Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 3
  • Προβολές: 262

    Κριτικές Χρηστών

    geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5510 Κριτικές: 310

    Ιστορίες: 0

    Τουμπανατζε Τουμπανασβιλι Αξιολόγηση: 8.33 — 22/07/2022 - 12:34
    Τουμπανατζε Τουμπανασβιλι Αξιολόγηση: 8.33 — 22/07/2022 - 12:34

    Βικα Γεωργιανη με εδρα εως τον πολεμο το Κιεβο
    25χρονη επακριβως αυτο που δειχνει η φωτογραφια στο 95% respect στο γραφειο για αυτο
    Λοιπον ειναι γκομενα που θα δουλευε ανετα σε στριπ με πολυ ωραια σεξυ εσωρουχα ,σκληρο κωλο , ελαφρως ενισχυμενο βυζι και τιγκα στα καβλωτικα τατουαζ
    πιρσινγκ αφαλό και πιρσινγκ στο μουνακι της
    εγω γενικα δεν γλυφω και πλεον ΔΕΝ ΦΙΛΑΩ αν κανει πρωτα την κινηση η κοπελα θα το ψιλοαποφυγω ή θα δεχτω στα χειλη επιφανειακο φιλι παντως εγω κινηση δεν κανω
    Δεν θελω να με ρωτατε τα ιδια
    Δυνατη περιπτωση γκομενας που τονωνει το ηθικο ενος αντρα βεβαια ειναι γνωστο τοις παση οτι εγω ειμαι γλυκουλης και με αγαπανε τα κοριτσια χαχαχαχα
    Πιπα απο της εξαιρετικες και δυνατο καβαλημα reverse cowgirl
    οσοι με γνωριζουν ξερουν την λογικη μου
    Εγω πληρωνω αυτες ιδρωνουν, και οπως ελεγε ο μακαριτης ο Φωτοπουλος εγω κααααθομαι
    Ετσι νομιζω βλεπεις καλυτερα την εργατικοτητα των κοριτσιων και κατα το ποσο φιλοτιμες και επαγγελματιες ειναι
    Η Βικα αξιζει με το παραπανω σε ολα της
    Πολυ καλη περιπτωση

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 100
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο στήθος
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Τατουάζ Πολλά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    Paparovicz Avatar Paparovicz 22-07-2022 17:58:38
    ''Εγω πληρωνω αυτες ιδρωνουν'' μου φαινεται βαρεθηκες ετσι τωρα στα Γεραματα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    b-lover Avatarb-loverΜηνύματα: 92 Κριτικές: 19

    Ιστορίες: 0

    Σβελτα πουτανα Αξιολόγηση: 8.17 — 06/07/2022 - 00:33
    Σβελτα πουτανα Αξιολόγηση: 8.17 — 06/07/2022 - 00:33

    Για ευκολια επελεξα να κανω incall. Η σιλουετα της μαζί με τα τατουαζ φτιαχνουν ενα ακρως σεξουαλικο μωρο που ειναι σχεδον ιδιο με τις φωτογραφιες.  

    Με συνοπτικες διαδικασιες βρεθηκα στο κρεβατι να της γλείφω μανιωδως τα βυζια τα οποια εχουν προσθετικη καλης ποιοτητας. 

    Μου χαιδευε τα μαλλια και της χουφτωνα τον κωλο που επισεις ειναι πολυ καλος, ταυτοχρονα η πουτσα μου ειχε γινει καγκελο και ηταν στην συνεχεια εγινε το επικεντρο της προσοχης της. Εχοντας στηθει στα τεσσερα με τον πισινό κοντα στο προσωπο που μου αρχισε μια καλα μελετημενη πιπα μπορω να πω. Απολυτος καθολου επαφη με τα δοντια, βαθια και υγρη με καλο συνεχομενο γλυψιμο στο καυλι. Της εβαλα δαχτυλο στο μουνι και την γαμουσα συνεχομενα με δυο μαζι. Ανοιξε τα πόδια και ηρθε σε 69 χωρις να το ζητησω. Εκανα οτι μπορουσαν για να την κανω να χυσει και ειχε σπασμους. Την σταματησα, εβαλα την καποτα και αρχισαμε ιεραποστολικο το οποιο περιειχε και μερικα φιλια με γλωσσα. Γυρισμα στα τεσσερα και εντονο γαμησι μεχρι να καταθεσω. 

    Μετα απο μικρο διαλειμμα βρεθηκε παλι να μου κανει πιπα και να με κοιταει στα ματια αυτην την φορα. Σβελτα ανέβηκε για λιγο πανω μου και χτυπιωταν με δυναμη μεχρι που την εστησα παλι στα τεσσερα και της αλλαξα τα φωτα. Θα σας αρεσουν πολυ τα βογγητα της, η φωνη της ειναι καυλωτικη και αποζητα να την γαμας με παθος. 

    Συνολικα μπορει να μην το περιγραφω οπως πρεπει αλλα ηταν ενα πολυ καλο γαμησι, το κατατάσσω στα κορυφαια που εχω κανει φετος.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    arkoudos28 Avatararkoudos28Μηνύματα: 134 Κριτικές: 29

    Ιστορίες: 0

    Πιπαρα! Αξιολόγηση: 8.50 — 01/07/2022 - 23:32
    Πιπαρα! Αξιολόγηση: 8.50 — 01/07/2022 - 23:32

    Σημερινο ραντεβου με την Βικα. 

    Το ραντεβου κλειστηκε σε ουδετερο εδαφος σε ξενοδοχειο στο κεντρο.

    Το κοριτσι ειχε κανει ωραια επιλογη στην ενδυμασια και η συνολικη της εικονα εδινε την εντυπωση πολυτελειας σε συνδυασμο με φυσικη ομορφια. 

    Ειναι σχεδον ιδια με τις φωτογραφιες που εχει το σαιτ και κοριτσι με αρκετα τατουαζ τα οποια κοσμουν ομορφα το κορμι της. 

    Οι καμπυλες της ειναι καλες μπροστα και πισω, φτιαχνουν μια ακρως θηλυκη σιλουετα. 

    Πεσανε μερικα φιλια στην αρχη, οχι με πολυ συμμετοχη αλλα το βλεμμα της καρφωθηκε στο δικο μου με τροπο που με καυλωσε, ελεγε τωρα θα δεις… 

    Χωρις ακομα να κανουμε πολλα επεσε στα γονατα και τον πηρε στο στομα σε μια κινηση αιφνιδιασμου που με εστειλε στον ουρανο... Ακομα πιο τρελη ηταν η πιπα της, το απολυτο κοριτσι για αυτην την δουλεια, βαθος, γλειψιμο παντου, φτυσιματα, ρουφηγματα και ομολογουμενως σχεδον εχυσα σε καποια στιγμη.

    Ξαπλωσε στην συνεχεια και εκανα μια βαθια εξερευνηση στο κορμι της. Εχει καλο βυζι, οσο μαλακο πρεπει και ας ειναι φτιαγμενο επισεις ο κωλος της ειναι σκληρος και το μουνι της ξυρισμενο. Εκανα συντομο γλειφομουνι και μετα την εβαλα στα τεσσερα, μπηκα μεσα της και ιδρωσα ατελειωτα μεχρι να χυσω. Απο ενταση, αυτο που μου εβγαινε, αντοχες οκ αλλα σε νορμαλ πιεση. 

    Τα βογγητα της δυνατα, οχι να ξυπνησει ολη η γειτονια αλλα τα ακουγα και μου διεγειραν ακομα περισσοτερο την καυλα. Εκσπερματωσα στον κωλο την πρωτη φορα και στα βυζια την δευτερη. Στο ντους ενδιαμεσα εκανε οσο το δυνατον γρηγοροτερα και ετσι προλαβαμε και δευτερο γυρο. Απο τα στησιματα στον δευτερο γυρο που ηταν και περισσοτερα μου αρεσε πολυ το cowgirl, μου εσωσε πολυ ενεργεια και πηρα την δυναμη να την σκισω μετα παλι στα τεσσερα.

    Πιστευω εδωσα οτι χρειαζεστε για να καταλαβετε τι περιπτωση ειναι.

    Καλα γαμησια και σε εσας!


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο στήθος
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks