Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    markisiosLOG AvatarmarkisiosLOGΜηνύματα: 267 Κριτικές: 57

    Ιστορίες: 0

    Πολλα υποσχομενο μουνακι Αξιολόγηση: 7.67 — 28/07/2022 - 23:06
    Πολλα υποσχομενο μουνακι Αξιολόγηση: 7.67 — 28/07/2022 - 23:06

    Ραντεβου ινκολ για μια ωρα, απογευμα...

    Το πιπινι μολις με ειδε εβαλε το αγαπησιαρικο στυλ της και με φιλησε στο μαγουλο ταυτοχρονα πιανοντας με απο το χερι, λες και επεστρεψα στο σχολειο ενιωσα...

    Εχει χαρουμενο, χαμογελαστο προσωπακι και μια θετικη διαθεση που την μεταδιδει οπως κανουν τα πιπινια. 

    Μπηκα για φρεσκαρισμα για να ειμαι απολυτα σιγουρος για την καθαριοτητα μου, ξοδεψα ενα πενταλεπτο και επεστρεψα στο κρεβατι. 

    Το δωματιο τακτοποιημενο οπως και το κρεβατι και ο χωρος μυριζε ευχαριστα. 

    Το κορμι της μπαμπατσικο αλλα ωραιο, σφιχτο και με ωραια φυσικα βυζια. 

    Ξεκινησαμε τα προκαταρκτικα παιχνιδια τα οποια τα ευχαριστιοταν χωρις να το κρυβει. Ξεκινησα με τα βυζια, οι ρωγες της ανταποκρισημες και ταυτοχρονα της εβαλα και δαχτυλο στο μουνι, δεν εφερε αντιρρηση. Αντεγραψε τις κινησεις μου και τελικα καναμε ενα 69. Η πιπα της πολυ καλη για την ηλικια της και εδω να πω οτι ειναι οριακα νομιμη κατα την γνωμη μου αλλα καποιες κοπελες γουσταρουν να πιπωνουν και αυτο το παθος αποδιδει στην δουλεια τους. Το Μουνακι της νεανικο και ξυρισμενο, με ολες τις προδιαγραφες καθαριοτητας τηρουμενες, ηταν αδιανοητο να μην το λατρεψεις. Εγω σαν πολυ εμπειρος στο γλειφομουνι την εκανα να βογγαει. 

    Καποια στιγμη και αφου ειχα συγκεντρωθει πληρως στο να την κανω να χυσει αποφασισα οτι ηταν ωρα να την γαμησω. Αρχικα μπηκα μεσα της αργα χωρις να βαλουμε κατι παραπανω για λιπαντικο εκτος απο αυτο της καποτας. Οι εντυπωσεις μου οπως το περιμενα, σφιχτο μουνι και οι εκφρασεις στο προσωπο της γνησιες.

    Ανεβαζοντας στροφες ηρθαν και οι αναστεναγμοι και το ιεραποστολικο εγινε πισωκολλητο. Δεχτηκε το γαμησι με την ενταση που γουσταρω αδιαμαρτυρητα. Το στησιμο της λιγο αγαρμπο στην αρχη αλλα την εστρωσα σχεδον με την βια και της εδωσα το μαθαηματακι της που το ρουφηξε σαν σφουγγαρι. 

    Στον δευτερο γυρο την αφησα στην αρχη να παρει καποιες πρωτοβουλιες και μου εκανε για λιγο cowgirl. Αρκετα καλη αλλα οχι οπως ηθελα εγω ο ρυθμος της και γιαυτο την εστησα παλι στα τεσσερα και αφου εριξα μερικες σφαλιαρες, απο τις πιο μαλακες που εχω ριξει, καναμε ετσι το γαμησι μεχρι να τελειωσει η ωρα.  

    Μου αρεσει να βγαζω λιγο τον αγριο εαυτο στις κοπελες ανεξαρτητα απο την ηλικια τους. Προσεχω βεβαια να αντεχουν κατι τετοιο. Περασα καλα με την Ελις, ειναι ενα πολλα υποσχομενο μουνακι και με ωραια εμφανιση.

    Σε επομενο τουρ αν την δω μπορει να την ξαναπαρω ειδικα αν εχω ορεξη για πιπινι. 

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Φυσικό
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    Η ΑΕΡΟΣΥΝΟΔΟΣ ΜΟΥ Αξιολόγηση: 7.33 — 21/07/2022 - 23:40
    Η ΑΕΡΟΣΥΝΟΔΟΣ ΜΟΥ Αξιολόγηση: 7.33 — 21/07/2022 - 23:40

    --Αυτήν την φορά την επιλογή την έκανα σύμφωνα με τις καύλες που είχα για Μπαμπάτσικο πιπίνι χωρίς μοντελισμούς και τσόντα καταστάσεις, ήθελα να γεμίζει η χούφτα μου από καμπυλώσεις και να ξεχειλίζει το στόμα μου???? παίρνοντας υπόψιν και το νεαρό της ηλικίας βασικό κριτήριο για την συλλογή μου. Έτσι ο κλήρος έπιασε στην Έλλης κλείνοντας το ραντεβουδάκι μας με τον γκλάμουρα στο αγαπημένο μου πόρνο ξενώνα,  Μια κριτική από τον φίλο μου συναθλητή τον Γέρο και καμία άλλη, η θα φάω φόλα πανηγυρική η θα πετάξω στα ουράνια.
    --Φτάνω στο πόρνο ξενώνα με καινούργια πρόσωπα στην υποδοχή το παλικαράκι με κοιτούσε απορημένος τώρα αυτός από που μας έσκασε ρε σεις θέλω να βλέπω ωραίες παρουσίες καμιά γκόμενα χάθηκε να μας υποδέχεται ίσα ίσα θα πάρει και αυτή το γλυκό της. Παρφουμαρίζομαι και ξαπλώνω κοιτώντας τις μπαμπατσικες φωτός με λίγη ανησυχία στο πόρνο βλέμμα μου. Σε μια φάση χτυπάει η πόρτα με το που την ανοίγω μου έπεσαν τα σαγονιά ????ένα μελαχρινό πιπινάκι ετών 18+ όμορφο σαν αυτό στην γαλάζια λίμνη την ταινία ντυμένο με φουστίτσα μέχρι το άνω τεταρτημόριο του κολασμένο μπουτιού της με πορτοκαλί μπούστο να ξεχωρίζει πάνω σε διάφανα πόρνο τακούνι πέδιλα αναδεικνύοντας τα όμορφα και περιποιημένα καλοσχηματισμένα άκρα της βαμμένα στο χρώμα τις φωτιάς όπως και τα πάνω. Με το που μπαίνει την βουτάω και την πλακώνω σε κάτι παθιασμένα φιλιά στα οποία ανταποκρίθηκε πλήρως και άρχισα να την χουφτώνω από πάνω ως κάτω με τα χεράκια μου να έχουν κολλήσει σαν βδέλλες πάνω τις. Με σταματάει και μου λέει λεφτά πρώτα τις λέω κούκλα μου δεν θα τα χάσεις με κοιτούσε με εξωγήινο βλέμμα τέλος πάντων αφού την είδα ότι επέμενε τις τα έδωσα έτσι και αλλιώς μικρή η ζημιά μπροστά σε αυτό που είχα σκοπό να την ξεζουμίσω ολόκληρη αφού με κοιτούσε με λάγνο βλέμμα λες και ήθελε να γαμηθούμε σαν δύο άγνωστοι μεταξύ αγνώστων. Με το που τις τα πέταξα εκτοξεύτηκα στα ουράνια, ένα σώμα γεματούτσικο καμπυλωτό από την κορφή ως τα νύχια νεανικό, σφιχτό μέχρι εκεί που δεν πάει ο νου σου, βελούδο χωρίς χρωστικές και αηδίες χωρίς ούτε ένα ίχνος παρατυπίας, βυζι Α+ σπυρωτό και άκρα όλα στην εντέλεια πολλά μπράβο της. 
    --Την πετάω στο κρεβάτι και αρχίζω να την επεξεργάζομαι ρίχνοντας άπλετα κολασμένα φιλιά???? πάνω της και αυτή να έχει ανοίξει διάπλατα τα σφιχτά πόδια της για να φτάσω στο επίμαχο σημείο κάνοντας το να μουσκέψει σε βαθμό πλημύρας τύφλα να έχουν τα sugarbabes τα δάχτυλα μου να κολυμπάνε στις τρυπούλες ????της μόλις η νεαρά είχε μουσκέψει για τα καλά  και να βγάζει φωνούλες ηδονής. Γυρνάω σε στάση ???? απόλαυσης με το μητσαρα να έχει πάρει καθοδική πορεία για το στοματάκι της κάνοντας βαθιές βουτιές από τον αλτήρα, στην συνέχεια την πιάνω και την γονατίζω στο πάτωμα με την θεϊκή πιπινο κολάρα της να κείτεται στο πάτωμα και να τον παίρνει με τρόπο πουτανίστικο εκεί έφυγα στην στρατόσφαιρα σε μια φάση εκεί που τον έπαιρνε σταματάει βγάζει ένα μπουκαλάκι και το ήπιε με μονορούφι με άφησε μαλακα ???? τις λέω τι είναι δεν μου απάντησε οπότε συνέχισα  σκουφί την πετάω στο κρεβάτι μπρούμητα ???? τις ανοίγω τα πόδια της και εισέρχομαι στην καμπίνα της  με πίσω κολλητό και σφυροκοπήματα ???? αναστέναξε και το πελεκούδι δίνοντας τίτλο τέλους για τον πρώτο γύρο μας αναζητώντας ήδη τον δεύτερο με χίλια.
    --Τις είπα να πάει πρώτή για ντους αλλά ήθελε ένα λεπτό να συνέλθει από το πήδημα και στο γυρισμό αφού ξαπλώσαμε με το google translate παρέα μου είπε ότι είναι δασκάλα για Αεροσυνοδούς αν μεταφράστηκε καλά τώρα αυτό διάβασα τι εννοούσε η πιτσιρίκα αφού δεν μιλούσε γρι αγγλικά πως έγινε αεροσυνοδός και δασκάλα μάλλον με πίπες συνεννοείται αυτή. Αφού απόλαυσε ένα ikos πριν καλά καλά τελειώσει και την τελευταία  τζούρα της την αρπάζω και κατευθείαν σε μουνο γλειψίματα όπου άρχισε να βογκάει και να διασπάτε η μουνα της στην συνέχεια ανέλαβε το καθήκον της με ωραία βαθιά λαρυγγικά ???? κάνοντας τον τούρμπο σκουφί και άρχισα να την σφυροκοπάω σε όποια στάση την έβρισκα και την πετύχαινα αλλά το τέλος ήρθε στα βυζια της σηκώθηκε πλύθηκε ντύθηκε την αποχαιρέτησα και έφυγε με την πρώτη πτήση για πίσω χαζεύοντας πίσω στην πόρτα το περπάτημα της λες και περπατούσε σαν αεροσυνοδός.
    --Λοιπόν οι φωτός την αδικούν πάρα πολύ δεν είναι καθόλου χοντρή και το τονίζω επίσης απορώ πως δεν έχουν ανεβεί κριτικές ακόμα για αυτό το Πιπίνι εκτός του Γέρου ε βέβαια όλοι τρέξτε για το μοντέλα και τις τσόντες αυτές που αξίζουν πραγματικά μένουν πίσω άφαντες. Αν ήξερα σε ποιες πτήσεις πετάει το εισιτήριο θα ήταν μονίμως διαρκείας να την βλέπω να περπατάει στο διάδρομο κάνοντας όλο το αεροπλάνο πουτάνα και μοιράζοντας εγκεφαλικά ????????.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο στήθος
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (2)
    geroksouras Avatar geroksouras 22-07-2022 12:40:40
    ειδες τι τρομερα σφιχτο κορμι εχει;;;;
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Paparovicz Avatar Paparovicz 22-07-2022 17:54:08
    οντως ηταν απιστευτο Πιπινι ειχες δικιο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5510 Κριτικές: 310

    Ιστορίες: 0

    Νιάτο Αξιολόγηση: 7.83 — 13/07/2022 - 10:29
    Νιάτο Αξιολόγηση: 7.83 — 13/07/2022 - 10:29

    18 Μαϊων κοπελα πραγματικα απο Οδησσο
    Κορμι σφιχτο μπαμπατσικο καρβελακι οπως ακριβως μου αρεσουν
    Βυζι πετρα σαν απο σιλικονι αλλα φυσικο
    Προσωπο γλυκισμα σαν κι αυτο που βλεπεις στις φωτογραφιες οτα πιανει ομως τα μαλλια της πιο στρογγυλο
    Με λακακια στα μαγουλα και προσεξα ενα τατουαζ στο χερι δεν διεκρινα τι ηταν ακριβως γιατι ειχα τα γυαλια μου στο μπανιο
    Στο δε μπανιο πολυ ωραιο κρεμοντουζ με αρωμα Ιβισκο
    Πιπα ιδιαιτερα καλη για την ηλικια της, εχει κανει αρκετη προπονησν στην Οδησσο προφανως
    Πρωτη σταση αυτη απο επανω οπου βογγαγε απο καβλα (α ρε γεροξουρα ψωλαρα)
    δευτερη σταση με αυτην στα 4 οπου ηρθε το τελος μεσα στην καποτα
    Εδειχνε να απολαμβανει το σεξ και σιγουρα το απολαμβανε γιατι δεν διεκρινα τιποτα προσποιητό σε αυτην
    ειναι αυτο που πρεπει για πιπινακιδες
    θα ευχαριστηθουτν πραγματικα νεανικο σφιχτο κορμι αν και ελαφρως τσουπωτο

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 100
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Όχι
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money