Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Joy   (Dream Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    takis_rel Avatartakis_relΜηνύματα: 123 Κριτικές: 25

    Ιστορίες: 0

    Καλη επικοινωνια με το γραφειο. Την Αξιολόγηση: 9.00 — 18/03/2022 - 23:10
    Καλη επικοινωνια με το γραφειο. Την Αξιολόγηση: 9.00 — 18/03/2022 - 23:10
    Καλη επικοινωνια με το γραφειο. Την συναντησα αργα το βραδυ για μια ωρα σε δικο μου χωρο. Ομορφο, γλυκο κοριτσι με με πολυ καλο σωμα και επικοινωνιακη οσο καμια αλλη. Στο σεξ τα δινει ολα απο την αρχη με πιπαρα αισθησιακη και σεξ οπως το γουσταρεις σε οτι σταση θελεις. Εχει καλο μουνι και βαζει λιγο τζελ για να γλιστράει καλυτερα. Προσπαθει να κανει τον πελατη να περασει καλα και αν γινεται να τον εχει τακτικο. Μου εδωσε να καταλαβω οτι οσες φορες και να παω θα ειναι το ιδιο καλη. Τα χρηματα για μια ωρα λιγοτερο απο πολλες αλλες που την εχουν δει. VFM απο το ντριμ που ευχομαι να ειναι εκει για πολυ καιρο ακομα.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    KingOfLust AvatarKingOfLustΜηνύματα: 112 Κριτικές: 23

    Ιστορίες: 0

    Σκεφτηκα λιγο στην αρχη αλλα αποφασισα Αξιολόγηση: 8.20 — 07/03/2022 - 21:11
    Σκεφτηκα λιγο στην αρχη αλλα αποφασισα Αξιολόγηση: 8.20 — 07/03/2022 - 21:11
    Σκεφτηκα λιγο στην αρχη αλλα αποφασισα να παρω την Joy λογο του οτι μου αρεσουν τα μαυρα σφιχτα κοριτσια. Ηρθε στον χωρο μου κοντα στο κεντρο στην ωρα που ειχαμε συμφωνησει. Ειναι το κοριτσι στις φωτογραφιες, με το καλο δερμα και τις ομορφες καμπυλες. Μετα το πλυσιμο ηρθα στο κρεβατι και την μελετησα καλα. Ωραιο σχημα βυζιου αλλα οχι μεγαλο, η ηλικια της πραγματικη και απο γενικη ομορφια ξεπερνα κατα πολυ τις καθημερινες μαυρες. Στα πολυ συν η καθαριοτητα και η περιποιηση σε ολο το σωμα. Αρχισαμε φιλακια στο στομα και χαδια και κατεληξα να της κανω ενα γλειφομουνι το οποιο ευχαριστηθηκα με τα ποδια ορθανοιχτα και με αναστεναγμους που εδειχναν την ικανοποιηση. Μετα ηταν η σειρα μου και μου εκανε στοματικο καλο, βαθυ χωρις να ακουμπησει δοντια και με γλειψαρχιδι. Πηρε την πρωτοβουλια να αρχισουμε το σεξ με εκεινη απο πανω και μετα ιεραποστολικο. Συνεχισαμε με gfe φαση μεχρι να χυσω. Καναμε το διαλειμμα μας με πλυσιμο και μετα κουβεντουλα. Κανει για παρεα, ειναι καλος χαρακτηρας και θετικος ανθρωπος. Αρχισαμε τον δευτερο με την ιδια διαθεση και παλι εκεινη απο πανω στην αρχη. Μετα ανεβασα λιγο στροφες και ειχα θετικη ανταποκριση. Αρχισαμε πισωκολλητο και αρχισε τα βογγητα της που ειναι αρκετα δυνατα αλλα και να κινειται με τον ρυθμο μου μπρος πισω. Γουσταρε και το καταλαβα απο το μουνι της που ξαφνικα κατεβασε μπολικο υγρο. Εδωσα αρκετο πονο χωρις να το παρακανω ομως και το ευχαριστηθηκα. Τα λεφτα τα εδωσα στο τελος και εδειχνε πολυ ευχαριστημενη μαζι μου, και το ιδιο ημουν και εγω μαζι της. Την χαιρετησα με την σκεψη οτι συντομα θα την ξαναδω, αξιζει να εισαι πελατης της.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    malaperdas1 Avatarmalaperdas1Μηνύματα: 121 Κριτικές: 24

    Ιστορίες: 0

    Η Joy εχει σφιχτο κορμι που Αξιολόγηση: 9.00 — 28/02/2022 - 12:55
    Η Joy εχει σφιχτο κορμι που Αξιολόγηση: 9.00 — 28/02/2022 - 12:55
    Η Joy εχει σφιχτο κορμι που σε γεμιζει χωρις να εχει περιττα κιλα. Ειναι ευγενικη και θερμη απο την αρχη και προσπαθει με επιτυχια να ειναι αισθησιακη. Η συμπεριφορα της ηταν αριστη απο την αρχη μεχρι το τελος της συναντησης μας ενω απο περιποιηση σκιζει σε ολα. Η τριχοφυια περιποιημενη, το σωμα παντου καθαρο και τα νυχια φτιαγμενα. Δεχτηκε γλειφομουνι ατελειωτο και καυλωσε τοσο που αρχισε να αναστεναζει δυνατα. Το τσιμπουκι το εκανε οσο καλυτερο μπορουσε με στυλ γκομενας με κοιταγματα στα ματια και γλειψιμο ατελιωτο στο καυλι και στα μπαλακια. Οτι και αν της ζητησα στο σεξ το εκανε. Ειναι ακουραστη στις στασεις και ειδικα στο πισωκολλητο εχει πολυ καλο θεαμα. Το μουνι με λιγο τζελ ηταν οτι πρεπει. Ο δευτερος γυρος αρχισε με 69 πολυ καλο και εγινε κυριως με ιεραποστολικο με τα ποδια της στους ωμους μου. Η βαθια διεισδυση την καυλωσε περισσοτερο και αρχισε τα δυνατα βογγητα. Φαινοταν οτι ζουσε καθε στιγμη μαζι μου και το σπερμα στα βυζια το κρατησε για μερικα λεπτα πριν παει να πλυθει. Δεν μου εβαλε πουθενα ορια και ηταν προθυμη να κανει τα παντα. Με αρκετα λιγοτερα χρηματα πηρα υπηρεσιες επιπεδου.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Alex_Born AvatarAlex_BornΜηνύματα: 194 Κριτικές: 28

    Ιστορίες: 0

    Η Joy σεβαστηκε την ωρα που Αξιολόγηση: 8.20 — 19/02/2022 - 14:54
    Η Joy σεβαστηκε την ωρα που Αξιολόγηση: 8.20 — 19/02/2022 - 14:54
    Η Joy σεβαστηκε την ωρα που ειχαμε κλεισει το ραντεβου και επισεις σεβαστηκε εμενα με το ντυσιμο που ειχε κανει. Ειναι προσεγμενη οπως λιγες πουτανες και εχει βλεμμα που σε καρφωνει. Το κορμι της ειναι ωραιο και σφιχτο ενω απο υψος ειναι μετριου αναστηματος. Ηταν η πρωτη φορα μαζι της και εδωσα βαρος στο σοσιαλ για να την γνωρισω. Ειναι επικοινωνιακη και χαιρεται με την επικοινωνια. Παρολαυτα δεν κλεβει χρονο λεγοντας μαλακιες, μονο οτι πρεπει... Ειναι καθαρη και φοραει ομορφα εσωρουχα. Στο στοματικο μπορει και σιγα αλλα και δυνατα τυπου mouthfuck επισεις γλυφει και τα αρχιδια. Στο γαμησι εχει καλη αισθηση, το εχει και στηνεται οπως πρεπει για να τον φαει δυνατα. Το ταιριαξα και με κωλοσκαμπιλια και εγινε ακομα καλυτερη η φαση μαζι της. Ειναι δεκτικη και γαμιεται οπως γουσταρεις και οσο γουσταρεις. Τα χυσια τα καθαριζει με μωρομαντηλα απο πανω της και στον δευτερο γυρο παρεμεινε το ιδιο ενεργη οπως στον πρωτο. Για την επομενη φορα σχεδιαζω να την παρω και με αναλ γιατι εχει εναν κωλο πολυ ωραιο και δεν μπορω να τον ξεχασω.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    emponias AvataremponiasΜηνύματα: 198 Κριτικές: 48

    Ιστορίες: 0

    Δεν ειδα καν τις κριτικες πριν Αξιολόγηση: 9.00 — 03/02/2022 - 15:44
    Δεν ειδα καν τις κριτικες πριν Αξιολόγηση: 9.00 — 03/02/2022 - 15:44
    Δεν ειδα καν τις κριτικες πριν παω, ηθελα να ειναι εκπληξη και οι φωτογραφιες της μου αρκουσαν. Ανοιξα την πορτα και την ειδα με χαμογελο σαν να ημασταν γνωστοι και ειχαμε καιρο να ειδοθουμε. Ντυμενη στην πενα και με το μαλλι πιασμενο πισω πολυ ωραια. Με δικη της πρωτοβουλια μου εδωσε ενα φιλι στο στομα βαθυ σαν να ηταν η γκομενα μου, ενιωσα πολυ ενθουσιασμενος για την συνεχεια. Γονατισε μου ανοιξε το φερμουάρ και επιασε δουλεια αμεσως με το καυλι μου και ταυτοχρονα και με τα αρχιδια μου. Αυτο που μου εκανε ηταν τοσο απροβλεπτο και εντονο που μεσα σε πεντε λεπτα εχυσα... Πηγα τουαλετα πλύθηκα και επέστρεψα για την συνεχεια στο κρεβατι. Εχει ωραιο σφιχτο σωμα με στητα βυζια και μουνακι ετοιμο για γλειψιμο. Περασα απο ολες τις περιοχες που γουσταρα με την γλωσα και το μουνακι της εγινε υγρο απο το γλυψιμο. Το τισμπουκι της καλο αλλα πιο χαλαρο για να μην με τελειωσει παλι γρηγορα. Η τεχνικη της πολυ ωραια και προσαρμοζεται στις αναγκες του πελατη. Εβαλα την καποτα και την γαμησα σε οτι σταση μου ερχοταν χωρις να νοιάζομαι για την ενταση ενω εκεινη οπως και να ηταν εμοιαζε να το απολαμβανει. Μολις πλησιαζε η ωρα να χυσω την εβαλα να γονατισει και την εχυσα στο προσωπο. Εμεινε εκει να την κοιταω και με κοιταζε και εκεινη στα ματια με εκφραση ικανοποιησης. Ειναι απο τα κοριτσια που ξερουν καλα την δουλεια τους και απο εμφανιση ειναι οτι βλέπετε στις φωτογραφίες. Σίγουρα θα παιχτει και δευτερη επισκεψη, ελπιζω να μην φυγει απο το γραφειο.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Netro AvatarNetroΜηνύματα: 195 Κριτικές: 35

    Ιστορίες: 0

    Πριν απο δυο μερες η συναντηση, Αξιολόγηση: 6.80 — 26/01/2022 - 19:48
    Πριν απο δυο μερες η συναντηση, Αξιολόγηση: 6.80 — 26/01/2022 - 19:48
    Πριν απο δυο μερες η συναντηση, ακομα φυσιολογικες οι θερμοκρασιες.... Αποφασισα να παρω κοπελα Αφρικανα για αλλαγη μιας και την λευκη σαρκα την εχω συνηθισει πλεον. Απο το γραφειο δεν θα μπορουσα να ζητησω τιποτα περισσοτερο... Αμεσα έκλεισε το ραντεβου και η κοπελα εκανε την εμφανιση της με μηδενικη καθυστερηση. Ντυμενη ωραια και με χαμογελο και υφος που εδειχναν νοημοσυνη. Επικοινωνιακη και ευστροφη, ενιωσε ανετα αμεσως και εγω μαζι της σαν να τα ειχαμε ξαναπει. Η εμφανιση οτι βλεπετε στις φωτογραφιες, ωραιο δερμα και περιποιημενα ακρα. Προθυμη για gfe απο την αρχη. Τα φιλια της βαθια και με παθος αρκετο ωστε να σκεφτεις οτι δεν θελεις κανονικη σχεση... Πηρε πρωτοβουλιες στην συνεχεια και κατεληξε να με πιπωνει στον καναπε... Εκανα κινηση για δαχτυλο στο μουνι και δεν αντισταθηκε απλα τον πηρε ακομα πιο μεσα στο στομα της. Εχει ωραιο σωμα και οταν στηθηκε στα τεσσερα να την γαμησω ο κωλος της ηταν πειρασμος πραγματικος, σκεφτηκα κριμα που δεν τον δινει αλλα και το μουνι της εχει καλη αισθηση μεσα. Χωρις να φερει αντιρρηση αλλαξε στασεις και τις εκανε ολες με τροπο που να μπαινεις οσο πιο πολυ μεσα της και με ανεση. Διασκεδαζε και εκεινη το ραντεβου μας οσο εγω και το έδειξε με το σωμα της και με την φωνη της. Ο δευτερος γυρος ειχε μεγαλη διαρκεια και την εκανε να τρεμει απο την καυλα. Στο τελος εμεινε και στην αγκαλια μου μεχρι να ξεκουραστεί και να φυγει. Ηταν ενα γαμησι το οποιο θα θυμαμαι, η κοπελα αξιζει και δευτερο και τριτο ραντεβου.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    iakovidis AvatariakovidisΜηνύματα: 122 Κριτικές: 26

    Ιστορίες: 0

    Ωραιο κοριτσι η Joy και ειναι Αξιολόγηση: 7.80 — 20/01/2022 - 11:02
    Ωραιο κοριτσι η Joy και ειναι Αξιολόγηση: 7.80 — 20/01/2022 - 11:02
    Ωραιο κοριτσι η Joy και ειναι καλη στο gfe. Αρχικα παιχτηκαν πολλα φιλια και αγκαλιες και χαδια και απο τους δυο μας. Περασαμε απαλα στο στοματικο το οποιο εξελίχθηκε σε 69 με ωραια τεχνικη απο την κοπελα και καμια επαφη με τα δοντια, ηταν καθαρη και το μουνι της ομορφο. Το σεξ το καναμε σε πολλες στασεις στην αρχη με ιεραποστολικο αλλα μεχρι να τελειωσουμε καναμε σχεδον οτι υπαρχει απο στασεις. Το χυσιμο και τις δυο φορες μεσα στην καποτα χωρις να τραβηχτω. Απο αισθηση το μουνιτης καλο και επισεις η συμμετοχη της ηταν αριστη. Ξερει και μασαζ και το κανει χωρις να της το ζητήσεις στο ενδιαμεσο με χαλαρωτικα αποτελεσματα. Στο τελος της υποσχεθηκα μελλοντικο ραντεβου, υποσχεση την οποια σκοπευω να κρατησω.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    servietoros AvatarservietorosΜηνύματα: 159 Κριτικές: 32

    Ιστορίες: 0

    Μαυρουλα με ομορφο προσωπο και καλλιγραμμο Αξιολόγηση: 8.80 — 12/01/2022 - 00:21
    Μαυρουλα με ομορφο προσωπο και καλλιγραμμο Αξιολόγηση: 8.80 — 12/01/2022 - 00:21
    Μαυρουλα με ομορφο προσωπο και καλλιγραμμο σφιχτο σωμα, εκανε ωραια πρωτη εντυπωση με φιλικη διαθεση και χαμογελο. Εχει εμπειρια στο εσκορτινγκ και ας ειναι νεα και χειριζεται την κατασταση ωραια με αριστο σερβις. Ενιωσα ανετα στα χερια της και η ωραιο μυρωδια που εβγαζε το κορμι της ηταν καυλωτικη. Ο κωλος της πολυ ωραιος ενω το βυζια μεσαιου μεγεθους και σφιχτα ενω οι ρωγες πολυ ανταποκρισημες. Το βλεμμα της ειναι ζωντανο και ξερει να σε καρφωνει προστυχα ενω φανερα γουσταρει την δουλεια της. Στο σεξ καναμε πολλες εναλλαγες στασεων και πολυ καλη πιπα στην αρχη που με καυλωσε στο φουλ. Το παθος που εβγαλε στο γαμησι ηταν περισσοτερο απο αυτο που περιμενα και οι πρωτοβουλιες της ηταν εντυπωσιακες. Στο διαλειμμα μετα απο το πλυσιμο και των δυο μας μου εκανε ωραιο μασαζ. Εχυσα ξανα λιγο πριν ληξει ο χρονος με το ενδιαφερον της να ειναι ακομα στο υψιστο δυνατο. Με τοσα λιγα λεφτα περασα πολυ ωραια και σκοπεύω συντομα να την ξαναδω.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    kalogamias AvatarkalogamiasΜηνύματα: 143 Κριτικές: 30

    Ιστορίες: 0

    Λοιπον... πολυ ωραιο μαυρο μωρο με Αξιολόγηση: 8.00 — 01/01/2022 - 20:35
    Λοιπον... πολυ ωραιο μαυρο μωρο με Αξιολόγηση: 8.00 — 01/01/2022 - 20:35
    Λοιπον... πολυ ωραιο μαυρο μωρο με καλο προσωπο και ζωντανο απο εκφρασεις και με ματια που σε κοιτανε και νιωθεις την ενεργεια τους. Απο σωμα ακομα καλυτερη, χωρις λιπος με ομορφα σχηματα, δερμα καθαρο και ατριχο παντου. Το φερσιμο της πολυ σωστο και ειναι ευδιαθετη οποτε σου φτιαχνει την διαθεση. Ξερει να μιλαει ελληνικα και αγγλικα οποτε η ελευθερια σε αυτο το κομματι απολυτη. Στο σεξ ξεκιναει με αργο ρυθμο στα προκαταρκτικα δινοντας σημασια σε ολες τις ευαισθητες και καυλωτικες ζωνες του σωματος και στο στοματικο ειναι πραγματικα επαγγελματιας ενω στα παπαρια κανει την περιποιηση που πρεπει. Απο φιλια στην αρχη πηρα πολλα αλλα με το που αρχισε την πιπα σταματησε. Το δαχτυλο στο μουνι δεν την πείραξε και με λιγο γλειφομουνι την εκανα να της τρεμουν τα ποδια. Γαμησι ξεκινησαμε με ιεραποστολικο και κραταγε ωραια επαφη με τα ματια. Ξερει να σε καυλωνει και εγκεφαλικα και το μουνι της εχει την αισθηση που πρεπει για σεξ με καποτα. Στο ενδιαμεσο επιασε παλι δουλεια με μασαζ χαλαρωτικο και μετα πιπα. Ο δευτερος γυρος ηταν περισσοτερο passive απο εμενα και πιο active απο εκεινη με ωραιο cowgirl οπου το κοριτσι μου εδειξε ποσο πραγματικα αγαπαει την δουλεια της. Δεν σταματησε μεχρι να χυσω και μου πηρε ωρα. Ιδρωμενη στο τελος ξαπλωσε να ξεκουραστεί και την χάιδευα γιατι το αξιζε. Σε ολα ηταν καλη, δεν μου ειπε σε τιποτα οχι και η συμπεριφορα της ειναι αναλογη της εμφανισης της.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    EpikourosGios AvatarEpikourosGiosΜηνύματα: 145 Κριτικές: 31

    Ιστορίες: 0

    Σειρα μου να γραψω για την Αξιολόγηση: 7.60 — 23/12/2021 - 23:47
    Σειρα μου να γραψω για την Αξιολόγηση: 7.60 — 23/12/2021 - 23:47
    Σειρα μου να γραψω για την Joy... Ειναι μια νεα κοπελα απο την Αφρικη ,με πολυ ορεξη για σεξ! Ειναι καλη στην επικοινωνια και η γενικη της συμπεριφορα ειναι πολυ φιλικη με αποτελεσμα να σε κανει να νιωσεις ανετα με την πρωτη. Αρχισαμε με πολυ ωραια πιπα συνδιασμενη με γλυψιμο στα παπαρια. Μετα αρχισα εγω το γλειφομουνι γιατι το κοριτσι εχει μορφο πραγματικα μουνι και πολυ καθαρο, ατριχο. Το απολαυσε και το έδειξε με αναστεναγμους αλλα και με κινησεις του σωματος που εδειχναν ξεκαθαρα οτι χυνει. Οσο την γαμουσα επαιζε με το μουνι της, με την κλειτοριδα της. Απο τι λιγες φορες που εχω δει τοσο καλη συμμετοχη σε κοπελα. Πανεμορφο το στησιμο στα τεσσερα και ειδικα ο κωλος της ειναι ονειρο, θα τον θυμαμαι πολυ καιρο. Στον δευτερο γυρο πηρε την πρωτοβουλια να ερθει εκεινη απο πανω και μου εκανε απιστευτο γαμησι. Χοροπηδουσε ασταματητα για αρκετη ωρα μεχρι που δεν αντεχε αλλο και την γυρισα απο κατω και την τελειωσα με ανελεητο σφυροκοπημα. Το γουσταρε πολυ αυτο που της εκανα και αρχισε να τρεμει χυνοντας. Ολο το απογευμα αφου εφυγε ημουν με ενα αισθημα ευχαριστησης που ειχα καιρο να νιωσω. Πολυ τιμια επιλογη απο το ντριμ. Αξιζει να την δοκιμασετε, εγα θα παω και για δευτερη φορα.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    daskos78 Avatardaskos78Μηνύματα: 202 Κριτικές: 43

    Ιστορίες: 0

    H Joy δεν ηταν στο προγραμμα Αξιολόγηση: 9.00 — 12/12/2021 - 22:15
    H Joy δεν ηταν στο προγραμμα Αξιολόγηση: 9.00 — 12/12/2021 - 22:15
    H Joy δεν ηταν στο προγραμμα αλλα οι κριτικες που διαβασα μου αρεσανε και ηταν ο λογος που τελικα την πηρα. Εμφανισιακα ειναι αρκετα καλη στο προσωπο και ακομα καλυτερη στο σωμα. Απο συμπεριφορα προσπαθει να ειναι φιλικη και ειναι αρκετα ζεστη, κουβεντιαζει οσο θελεις και ειναι κοπελα με ανοιχτο μυαλο. Δεν εχει φτασει ακομα τα 30 και αυτο δειχνει και στο δερμα που ειναι ακομα λειο. Απο καθαριοτητα παει καλα και την αποτριχωση την ειχε κανει σωστη. Φιλακια δινει παθιασμενα με γλωσσα φυσικα και τα χερια της ψαχνουν συνεχεια την πουτσα για να παιξουν. Απο την αρχη μου εδειξε οτι συμμετεχει και δεν σταματησε σε ολη την διαρκεια. Η πιπα ητα πολυ καλη και μου τον φιλαγε με τα τσιμπουκοχειλα συνεχεια ενω οταν εφτσε στα αρχιδια εδωσε ρεσιταλ γλειψίματος, δεν με ειχαν ξαναγλειψει ποτε ξανα εκει ετσι. Το γαμησι ηταν ωραιο... Το μουνι της καλο απο αισθηση και οι κινησεις την πολυ σεξυ. Τα βογγητα και οι αναστεναγμοι αληθηνοι και καυλωτικα. Εχει ενα παθος που δεν το εχουν οι συνηθισμενες κοπελες στην δουλεια αυτην. Εφαγε δυνατο γαμησι και τις δυο φορες και δεν την ειδα να ζοριζεται καθολου. Ειναι συνηθισμενη σε τετοιες καταστασεις. Και στον δευτερο γυρο περασα καλα δεν επεσε το ενδιαφερον της και μαλιστα εμεινε και λιγο παραπανω χωρις να ζητησει τιποτα περισσοτερο απο τα συμφωνηθεντα. Ευχαριστω που γραφετε τις κριτικες και ξερουμε τι παιρνουμε.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    boulis2021 Avatarboulis2021Μηνύματα: 126 Κριτικές: 29

    Ιστορίες: 0

    Ειναι ενα ομορφο μαυρο κοριτσακι που Αξιολόγηση: 8.20 — 28/11/2021 - 21:59
    Ειναι ενα ομορφο μαυρο κοριτσακι που Αξιολόγηση: 8.20 — 28/11/2021 - 21:59
    Ειναι ενα ομορφο μαυρο κοριτσακι που ξερει Ελληνικα και τα χρησιμοποιεί εξυπνα για να σου ανεβασει την ορεξη για σεξ. Εχει ωραιες καμπυλες απο πανω μεχρι κατω και το δερμα της ειναι ακομα λειο. Δινει εμφαση στην καθαριοτητα και το πρωτο που κανει και ζηταει ειναι το ντους. Στο προγραμμα χρησιμοποιει πολυ το στομα της για να σε ερεθισει παντου στο σωμα και παρα πολυ στο καυλι. Γλυφει και αρχιδομπαλες και συνολικα το τσιμπουκι της ειναι ολα τα λεφτα. Αν και δεν ειναι νεα στην δουλεια εχει καλο μουνι, στενο και ομορφο εξωτερικα. Ταιριαξε σαν γαντι με τον πουτσο μου και το σεξ μαζι της ηταν με καλη συμμετοχη και πολυ ωραιες εκφρασεις ηδονης στο προσωπο της. Ο δευτερος γυρος ηταν λιγο πιο αγριος σε σχεση με τον πρωτο. Παιχτηκανε χαστουκια στον κωλο και σφυροκοπημα μετριας προς δυνατης εντασης. Στην αρχη εδειξε να πιεζεται λιγο αλλα μετα απο τα βογγητα της καταλαβα οτι γουσταρε... Κατεβασε μπολικο υγρο απο το μουνι της, και τα ποδια της ειχαν ενα μικρο τρεμουλο . Τα λεφτα που εδωσα ηταν οτι πρεπει για αυτο που πηρα. Σαν συμπεριφορα ηταν μεχρι το τελος πολυ σωστη, δεν ξεφυγε και ουτε φανηκε να προσποιειετε
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    big-vlasis Avatarbig-vlasisΜηνύματα: 151 Κριτικές: 39

    Ιστορίες: 0

    Καλησπερα σας! Αποφασησα να γραψω κριτικη Αξιολόγηση: 8.60 — 03/11/2021 - 16:09
    Καλησπερα σας! Αποφασησα να γραψω κριτικη Αξιολόγηση: 8.60 — 03/11/2021 - 16:09
    Καλησπερα σας! Αποφασησα να γραψω κριτικη γιατι η Joy ηταν μια τυχαια ωραια εκπληξη. Μετα απο συναντηση με φιλους αποφασησα να παρω μια το dream να δω αν υπαρχει καποια κοπελα αμασα διαθεσιμη και μου προτειναν την Joy. Ειδα φωτογραφειες και μερικες κριτικες και προχωρησα στο ξενοδοχειο που θα γινοταν η συναντηση. Οταν την πρωτοειδα παρατηρισα την ιδιαιτερα θετικη της διαθεση που φαινοταν απο το χαμογελο στο προσωπο αλλα και το καλλιγραμμο σωμα της. Καθησαμε και μιλησαμε λιγο για ασχετα πραγματα μεχρι να γνωριστουμε και αφου εβγαλα τα ρουχα πηγαμε στο κρεβατι και αρχισαμε το φασωμα. Εχει ωραιο δερμα και μυριζει αρωμα οποτε ειναι καθαρη για γλειψιμο οσο γουσταρεις. Αρχισα με τα βυζια της και μετα προχωρησα σε ολο το σωμα με φιλια και γλυψιμο στα σωστα σημεια. Γουσταρε πολυ αυτο που της εκανα και μου το ειπε. Με την σειρα της μου εκανε παρομοια περιποιηση και τσιμπουκι πολυ μα πολυ καλο με πολυ φροντιδα στο καυλι και γλυψιμο στα αρχιδια. Το μουνι της εχει καλη αισθηση δεν μπορεις να πεις ουτε οτι ειναι στενο ουτε οτι ειναι πηγαδι, καπου στην μεση , στο σωστο σημειο. Απο λιπανση εχει καλη φυσικη και απο συμμετοχη στο σεξ ειναι καλη. Το εχει στα ηχητικα και κανει μικρες κινησεις στο σωμα για συμμετεχει στο σπρωξημο. Ξερει να στηνεται οπος πρεπει αλλα πολυ μου αρεσε το στησιμο στα τεσσερα. Εχει σφιχτο σωμα με καλα σχηματα και εχει βγαλει την περιττη τριχοφυηα. Ο δευτερος γυρος ξεκινησε παλι με στοματικο αλλα εγινε με σαφως μεγαλυτερη ενταση. Ειναι εμπειρη και δεν σε σταματαει αν δινεις πονο. Απο φυσικο της εχει τον σωματοτυπο που μπορεις να την γαμας αφοβα. Ειπε και μερικα προστυχολογα και στο τελος εχυσα στο προσωπο της. Ειναι πραγματικα ενα καλο πουτανακι που αν εχετε την ορεξη να γαμησετε μαυρη πρεπει να ειναι απο τις πρωτες επιλογες.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    TheSexHunter AvatarTheSexHunterΜηνύματα: 98 Κριτικές: 28

    Ιστορίες: 0

    Ειναι σχεδον ιδια απο κοντα. Εχει το Αξιολόγηση: 7.20 — 07/10/2021 - 09:06
    Ειναι σχεδον ιδια απο κοντα. Εχει το Αξιολόγηση: 7.20 — 07/10/2021 - 09:06
    Ειναι σχεδον ιδια απο κοντα. Εχει το ωραιο δερμα που βλεπεις στις φωτογραφιες και σωμα αθλητικο με ωραιο φυσικο βυζι. Ειναι αρκετα καλη στο κοινωνικο κομματι και η επικοινωνια της βγαινει φυσικη. Κανει ωραιο ξεκινημα με φιλια στα βυζια και στον πουτσο γλειψιμο μεχρι να σου σηκωθει καλλα. Εκανε αρκετη υπομονη στην περιπτωση μου και δεν κουραστηκε που αργησα λιγο. Της ζητησα και λιγο γλειψιμο στα αρχιδια και μου το εκανε χωρις να το σκεφτει δευτερη φορα. Ο κωλος της μου αρσε περισσοτερο και απο τα βυζια της που τα εγλειψα και τα πιπιλησα λιγο στην ρωγα. Καναμε αρχικα σεξ σε σταση ιεραποστολικου και μετα πισοκολλητο. Την επιασα απο την μεση και την γαμησα δυνατα και εκεινη ανταπεδωσε με ελαφρυες μουνιες και αναστεναγμους που ηταν σκετη καυλα. Δεν αργησα πολυ να χυσω και αμεσως πεταχτηκα στο ντους να ετοιμαστω για τον δευτερο γυρο. Μετα απο εμενα πηγε και εκεινη και μετα απο μασαζακι που μου προσεφερε αρχισαμε το γαμησι στα τεσσερα ξανα. Καποια στιγμη κουραστηκα ομως και ανεβηκε εκεινη απο πανω. Μου εδειξε το ταλεντο της και με εκανε να χυσω σε χρονο ρεκορ για εμενα. Στο χρονο που μας εμεινε μου εκανε παλι μασαζ και εφυγε αφηνοντας με πολυ χαλαρο και ευτυχησμενο
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    lefterakis-ma Avatarlefterakis-maΜηνύματα: 76 Κριτικές: 17

    Ιστορίες: 0

    H Joy ξερει να γαμιεται πραγματικά. Εχει Αξιολόγηση: 8.00 — 29/09/2021 - 20:30
    H Joy ξερει να γαμιεται πραγματικά. Εχει Αξιολόγηση: 8.00 — 29/09/2021 - 20:30
    H Joy ξερει να γαμιεται πραγματικά. Εχει πολυ ωραιο σωμα σφιχτο και με ωραιο δερμα. Στο προσωπο ειναι μια κλασικη μαυρη χωρις καποια ιδιαιτερη ομορφια αλλα ουτε ασχημη. Σε οτι σταση και να την βαλεις ειναι αθλητρια και γαμιεται ασταματητα και ενεργα. Καποια στιγμη κουραστηκα και ανελαβε δραση εκεινη με σεξ σε εντονους ρυθμους μεχρι να χυσω. Το τσιμπουκι της ειναι με καλο βαθος και δεν ακουμπαει δοντια. Αρχιδια γλυφει αλλα οχι για πολυ ενω απο την μερια της δεχεται γλειφωμουνι οσο θέλεις. Ειναι μια καλη περιπτωση και σιγoυρα VFM
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    poutsa-voas Avatarpoutsa-voasΜηνύματα: 820 Κριτικές: 14

    Ιστορίες: 0

    Η Τζου εχει ωραιο σωμα με Αξιολόγηση: 7.00 — 23/09/2021 - 17:27
    Η Τζου εχει ωραιο σωμα με Αξιολόγηση: 7.00 — 23/09/2021 - 17:27
    Η Τζου εχει ωραιο σωμα με βυζαρες αλλα απο προσωπο δεν μου πολυαρεσε. Ειναι ευγενικη και αυτο ειναι το μεγαλυτερο της προσων. Δεν μου αρεσε ο τροπος που συζηταει αλλα μου εκανε πολυ καλη πιπα, απο τις καλυτερες που μου εχουν κανει πραγματικα. Εχει καθαρό δερμα και μυριζει ωραια και το ξυριζει καλα το μουνί. Απο μεριας μου το μονο που εγλειψα πανω της ειναι τα βυζια και αυτό μου εφτανε. Ευτυχως δεν ειναι ευαισθητη σε αυτο το σημειο. Το στησημο στα τεσσερα το κανει καλα και προσαρμοστηκε για να την παιρνω καλυτερα. Αντεχει το δυνατο σφυροκοπημα και αναστεναζει που και που χωρις υπερβολες. Στον δευτερο γυρο της εριξα μερικα χαστουκακια στον πισινο και ειδα οτι γουσταρε και τη πηρα ετσι μεχρι το τελος. Ειναι καλη περιπτωση, να την δοκιμάσετε.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    kostaras_than Avatarkostaras_thanΜηνύματα: 109 Κριτικές: 22

    Ιστορίες: 0

    Περάσαμε πολύ ωραία μαζι. Αφου ήπιαμε ενα Αξιολόγηση: 7.80 — 11/09/2021 - 14:40
    Περάσαμε πολύ ωραία μαζι. Αφου ήπιαμε ενα Αξιολόγηση: 7.80 — 11/09/2021 - 14:40
    Περάσαμε πολύ ωραία μαζι. Αφου ήπιαμε ενα ελαφρύ ποτάκι κουβεντιάζοντας και γελόντας αρχίσαμε να φιλιομαστε σαν να είμαστε ζευγάρι. Της άρεσε η καλη μεταχείριση που της έκανα και μου το ανταμειψε με μια πιπα θεική μιλάμε. Πολυ ωραία αίσθηση το στόμα της και βαθος πολύ καλό. Μετά πέσαμε στο κρεβατι και αρχισαμε το σεξ σε σταση ιεραποστολικό συνεχίζοντας τα φιλιά. Όταν τελείωσα πλυθήκαμε και ποι δύο και μετα αρχίσαμε σε σταση 69. Καθαρή και ξυρισμένη της έκανα ωραίο γλείψιμο μέχρι να μου σκληρύνει και εμένα. Ο δεύτερος γύρος ήταν πιο PSE. Δεν την πειραξε καθόλου η αγριάδα και με τα βογκητά της απογείωσε εντελως την κατάσταση. Αυτό που ήθελα να τονίσω είναι ότι αυτό το κορίτσι δεν την έχει για αγγαρεία την δουλειά, την γουστάρει...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Underworldsexmachine7 AvatarUnderworldsexmachine7Μηνύματα: 1898 Κριτικές: 107

    Ιστορίες: 0

    ΟΙ μαύρες για μένα είναι το Αξιολόγηση: 2.20 — 24/07/2021 - 09:01
    ΟΙ μαύρες για μένα είναι το Αξιολόγηση: 2.20 — 24/07/2021 - 09:01
    ΟΙ μαύρες για μένα είναι το φετίχ μου. Έτσι λοιπόν κινήθηκα προς την joy Που έιναι μια απίστευτη γυναίκα η οποία για τους λάτρεις των ebony είναι το σήμα κατατεθέν. Ξεκινήσαμε μετά το μπάνιο με πίπα και χάδια στον λαιμό της και σε όλο της το σώμα και μετά ακολούθησε ένα ανελέητο σφυροκόπημα στα 4. Και στον δεύτερο γύρο πάλι τα ίδια είχαμε. Μια τίμια συνάντηση.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    giorgos790 Avatargiorgos790Μηνύματα: 159 Κριτικές: 36

