Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Joy  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    Joy Persuit Of Not Happiness Αξιολόγηση: 5.00 — 25/08/2022 - 22:30
    Joy Persuit Of Not Happiness Αξιολόγηση: 5.00 — 25/08/2022 - 22:30

    --Λοιπόν Φίλοι μου συναθλητές είπα να κλείσω την εβδομάδα μου ευχάριστα και με ένα τελευταίο Τουράκι, στο μάτι είχα βάλει την joy άμα και εδώ έχουμε καμια θείτσα θα πηδηχτώ από το παράθυρο Κεφάλι σε τοίχο! έχει αρχίσει να γίνεται ρίσκο η ηλικία αυτή γιατί πρέπει να υπολογίζεις από την αναγραφόμενη 3-5 χρόνια παραπάνω αλλά με την προηγούμενη την Ντιάνα το ξεπεράσαμε κατά πολύ περάσαμε σε άλλη κατηγορία αυτή με τις θείτσες και εγώ προσωπικά δεν παίζω σε αυτές ίσως αν με πάρουν τα χρόνια, ίσως να είναι για κάποιους άλλους γούστα είναι αυτά.
    --Έτσι κλείσαμε το ραντεβουδάκι μας στο αγαπημένο μου πόρνο ξενοδοχείο για να το διαπιστώσω και μόνος μου, μόλις έφτασα άρχισα τις γνώστες για όλους παρφουμαρίσματα όσοι με διαβάζουν και το τονίζω αλλιώς κατευθείαν στην τελευταία παράγραφο με το αποτέλεσμα Χαχαχα!Χαχαχα!, ξαπλώνοντας στο πόρνο κρεβάτι άρχισα να ξεφυλλίζω τις σελίδες της με τις φωτογραφίες της για να επεξεργαστώ με πολύ προσοχή το τι θα αντικρίσουν τα ματάκια μου ελπίζω να μην χρειαστώ γυαλιά με παρωπίδες, από τι έβλεπα και συμφωνά με την κριτική του παρακάτω συναθλητή φαίνεται ότι τα πράγματα βαδίζουν στο σωστό δρόμο αναλογίες μπαμπάτσικηςς πόρνο καύλας με φουσκωμένα μπαλόνια όχι από χασάπη και πάνω από όλα κάλο παιδί να σε ευχαριστήσει. Σε μια φάση χτυπάει η πόρτα ανοίγοντας την αντικρίζω μια μελαχρινή γκόμενα για καλή μου τύχη 28-30+ με πρόσωπο ροφού με στρογγυλεμένες πλευρές και γωνίες λες και μόλις είχε κάνει Botox και ήρθε σε έμενα για την στρώσω, ντυμένη στα μαύρα με ένα εφαρμοστό τζιν, μπλούζα και σακάκι δερμάτινο από επάνω πάνω σε γόβες μαύρες δηλαδή πλάκωσε μαύρη μαυρίλα και αράχνη, τις λέω πέρασε μέσα μη φοβάσαι δεν πάμε για τελετή και με μια σεμνότητα και αμήχανα διαβαίνει την πόρτα του δωματίου, πάω να τις δώσω φιλί και το προσπέρασε λέγοντας πάω στο μπάνιο α λέω εδώ κάτι μου βρωμάει σίγουρα διαβαίνω διάβολο εβδομάδα δεν εξηγείται αλλιώς μια η Αλεξ μια η Ντιάνα και τώρα αυτή τέλος πάντων για να δούμε.
    --Γύρος πρώτος, βγαίνοντας από το μπάνιο φρεσκαδούρα ξετυλίγει την πετσέτα της αντικρίζοντας ένα ωραίο πόρνο σωματότυπου πανομοιότυπο σαν αυτό της αναστασίας στα ίδια κυβικά, κώλος τουρλωτός για πολλά σκισίματα, βυζί 3++ τούμπανο έτοιμη να εκραγεί η σιλικόνη και άκρα περιποιούμενο μόνο στα άνω άκρα γιατί στα κάτω ήταν άσε καλύτερα και είναι αυτό που με εξοργίζει πιο πολύ από όλα όταν οι γκόμενες τέτοιου βεληνεκούς ξέρουν ότι κάνοντας την δουλειά αυτή για όσο διάστημα χρειάζεται πρέπει να είναι όλα στη πένα έτσι δεν είναι ρε παιδιά?. Το προσπερνάω και πάω στα δια ταύτα εκεί που μόλις έχω ετοιμαστεί να την ξαπλώσω όπα μας να και το αεροζόλ ψεκάζει το Μητσαρα λες και ήταν γλάστρα έφαγε τέτοιο ψεκασμό που ούτε οι ψεκασμένοι δεν έχουν ξαναδεί τις λέω κούκλα μου γλυκιά δεν χρειάζεται άλλα αυτή εκεί τον χαβά της είχε μείνει το δάχτυλο στην σκανδάλη αφού τελειώσαμε και παίρνω το οκ από την απολύμανση την ξαπλώνω να την απολαύσω επιδίδομαι σε ένα γλυφόμουνι τα υγρά αργούσαν να έρθουν λέω μάλλον είναι ανοργασμική δεν εξηγείτε τα δαχτυλάκια με τα βίας έμπαιναν μέσα στο μουν ο τρύπα έκανα προσπάθειες για εσκαφή μπας και ανοίξω το δρόμο για τον μητσαρα, στην συνέχεια γυρίζω σε στάση 69 δίνοντας την με πολύ σεμνότητα μιας και το θέμα μας ήταν η καλοσύνη που να μη χέσω και εκεί πού πάω να το πατήσω τέρμα γκάζι φτάνοντας τον πάτο με σταματάει με τα χέρια της λέγοντας όπα δεν αντέχω τα μεγάλα πουλιά τις λέω πλάκα μου κάνεις έτσι στην κυριολεξία μόλις είχαμε αρχίσει τις παρατηρήσεις μια ακόμα ήταν ότι την πλάκωνα με το σώμα μου και πήγανε τα βυζόμπαλα να σκάσουν άσε λέω και δεν έχω όρεξη να κάνω μπάνιο με υαλουρανικό οξύ η με τι άλλο γεμίζονται αυτά τα εμφυτεύματα, πάντα με καλοσύνη την οδηγώ να γονατίσει μπας και το σώσουμε το ραντεβού τουρλώνει την κωλαρά της και αρχίζει τις μηχανικές αερό πίπες αλλάζοντας χέρι μια το δεξί μια το αριστερό και το κεφαλάκι της να μπαινοβγαίνει σαν σκούπα στον κουβά λέω εδώ θα μείνουμε για το υπόλοιπο τις ώρας κοιτάζοντας την σκούπα πόσο ωραία μπαινοβγαίνει δεν άντεχα άλλο αυτό θέατρο του παραλόγου και σκουφώνω τον μητσαρα και την αρχίζω σε ένα πίσω κολλητό στο πάτωμα και μετά στο κρεβάτι λέγοντας μου ωχ όχι πονάω δεν αντέχω τα μεγαλα πουλιά και ξενερώνωΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! και δίνω την λήξη του πρώτου γύρου λέγοντας την δεν σε αρέσουν τα μεγαλα ε, και τι μου λέει τον έχεις μεγάλο σε ευχαριστώ τις λέω και άλλες δοκιμάσανε αλλά δεν έκαναν και έτσι.
    --Ντουζάκι και από τους δυο μας ευτυχώς Αεροζολ δεν χρειάστηκε μάλλον τις είχε τελείωσε το μπουκάλι όλο πάνω μου κουβεντούλα λέγοντας μου ότι η κανονική της δουλειά είναι τραπεζικά λειτουργικά συστήματα μάλλον θα εννοούσε ότι θέλει να κλέψει τράπεζα αλλά δεν αντέχει τα μεγαλα πράγματα ε βέβαια έχει βρει έμενα και με έκλεβε και με δουλεύει κανονικά μάλλον ήρθε η ώρα να τις δείξω πως λειτουργεί το δικό μου πόρνο σύστημα την ξαπλώνω και την αρχίζω σε ένα ξέφρενο γλυφό μού νι κάνοντας την να δυναμώνει την φωνή από ηδονή της σαν μείκτης από πικάπ αρχίζοντας από τα χαμηλά ανεβαίνοντας αργά αλλά σταθερά στις υψηλές συχνότητες μετά την βάζω να περιποιηθεί τον μητασαρα εδώ μπορώ να πω το έστρωσε το πράγμα γιατί από ανοργασμική είχε αρχίσει να γίνεται οργασμική καυλίτσα τα δαχτυλάκια αυτήν την φορά χωρέσανε άλλα και πάλι με δυσκολία αφού το σήκωσε το τιμημένο, σκουφί για να μη χρονοτριβούμε πίσω κολλητό με φωνούλες σαν μείκτης πλάγια, πάνω, κάτω μπρος πίσω κλπ ήρθε και η λήξη του δεύτερου γύρου γιατι ο πρώτος ήταν για κλάματα τις αφήνω το το αντίτιμο με προβληματισμό πάω για ντουζάκι μετά από αυτήν και την βλέπω να έχει στρογγυλό καθίσει στην καρέκλα και να καπνιζει σαν χαρμάνι μου είπε άμα δεν με πειράζει άλλα τις έδωσα το οκ λέγοντας μου τον έχεις μεγάλο άλλα εγώ δεν άντεχα και σου ζήτω συγνώμη δεν πειράζει την επόμενη φορά αν υπάρξει θα τον κάνω σμίκρυνση Χαχαχα!Χαχαχα! ντύθηκε και αποχαιρετιστήκαμε
    μια για πάντα.
    --Λοιπόν η γκόμενα έχει σφιχτό πορνοσωματότυπο μες στην καύλα αλλά μόνο αυτό με φάτσα ροφού θα έπρεπε να ξέρει ότι κάνοντας αυτή την δουλειά θα τα συναντήσει όλα όλων το ειδών πουλιών αλλιώς ας αλλάξει επάγγελμα καλύτερα αυτό τις καθαρίστριας μιας και την ρυθμική κίνηση την έχει για πλάκα συστήνεται ανεπιφύλακτα σε μικροτσούτσουνους και οποία άλλη κατηγορία τον έχει μικρο για αυτό και τόση αμηχανία δεν ξέρει τι θα τις προκύψει μεγάλο ή μικρο ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks