Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 32

    Κριτικές Χρηστών

    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    GAME OVER Αξιολόγηση: 6.17 — 08/06/2022 - 21:59
    GAME OVER Αξιολόγηση: 6.17 — 08/06/2022 - 21:59

    -- Η περιοδεία με τα Τουρακια συνεχίζεται και αυτήν την φορά με την πολυσυζητημένη Lucifer Lucy ????, προβλέποντας να γίνει διάβολο κατάσταση οπότε έκλεισα με την Γκλαμουρια το ραντεβουδάκι μας στο αγαπημένο μου πορνό κατώφλι για διαβολικές πορνό καταστάσεις μια μέρα πριν διότι η νεαρά δεν έχει βάλει κώλο από τα απανωτά ραντεβού.
    --Παρφουμαρίστηκα και με αγωνία ανυπομονούσα να αντικρίσω αυτό το διαβολικό θεσπέσιο πλάσμα που τόσο ντόρος γινόταν αφού βέβαια είχα πληροφορηθεί από καλό φιλαράκι να την πάρω οπωσδήποτε διότι σε πέντε μέρες μας αφήvει. Αφού έχω φτιάξει ατμόσφαιρα με χαμηλό φωτισμό σαν τις κολάσεως ???? χτυπάει η πόρτα και με το που την ανοίγω αντικρίζω ένα ξανθό πιτσιρίκι σαν αυτά που κυκλοφορούν έξω από τα σχολεία να μπαίνει σαν τιραμόλας μέσα στα ενδότερα του δωματίου ???? λέω ώπα τις τι έχουμε εδώ λέω μάλλον θα ανταλλάξουμε παιχνίδια θα σου δώσω αυτό θα πάρω εκείνο να γουστάρουμε. Ντυμένη με ένα ολόσωμο χίπικο φόρεμα του στυλ βγαίνω στο Θησείο για βόλτα με τα φιλαράκια μου τους εναλλακτικούς πάνω σε σανδαλο πέδιλα με κορδόνια μέχρι το γόνατο. Λέω για να δούμε μήπως στους αγώνες με αφήσει με το joystick στο χέρι. αφού φρεσκαρίστηκε βγήκε γυμνουλα από το ντουζ χωρίς βέβαια να ενθουσιάζομαι ένα σώμα πιτσιρικάς σαν αρνάκι άσπρο γάλακτος, βυζι 2 το καλό και άκρα περιποιημένα και βαμμένα μόνο κάτω
    --Tο παιχνίδι είχε δυο stages στην πρώτη φάση ξαπλώνει στο κρεβάτι ανοίγει τα όμορφα ποδαράκια της χαζογελάει και αρχίζω να την πασπατεύω μπας και πάρω καμία έξτρα ζωή παραπάνω και συνεχίσω για το επόμενο stage. Άρχισα να την φιλάω παθιάρικα ???? αλλά αυτή εξακολουθούσε να με κοιτάει αποβλακωμένη σαν να έπαιζε παιχνίδι στο χαζοκούτι ???? δεν δίνω σημασία και κατέβηκα στα χαμηλότερα στρώματα εκεί που βασιλεύει ο μουνος ???? λέω εδώ θα την απογειώσω αλλάζοντας τον προσανατολισμό του κεφαλιού της, έγλυφα ???? και ξανά έγλυφα ????αυτή δεν έπαιρνε χαμπάρι είχε αποβλακωθεί εντελώς. Γυρίζω σε στάση ???? με τον μητσαρα απορημένο για την τύχη του με πολύ χέρι απάνω του αφού δεν ένιωθα καν ότι βρισκόμουν σε στόματος τρύπα ???? μάλλον θα αιωρούνταν στο υπερπέραν, στην συνέχεια την γονάτισα στο πάτωμα ???? με λίγη καλύτερη προσέγγιση στην πίπα αλλά το μοτίβο εξακολουθούσε το ίδιο δεν άργησα και εκεί που πάω μα την αρπάξω μου ξεφεύγει και στρογγυλό ξάπλωσε στο κρεβάτι με τα πόδια ανοιχτά για να εισέλθω στο βασίλειο της όπως και έγινε και καθώς πάω να την σφυροκοπήσω ???? έστω και ανάσκελα μου πετάει Όχι τόσο δυνατά είσαι δυνατός άντρας όποτε και ήρθα σε δευτερόλεπτα ξενερωμένος ????. Ξαπλώνει για μια στιγμή βλέποντας την κατάκοπη τις λέω πήγαινε για μπανάκι να χαλαρώσεις και συνεχίζουμε.
    --Aφού φρεσκαριστήκαμε τις έκανα μια κουβεντούλα για να την ξεκουράσω κρίμα μην αρχίσει το παιχνίδι στο καπάκι και μου βγει Νοκ Ουτ. Μου εκμυστηρεύτηκε ότι είναι Gamer αυτή είναι η δουλειά της καλά το είχα καταλάβει δεν ήξερα να έφερνα τον Play station να ξεκωλοθουμε στο Gaming. Έτσι κατέβηκα στο μουνακι την έγλυφα ???? δίχως νόημα στην συνέχεια πήρε αυτή το ρόλο βρίσκοντας τον μητσαρα ημίσκληρο ???? σκουφί πάλι ανάσκελα με αποβλακωμένο απλανές Geek βλέμμα αλλά εδώ δεν μου την γλύτωσε γιατί την σφυροκόπησα  ????????????σε όλες τις στάσεις δίχως τέλος μέχρι και τσόντα έβαλα και πάλι γιόκ. Σε μια φάση μου λέει τι δεν σου αρέσω κάνω κάτι στραβό Οχι γλυκιά μου δεν φταις εσύ απλά χάζεψα από το πολύ gaming ????με αποτέλεσμα να τελειώσει ο χρόνος Game Over. Ντύθηκε τις άφησα το αντίτιμο και εξαφανίστηκε για το απολυτό Game Center.
    --Λοιπόν το πιτσιρίκι μάλλον θα είδε καμία διαφήμιση στο σίτε του παιχνιδιού ότι εδώ παίζει πολύ παιχνίδι με αθλητές του σπορ και είπε να δοκιμάσει να βγάλει τις πίστες αλλά μάλλον την ξεπατώσανε και έχει βγει Νοκ Ουτ συστήνεται σε μια πολύ ειδική κατηγορία αυτή των Gamers Geeks. Αυτά από εμένα GAME OVER.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    redb AvatarredbΜηνύματα: 540 Κριτικές: 119

    Ιστορίες: 0

    Ω ΘΕΟΙ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΟΥ... με την ιέρεια σου Αξιολόγηση: 8.83 — 07/06/2022 - 00:54
    Ω ΘΕΟΙ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΟΥ... με την ιέρεια σου Αξιολόγηση: 8.83 — 07/06/2022 - 00:54

    Συνενόηση με πολλά γραφεία και καμία διαθέση, τελικά πήγαινα για Lilit αλλά μου έκατσε Lucy από ακύρωση. Ευχαριστώ το συνάδελφο, ότι και αν του έτυχε. Επικοινωνία καλή και γρήγορη την έκλεισα στο γνωστό μέρος στις ώρες που προτιμώ.

    Ακούω ντάπα-ντούπα στις σκάλες, ένα γδούπο, κάτι λέξεις στα ρώσικα και σκέφτομαι δεν γίνεται να είναι η Lucy... και χτυπάει η πόρτα. Ανοίγω και αυτό που λέω... Ω ΘΕΟΙ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΟΥ. Nτυμένη ιέρεια στην αρχαία Ελλάδα σε see-through άσπρο φόρεμα και ένα ρόζ καυλωτικό στρινγκάκι... όπου φυσικά δεν έλειπε το χρυσό στέμα από φύλλα ελιάς. Αεράτη, λίγο πολύ το χαβά της...έχει ένα αέρα οδοστρωτήρα... και ναι ισοπεδώνει τα πάντα στο διάβα της. Αγγλικά μέτρια, μπορείς να συνενοηθείς αλλά όχι πολύπλοκες συζητήσεις, γούσταρα οπότε μιλήσαμε και 5-10 λεπτά παραπάνω στο τέλος.

    Φιλιά χαλαρά, γλωσσόφιλα και πέρνει μπροστά σιγά σιγά.  Ο ορισμός του αματούρι, γλυκήτατη και ευγενική μέσα στη καλή χαρά να μας γεμίσει για λίγες μέρες το καλοκαίρι μας. Τέτοιο γέλιο και χαμόγελο σου φτιάχνει τη διάθεση, εφόσον δεν είσαι μίζερος...
    Ότι βλέπετε στις φωτό, πρόσωπο πιο απλό και γλυκό... σώμα 22χρονης ακριβώς σε αναλογίες όπως μου αρέσει... αγύμναστο αλλά σφιχτό ΚΑΙ ΤΕΡΜΑ ΚΑΒΛΑ, καλύτερο το σώμα της από κοντά σε σχέση με φωτό. Το δέρμα της κατάλευκο χωρίς τίποτα πάνω του και σημαδεύεται εύκολα. Όσο πέρναγε η ώρα, ήταν και καλύτερη στα πάντα. Τέτοιο χαβαλέ και γέλιο δεν έχω ρίξει για πολύ καιρό με γυναίκα. Στα του σεξ δίνει τον καλύτερο της εαυτό και σε ακολουθεί στα όρια της. Μύριζε υπέροχα όπως πρέπει κάθε γυναίκα που σέβεται τον εαυτό της.

    Δεν πρόκειται να πω λεπτομέρειες γιατί απλά τα κρατάω για τη πάρτυ μου. Από τα πιο κουλ τυπάκια που έχω γνωρίσει. Δεν έχει εμπειρίες αρκετές και να πάτε με γνώμονα αυτό. Γουστάρει χαλαρά πράγματα και θα σας πεί ακριβώς τι, που και πως.

    Της έδωσα έδωσα μία συμβουλή και μου ανταπέδωε το ίδιο, ένα παθιασμένο γλωσσόφιλο στη πόρτα και ένα μπατσάκι στο δεξί της κωλομέρι....πάει και αυτή από το άντρο της ακολασίας μου.
    Την έκλεισα ήδη ξανά... Καλή τύχη να πετύχετε τέτοιο κελεπούρι για ελάχιστες μέρες που θα μείνει ακόμα.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money