    Ιστορίες: 0

    Έβλεπα τις φωτογραφίες της και σκεφτόμουν Αξιολόγηση: 7.80 — 10/07/2021 - 22:07
    Έβλεπα τις φωτογραφίες της και σκεφτόμουν Αξιολόγηση: 7.80 — 10/07/2021 - 22:07
    Έβλεπα τις φωτογραφίες της και σκεφτόμουν να τον παίξω για χάρη της. Το εκατοστάρικο το είχα διαθέσιμο και αποφάσισα να το θυσιάσω για να την έχω για μία ώρα. Μετά από τέσσερις ώρες χτύπησε η πόρτα του σπιτιού μου και μπήκε μέσα η Joy. Καλή από πρόσωπο αλλά πολύ καλύτερη από σώμα. Συζητήσιμη κοπέλα με θετική διάθεση και πάνω από όλα σέξι γυναίκα. Είχε ντυθεί ωραία και άρχισε να τα βγάζει όπως συζητάγαμε. Την έπιασα και την φίλησα και συνεχίσαμε με προκαταρκτικά παιχνίδια μέχρι που πέσαμε μαζί στο κρεβάτι. Έβαλε το τζελ στο μουνί της και αρχίσαμε με ιεραποστολικό. Καλή η αίσθηση του μουνιού της και η κοπέλα ένιωθε ωραία με τον πούτσο μου μέσα της. Της ανέβασα τα πόδια στους ώμους μου και έφτασα πολύ βαθιά μέσα της. Δεν δυσκολεύτηκε με την στάση και συνέχισα να την γαμάω έτσι μέχρι να χύσω. Όταν έχυσα ελευθέρωσα τα πόδια της και την φίλησα ξανά στο στόμα. Η στιγμή ήταν πολύ ωραία και έμεινα έτσι μέχρι να την ευχαριστηθώ και η κοπέλα μου χάιδευε την πλάτη. Αφού καθαρίστηκα ξάπλωσα πάλι μαζί της και κάναμε ξανά σεξ αλλά πιο pse. Πολύ καλή και σε αυτόν τον ρόλο. Μου έδειξε τι πάει να πει λύσσα για πούτσα και καύλα. Άξιζε που την πήρα, την προτείνω!
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    parthenovgaltis AvatarparthenovgaltisΜηνύματα: 88 Κριτικές: 18

    Ιστορίες: 0

    Με ένα 100 ευρώ την παίρνεις Αξιολόγηση: 7.80 — 27/06/2021 - 11:35
    Με ένα 100 ευρώ την παίρνεις Αξιολόγηση: 7.80 — 27/06/2021 - 11:35
    Με ένα 100 ευρώ την παίρνεις για μία ώρα. Οι καιροί είναι δύσκολοι γιαυτό όταν βρίσκεις τέτοια προσφορά εύχεσαι να είναι και σωστή στην υπηρεσία. Καθόλου απογοητευμένος δεν έμεινα. Η κοριτσάρα με το σκούρο δέρμα έχει όμορφο σώμα και είναι περιποιημένη σε όλα. Δεν δοκίμασα φιλιά μαζί της αλλά έχει χειλάρες και το στόμα της μυρίζει ωραία. Στις υπηρεσίες είναι μπαρούτι... Αφιερώνεται στο να σε κάνει να χύσεις με κάθε τρόπο και δεν ξεκολλάει από πάνω σου με τίποτα όσο δύσκολος και να της το παίξεις. Ξεκινάει με το στόμα γλείφοντας και ρουφώντας τα αρχίδια και τον πουτσοκέφαλο σαν να μην υπάρχει αύριο. Της έπιασα τα μαλλιά και της το έβαλα βαθιά μέχρι το λαρύγγι και δεν ενοχλήθηκε. Το μουνί της έχει μεγάλα και φουσκωτά χείλη και υγραίνεται για πλάκα. Γουστάρει να γαμιέται πολύ και δεν το κρύβει, ζητάει όλο και πιο δυνατά και βογκάει και αναστενάζει όταν χύνει. Στο ημίχρονο δεν έχασε χρόνο και έκανε προσπάθεια να μου τον σηκώσει νωρίτερα απο το φυσικό μου με επιτυχία. Πηδιέται με τον ίδιο ζήλο και την δεύτερη φορά και φροντίζει να χύσεις πριν φύγεις. Αξίζει και για τα χρήματα που δίνεις αλλά και για τις υπηρεσίες που παίρνεις. Σίγουρα VFM!
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    lazarakos21 Avatarlazarakos21Μηνύματα: 325 Κριτικές: 61

    Ιστορίες: 0

    Δεν είναι η πρώτη φορά που Αξιολόγηση: 7.80 — 14/06/2021 - 11:05
    Δεν είναι η πρώτη φορά που Αξιολόγηση: 7.80 — 14/06/2021 - 11:05
    Δεν είναι η πρώτη φορά που έχω πηδήξει μαύρη και γουστάρω γιατί έχουν ξεχωριστό τύπο σώματος, γενικά στενό μουνί και έχουν θετική διάθεση. Η συγκεκριμένη έχει ιδανικά κιλά με όμορφα βυζιά και κώλο και επίσης είναι καθαρή και μυρίζει ωραία. Κάνει πολύ καλό έμπειρο στοματικό με βαθύ λαρύγγι και χωρίς καπότα. Τα αρχίδια τα γλύφει μόνο αν της το ζητήσεις αλλά με τέτοια όρεξη που δεν έχω ξαναδεί σε άλλη κοπέλα. Έχει ωραίο δέρμα και της έγλειψα τα βυζιά με αποτέλεσμα να της καυλώσουν οι ρώγες. Μου ζήτησε πούτσα και της τον έδωσα άμεσα. Σαν να ανακουφίστηκε όταν της τον έβαλα μέσα και όσο περισσότερο της τον έδινα τόσο περισσότερο μου τον ζήταγε λέγοντας μου προστυχόλογα στα αγγλικά. Την πρώτη φορά χύσαμε μαζί και ταυτόχρονα. Κάναμε ντους και ξαπλώσαμε στο κρεβάτι. Αυτή τη φορά είχε πιο gfe διάθεση και άρχισε να μου χαδεύει το σώμα και να με φιλάει παντού. Ανταπέδωσα και εγώ και τελικά φιληθήκαμε και στο στόμα. Δεν το περίμενα να φιλάει τόσο ωραία, το έχει η κοπέλα. Η πούτσα μου είχε ήδη σηκωθεί και αρχίσαμε τον δεύτερο γύρο. Αρχίσαμε με ιεραποστολικό και έτσι τελειώσαμε. Ήταν ραντεβού μίας ώρας και την εκμεταλλευτήκαμε στο έπακρο
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    grillis AvatargrillisΜηνύματα: 137 Κριτικές: 30

    Ιστορίες: 0

    Η μαυρούλα Joy είναι πολύ συμφέρουσα Αξιολόγηση: 7.60 — 28/05/2021 - 21:16
    Η μαυρούλα Joy είναι πολύ συμφέρουσα Αξιολόγηση: 7.60 — 28/05/2021 - 21:16
    Η μαυρούλα Joy είναι πολύ συμφέρουσα πρόταση. Έχει γλυκούλικο πρόσωπο και ωραίο σωμα. Δίνει τέλεια φιλιά με γλωσσα και για όση ώρα θέλεις. Εγώ βρήκα την ευκαιρία και την φίλησα μεχρι να κουραστώ. Κάνει πίπα με πολύ γλείψιμο στο καυλί και χωρίς καπότα, δεν ένιωσα δόντια και με λιγο σπρώξιμο τον πήρε ολον μέσα. Το μουνί της αξίζει γλείψιμο γιατί είναι καθαρό και όμορφο και γιαυτό της έκανα στην αρχή πρίν την γαμήσω. Μετά κάθισα στην καρέκλα και εκείνη με γυρισμένη την πλάτη καθησε πάνω μου και άρχισε να γαμιέται. Συνεχισαμε σε αυτό το στύλ και μέχρι να χύσω της έριξα πολλές φάπες στον κωλο χωρίς να διαμαρτυρηθεί. Έκανα γρήγορο ντους και αρχίσαμε πάλι με πίπα και καταλήξαμε σε πισωκολλητό στο κρεβάτι. Της άρεσε που την γαμούσα δυνατά και βογκούσε λέγοντας μου στα αγγλικά να μην σταματήσω ενω συνέχιζα και τα χαστούκια στην κωλάρα της. Μετά την δευτερη χυσια μείναμε και οι δύο στο κρεβάτι ξαπλωμένοι και για λίγο φιληθήκαμε ξανά. Δίνοντας λίγα παίρνεις πολλά με το κορίτσι αυτό.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    minetos AvatarminetosΜηνύματα: 125 Κριτικές: 28

    Ιστορίες: 0

    Το πρόσωπο της είναι μέτριο αλλά Αξιολόγηση: 7.40 — 20/05/2021 - 15:06
    Το πρόσωπο της είναι μέτριο αλλά Αξιολόγηση: 7.40 — 20/05/2021 - 15:06
    Το πρόσωπο της είναι μέτριο αλλά μου άρεσαν πολύ τα χείλη της και γιαυτό είχαμε ένα μακρύ σέσιον με φιλιά. Απο σώμα σκίζει, κλασικό αφρικανικό γυμνασμένο, χωρίς σπυριά και πεντακάθαρο. Φυσικά δεν είχε ιχνος τρίχας πάνω της. Έχει όμορφο μουνί και γιαυτό ζήτησα να κάνουμε στάση 69 για να γλείψω και εγώ. Είναι χαμογελαστή και υπακούει σε ότι της πεις. Την έπιασα απο τη μέση και της γάμησα με πάθος το μουνί. Πολύ καλό του μουνί της και απο λίπανση έχει τέλεια φυσική. Γαμιέται ενεργά με πολύ συμμετοχή και δεν σε αφήνει να πλήτεις. Όταν σταμάτησα μου πρότεινε εκείνη στάση και πήρε εκείνη το παιχνίδι στο χέρι της. Γουσταρα μιλάμε τρλά που πήρε τέτοια πρωτοβουλία. Με έκανε να πιστέψω ότι για εκείνη την ώρα ήταν η γκόμενα μου. Εχυσα δυνατά και έπεσα στο κρεβάτι ιδρωμένος. Κάθισε δίπλα μου και περίμενε να χαλαρώσω. Δεν προλαβαίναμε για δεύτερη φορά και την άφησα να μου κάνει πίπα για όση ώρα μας είχε μείνει. Έμεινε μέχρι να χύσω και ας είχε περάσει η ώρα. Πολύ καλό κορίτσι, τέτοιες να έχουμε πάντα
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    aggelos_gas Avataraggelos_gasΜηνύματα: 115 Κριτικές: 26

    Ιστορίες: 0

    Είναι ένα μέτριου αναστήματος όμορφο και Αξιολόγηση: 8.20 — 11/05/2021 - 21:41
    Είναι ένα μέτριου αναστήματος όμορφο και Αξιολόγηση: 8.20 — 11/05/2021 - 21:41
    Είναι ένα μέτριου αναστήματος όμορφο και ευγενικό κορίτσι πολύ πρόθυμο για να σε κάνει να νιώσεις καλά και να ικανοποιήσει τις σεξουαλικές σου ανάγκες. Μιλήσαμε στα αγγλικά και μου είπε πόσο της αρέσει η Ελλάδα και οι Έλληνες και πόσο της αρέσουν οι ελληνικές παραλίες στα νησιά. Ξεκινάει με φιλιά στο σώμα και γλύφει πολύ τον λαιμό και τις ρόγες. Δίνει έμφαση στο γλείψιμο του καυλιού και παίρνει σχεδόν όλον τον πούτσο μέσα στο στόμα της. Της ζήτησα να γλύψει και τα αρχίδια αλλά δεν μου έκανε όσο ήθελα και ξαναπήγε στον πουτσοκέφαλο. Την έβαλα με τα χέρια στον τοίχο και και την πήρα από πίσω βλέποντας την κωλάρα της να χτυπιέται πάνω μου σαν το πιο τέλειο μαξιλάρι που έφτιαξε η φύση. Σκούρο χρώμα και τέλειο σχήμα... Αυτές οι γυναίκες ίσος έχουν τις πιο τέλειες αναλογίες στο σώμα τους και το χρώμα κρύβει ότι ατέλειες μπορεί να υπάρχουν στο δέρμα. Της γάμησα το μουνί σε αυτή την στάση μέχρι που αποφάσισα να την βάλω στο κρεβάτι και να την πάρω κοιτάζοντας την στα μάτια. Παίρνει ωραίες εκφράσεις όταν γαμιέται και κρατήσει την λεκάνη της σε ιδανικό σημείο για αυτήν την στάση. Συνέχισα μέχρι να τελειώσω. Στο δεύτερο γύρο ήταν σχεδόν αποκλειστικά εκείνη από πάνω μου κατά όλη τη διάρκεια που το κάναμε μέχρι να χύσω. Οι περισσότερες κουράζονται και σου λένε έλα εσύ από πάνω αλλά αυτή δεν μασάει, το κάνει πού καλά σε αυτήν την στάση. Έχω μερικούς φίλους που θα γούσταραν μαζί της και θα τους την προτείνω γιατί ξέρει τι κάνει και θα βγω ασπροπρόσωπος
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks