι όμως, συμπαθητικό γλειψαρχίδι, και γενικώς μέτρια ως καλή τεχνική. Πρόθυμη πάντως για συνεχή εναλλαγή στάσεων και τέρμα καύλα δωμάτιο. Κοιτούσα να μην χύσω για ώρα, ώστε να μένω αδιάκοπα πέτρα καυλωμένος, και να συνεχίζεται το γαμήσι χωρίς σταματημό. Όταν ξεμέναμε από ανάσες, μου τον έπαιζε στα δύο χέρια, μην και ξεκαυλώσω.

Η φάση είναι, δεν την είχα εκτιμήσει κι ιδιαίτερα εκείνη την εποχή, είχα κι άλλες που άντεχαν το συνεχόμενο, εντατικό και κατά μέρος άγαρμπο γαμήσι. Δεν είχα βασικά και καθόλου χημεία μαζί της, μου ήταν κάπως λαϊκή.

Τώρα που μου τελείωσαν γνωστές  που να αντέχουν σκληρές φάσεις, τη θυμήθηκα πάλι. Θα την ξαναέπαιρνα. Για μονόωρο αυτή τη φορά, και θα απέφευγα παντελώς τους περιττούς διαλόγους.

Καλά γαμήσια σε όλους!

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 2 ώρες
Κόστος (€) 320
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
servietoros AvatarservietorosΜηνύματα: 159 Κριτικές: 32

Ιστορίες: 0

Η προστυχοφατσα Αξιολόγηση: 7.50 — 15/02/2023 - 01:21
Η προστυχοφατσα Αξιολόγηση: 7.50 — 15/02/2023 - 01:21

Καλησπερα συναγωνιστες!

Αναζητουσα κατι προστυχο με ολη την σημασια της λεξης στον κοσμο των εσκορτ και απο τις φωτογραφιες μονο μοντελακια εβλεπα σε ολα τα σαιτ. Τελικα εκαναν το τηλεφωνημα μου σε κανα δυο γραφεια με τελευταιο το βιπ οπου εκανα και την συμφωνια για το ραντεβου.

Απο κοντα ειναι πραγματικα πολυ διαφορετικη και στο σωμα και στο προσωπο. Πιο μεγαλη σε ηλικια και το σωμα σημαντικα κατωτερο σε ομορφια αν και εχει βυζια ακομα μεγαλυτερα. Η φατσα προστυχοφατσα, καθρεφτης του εσωτερικου της κοσμου. Ειναι μια γυναικα που στην πορονοκαριερα της ελαχιστα πραγματα μπορει να μην εχει κανει και στο πελατη εξηγειται ωραια με τις υπηρεσιες αλλα και η διαθεση της ηταν θετικη. 

Μαζι μου επαιξε τον ρολο της υποτακτικης πορνης και δεν χαθηκε χρονος σε τιποτα αλλο εκτος απο το σεξ. 

Ξεκινησε τα γλειψιματα απο τον λαιμο και ρουφουσε απαλα αλλα με πολυ παιξιμο της γλωσσας απο οπου περναγε. Στον πουτσο εγλειψε πραγματικα παντου με πολυ σαλιο και απανωντο σαλιωμα και στεγνωμα το οποιο επεκταθηκε στα αρχδια αλλα και πιο κοντα στην κωλοτρυπιδα οπου δεν εδωσα το οκ για πιο κατω, σιγουρα θα γουσταρε ομως, την ειδα προθυμη οχι μονο για δαχτυλο αλλα και για περισσοτερα. Εδω να πω οτι οσοι γουσταρετε το στραποναρισμα θα την βρειτε σιγουρα μαζι της, ξερει να ειναι και υποτακτικη αλλα και να σε κανει σκλαβο. 

Το σεξ ξεκινησε με ενα καλο ισπανικο με πολυ καλη συμμετοχη, κρατουσε ωραια τα βυζια και συνεχιζε να πειραζει με την γλωσσα της τον πουτσοκεφαλο μου που τελικα εριξε το πρωτο χυσιμο πετυχαινοντας την στο πηγουνι. 

Κανενα προβλημα, πλυθηκε, πλυθηκα και αρχισαμε ξανα. Οι αναρροφησεις που μου εκανε στον πουτσο εφεραν γρηγορα το αιμα εκει και με λιγο mouthfuck ημουν ετοιμος για την συνεχεια. 

Ξεκινησα με το μουνι της το οποιο εχει κανονικη αισθηση αλλα το σημαντικο ηταν οτι δεν εβαλε τζελ, αν ειχε βαλει μπορει να ειχε χαλασει την φαση. Στησιμο στα τεσσερα και ανεβασμα στροφων χωρις οικτο, εδινα χαστουκια στον κωλο και αρχισε να γουσταρει, τα βογγητα της δυνατα, μας ακουσαν στο διαδρομο σιγουρα.

Μετα σειρα ειχε ο κωλος της. Το κωλοτρυπιδι καθαρα δουλεμενο αλλα το σφιγγει και εχει την αισθηση που πρεπει.

Απο την αλλη σε θεμα αντοχων , θα αντεξει ακομα και το πιο σκληρο γαμησι απο μια πραγματικα μεγαλη ψωλη και μπορω να πω οτι στον κωλο γουσταρει ακομα περισσοτερο απο οτι στο μουνι. 

Ηταν ατελειωτος ο πονος που εδινα και τα αυτια μου το μονο που ακουγανε ηταν βογγητα ευχαριστησης. 

Εκανα ενα χυσιμο βαθια μεσα στην κωλαρα της και πραγματικα κουρασμενος επεσα στο κρεβατι για να επανελθουν οι δυναμεις μου, Με αφησε στην ησυχια μου αφου ειχαμε μερικα λεπτα ακομα και ελαβε το αντιτιμο στο τελος. 

Απο εμφανιση δεν ειναι μια γυναικα την οποια θα γουσταρατε αλλα οι υπηρεσιες της ειναι σουπερ και το τιμαει το χρημα που παιρνει. 

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 190
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Επεξεργασμένες και παραπλανητικές
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
Υπηρεσίες Πρωκτικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
emponias AvataremponiasΜηνύματα: 198 Κριτικές: 48

Ιστορίες: 0

Χωρις συνεσταλμους Αξιολόγηση: 7.33 — 10/09/2022 - 00:40
Χωρις συνεσταλμους Αξιολόγηση: 7.33 — 10/09/2022 - 00:40

Φτανω στο δωματιο και βλεπω μια γυναικα αρκετα διαφορετικη απο αυτο που δειχνουν οι φωτογραφιες. 

Εκτος του οτι ειναι καποια χρονια πιο μεγαλη εχει μια μεγαλη δοση προστυχιας στην οποια συμβαλει το φουσκωμα στα χειλη αλλα και η συμπεριφορα της. 

Απο μεσα μου σκεφτηκα να το ακυρωσω αλλα το ματι της γυριζε απο δω και απο εκει πανω στο σωμα μου και εδωσε το μηνυμα οτι απο σεξ σιγουρα κανει κολπα που οι αλλες δεν κανουν.

Εκανα το μπανακι μου και χωρις να χασω χρονο στο κρεβατι αρχισαμε το φασωμα.

Φιλακια δινει μονο στο σωμα και δεχτηκα απειρα απο τον λαιμο μεχρι τα ποδια. Συνεχισε μετα το ιδιο με γλυψιμο, με ειχε ηδη καυλωσει οταν εφτασε στο τσιμπουκι οπου εκανε ενα λουσιμο με τη γλωσσα σε ολο το μηκος της πουτσας και μετα ξεχωριστα στα αρχιδια. Οταν τελειωσε ξεκινησε ενα dt το οποιο με εκανε να χυσω τελικα για τον πρωτο γυρο. 

Το μονο που εγλειψα εγω πανω της ηταν τα βυζια τα οποια ειναι μεγαλα και με καλη αισθηση. 

Απο καθαριοτητα και περιποιηση ειναι πολυ καλη αλλα το προστυχο κομματι της εμφανισης της με εκανε να φανταστω πραγματα με αλλους πελατες οποτε κρατησα μια αποσταση.

Στο δευτερο γυρο ειχα ακομα την μνημη της αισθησης απο το λαρυγγι της και με λιγο τσιμπουκι μου εγινε πετρα ξανα.

Αρχισαμε το σεξ και οσο προχωραγε ολο και περισσοτερα κολπα μου εδειχνε. Παιρνει πρωτοβουλιες αν την αφησεις αλλα και στον υποτακτικο ρολο ειναι πολυ καλη. Στηνεται με τροπο να εχεις ολη την ανεση για να την γαμας και τα βογγητα της ειναι δυνατα και πολυ σεξυ.

Απο αισθηση το μουνι της χωρος τζελ ειναι καλο και χυνει οσο την γαμας δυνατα, απο πανω οι αντοχες απειρες... εφαγε χαστουκια επαναλαμβανομενα στα τεσσερα και σφυροκοπημα χωρις ελεος. 

Εγινα μουσκεμα στον ιδρωτα και στα τελευταια λεπτα ξαπλωσα και αρχισε εκεινη το cowgirl. 

Εβλεπα στο προσωπο της οτι ειχε ευχαριστηθει το γαμησι που της εκανα αλλα και οτι ηθελα ακομα. Με πολυ ωραιες κινησεις και με εμενα να της χουφτωνω ασταματητα τα βυζια συνεχισε να γαμιεται πανω μου μεχρι που εχυσα μεσα της.

Τελικα ηταν οντος αυτο που εδειχνε στην αρχη, μια γυναικα χωρις συνεσταλμους που οτι υστερει σε εμφανιση το αναπληρωνει σε επιδοσεις στο σεξ και οτι σχετικο πανω σε αυτο.

Οσο για το γραφειο, ειναι πολυ εξυπηρετικο και πολυ συνεπης με την ωρα. Θα μπορουσα να ειχα καποια παραπονο σχετικα με τις διαφορες της συγκεκριμενης κοπελας απο τις φωτογραφιες αλλα σε συνολο αξιζε και μαλιστα με το παραπανω...

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 150
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Επεξεργασμένες και παραπλανητικές
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι
Στήθος Καλό σιλικονάτο
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (2)
hornyasfuck Avatar hornyasfuck 12-09-2022 11:34:42
Θά πάθουμε ἐγκεφαλικό: "χωρίς συστολές" ἤ "δέν εἶναι συνεσταλμένη". Ἡ λέξη "συνεσταλμός" ΔΕΝ ὑπάρχει... Καί ἀφήνω τά δευτερεύοντα λάθη. Καί παρεμπιπτόντως: ἀπό τὴ στιγμή ποὺ δέ φιλᾶ ἔχει συστολές...
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 13-09-2022 02:39:23
Δασκαλε, ενδοιασμους μαλλον ηθελε να γραψει ο παιχτης. Μην αρπαζεσαι.
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Chris_ktm AvatarChris_ktmΜηνύματα: 387 Κριτικές: 20

Ιστορίες: 0

Αρκετά καλή. Αξιολόγηση: 7.33 — 31/08/2022 - 17:50
Αρκετά καλή. Αξιολόγηση: 7.33 — 31/08/2022 - 17:50

Θα ήθελα να ευχαριστήσω το γραφείο και το site για το δώρο.

Η Rebeca έχει όντως σωματάρα,κωλάρα,βυζάρες και όλο το πάκετο,το πρόσωπο είναι λίγο πιο άγριο και εχει κάποια τατουάζ που δε φαίνονται.

Η κοπέλα φαίνεται ότι είναι επαγγελματίας με μεγάλη εμπειρία.

Η συννενόηση με το γραφείο ήταν άμεση,αν και η κοπέλα άργησε να έρθει  γύρω στα 20 λεπτά.

Κάνει καλό στοματικό,είναι καθαρή και περιποιημένη και είναι απίστευτη στα 4.

Η συννενόηση είναι σε καλό επίπεδο αν και δεν ξερει πολλά αγγλικά.

Φιλιά στο στόμα ,γλειφομούνι και ακάποτη πίπα δεν ξέρω αν προσφέρει η κοπέλα, επειδή γενικά τα αποφεύγω.

Δε θα ξαναπήγαινα ,λόγω του γεγονότος ότι μου αρέσει η ποικιλία.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 30-39
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Με προφυλακτικό
Φιλί Όχι
Στήθος Καλό σιλικονάτο
Τατουάζ Αρκετά
Αξιοπιστία γραφείου Μέτρια (είχε καθυστέρηση το ραντεβού)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
sotos-nl Avatarsotos-nlΜηνύματα: 582 Κριτικές: 60

Ιστορίες: 0

Προστυχη κουκλαρα Αξιολόγηση: 7.83 — 25/08/2022 - 20:52
Προστυχη κουκλαρα Αξιολόγηση: 7.83 — 25/08/2022 - 20:52

Με την Ρεμπεκα εκλεισε το θεμα ψαξιμο απο την στιγμη που ειδα το βιντεο στην σελιδα της. 

Την εκλεισα για μια ωρα και την περιμενα στο ξενοδοχειο που ειχα επιλεξει λογο του οτι δεν μου αρεσουν τα μικρα δωματια ουτε και η ακαταστασια που βρισκω συχνα.

Ειχα ενα μικρο αγχος αφου δεν υπηρχαν κριτικες να διαβασω για να ξερω και πηγα μονο με την υποσχεση της τηλεφωνητριας οτι ειναι καλη περιπτωση.

Τυπικοτατοι με το ωραριο, ακριβως στην ωρα τους ολα. 

Η πρωτη λεξη που μου ερχεται στο μυαλο και την χαρακτηριζει ειναι απλα κουκλα...

Φορουσε ρουχα στενα και ανοιχτοχρωμα με οσο το δυνατον λιγοτερο καλυμενο το σωμα. 

Φαινονταν οι τορπιλες και η κωλαρα και ευκολα θα μπορουσε να σου σηκωθει αν την εβλεπες στον δρομο. 

Φυσικα καταλαβαινεις οτι ειναι κατι παραπανω απο μια περαστικη ειδικα με το εκφυλο βλεμμα της που το εχει για βιτρινα. 

Οπως φαινεται ετσι ειναι και στο σεξ. Δεν χανει καθολου χρονο, ειδικα με το χαμηλο επιπεδο στα αγγλικα δεν εχεις και τιποτα να πεις αλλα αντιθετος εχεις πολλα να κανεις. 

Εβγαλε τα ρουχα και απεφυγα να την κοιταω πριν πλυθει γιατι ηταν για σκισιμο. 

Στο κρεβατι ξεκινησαμε φιλια με γλωσσα και προκαταρκτικα σε ολο το σωμα. 

Το στοματικο της ακαποτο και φουλ προστυχια, φτυσιματα και κοιταγματα στα ματια να σου δηλωνει οτι ειμαι γεννημενη για αυτο που κοιτας, απο βαθος καπου δυσκολευτηκε αλλα τελικα τον πηρε μεχρι τον πατο μεσα στο λαρυγγι και ακολουθησε γλειψαρχιδι με μανια. 

Πριν απο αυτο ειχα κανει το τρελο γλυψιμο στα βυζια της που ειναι το καλυτερο μερος να την χυσεις και μετα ακολουθει ο κωλος της.

Μυριζε πολυ ωραια και μια αμφιβολια για την καθαριοτητα της δεν προεκυψε.

Για πρωτο γυρο την πηρα κατευθειαν στα τεσσερα για λιγα λεπτα γιατι οπως καταλαβαινετε με ειχε φερει ηδη πολυ κοντα στο χυσιμο με το τσιμπουκι.

Αποκορυφωμα ηταν οτι καρφωνοταν πανω μου ενω δεν βιαστηκε να ξεκινησει βογγητα, η συνεχεια στον δευτερο γυρο ειχε αρκετα φωνητικα. 

Μετα το μπανακι ξεκινησαμε πιο ομαλα με ιεραποστολικο το οποιο μετατραπηκε σε καβαλημα.

Εκει βρηκε τον εαυτο της και αρχισε ωραια κουνημα, ρυθμικο και με τα βυζια να χορευουν πανω κατω. Την αφησα για λιγο να απολαυσω την θεα και μετα εβαλα μπρος εγω την μηχανη και την πηρα στα τεσσερα ξανα.

Στο τελειωμα την εβαλα να γονατισει μπροστα μου και της εχυσα τα βυζια με μια πιτσιλια να την πετυχαινει στο πηγουνι χωρις να την ενοχλει στο παραμικρο.

Κανει και αναλ που πολυ θα αξιζει μαζι της, ειμαι σιγουρος, και πιστευω θα εχει και τις ιδιες αντοχες με το κανονικο σεξ. 

Επομενος καταλαβαινετε οτι ηδη ψηνομαι και για δευτερη φορα μαζι της, αν γινει θα σας γραψω ξανα μονο και μονο για το πρωκτικο, να σας πω τις εντυπωσεις μου.  


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 150
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο στήθος
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Καλό σιλικονάτο
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks