Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Milena  (Athens VIP Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

Διεγραμμένος Χρήστης AvatarΔιεγραμμένος ΧρήστηςΜηνύματα: - Κριτικές: 19

Ιστορίες: 0

Οι πίπες της Μιλένας... Αξιολόγηση: 8.00 — 26/04/2023 - 20:28
Οι πίπες της Μιλένας... Αξιολόγηση: 8.00 — 26/04/2023 - 20:28

Όμορφη ανάμνηση η Μιλένα από ένα δίωρο το περασμένο φθινόπωρο.

Πολύ όμορφο κοριτσάκι στο πρόσωπο, από Δυτική Ουκρανία, τιγράκι ( στο κινέζικο ωροσκόπιο) του 1998. 24 χρονών μωρό, αλλά την κάνεις και ακόμη μικρότερη.

Επί δύο ώρες είχε τρελαθεί να μου παίρνει φουλ ρουφηχτές πίπες, και το είχε κάνει υπέροχα. Αν και (σχετικά) άπειρη, είχε βγάλει τρελό ρυθμό.

Στο γαμήσι δεν μου έλεγε τίποτα, επειδή είναι παχουλή κι ας μην φαίνεται αυτό στις φώτο. Και κυτταρίτιδα έχει για τόσο νεαρή που είναι. Δεν γουστάρω εγώ με τις παχουλές τόσο, αλλά για άλλους είναι το σώμα της ιδανικά θυληκό, φυσικά.

Γλωσσόφιλα δεν δίνω σε αποσκίρτησε συνήθως, επειδή με ενοχλεί στο μυαλό το πόσες πούτσες έχουν κάθε μέρα στο στόμα.  Παρόλα αυτά με αυτή στο τέλος έκανα μια γερή εξαίρεση και γλωσσοφιληθήκαμε παθιασμένα και με διάρκεια.

Με είχε συνηθίσει η καημένη τόση ώρα που μου παίρνει τσιμπούκια, επειδή εγώ κοιτάω να μη χύνω εύκολα, καυλώνω να έχω για όσο περισσότερη ώρα γίνεται ψηλά τη σημαία.

Καλή φάση όλα, μια υπέροχη εμπειρία η κοπέλα. Ήταν στη φάση που μάζευε λεφτά για να γυρίσει στην Ουκρανία. Άμα είναι εδώ, την ξαναβλέπω ευχαρίστως.

Άξιζε τα λεφτά του τούτο το καυλάκι.

ΥΓ. Η συνεννόηση ήταν εντελώς μπουρμπούτσαλα, τα Αγγλικά της είναι για τον πούτσο. Το γκουγκλ τρανσλέϊτ ήταν στην ανάγκη η λύση, αν και γενικώς δεν λέγαμε πολλά. Η κοπέλα ήταν όλη την ώρα με το πουλί μου στο στόμα. *lol*

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 2 ώρες
Κόστος (€) 320
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
giorgos790 Avatargiorgos790Μηνύματα: 159 Κριτικές: 36

Ιστορίες: 0

Mεγαλη καυλα Αξιολόγηση: 7.83 — 03/12/2022 - 03:11
Mεγαλη καυλα Αξιολόγηση: 7.83 — 03/12/2022 - 03:11

Εχει γινει τακτικη πλεον στο βιπ και βρηκα τελικα την ημερα και την ωρα να την κλεισω και να δοκιμασω αυτο το κοριτσι που απο τις φωτογραφιες μου ειχε τραβηξει ιδιαιτερα το ενδιαφερον. 

Οι φωτογραφιες λοιπον εχουν καποιες μικρες διαφορες οι οποιες δεν επηρεαζουν την ποιοτητα, και εξαρχης δηλωνω οτι μιλαμε για ενα πολυ ομορφο κοριτσι. Σαν χαρακτηρας ειναι ευχαριστη και προσπαθει να ειναι φιλικη και προσιτη αλλα δεν ειναι καλη στα αγγλικα προκαλωντας μια μικρη απογοητευση σε οσους θελουν να την μαθουν καλυτερα. 

Ειναι προσεγμενη σε εμφανιση και περιποιειται τον εαυτο της τοσο μεσω του καλλωπισμου οσο και μεσω της καθαριοτητας. 

Δευτερο πακετακι οτι δεν φιλαει αλλα και τελευταιο και δεν μπορω να σκεφτω κατι στο οποιο δεν δινει τον καλυτερο της εαυτο εστω και με τα μειονεκτηματα τα οποια εχουν να κανουν με την μικρη σχετικα εμπειρια που εχει στον χωρο.

Με τα δυαρια βυζια της εκανα πολυ παιχνιδι καθως ειναι ανταποκρισιμα στο γλειψιμο και απο τα σημεια του σωματος της που μοιαζουν ακομα μικροτερα απο οτι ειναι σε ηλικια. Οπως θα το περιμενατε το κοριτσι εχει μικρο και σφιχτο μουνι το οποιο εγλειψα με πολυ παθος λες και ηταν μουνι εφηβης παρθενας λογο του οτι ειχα καιρο δω ενα τοσο ομορφο και καθαρο μουνι. Απο την στιγμη που της εκανα το γλειφομουνι λυθηκε και αρχισε να απολαμβανει το σεξ μαζι μου. Το τσιμπουκι της για αματουρικο ηταν πολυ καλο και με ενα συντομο περασμα απο τα αρχιδια ημουν ετοιμος να αρχισω το γαμησι. 

Δεν χρειαστηκε να της πω κατι για να στηθει, πηρε απο μονη της την θεση και με λιγο τζελακι στην εισοδο του αιδοιου της το πηρε ανετα μεχρι τον πατο του μουνιου της. Στην συνεχεια ειχαμε βογγητα και χαδια στα αρχιδια με το χερι της γιατι η κοπελα δεν καθεται ησυχη λεπτο οσο την γαμας. Αυτο το οποιο ελεπε απο ολο την φαση ηταν το eye contact οποτε την γυρισα και με τα ποδια της στους ωμους μου συνεχισα να τη γαμαω με επιμονα καρφωμνεο βλεμμα στα ματια της μεχρι να χυσω. Πραγματικα αυτο που εβλεπα στο προσωπο της ηταν οτι το χαιροταν το γαμησι αλλα και το μουνι την ιδια ιστορια ελεγε αφου τα υγρα που κατεβασε αυτο μαρτυρουσαν. Δευτερος γυρος δεν υπηρξε γιατι ο πρωτος ειχε μεγαλη διαρκεια και αρκεστηκα σε ενα τσιμπουκι το οποιο δεν εφερερε το χυσιμο τελικα. 

Το κοριτσι ειναι μεγαλη καυλα και υπηρετρια του σεξ με μελλον. Το γραφειο απο την αλλη ειναι εξυπηρετικοτατο και σεβεται τα οραρια και οτι τους ζητησεις. 

Ευκολα θα μπορουσε να ειναι ξανα μελλοντικη μου επιλογη για αματουρα πιτσιρικα. ...


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Όχι
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
katafygios AvatarkatafygiosΜηνύματα: 492 Κριτικές: 48

Ιστορίες: 0

Eμεινα ευχαριστημενος Αξιολόγηση: 7.50 — 26/11/2022 - 02:25
Eμεινα ευχαριστημενος Αξιολόγηση: 7.50 — 26/11/2022 - 02:25

H Milena ειναι μια Ουκρανη νεαρη κοπελα 21 με 22 χρονων και δεν λεει ψεματα για την ηλικια της. Εχει ξαναερθει στο συγκεκριμενο γραφειο και ενω ειναι αματουρα ακομα δεν εχει συνεσταλμους με τον πελατη ουτε και δειχνει καποια αμηχανια. 

Περισσοτερα να μαθω, πιο προσωπικα, δεν μπορεσα γιατι δεν ξερει καλα αγγλικα και δεν μου αρεσει η παραπανω ταλαιπωρία σε αυτες τις περιπτωσεις απλα παιρνω αυτο που θελω και ειμαι ευχαριστημενος. 

Το πρωτο που παρατηρεις στο προσωπο της ειναι τα ματια που εχουν ενα ανοιχτο γαλαζιο χρωμα και μετα τα χειλη που ειναι ενισχυμενα αλλα οχι σε σημειο που να χαλαει η εμφανιση τους. 

Το σωμα της ειναι καλο με υψος οσο αναφερεται στο σαιτ και απο κιλα ισος λιγα παραπανω. 

Αν και στα φιλια ειναι αρνητικη στο σεξ και γενικα σε ολο το ραντεβου κοιταει να κανει το μεγιστο και να εξασφαλισει την καλοπεραση του πελατη. Τα κεφια της φαινωνται οταν ξεκιναει την πιπα που την ζει ,με πολυ γλειψιμο στο καυλι και δεν ρωταει καν αν θελεις προφυλακτικο, προχωραει χωρις. Το γλυφομουνι που της εκανα δεν ξερω αν προσποιουταν αλλα εμοιαζε να το ευχαριστιεται και στον πρωτο γυρο δεν εβαλε καθολου λιπαντικο. Η αισθηση στο μουνι της ηταν πολυ ωραια, σφιχτο οπως αναμενοταν και υγρο οσο δεν το περιμενα. Οσο την γαμουσα και στο ιεραποστολικο και στο πισωκολλητο χαιδευε τον εαυτο της και επαιζε με την κλειτοριδα της. Στηνεται πολυ καλα στα τεσσερα προσφεροντας ιδιαιτερα καλη θεα με τον κωλο της ψιλα και το κεφαλι στο μαξιλαρι. Στο τελος του πρωτου γυρου κινηθηκε γρηγορα αφου εβγαλα την καποτα και δεχτηκε το χυσιμο στα βυζια. 

Στο ενδιαμεσο δεν ειχαμε πολλα να πουμε και ανταυτου απολαυσα ενα μασαζακι εκπληξη απο την μικρη που εκανε οντως καλη δουλεια.

Ξαναπηρε τσιμπουκι και εβαλε και τα μπαλακια στο παιχνιδι, καλυτερο απο τεχνικη το δευτερο τσιπουκι φαινεται καυλωσε και ανεβηκαν και οι επιδωσεις. 

Ο δευτερος γυρος ειχε περισσοτερες εναλλαγες στασεων αλλα και ταχυτητων. Αντεξε σε οτι δοκιμασια, απο δυσκολες στασεις μεχρι και δυνατο σφυροκοπημα. Καποια πραγματα δεν μπορει να τα κανει ακομα καλα οπως ειναι αναμενομενο για την μικρη της εμεπειρα στο αθλημα αλλα η επιθυμια της να τα δωσει ολα ειναι φανερη και μετραει περισσοτερο απο ολα. Η ευλυγισια του κορμιου της δενει την δυνατοτητα να προσαρμοζεται στο γαμησι σε πολυ καλο σημειο.

Εγω εμεινα πολυ ευχαριστημενος μαζι της και της υποσχεθηκα δευτερο ραντεβου που ηδη σκεφτομαι το ποτε και το που θα γινει.


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
KingOfLust AvatarKingOfLustΜηνύματα: 112 Κριτικές: 23

Ιστορίες: 0

Milena… ματαρες Αξιολόγηση: 7.50 — 16/11/2022 - 01:43
Milena… ματαρες Αξιολόγηση: 7.50 — 16/11/2022 - 01:43

Την Μιλενα αν θελεις να την συναντησεις πρεπει να εχεις υπομονη, φαινεται απο το προηγουμενο της τουρ εχει αποκτησει την φημη και οσοι τη ξερουν δεν χανουν την ευκαιρια. Ευτυχως οι τηλεφωνητριες ξερουν να χειριζονται την κατασταση και ειναι ευγενικες. Προσωπικα στο τριτο τηλεφωνημα την βρηκα διαθεσιμη και μεχρι να κλεισω το ραντεβου ειχα ηδη παρει δρομο για το ξενοδοχειο της. Με το που εφτασα στην πορτα χτυπησα και μου ανοιξε σχεδον αμεσως. Το χαμογελο της ηταν πολυ ζεστο και ομορφο με καθαρα δοντια και χειλαρες που ειναι πολυ ερωτευσιμες. Φορουσε ενα μαυρο σετ εσωρουχα που εμοιαζε πολυ ακριβο και της πηγαινε πολυ. Απο προσωπο μετα τα χειλη οτι πιο ομορφο εχει ειναι τα ματια της αλλα μενεις με ενα παραπονο και αυτο οτι δεν φιλαει. Παρολαυτα αρχισε να μου σηκωνεται μονο και μονο απο την μυρωδια της και την ομορφια της. Μιας και στο προσωπο ειχε απαγορευτικο αρχισα με το σωμα και πιο συγκεκριμενα με τα βυζια της και τις ρωγες. Οι αντιδρασεις της ηταν πολυ φυσικες και για να το επιβεβαιωσω την κοιταζα στις ματαρες της. Πηρε την σειρα της και αφου με μιμηθηκε λιγο πηγε πιο κατω για να μου δειξει τις ικανοτητες της στο στοματικο. Πραγματικα ικανοποιημενος ζητησα να εχω και εγω το μουνι της στο στομα μου και το δεχτηκα αμεσως. Οσο και ωραια να ηταν η πιπα της η αληθεια ειναι οτι οποιος δεν της κανει γλυφομουνι χανει πολλα γιατι το μουνι της ειναι φρεσκο ομορφο και μυρωδατο αλλα το κυριοτερο η γκομενα γουσταρει πολυ να της το γλειφουνε. Στην πιπα ενιωθα να τον παιρνει ολο και πιο μεσα της και την γλωσσα της να γλιστραει ολο και πιο γρηγορα πανω στο καυλι.

Αρχισαμε το σεξ με εκεινη απο πανω φουλ καυλωμενη αλλα και εγω κοντα στο χυσιμο. Εκανε ωραιο καβαλημα και μεσα σε ενα δεκαλεπτο εχυσα. 

Προσπαθησα να κανω γρηγορα ενα μπανιο και μετα απο λιγο κουβεντουλα επιασε παλι δουλεια με πιπα και μολις μου σηκωθηκε αρχισαμε το ιεραποστολικο. Μιας και δεν παιζανε φιλια το αλλαξα με τα ποδια της στους ωμους μου και μετα πισωκολλητο. Εκανε ωραια στησιματα, το σωμα της ειναι ευκολο να το χειριστεις και για μενα η καλυτερη μας σταση το κλασικο πισωκολλητο. Ειχε διαρκεια και τελικα την εκανα να χυσει και εκεινη ενω δεν σταματησε να αναστεναζει και να βογγαει σε ολη την διαρκεια.

Σε συνολο ηταν πολυ καλη συναντηση και δινω και εγω το δικιο σε οσους μολις ειδαν οτι ξαναηρθε ετρεξαν να την προλαβουν.

Η αναμονη αξιζε και τελικα ηταν αυτο που λεμε οτι το καλο πραγμα αργει να γινει.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Όχι
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
b-lover Avatarb-loverΜηνύματα: 92 Κριτικές: 19

Ιστορίες: 0

Κουκλαρα Αξιολόγηση: 7.83 — 28/08/2022 - 22:27
Κουκλαρα Αξιολόγηση: 7.83 — 28/08/2022 - 22:27

Ειναι πολυ ομορφο κοριτσι, το βλεπεις και τρεχουν οι σκεψεις σου απο το να την κυκλοφορησεις εξω στο να την κρατησεις μερικες ωρες αν γινεται.

Η Μιλενα εχει πολυ ωραια ματια που σε κοιτανε με μια αθωοτητα λες και ειναι πρωτοετης φοιτητρια. 

Απο κοντα ειναι πιο ελκυστικη λογο της συνολικης συμπεριφορας και της προσεγμενης εμφανισης.

Το στηθος της ειναι μεσαιο προς μικρο αλλα η μεση της, ο κωλος της και τα μπουτια της ειναι πολυ καλα, γουσταρεις να χουφτωνεις.

Τα χειλη της ειναι λιγο πειραγμενα απο οσο καταλαβα, πολυ ομορφα παντος... 

Το υψος καλο με τακουνι αλλα μετριο χωρις και ηλικιακα 22 με 23 την εκοψα.

Συνολικα ειναι το κοριτσι που αν το δεις καπου το μυαλο παει κατευθειαν στο γαμησι.

Στην συνενοηση παιρνει χαμηλο βαθμο λογω του οτι δεν ξερει καλα αγγλικα.

Προσπαθησε ενα χωρο στην αρχη, αρκετα ωραιος μπορω να πω.

Το δερμα το ειχε καλυψει ολο με μια λοσιον που μυριζε πολυ ωραια και ηταν παντου καθαρη.

Κανει καλη πιπα και στησιματα τελεια ενω το γλειφομουνι το λατρευει...

Θελεις να την παρεις απο κωλο, τοσο ομορφος που ειναι αλλα δεν δινει...

Αν και δεν την ειδα κουρασμενη πρεπει να εχει φαει πολυ πουτσα οσο ειναι εδω, ακομα και απο στομα σε στομα τετοια κοριτσια παντα εχουν δουλεια. 

Καποια στιγμη πρεπει να δωσει κωλο, επιμενω σε αυτο γιατι ηταν το μονο αξιολογο μειων μαζι της.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Όχι
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
gekosfuck AvatargekosfuckΜηνύματα: 101 Κριτικές: 22

Ιστορίες: 0

Αμεση καυλα Αξιολόγηση: 7.67 — 24/08/2022 - 01:56
Αμεση καυλα Αξιολόγηση: 7.67 — 24/08/2022 - 01:56

Τις φωτογραφιες της τις ειδα καμια δεκαρια φορες, μου αρεσε και η επιθυμια μου να την γαμησω δεν εβγαινε απο το μυαλο μου, κολλησα για τα καλα.

Περιμενα να εχει καποιες διαφορες απο τις φωτογραφιες αλλα ειναι ακομα καλυτερη απο κοντα, πραγματικη μουναρα.

Στην αρχη ηταν συνεσταλμενη και φαινοταν οτι δεν εχει εμπειρια αλλα σιγα σιγα χαλαρωσε και αρχισε να χαμογελαει. 

Το προσωπο της ηταν ομορφο ακομα και αβαφη που ηταν. Ειναι διστακτικη στα φιλια και δεν επιχειρησα να την πιεσω, πηγα με τα νερα της ωστε οσα κανει να τα κανει με καλη διαθεση.

Το σωμα της ειναι μοντελε με φυσικο και καλο μεγεθος βυζιων και κωλαρα που οταν στηνεται προκαλει αμεση καυλα. 

Ξεκινησα εγω στην αρχη τα προκαταρκτικα που ηταν φιλια και γλυψιματα σε ολο της το σωμα, μετα που αρχισε να καυλωνει ξεκινησε και εκεινη να με ερεθιζει σε διαφορα σημεια στο σωμα. 

Το στοματικο δεν το εκανε με γλειψαρχιδι αλλα στον πουτσο εκανε πολυ καλο γλειψιμο με το καυλι να δεχεται γρηγορο γλειψιμο και να σαλιωνεται καλα. 

Απολαμβανει το γλυφομουνι και δεχεται και δαχτυλιασμα, ηταν η καλυτερη προετοιμασια για το γαμησι που ακολουθησε. 

Το μουνακι της ωραιο και στενο, λογικο και για την ηλικια της αλλα και επειδη δεν εχει καιρο στο επαγγελμα. 

Αματουρικο το γαμησι αλλα με καλη συμμετοχη και στησιματα οπως πρεπει. 

Εδινε την εντυπωση οτι της αρεσε με την συμμετοχη της, τα βογγητα της ειναι πολυ καυλιαρικα και ειδικα στα τεσσερα τρελενεται απο την καυλα.

Στο δευτερο γυρο δοκιμασα τις αντοχες της με cowgirl, δεν κουραζεται και εκανε πολυ ωραια δουλεια. 

Στο τελος εδωσα ενα γρηγορο γαμησι παλι στα τεσσερα και της εχυσα την κωλαρα. 

Παρολο που ειναι νεα δεν μπορω να την πω και και εντελως αματουρα λογο του οτι εχει φυσικο ταλεντο στο γαμησι.

Συνεπως θα μεινουν πολυ ευχαριστημενοι οσοι γουσταρουν τις νεες και απειρες αλλα και οσοι θελουν να ξερει δεν θα απογοητευτουν.

Πανω απο ολα μαζι της ειναι να εκτιμησεις την ομορφια της. Πολυ ανωτερη απο τον μεσο ορο...

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
katafygios AvatarkatafygiosΜηνύματα: 492 Κριτικές: 48

Ιστορίες: 0

Ωραιο eye contact Αξιολόγηση: 7.83 — 15/08/2022 - 00:57
Ωραιο eye contact Αξιολόγηση: 7.83 — 15/08/2022 - 00:57

Απο προσωπο ειναι κοντα στις φωτογραφιες που μοιαζει πιο φυσικη.

Τα βυζια ειναι μικρα, μικροτερα απο δυαρια για μενα αλλα και με ωραια ρογα που γουσταρει να την γλυφεις διαρκως. 

Τα τατουαζ ειναι οκ αλλα επρεπε να περιμενει αλλο λιγο να ωρημασει και να κανει κατι πιο διακριτικο, θα της πηγαινε περισσοτερο.

Το στοματικο της ειναι αματουρικο αλλα κλεινει τα ματια και με το ενα χερι κραταει τον πουτσο σαν μικροφωνο ενω η γλωσσα της κουνιεται ναζιαρικα στο καυλι. Για βαθυ λαρυγγι ξεχαστε το αλλα την προσπαθεια της την κανει και οταν βλεπεις το πιπινι να πιεζεται σιγουρα καυλωνεις περισσοτερο.  

Με τα δαχτυλα με χαιδευε σε ολο το σωμα κοιταζοντας με στα ματια που ειναι και πολυ ομορφα. Δυστυχως πιο στενη επαφη με φιλια στο στομα δεν επιτρεπεται.

Παρολαυτα η επαφη με τα ματια μου αρεσε τοσο μαζι της που ολος ο πρωτος γυρος εγινε με ιεραποστολικο

Αντεχει ενα μικρο κοπανιματακι και ας ειναι μικρη και μαλιστα το γουσταρει. Το μουνακι αυτο που περιμενεις, στενο και χυσιαρικο...

Δευτερος γυρος επαιξε περισσοτερη περιποιηση απο πλευρας μου με γλειφομουνι. 

Στα στησιματα απαιτησα περισσοτερη προσπαθεια και ανταπεξηλθε στα γουστα μου.

Στα τεσσερα ηταν η τελικη φαση και απολαυστικη περισσοτερο απο ολες τις στασεις.

Ο κωλος την γλυκουλης και τα βογγητα της αρκετα δυνατα και σεξυ...

Τα λεφτα τα πηρε στο τελος και εφυγα ευχαριστημενος μαζι της.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Όχι
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks