Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Rachel  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

bigmountain89 Avatarbigmountain89Μηνύματα: 935 Κριτικές: 99

Ιστορίες: 0

Ταλαντούχα Αξιολόγηση: 8.00 — 01/04/2023 - 12:13
Ταλαντούχα Αξιολόγηση: 8.00 — 01/04/2023 - 12:13

Ρέιτσελ, ένα κορίτσι που μου τράβηξε την περιέργεια, περισσότερο λόγω των αντικρουομένων κριτικών. Ήθελα να διαπιστώσω ο ίδιος αν πρόκειται για την ίδια, αδιαφορώντας για τις κριτικές. Το αποτέλεσμα είναι λίγο μπερδεμένο, όμως θα είμαι αντικειμενικός, γιατί στην τελική η ουσία είναι η συμπεριφορά και η συμμετοχή της κοπέλας.

Άψογη επικοινωνία με το γραφείο, κρατάω ένα μικρό καλάθι, αλλά σε γενικές γραμμές δεν έχω κάποιο παράπονο. Αν και κατά καιρούς έχουν κάνει τα φάουλ τους, ειδικά με νέους πελάτες, τον τελευταίο καιρό μου φαίνεται πώς έχουν βελτιωθεί. Οπότε κανονίζω συνάντηση στο χώρο της, για μια ώρα που έγινε μισή. Είχα ξεκαθαρίσει από την αρχή κάποια πράγματα, με διαβεβαίωσαν ότι θα περάσω καλά, ότι δεν υπάρχει λόγος να ανησυχώ, για να δούμε λοιπόν.

Ανεβαίνω τα σκαλιά του ξενοδοχείου, στο κεφάλι μου είχε καρφωθεί η αμφιβολία, δεν ήξερα αν θα συναντήσω το κορίτσι των φωτογραφιών. Πράγματι, τοκ τοκ την πορτούλα και δεν ήξερα τι να σκεφτώ. Ναι μεν μου ανοίγει ένα κοριτσάκι περιποιημένο και μοσχομυριστό, αλλά δεν είναι το κορίτσι των φωτογραφιών. Μπορεί και να είναι, αλλά φορούσε υπερβολικό μακιγιάζ, μάλλον πείραξε τα χείλη της με αυτά τα ελαφριά και ψεύτικα προσθετικά, έβαλε άλλο κραγιόν. Στο πρόσωπο λοιπόν εγώ δεν είδα την κοπέλα των φωτογραφιών. Το παρουσιαστικό της λίγο ψυχρό, ίσως επειδή είχε ενημερωθεί πώς είχα αμφιβολίες κι ας έδειχνα ευδιάθετος. Υπήρχε μια αμηχανία και για μια στιγμή σκέφτηκα να κάνω μεταβολή. Όμως κάτι μου έλεγε πώς θα αξίζει, από και και πέρα όλα άλλαξαν.

Υποδοχή με λευκή μεταξωτή ρόμπα και τακούνια, εκ πρώτης όψεως φαίνεται αδύνατη, τα μαλλιά της ίσια μακριά και ξανθά πιασμένα κότσο, το δέρμα της λευκό, λείο και περιποιημένο. Έχει ωραία σχιστά μάτια που κάνουν το βλέμμα πονηρό, φορούσε χρωματιστούς φακούς επαφής σε βαθύ μπλε. Απόρησα και λέω μέσα μου σίγουρα επίτηδες τα κάνει όλα αυτά για να με πείσει ότι πρόκειται για άλλη κοπέλα. Πονηριά και ταυτόχρονα προκλητικό.

Καθίσαμε για λίγο να κουβεντιάσουμε, αλλά δεν υπήρχε χημεία. Το κορίτσι είχε μια αμηχανία όμως είχε όλη τη καλή διάθεση και έπιασα μια στοργή στο βλέμμα της, οπότε είπα να δώσω μια ευκαιρία. Ντουζάκι, ξαπλώνω, περνάνε μερικά δευτερόλεπτα, και αφαιρεί τη ρόμπα. Πάρα πολύ ωραίο νεανικό σώμα, αδύνατο όσο πρέπει, με πολύ ωραία βυζάκια μεσαίου μεγέθους, εντελώς φυσικά. Ρώγες όμορφες που καυλώνουν εύκολα και πρέπει να τις ερεθίζεις συνεχώς για να παραμείνουν καυλωμένες. Αφαίρεση και το βρακακιού, όμορφο μουνάκι μοσχομυριστό που θα μπορούσες να γλείφεις για της ώρες.

Προσπαθούσε να αποφύγει τα φιλιά, ίσως έφταιγα κι εγώ που άθελα μου της έδειξα πώς έχω αμφιβολίες, αλλά καταφέραμε να γευτούμε τον άλλον, ίσα ίσα να ζεσταθούμε και να με ερεθίσει. Στράφηκε στο λαιμό όπου έκανε καλή δουλειά ενώ με το σώμα της τρίβεται πάνω μου και σιγά σιγά αρχίζει να τον παίζει. Βλέπω στην άκρη προφυλακτικό και τζελ, ας ελπίζουμε να μην θέλει πίπα με προφυλακτικό.

Αφού βεβαιώθηκε πώς τον σήκωσε αρκετά, τον παίρνει αργά και βασανιστικά στο στόμα, χωρίς σκουφάκι, με αρκετό σάλιο. Ωραίος αισθησιακός ρυθμός, πολύ καλό στοματικό με κάποιες προσπάθειες για deep. Αρχίδια δε γλείφει και δεν της αρέσει. Αφήνεται στο στοματικό και προσπαθεί για το καλύτερο, ρουφάει πολύ καλά. Τον βγάζει με σαλάκια και χαμογελάει, επιτέλους μια εικόνα που με έφτιαξε αρκετά. Το μοτίβο συνεχίστηκε αρκετά μέχρι να της προσφέρω γλυφομούνι και έδειχνε να γουστάρει πολύ. Συνέχεια με εκείνη ξαπλωμένη να τον έχει μπουκωμένο ενώ μαλακίζεται μόνη της και μου επιτρέψει ελαφρύ δαχτύλιασμα. Αν δεν τσίμπαγα το προφυλακτικό, θα είχαμε ξεχαστεί.

Καπότα και με καβάλησε για ένα πολύ αισθησιακό σεξ με πολύ βαθείς αναστεναγμούς. Τζελ δεν έβαλε, παρόλο που το είχε δίπλα, θα είχε κατεβάσει υγρά και ερεθίστηκε. Ερεθίστηκα περισσότερο, επιδίωξα να έχω τις ρώγες πιπίλα, το κορίτσι είχε παραδοθεί. Που και που έριχνε ένα πονηρό βλέμμα, άνοιγε το στοματάκι της και έκανε μορφασμούς ικανοποίησης. Προτιμούσε άλλωτε ρυθμικές κινήσεις πάνω κάτω, άλλωτε κυκλικές, άλλωτε μπρος πίσω. Ένα πιπινάκι που είχε παραδοθεί στον αισθησιασμό.

Συνέχεια ιεραποστολική όπου συνέχισε να μαλακίζεται μόνη της και επιδίωκε να έχω τα πόδια της στους ώμους, τελειώσαμε στα τέσσερα με δυνατό χύσιμο με θέα ένα πολύ όμορφο κωλαράκι, μικρό αλλά ζουμερό. Έδωσε τον ρυθμό πιέζοντας την λεκάνη της, ύστερα ήθελε να νιώσει το κορμί στο δικό της. Δεν τραβήχτηκε, ένιωσα κάποιες συσπάσεις, έχυσα κι άλλο, το κορίτσι τώρα είχε ακουμπήσει το κεφάλι στο κρεβάτι και αναστέναζε.

Ντροπαλό χαμόγελο εκ μέρους της, προσπαθώ να την αγκαλιάσω, δεν ήθελε όμως. Ντουζάκι ο καθένας μόνος του, κάθισε μόνη της με το κινητό, σηκώθηκα κι έφυγα. Της ζήτησα συγγνώμη, την αγκάλιασα και την έκανα.

Το κορίτσι είναι ομορφούλικο, με πολύ ωραίο σώμα και μοσχομυριστή παντού. Εκτιμά την καθαριότητα, είναι ο εαυτός της. Αρκετά δοτική, ταλαντούχα, έδειχνε να το ζει. Υπό άλλες συνθήκες, ίσως να υπήρχε πιο ευχάριστη διάθεση, μιας και έδειχνε κάθε καλή πρόθεση να σε ικανοποίήσει. Έχει τα φόντα να πάει μπροστά.

Διάθεση για σεξ υπήρχε, χημεία δεν υπήρχε. Μπορεί να φταίω κι εγώ που πήγα με αμφιβολίες και το κατάλαβε, αλλά μου έκανε εντύπωση που είχε πάρα πολύ καλή συμμετοχή, σα να το ζούσε. Ένα μάθημα όμως το πήρα κι επιβεβαίωσε κάτι που είχα καταλάβει κι άλλες φορές. Έαν πας με αμφιβολίες και φόβους για την έκβαση της συνάντησης, θα σου γυρίζει μπούμερανγκ. Σε κάθε περίπτωση όμως κρατάω την εικόνα ενός κοριτσιού με όλη τη καλή διάθεση να ικανοποιήσει τον πελάτη, αρκεί να είναι κύριος και καθαρός. Εγώ καθαρός ήμουν, αλλά αυτή τη φορά μάλλον δεν ήμουν κύριος.

Όποιος τη συναντήσει να την προσέχει, θα το εκτιμήσει δεόντως, γιατί πρόκειται πράγματι για μια ενδιαφέρουσα περίπτωση που είναι ικανή να γίνει φωτιά στο κρεβάτι. Εγώ κρατάω το τελευταίο.

Αυτά από εμένα, πάμε για άλλα βουνά.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 30 λεπτά
Κόστος (€) 90
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 30-39
Φωτογραφίες Επεξεργασμένες και παραπλανητικές
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (2)
Είσαι πάντως κουλτουριάρης επιβήτορας. :--) Φαίνεται αυτό, ακόμη κι όταν αποφεύγεις τις αναφορές στη λογοτεχνία. *lol*
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 03-04-2023 00:47:10
Τελικα εχει ψευτικες φωτο η οχι; Αν ναι γιατι της βαζετε τοσο ψηλη βαθμολογια;Ο γερος την εκθειαζει!
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Elganador AvatarElganadorΜηνύματα: 564 Κριτικές: 147

Ιστορίες: 0

Υπέροχο κορμί Αξιολόγηση: 8.83 — 31/03/2023 - 12:16
Υπέροχο κορμί Αξιολόγηση: 8.83 — 31/03/2023 - 12:16

Η ημερομηνία ενδεικτική πρέπει να ήμουνα ο πρώτος της πελάτης γιατί μόλις είχαν ανέβει οι φωτογραφίες της στο site των αγγέλων μήνυμα στο γραφείο και μου απαντάνε τα κορίτσια του τηλεφωνικού κέντρου το κορίτσι θα ξεκινήσει το πρώτο της ραντεβού στις 16:00 Και την έκλεισα αμέσως.
Όταν διάβασα την κριτική του γέρο πιπακια κόντεψα να πάθω καρδιακό Χαχαχα!
ακου έχυσε δύο φορές ο γέρος και μάλιστα έμεινε και χρόνος για μασάζ μάλλον η φαρμακευτική εταιρεία που προμοτάρει βγάζει ειδικά χάπια αλλά και αλοιφές για τον γέρο για να χύσει γρήγορα Χαχαχα!
Πάμε τώρα στην Ρέιτσελ
με υποδέχτηκε με ωραία κίτρινα σέξι εσώρουχα πήγα για ένα γρήγορο ντουζ και επιστρέφω με περίμενε καθιστή στο κρεβάτι
πρόσωπο μέτριο για τα δικά μου γούστα με πολύ όμορφα πράσινα μάτια το κορίτσι έχει μία μικρή ουλή στο πρόσωπο της μου είπε ότι είχε ένα ατύχημα μικρή
στήθος 2 αρι Φυσικό πολύ όμορφο με ωραία υφή σώμα εκπληκτικό διαστημικό ίσως το πιο όμορφο κορμί που έχω δει σε γυναίκα με μια κωλάρα ποίημα
με ρώτησε τι θέλεις να σου προσφέρω πολύ γλυκά και με το χαμόγελο στα χείλη
ηπια δύο γουλιές νερό πετάω την πετσέτα και αρχίζει το έργο
την φύλαγα από την κορυφή μέχρι τα νύχια γλωσσόφιλα αβερτα η πούτσα είχε γίνει πετρά έπεσε στα γόνατα και το πήρε στο στόμα πιπα αργεί αισθησιακή περιποίηση την στήνω στον τοίχο και την κάρφωνα με μανία στα ορθια δεν ήθελα να βγω από μέσα της ωσπου με πότισε με τα υγρά της την πάω στο κρεβάτι και γλύφω το μουνάκι της με μανία ιεραποστολικό πλαγιαστό και κατάθεση στο λαιμό της
την παίρνω από το χέρι και πάμε για ντουζ μαζί
την ξεπλένω καλά καλά επεσε στα γόνατα και το πήρε στο στόμα πίπα εξαιρετική και πάλι καλύτερη απ’ την πρώτη
παίρνω μια πετσέτα και την βάζω στο πάτωμα του μπάνιο την στήνω στα τέσσερα όπου την ξεμουνιασα
στο ιεραποστολικό εδινα πόνο ως που χύσαμε μαζί ταυτόχρονα
εκανα ένα γρήγορο ντουζ Και την αποχαιρέτησα με ένα γλυκό φιλί στο στόμα

Να είστε καλά και να γαμάτε καλύτερα

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Ηλικία πελάτη 30-39
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (4)
old admin Avatar old admin 31-03-2023 13:34:21
χαρακτηρισμοι για αλλα μελη σε αλλα σαϊτ. θα το επιτρεψω αυτην την φορα αλλα την επομενη που θα ασχοληθεις με αλλο μελος δεν θα ανεβει η κριτικη σου
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
gpd Avatar gpd 31-03-2023 13:36:39
προς το γραφείο :όποτε κλείνει ραντεβού ο @ geroksouras να σου κρατούν μία θέση και σε σένα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
gpd Avatar gpd 31-03-2023 13:36:59
@ elganador σε αυτές όμως που έχεις πάει πριν από το @ geroksouras λες να μην πηγαίνει
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 31-03-2023 14:45:18
Εγω το εχω πει, θελω να μαθω ποιος ειναι ο φαρμακοποιος του ξουρα!
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5509 Κριτικές: 310

Ιστορίες: 0

ελεος πια Αξιολόγηση: 8.67 — 30/03/2023 - 20:07
ελεος πια Αξιολόγηση: 8.67 — 30/03/2023 - 20:07

οτι λεει ο τιτλος
ελεος πια με τους haters
το your angels ΔΕΝ ειναι με την καμια το αγαπημενο μου γραφειο ο λογος ο δικος μου ηταν γνωστος οτι εφαγα στην αρχη 5 φολες σερι και το τοτε κεντρο δεν εδινε λυσεις και τους εχω πετσοκοψει αρκετες φορες
τωρα τελευταια το χρησιμοποιω ομως γιατι ειμαι ενας τεμπελης και δεν θα παω ουτε κεντρο ουτε σταθμο Λαρισης να γαμησω γιατι βαριεμαι εκτος απο περιπτωσεις που βρισκομαι εκει
Σπανια συμβουλευομαι και κριτικες αλλων ασχετα αν τις διαβαζω γιατι το δικο μου πουλι εχει δικο του μυαλο
Γραφω το πως περναω εγω και στα παπαρια μου κιολας αν καποιοι με θαβουν η ασχολουνται μαζι μου
ουτε με ταϊζουν ουτε με ποτιζουν και κουμαντο να κανουν στην δικη τους τσεπη και στα δικα τους λεφτα
Επικρητες του πληκτρολογιου,ειρωνες,ερωτυλους και σαλιαρηδες εσκορτς, εραστες του 10αρικου που κρινουν αυτους που τα σκανε σε εσκορτς εχουν δει πολλους πολλα χρονια τα ματια μου στην καλυτερη σας αγνοω για αυτο και δεν σας απανταω οταν μου κανετε παραθεση στο φορουμ
Σεβαστοι ομως ολοι οσοι εχουν περασει με κοπελα που περασα εγω και δεν εχει παει καλα το ραντεβου τους
Αλλα ρε μαγκες υπαρχει αυτο που λεμε αντικειμενικοτητα
Παμε τωρα στην Rachel
Αν μια γυναικα ειναι κοντη 1.71 χωρις της γοβες τοτε αυτος πρεπει να εχει το υψος του Μαριανοβιτς
Aν αυτο το κορμι που εχει ειναι μετριο, τοτε υπαρχει θεμα αντιληψης και να μας βαλει φωτογραφια ποιο κορμι θεωρει ωραιο γιατι θα τρελαθουμε εντελως
Το προσωπο με τα σχιστα ματια τα χυμωδη χειλια και τα μακρια καστανοξανθα μαλλια οποιος το βλεπει ασχημο τοτε εχω εναν καλο οπτικο να δει τα ματακια του

Παμε στο του ραντεβου
Ευγενεστατη πεντακαθαρη ενεργητικη στο σεξ με τελειωσε 2 φορες σε 1 ωρα και δεν πηγα κουμπωμενος και μαλιστα περισεψε και χρονος για μασαζ μαλιστα μου προσφερε ανανα και ουισκι με κολα

και μια συμβουλη το νερακι στην Ελλαδα ειναι φτηνο, κανετε ενα ντουζακι να εισαστε καθαροι και οχι εκδικητικοι οταν ζεχνετε να ζητατε και τα ρεστα εγω που ειμαι -ηντα και το αντιθετο της κορμαρας και με φιλησε βαθια με γλωσσα και μου εκανε πολυ καλη πιπα και ηταν ολη την ωρα αγκαλια μου
Και οχι την δικαιολογια οτι εγω μιλαω ρωσσικα και μου ειναι ποιο διαχυτικες δεν την ακουω

Disclaimer δεν εχει

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 50+
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (8)
bigmountain89 Avatar bigmountain89 30-03-2023 23:00:59
2 κριτικές έχει λέει εδώ κι εγώ βλέω μόνο 1Όπως και να έχει οι απόψεις διχάζουν. 
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
old admin Avatar old admin 30-03-2023 23:07:07
οι κριτικες ειναι ανα κοπελα οχι ανα γραφειο. Η αλλη κριτικη ειναι στην καρτελα της σε αλλο γραφειο που ηταν
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Elganador Avatar Elganador 30-03-2023 23:36:17
Από τις καλύτερες κριτικές που έχεις γράψει
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Elganador Avatar Elganador 30-03-2023 23:36:49
Και μετά γέλασε η αλήθεια… γιατί η αλήθεια ξέρει
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 31-03-2023 02:43:03
Μανιφεστο μας εγραψες τωρα; Εγω θελω να ξερω τι σου εδωσε ο φαρμακοποιος!
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
geroksouras Avatar geroksouras 31-03-2023 13:56:28
αλφα μου εδωσε ορο της αληθειας
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 31-03-2023 14:46:22
Αξιος!! Για να μην σε πουν και προμοτορα !
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
geroksouras Avatar geroksouras 31-03-2023 15:03:59
οχι αρσενικε εμενα θα με πουν προμοτορα ετσι κι αλλοιως, απλα εκνευριζομαι οταν καποιος λεει παπαριες στα αντικειμενικα κριτηρια (υψος βαρος) το πως περασε καποιος δεν το σχολιαζω ειναι υποκειμενικο, και προσπαθω τουλαχιστον να γραφω οσο πιο αντικειμενικα γινεται στα της εμφανισης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money