Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Paloma  (Athens VIP Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    emponias AvataremponiasΜηνύματα: 198 Κριτικές: 48

    Ιστορίες: 0

    Κορμι υπερθεαμα Αξιολόγηση: 8.33 — 23/11/2022 - 01:24
    Κορμι υπερθεαμα Αξιολόγηση: 8.33 — 23/11/2022 - 01:24

    Καλησπερα! την ειχα βαλει στο ματι απο το προηγουμενο της τουρ και αυτην την φορα η επιθυμια μου εγινε εξαναγκασμος. 

    Με συντομο και ευκολο διαλογο καταφερα να βρω μια ωρα που να βολευει και εκλεισα το ραντεβου, εχω τις καλυτερες εντυπωσεις για την τηλεφωνητρια που εκτος των αλλων εχει και ωραια σεξυ φωνη.

    Η Paloma εκανε την εμφανιση της ακριβως στην ωρα και χαμογελαστη αλλα απλη αναφορα στο χαμογελαστη δεν αρκει, εχει πραγματικα ομορφο χαμογελο και μαλιστα μεταδοτικο. Με λιγα λογια η εμφανιση της ηταν αυτη των φωτογραφιων χωρις τα φιλτρα του φωτοσοπ. Οι βυζαρες τουμπανο και ο κωλος επισεις, σαν εικονα οχι μια φυσιολογικη γυναικα αλλα δομημενη για να ειναι πουτανα.

    Το φιλακι στο στομα πεταχτο και χωρις διαθεση για να βαλει γλωσσα, το μηνυμα ξεκαθαρο... Ζητησε το τυπικο περασμα στο μπανιο και την περιμενα μερικα λεπτα. Οταν βγηκε εκανα την προσεγγιση κουβεντιαζοντας στα αγγλικα που ξερει καλα. 

    Εβγαλε το σουτιεν σε καποια φαση χωρις να το περιμενω και με σοκαρε, βλεποντας την αντιδραση μου εσπευσε να με σοκαρει ξανα βγαζοντας και την κιλοτα. Το νοημα της συζητησης χαθηκε, εβλεπα μια ηβικη περιοχη περιποιημενη σωστα, βυζαρες και ωραιες ρωγες και το βλεμμα της να εχει καρφωθει επιμονα στο δικο μου με παιχνιδιαρικη διαθεση.

    Χωρις να ελεγχω πια τον εαυτο μου επιασα μια μια τις ρωγες με την γλωσσα μου και εκεινη αρχισε με το χερι της να παιζει τον πουτσομου ο οποιος μεσα σε δευτερολεπτα εγινε πετρα. Το βυζια της εχουν καλη αισθηση και ανταποκρινονται στο πειραγμα, ο κωλος επισεις καλος αλλα πολυ μεγαλος και σε μερικους μπορει να μην αρεσει, εμενα παντως με ικανοποιησε.

    Με διεκοψε για πιπα και μου εκανε πολυ καλη περιποιηση, δεχτηκε και τα αρχιδια στο στομα και στον πουτσοκεφαλο εκανε υπεροχο γλειψιμο. Η φαση συνεχιστηκε με 69 που δεν μετανιωσα, ηταν καθαρη και το μουνι της υπεροχο απο οψη και μυρωδια. Με δικη της πρωτοβουλια επιασε το προφυλακτικο και αρχισε να με καβαλαει. Ειχε ωραιο ρυθμο και τροπο να γινεται καλα το γαμησι. Ολο και ανεβαζει την ενταση και το ζουσε επισεις ολο και περισσοτερο. Γυρισε σε αναποδο για να μου δειξει και την κωλαρα της, υπερθεαμα το κορμι της και το δωματιο ειχε τον φωτισμο που πρεπει για να μου αποτυπωθει η εικονα της στην μνημη μου. Συνεχισε ετσι μεχρι το τελος, εγω το μονο που εκανα ηταν να απολαμβανω την θεα και το γαμησι.

    Καναμε μαζι μπανακι και η κουβεντα μας ειχε καλες δωσει χιουμορ αλλα η ενεργεια που ειχα μαζεψει ηταν αρκετη και επρεπε να βγει. Επιασε παλι με το στομα της τον πουτσο μου και μεσα σε μερικα λεπτα ημουν ετοιμος. Στηθηκε στα τεσσερα και αρχισα να την γαμαω στο ιδι υγρο μουνι της. Δεν χρειαζοταν καν προθερμανση, εδωσα σταδιακα πονο μεχρι που εγινε πραγματικα δυνατο το γαμησι. Τα επιπλεον βογγητα και οι κινησεις της λεκανης της ανεβασαν στο φουλ τις καυλες μου. 

    Σχεδον το τερματισα με τον χρονο και εχυσα στην πλατη της. 

    Πλυθηκε, πηρε τα λεφτα της και εφυγε. Συνολικα περασα πολυ καλα και ευχομαι και οι υπολοιπες λατινες που θα παρω να ειναι τετοιες.

    Απο εμενα, καλα γαμησια!

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    lazarakos21 Avatarlazarakos21Μηνύματα: 325 Κριτικές: 61

    Ιστορίες: 0

    Επαγγελματίας Αξιολόγηση: 8.50 — 10/08/2022 - 20:18
    Επαγγελματίας Αξιολόγηση: 8.50 — 10/08/2022 - 20:18

    Έξυπνο που έχουν βαλει βιντεάκια, δεν μένει περιθώριο αμφισβήτησης του τι θα πάρεις. 

    Πιο αναλυτικά εχω να παρατηρήσω ότι είναι πιο μεγάλη σε ηλικια αλλά έχει επενδύσει έξυπνα στην εμφάνιση της με βυζί και κώλο τούμπανο, σημα κατατεθεν βραζιλιάνικα με πολύ έντονες καμπύλες. Το δέρμα σε καλή κατάσταση για γυναίκα που σίγουρα έχει πατήσει τα 30. Απο συμπεριφορά είναι τσοντοειδής αλλα και ευγενική, πρόσχαρος άνθρωπος. 

    Κρίμα που δεν δίνει φιλιά στο στομα αλλά τέτοια πιπομηχανή έχει λιώσει καυλιά και καυλια οπότε με αυτήν την σκέψη να είστε σίγουροι ότι στο στοματικό τουλάχιστον θα σας ξετρελανει.

    Στα αγγλικά σκίζει και μπορεί να κρατήσει κουβέντα ολόκληρη ώρα αλλα δεν την άφησα να πει πολλά, σέβομαι τα λεφτά που δινω…

    Απο στάσεις δοκίμασα στην αρχή το καβάλημα για να ζουλάω το βυζιά και μετα ανάποδο για να θαυμάσω την κωλάρα. Εκεί ξύπνησε το ενστικτο και την έβαλα στα τεσσερα. Σίγουρα και εσάς με το που κολλήσετε τα ματιά στην κωλάρα θα πάθετε τα ιδια. Εγώ δεν σταμάτησα πάντως μέχρι να χυσω...

    Τότε στο διάλειμμα είπαμε μερικα παραπάνω και μετά κατάφερε εύκολα  με τσιμπούκι να μου τον κάνει παλι πύραυλο.

    Εννοείτε παλι στα τέσσερα την έσκισα, δεν εχει μα και μου, γαμάς όπως γουστάρεις και τα πουτανίσια βογγητα συνοδεύουν διαρκώς.

    Ήταν πολυ καλή εμπειρία, pse, άκρως επαγγελματικό... Οσοι χρειάζονται μια τέτοια δόση να σπεύσουν γιατι εχει καιρό στην Ελλάδα και λογικά φεύγει...


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Όχι
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    gekosfuck AvatargekosfuckΜηνύματα: 101 Κριτικές: 22

    Ιστορίες: 0

    Αξιζει Αξιολόγηση: 7.83 — 02/08/2022 - 23:20
    Αξιζει Αξιολόγηση: 7.83 — 02/08/2022 - 23:20

    Λιγα λογια για την Παλομα που ειχα την ευκαιρια να δοκιμασω εχτες. 

    Στο θεμα της συνεννοησης το γραφειο πολυ ενταξει απεναντι μου και φροντισε να με ειδοποιησει για την μικρη καθυστερηση.

    Το κοριτσι ειναι αψογο σε εμφανιση και σε συμπεριφορα, μιλαει αγγλικα και οι καμπυλες της σε κανουν να φωναξεις μεσα σου τι μουναρα ειναι αυτη... Το προσωπο ειναι το μονο μετριο πανω της κατα τα δικα μου γουστα αλλα δεν θα με παραξενευε αν καποιος την εβρισκε και εκει πολυ ωραια.

    Βγαζει την αυτοπεποιθηση της εμπειρης πουτανας και δεν αφηνει ουτε δευτερολεπτο να παει χαμενο. 

    Με περιποιηθηκε με γλυψιμο σε ολα τα ερωτικα σημεια στο σωμα μου και ενα τσιμπουκι με φουλ τεχνικη και γλυψιμο και στα παπαρια. 

    Δοκιμαστε το μασαζ μαζι της, ειναι απο τα καλυτερα που μου εχουν κανει.

    Με εκανε να χυσω δυο φορες εκει που δεν το περιμενα γιατι ημουν κουρασμενος και την προηγουμενη ειχα παρει αλλη κοπελα την οποια επισεις γαμησα δυο φορες. 

    Εχει καλη διαθεση και χαμογελο σε ολη την διαρκεια. 

    Τα ενισχυμενα βυζια και ο κωλος ειναι πολυ ωραια και στην αφη και στο θεαμα.

    Το μουνι της εχει καλη αισθηση και ξερει να στηνεται επαγγελματικα.

    Κοντα στο pse αλλα οχι ακριβως, δινει και την αισθηση του gfe.

    Συνολικα μια πραγματικα καλη περιπτωση που αξιζει και το τελευταιο ευρω.


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Με προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    okafetzis AvatarokafetzisΜηνύματα: 142 Κριτικές: 30

    Ιστορίες: 0

    Aψογη Αξιολόγηση: 8.50 — 28/07/2022 - 23:26
    Aψογη Αξιολόγηση: 8.50 — 28/07/2022 - 23:26

    Το γραφειο αμεσα εξυπηρετικο, εφεραν την κοπελα στο airbnb που ειχα νοικιασει στην ωρα που συμφωνησαμε.

    Ωραιο στυλ η λατινα στο ντυσιμο και υφος καθαρα πουτανας που γουσταρει να παρταρει.

    Ηπιαμε λιγο απο το κρασι που ειχα φερει αρχικα για να εχουμε λιγη ζαλαδα, να νιωθουμε πιο απελευθερωμενοι.

    Σιγουρα ειναι πιο μεγαλη μπορει και μια δεκαετια αλλα κρατιεται καλα και σε καποια σημεια σε ξεγελαει.

    Εχει καλο προσωπο και σωμα αλλα δυο σημεια ειναι πανω της που δεν ξεκολλανε τα ματια, ο κωλος της και τα βυζια της. Και τα δυο ενισχυμενα με σιλικονη, υπερμεγεθη και χορταστικα στο χουφτωμα.  

    Η κουβεντα μας στα αγγλικα κυλησε ευκολα γιατι ξερει καλα την γλωσσα αλλα στα φιλια δεν βαζει γλωσσα...

    Παρολαυτα το φασωμα συνεχιστηκε, οι βυζαρες της εγιναν ο πολος ελξης για εμενα και για εκεινη η πουτσα μου. 

    Η ρωγα της ζωντανη και η πουτσα μου καγκελο μολις αρχησε να γλυφει. Σπατουλαρισε καλα και τα αρχιδια μου και μετα την εβαλα αναμεσα απο τα βυζια της. Ισπανικο γαμησι συνεχομενο με γλυψιμο στο καυλι, πολυ εμπειρη στο κομματι αυτο συνεχισα μεχρι που εκτοξευτηκε το σπερμα απο τα βυζια μεχρι το λαιμο της. 

    Στο δευτερο ημιχρονο ειχαμε περισσοτερη δραση με γαμησι σε πολλες στασεις. Ο κωλος της ειναι ιδανικο θεαμα για πισωκολλητο ενω οι αντοχες της πολυ καλες. Ο ρυθμος της ερωτικος, χωρις καμια βιασυνη, τα στησιματα πολυ καλα και το μουνι της διαρκως υγρο. 

    Πηρε πρωτοβουλιες και οσο ηταν μαζι μου με λιγα λογια εκανε οτι μπορουσε για να περασω καλα. 

    Η καθαροτητα και η περιποιηση ειδικα στο μουνι της αψογη.

    Δεν ανεφερε κατι για τα λεφτα μεχρι την στιγμη που της τα εδωσα στο χερι και μου ειπε ευχαριστω.


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    kalogamias AvatarkalogamiasΜηνύματα: 143 Κριτικές: 30

    Ιστορίες: 0

    Τουμπανοειδες Αξιολόγηση: 8.33 — 22/07/2022 - 23:51
    Τουμπανοειδες Αξιολόγηση: 8.33 — 22/07/2022 - 23:51

    Γυναικα με τετοιο σωμα δεν ειχα ξαναπαρει ποτε...

    Ηρθε στον χωρο μου με χαμογελο στο στομα αλλα δεν μπορεις να βγαλεις τα ματια σου απο τα τεραστια φτιαγμενα βυζια της ευκολα. Το προσωπο σχεδον ιδιο με τις φωτογραφιες και το σωμα το ιδιο. 

    Παρολαυτα δεν πειστηκα οτι ειναι 25, πιο κοντα στα 30+ ειναι κατα την γνωμη μου. 

    Απο ντυσιμο... δεν κρυβει οτι ειναι πουτανα λες και θελει να πιασει πελατες στον δρομο αλλα κατι τετοιο δεν ισχυει απλα εχει μπει στο πετσι του ρολου της. 

    Λατινα απο καταγωγη και η παρλα στο αιμα της…  ξερει αγγλικα πολυ καλα και αν εχεις αναγκη για πολυ κουβεντα ειναι διαθεσιμη αλλα το σεξ ειναι πρωτευων της ζητημα.

    Ευκολα την εβαλα στο κρεβατι αφου εκανα συντομη επισκεψη στο μπανιο. Βασικα να πω πρωτα για τα βυιζια της... Πολυ σιλικονη οπως και ο κωλος, το αποτελεσμα καλο αλλα και για ιδιαιτερα γουστα, εγω δοκιμη εκανα με την τυπισσα και μου αρεσε και σαν εικονα και σαν αισθηση οταν χουφτωνα. 

    Στα υπολοιπα σημεια καλα περιποιημενη και καθαρο κοριτσι, μυριζε ωραια.

    Η αυτοπεποιθηση της εμπειρης πουτανας ξεχειλιζει και το αποδεικνυει στην συνεχεια.

    Ενα μειων οτι δεν φιλαει με γλωσσα αλλα δεν ειναι προαπαιτουμενο για εμενα προσωπικα, δεν παω για σχεση, μονο για γαμησι.

    Απο την αλλη στο στοματικο κανει καλο ακαποτο με λιγο χερι και διαρκεια οσο θελεις.

    Επισεις δεχτηκε γλειφομουνι με δαχτυλιασμα το οποιο εκανα μεχρι να βγει ζουμακι απο το μουνι της. 

    Στο σεξ ειναι τσοντα καθαρα, δεν θελει γλυκες παρα μονο γαμησι δυνατο που την φτιαχνει πραγματικα. 

    Ξερει να στηνεται καλα αλλα στο πισωκολλητο ειναι που εχεις την θεα τον τεραστιο φτιαγμενο κωλο της και την ανεση. 

    Στο δευτερο γυρο μου εκανε και καβαλημα που ηταν επισεις πολυ ενδιαφερον με τα βυζια της να χοροπηδανε. 

    Και τις δυο φορες εχυσα μεσα της. 

    Η μια φορα ηταν καλυτερη απο την αλλη, θα ξαναπηγαινα αλλα δεν νομιζω να την προλαβω και τα οικονομικα μου δεν υποσχονται πολλα για την ωρα. 


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5513 Κριτικές: 310

    Ιστορίες: 0

    Σελεσαο Αξιολόγηση: 8.17 — 22/07/2022 - 18:37
    Σελεσαο Αξιολόγηση: 8.17 — 22/07/2022 - 18:37

    Η παλομα ειναι μια κοντη 30αρα εως 35αρα με ενισχυμενο στηθος και ενισχυμενο κωλο σιλικονης μελαχροινη με πολυ μακρια μαλλια
    Ειναι τρομερα επικοινωνιακη με πολυ καλη χρηση των αγγλικων μια που τουραρει συχνα στο Ηνωμενο Βασιλειο
    Μολις βγηκα απο το ντουζ και παω να αραξω στο κρεβατι μου λεει οχι
    και με πηρε απο το χερι και με πηγε στο καθρεφτη οπου εκανε στριποχωρο πανω στη πουτσα μου μεχρι να μου σηκωθει και μετα εσκυψε και μου τον πηρε λιγουλακι στο στομα της
    Μολις σηκωθηκε ο γερος λιγο με πηρε απο το χερακι παλι και με πηγε στο κρεβατι
    καλα μην φανταστειτε καποιο μεγαλο δωματιο ειναι ισως το μικροτερο απο οσα εχω επισκεφτει
    Εκει μετα απο παρακινηση μου την εβαλα να μου γλυψει λιγο τα παπαρια και να κανει πιπουλα
    Το εργο στην συγκεκριμενη περιπτωση δεν ειχε πολλα κεφαλαια εκανε ολο το μισαωρο που την πηρα πιπα που στραβωσε η γναθος της
    Ειναι για λατινολατρεις που επιθυμουν σιλικονατο κωλο με υπερσιλικονατα τεραστιων διαστασεων βυζια
    Γκομενα που το στυλακι της θυμιζει brazzers σε τσοντα, υπερφτιαγμενη τουμπανο
    Ειναι και λιγο ψευδη οποτε μια χαρα ηταν το εργακι

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 100
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φιλί Ναι
    Στήθος Σιλικονάτο
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money