Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 27

    Κριτικές Χρηστών

    PrinceCarma AvatarPrinceCarmaΜηνύματα: 73 Κριτικές: 17

    Ιστορίες: 0

    Κορμαρα Αξιολόγηση: 8.00 — 05/08/2022 - 23:54
    Κορμαρα Αξιολόγηση: 8.00 — 05/08/2022 - 23:54

    Δεν θα μπορουσα να μην γραψω κριτικη για αυτο το κοριτσι. Η αληθεια ειναι οτι αρχικα δυσκολευτηκα με τις νεες αφηξεις να αποφασισω, ολες φαινοταν οτι ειναι μουναρες. Τελικα με λιγο βοηθεια απο την τηλεφωνητρια επεσα στην καταλληλοτερη για τις απαιτησεις μου. 

    Ειναι πολυ ομορφη απο κοντα, πιο ομορφη απο τις φωτογραφιες, εχει μια θετικη αυρα που την νιωθεις και καυλωνεις ειδικα σε συνδυασμο με την εικονα της.

    Εχει σωμα με απιστευτες καμπυλες, βυζαρες και κωλαρα απο τα καλυτερα βραζιλιανικα και ολα αυτα με μια αθωα εκφραση στο προσωπο... Συνδιασμος που σπαει το καυλομετρο.... 

    Η φλογα της πουτανας μεσα της καιει δυνατα, δεν χανει χρονο, προκαλει, σε πιανει απο την πουτσα κυριολεκτικα και σε πλακωνει με φιλια στο στομα. 

    Οτι δεν ειναι παλια πουτανα φαινεται και το βλεπεις και στο σεξ αλλα το πουτανιλικι ειναι στο αιμα της...

    Συνεννοηθηκαμε στα αγγλικα και αρχισε την πιπα. Αργα, με προσοχη να μην ακουπησει δοντια και καλη προσπαθεια για dt στο οποιο δυσκολευεται. 

    Μολις μου καυλωσε καλα την εβαλα στα γονατα και αρχισαμε ενα ισπανικο με τις βυζαρες της, εκει το ειχε δουλεψει και ηξερε καλα. Εκανα ενα απο τα καλυτερα που εχω κανει ποτε χαρις στην καλη δουλεια που εχει γινει με τα βυζια της. 

    Εχυσα πανω τους και καναμε ενα συντομο διαλειμμα.

    Ξεκινησα εγω με τον δευτερο γυρο απλα με ενα γλειφομουνι το οποιο συνοδευσα με δαχτυλιασμα. 

    Αρχισε να καυλωνει επικινδυνα, το μουνι πεταξε τα ζουμια και της εκανα ενα δυνατο γαμησι στα τεσσερα... Μια χαρα απο αντοχες και η φωνη της στα βογγητα πολυ καυλα, απλα παρτε την καπου να μπορει να αναστεναζει ανετα, θα την ευχαριστηθειτε.

    Εχει ολα τα απαραιτητα προσοντα για να γινει εσκορτ πολυτελειας αρκει να αποκτησει λιγο περισσοτερη εμπειρια. 

    Παντος η προσπαθεια που κανει καλυπτει καθε μειονεκτημα και πληρωνεται δικαια τοσα χρηματα.


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο στήθος
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks