Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Alex-2  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    Στρατος AvatarΣτρατοςΜηνύματα: 976 Κριτικές: 31

    Ιστορίες: 0

    Όταν το γαμίσι μπαίνει σε δεύτερη μοίρα Αξιολόγηση: 8.00 — 18/03/2023 - 12:31
    Όταν το γαμίσι μπαίνει σε δεύτερη μοίρα Αξιολόγηση: 8.00 — 18/03/2023 - 12:31

    Ξεκινάω ευχαριστώντας το γραφείο και το φόρουμ για αυτό το δωρό! 

    Θέλω να πω ότι την alex την συνάντησα λίγο απο σπόντα! προσπάθησα πολλές φορές να συνταντήσω μια απο τις κοπέλες Μόνικα, Βαλέρια, Ντιντα και Μια αλλά ποτέ δεν βρήκα κάποια διαθέσιμη. Έπρεπε να την έχω κλείσει απο την προηγούμενη μέρα! έλα ομώς που εγώ δεν είμαι τέτοιος τύπος και είμαι λίγο της τελέυταιας στιγμής πάντα! Με αγχώνει να κλέισω ραντεβού μια μέρα πριν, κάτι δεν μου λειτουργει! έτσι κατέληξα στην Alex καθώς μπορουσα να καθυστερήσω αλλό και να το αφήσω τελευταια στιγμή!

    Πήγα απο τον χώρο της, είχα διαβάσει και κριτικές οπότε ήμουν έτοιμος για το τι θα αντικρίσω! ήξερα ότι δεν θα δω το κορίτσι των παλιών φωτογραφιών! Η κοπέλα δεν έχει καμια σχέση με τις παλίες φωτογραφίες! πρέπει να είναι γύρω στα 35-37! είναι όμορφη κοπέλα και με καλό σώμα για την ηλικία της! Πέρασα στον χώρο που επικρατουσε μια ωραία και ήρεμη ατμόσφαιρα! κάτσαμε μιλήσαμε λίγο και τα μάτια της με μαγνίτησαν αμέσως, δεν μπορούσα να κοιτάξω αλλου! στην συνέχεια μπηκα για ένα ντουζ και βγήκα και ξάπλωσα δίπλα της αρχίσαμε να μιλάμε και να χαιδευόμαστε οπου σιγά σιγα και ερωτικά περάσαμε σε ένα ωραίο γαμίση πολύ ερωτικό με καλή πίπα και 3 διαφορετικές στάσεις όπου κατέθεσα στα 4 μέσα στο σκουφάκι!

    Στην συνέχεια αράξαμε στο κρεβάτι και ξεκινήσαμε την κουβέντα! `Η κοπέλα έχει φοβερή ενεργεια και είναι ένας πολύ μορφομένος άνθρωπος, μιλήσαμε πάρα πολύ ωραία και πολύ ώρα, άνετα θα μπορούσα να περάσω άλλες τρεις ώρες μαζί της κουβεντιάζοντας και να πάω για ένα πότο μαζί της! Σε δέυτερο γύρω δεν πήγαμε γιατί όπως είπα το γαμίση πέρασε σε δέυτερη μοίρα! Άν είχα πλήρώσει αλήθεια είναι ότι δεν ξέρω πως θα αισθανόμουνα! γιατί σε τετοιες περιπτώσεις μπορέι και να τα κλαίς τα λεφτά σου! κλείνω λέγοντας ότι αιθάνομαι πολύ ωράια που γνώρισα αυτό το κορίτσι! το σεξ ήταν οκ! δεν είναι αυτό που θα μου μείνει απο αυτή την συνάντηση σίγουρα! Το κορίτσι απευθείνετε σε ανθρώπους που θέλουν να συναντησουν μια ωραία κοπέλα να κάνουν σεξ και να μπορούν να κάνουν μια πολύ ωράια κουβέντα! Για αυτους που θέλουν να βγάλουν ΄βιτσια και κάβλες και να γαμανε μια ώρα δεν συστήνετε!

    Βάζω 6 στο value for money γιατι αν είχα πληρώσει αυτό θα έβαζα!


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Πολύ επεξεργασμένες και ανακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Με προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    Πολύ χαλαρός σε αυτή τη φάση, φίλε. Για τα μάτια της μόνο. ❣️Ακούγεται, σαν να σε υπνώτισε τούτη η βίζιτα. *lol*✌️
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    bigmountain89 Avatarbigmountain89Μηνύματα: 934 Κριτικές: 99

    Ιστορίες: 0

    Η γιόγκι Αλέξανδρος Αξιολόγηση: 7.83 — 05/02/2023 - 21:22
    Η γιόγκι Αλέξανδρος Αξιολόγηση: 7.83 — 05/02/2023 - 21:22

    Επέστρεψε το κορίτσι και γράφω την εμπειρία μου από το προηγούμενο τουρ της.

    Την είχα προσέξει την προηγούμενη φορά που ήρθε, όμως δεν την προτίμησα γιατί δεν είναι ακριβώς στο γούστο μου. Όμως είδα ότι κάνει πρωκτικό, διάβασα και τις κριτικές και ο θεός βοηθός. Αρχικά για άλλη κοπέλα πήγαινα αλλά ούτε και σήμερα ήταν διαθέσιμη. Οπότε συννενοήθηκα με το γραφείο, καλή εξυπηρέτηση, μου είπαν ότι θα περάσω όμορφα.

    Φτάνω νωρίτερα και περίμενα. Το γραφείο άργησε δέκα λεπτά να μου δώσει αριθμό δωματίου. Περιμένοντας, είδα τη Μάσα, πολύ όμορφη γυναίκα. Είδα και την Άντα, δεν τρελάθηκα, αν και πρέπει να έχει πολύ ωραίο σώμα.

    Είχα ανησυχία μήπως είναι αρκετά διαφορετική σε σχέση με τις φωτογραφίες, όμως ανέβηκα τελικά. Μου ανοίγει την πόρτα ενώ κρύβεται, χαμογελαστή, αλλά με αμήχανο βλέμμα. Είναι η ίδια κοπέλα, απλά με λίγο πιο σπασμένο πρόσωπο, αλλά ωραίο σώμα μοντελέ. Σίγουρα είναι πάνω από 30. Ύψος και βάρος όσο γράφει. Μακριά ίσια μαλλιά. Με υποδέχεται με λευκό ολόσωμο κορμάκι γιόγκας.

    Μετά τα τυπικά μπαίνω για ντουζ και αναρωτιέμαι να κάτσω ή να φύγω στο μισάωρο; Δεν είχα μεγάλες προσδοκίες, αλλά η κοπέλα φαίνεται ευδιάθετη και είχα την αίσθηση πώς θα κάνει το παν να σε ικανοποιήσει.

    Όπως πάντα, προσπαθώ να τις κάνω να νιώθουν άνετα. Οπότε πλησίασα δίπλα της, φάνηκε αμέσως πώς η φάση θα είναι απόλυτα gfe. Γλωσσόφιλα αρκετά, με μέτρο όμως, στα όρια του αισθησιακού, σε αφήνει να τη φιλάς παντού. Με άφησε να τη γδύσω, αποκαλύφθηκε ένα ωραίο αδύνατο σώμα με μαλακό δέρμα, βυζάκι και κωλαράκι μικρά αλλά ωραία για χούφτωμα, με ρώγες καυλωμένες. Έχει μια μικρή χαλαρότητα στα μπούτια που όμως δεν ενοχλεί καθόλου, ενώ το κωλαράκι στέκεται επάξια στη θέση του.

    Πέρασε στην πίπα και μπορώ να πώ ότι ήταν καλή. Καλό ρούφηγμα, μην φανταστείτε κάτι τρελό, η κοπέλα έχει τους δικούς της ρυθμούς και σε καμιά περίπτωση δεν είναι για πίεση. Όμως με περιποιήθηκε αρκετά, που έπρεπε να της το ανταποδώσω, εννοείται με τους ίδιους ρυθμούς.

    Με καβάλησε και μου πρόσφερε ένα πολύ αισθησιακό σεξ. Τόσο, που κόντευα να τελειώσω κι έτσι αλλάξαμε στάση. Πολύ δεκτική στα γλωσσόφιλα και το γλύψιμο στις ρώγες, φαίνεται να το απολαμβάνει. Ώρα να περάσω στο κωλαράκι της. Φεύ όμως.

    Μου αρνήθηκε ευγενικά, παρόλο που το είχα ζητήσει από το γραφείο. Όμως επειδή ο σεβασμός κερδίζεται, δεν επέμενα και συνεχίσαμε από κει που μείναμε. Ο ρυθμός συγχρονίστηκε, οι ανάσες μας βαριές, έντονο eye contact, της ζήτησα να με ξανακαβαλήσει και να δώσει αυτή το ρυθμό. Ανέβασε ένταση, δεν το περίμενα αυτό, το τέλος ήρθε με παρατεταμένο χύσιμο μέσα της, ενώ μου χαμογελάει, είχε χαρεί που με ικανοποίησε με τον τρόπο της. Τη φίλησα και μπήκα για ντουζ.

    Κουβεντιάσαμε ευχάριστα, είναι ενδιαφέρων άνθρωπος. Ασχολείται με τη γιόγκα και τον διαλογισμό, λέει πώς βοηθά τους ανθρώπους να ξεφύγουν από αγχώδεις καταστάσεις και στρες με τον διαλογισμό. Από αυτό και μόνο κατάλαβα πόσο χαλαρή και αισθησιακή είναι στο σεξ. Θα μου πείτε τώρα και το πληρωμένο σεξ είναι ένας τρόπος να ξεφύγεις.

    Δεν άργησαν τα γλωσσόφιλα και παίχτηκε δεύτερος γύρος, όμως ο χρόνος τελείωνε και το αφήσαμε. Της το είπα μάλιστα πώς δεν ωφείλει να αγχωνόμαστε και συμφώνησε και μάλιστα με προέτρεψε να ξεκινήσω γιόγκα. Όχι ευχαριστώ. Οπότε φιληθήκαμε και καληνύχτα σας.

    Ήταν μια καλή συνάντηση με μια όμορφη κοπέλα, με απόλυτα χαλαρούς και αισθησιακούς ρυθμούς. Το μόνο που με ξενέρωσε είναι η άρνηση της στο πρωκτικό. Αναρωτιέμαι πώς μια τέτοια κοπέλα προσφέρει πρωκτικό, γιατί συνήθως οι κοπέλες που το προσφέρουν, είναι για πιο άγρια πράγματα. Στην τελική όμως δεν έμεινα παραπονεμένος, μιας και είχαμε καλή χημεία και πολύ αισθησιακό σεξ. Δε θα την ξαναδώ όμως γιατί το γούστο μου διαφέρει αρκετά σε σχέση με αυτά που προσφέρει, αλλά και σε ηλικία και εμφάνιση.

    Ρώτησα το γραφείο γιατί αρνήθηκε και μου απάντησαν ότι δεν ήθελε άλλο για σήμερα. Τουλάχιστον ας με ενημερώνατε, θα το καταλάβαινα, για να αποφευχθεί η αμηχανία πάνω στο σεξ. Μας ενημέρωσε μετά, λέει. Κάτι δεν μου κολλάει, μπορεί και να τρόμαξε με το μέγεθος, που δεν είναι και τίποτα τεράστιο. Αν ισχύει αυτό, τότε θα μπορούσε να μου το πει από μόνη της. Αλλά όχι, οπότε μάλλον δεν την είχαν ενημερώσει.

    Πάμε στα βουνά.


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Επεξεργασμένες και παραπλανητικές
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Elganador AvatarElganadorΜηνύματα: 564 Κριτικές: 147

    Ιστορίες: 0

    Έρωτας Αξιολόγηση: 8.83 — 05/02/2023 - 18:04
    Έρωτας Αξιολόγηση: 8.83 — 05/02/2023 - 18:04

    Η επικοινωνία με το γραφείο εξαιρετική με δύο μηνύματα κλείστηκε το ραντεβού στο χώρο της κοπέλας για 1 ώρα 
    Ένα μεγάλο ευχαριστώ στις κοπέλες που είναι στο τηλεφωνικό κέντρο είναι πολύ εξυπηρετικές 
    Το κορίτσι με υποδέχτηκε με ωραία σέξι πράσινα εσώρουχα
     η κοπέλα είναι πολύ όμορφη Και πάρα πολύ ευγενικοί 
    Με πολύ γλυκό πρόσωπο 
    Και ωραία γαλάζια μάτι
    Σώμα στεγνό μοντελε 
    Στήθος δυάρι φυσικό
    Τατουάζ έχει ένα μεγάλο στην πλάτη της
    Τα αγγλικά της είναι εξαιρετικά

    Ένα πεταχτό φιλί στην αρχή 
    Της λέω πάω για ένα γρήγορο ντουζάκι και επιστρέφω και με ρωτάει τι θέλεις να σου προσφέρω ένα καφέ φίλτρου Θα το έπινα 
    Επιστρέφω και ο καφές ήταν ήδη έτοιμος κάνω μια γουλιά και ορμάω στο κρεβάτι όπου με περίμενε ξαπλωμένη 
    Με το κορίτσι δεν έκανα σεξ έκανα έρωτα με τους δικούς της χαλαρούς ρυθμούς
    Φιλιά ερωτικά με γλώσσα 
    Πιπα αργεί αισθησιακή
    Της αφαιρώ τα εσώρουχα και αρχίζω να την φιλάω ερωτικά σε όλο της το κορμί
    Βάζω το προφυλακτικό και την Στήνω στα 4 Και αρχίζω το σφυροκόπημα στο υγρό μουνάκι της με αργούς ρυθμούς 
    Ιεραποστολικό, Πλαγιαστό και τελείωμα στην κοιλίτσα της 
    Κάναμε ένα γρήγορο ντουζ μαζι
    η πούτσα δεν ελεγε να πέσει την παίρνω από το χέρι και την πάω στο κρεβάτι 

    Ο δεύτερος γύρος άρχισε με εναλλαγή στάσεων Ιεραποστολικό  doggy πλαγιαστό και ορθιοι στον τοίχο Και τελείωμα στα βυζάκια της 

    Με λίγα λόγια η κοπέλα είναι εξαιρετική  και πολύ δοτική με όρεξη να σε ευχαριστήσει
    Πέρασα εξαιρετικά και σίγουρα την προτείνω ανεπιφύλακτα

    Να είστε καλά και να Γαμάτε καλύτερα


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο στήθος
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Αρκετά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    gpd AvatargpdΜηνύματα: 2515 Κριτικές: 171

    Ιστορίες: 0

    αγκαλιές-φιλιά-αρκουδάκια-ελεφαντάκια Αξιολόγηση: 8.00 — 14/06/2022 - 15:19
    αγκαλιές-φιλιά-αρκουδάκια-ελεφαντάκια Αξιολόγηση: 8.00 — 14/06/2022 - 15:19

    το κορίτσι μας επιτέλους το συνάντησα , μετά από δύο (2)  ακυρώσεις του γραφείου.on time  η άφιξη της, ψηλόλιγνο κορμί , γλυκό πρόσωπο, ντυμένη με ένα καλοκαιρινό φορεματάκι και πέδιλο. μια ηρεμία ρε παιδιά που σε παρασύρει με το καλησπέρα , το πρώτο της φιλί αισθησιακό . να τα πρώτα ροζ αρκουδάκια. Να σε χαϊδεύει με τα νύχια της και να ανατριχιάζεις, μαζί και ο μικρός . Ζήτησε φρεσκάρισμα, άντε πήγαινε λέω γιατί δεν ξέρω τί θα σου συμβεί.επέστρεψε με τα μαύρα της εσώρουχα, κορμάκι καλλίγραμμο, βυζάκια φυσικά με ρόγα ανταποκρίσιμη , ένα τατού στην πλάτη., κωλαράκι για γλύψιμο.πέσαμε στα φιλιά με γλώσσα, και κατηφόρισα στα στηθάκια της, ξανανέβηκα προς τον λαιμό και έμεινε κάγκελο , σειρά της να ανατριχιάσει, χασκογέλαγε  η νεαρά μας.όπως είμαστε όρθιοι με πιάνει και με οδηγεί στα παχιά της μουνόχειλα, στα γόνατα εγώ αντί εκείνη. Με τα χέρια της είχε πιάσει το κεφάλι μου και με την λεκάνη της οδηγούσε την κούρσα.να τα αχ και τα βαχ , πήγα για δάκτυλο μπρος αλλά δεν ήθελε.   Όλες τις οι κινήσεις ήταν ήρεμες όπως και το τελείωμα της.περάσαμε στο υπνοδωμάτιο , την ξάπλωσα και συνέ-χυσα το γλύψιμο με συνοδεία δυο δονητών (πάντα τους απολυμαίνω με ακουαφόρτε) , ο ένας μέσα στο αιδοίο της  και ο άλλος στα χέρια της και έπαιζε με την κλειτορίδα. Έγλυφα στήθια , αιδοίο , φίλαγα, άντε να γλύψει τα δάχτυλα των χεριών μου  και τσουπ της βάζω ένα στον κωλαράκο της, ούτε μα ούτε μου. Δάκτυλο πίσω , δονητής μπρος και δονητής δεύτερο κλειτορίδα , εγώ τί κάνω δω σκέφτομαι  και γυρνάω τούμπα για να με γλύψει και μένα. καλή πιπούλα , μπαλάκια Νο, ντιπ Νο, λίγο δοντάκι , πολύ παίξιμο γλώσσας.έδειξε να τελειώνει η μικρά με κάτι επιφωνήματα, όχι δεν μας πήραν χαμπάρι στο δίπλα σπίτι, και ψιλοτεντώματα ποδιών. Έτσι μου είσαι λέω πάλι εγώ στον άσσο;Βάζω καπελάκι αεροστεγές και πάμε ιεραποστολικά , να αγκαλιάζει το μωρό , να χαϊδεύει, φίλαγε πότε από δω πότε από κει , έρωτα κάναμε βρε παιδιά! Με είχε κλειδώσει και με τις ποδάρες της. Άλλη στάση δεν είχαμε , άντε και τα  ελεφαντάκια με τις ροζ κορδέλες.Ετελείωσα εντός του αεροστεγές μπαλονίου αλλά δεν με άφηνε να βγω. Να τα φιλιά , να οι αγκαλιές , να τα χάδια και κάτι ψέλλιζε . Φρεσκάρισμα εναλλάξ, χυμό εκείνη, καφέ εγώ και άντε να τα πούμε λιγουλάκι στο δεκάλεπτο που μας έμεινε.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Τατουάζ Αρκετά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    Η Γυναίκα Αράχνη Αξιολόγηση: 9.00 — 07/06/2022 - 20:25
    Η Γυναίκα Αράχνη Αξιολόγηση: 9.00 — 07/06/2022 - 20:25

    --Έχοντας με αφήσει με γλυκιές αναμνήσεις η Cat—Woman, σειρά είχε η Αλεξ αφού ήταν γραμμένη στην πόρνο λίστα μου οπότε έπρεπε να την κάνω check, μήνυμα στους αγγέλους μου ήρθε η ώρα να δω την Αλεξ, δεν άργησε να κλειστεί το ραντεβουδάκι μας με την γυναίκα Αράχνη την οποία και αποζητούσα στην γνωστή τοποθεσία καλά κρυμμένη από αγρυπνά βλέμματα.    
    --Φτάνω παρφουμαρίστηκα και ξάπλωσα ανυπομονώντας να δω την γυναίκα αράχνη αυτή η οποία θα απλώσει τον ιστό της πάνω μου σαγηνευτικά με άρωμα δολοφονικό????. Χτυπάει η πόρτα και ανοίγοντας την αντίκρισα μια πολύ όμορφη μελαχρινή γυναίκα middle 30’s ντυμένη με ένα κολλητό ολόσωμο καλοκαιρινό φορεματάκι τονίζοντας το καλλίγραμμο σώμα της πάνω σε όμορφα αισθησιακά τακούνια πέδιλα. Μπαίνοντας σαν αράχνη με το ιστό της έτοιμο να με κουκουλώσει μου χαμογελάει και με φίλησε με τόση απαλότητα και σαγηνευτικότατα έχοντας με αιχμαλωτίσει χωρίς διαφυγή????. Τις λέω πέρασε μέσα στα ενδοτέρα να γνωριστούμε καλυτέρα όπως και έγινε, κάθισε στην καρέκλα και με τρόπο σαγηνευτικό έβγαζε τα τακουνιά της ενώ μου μιλούσε για το πόσο ωραία είναι εδώ και ότι έρχεται πρώτη φορά αλλά εγώ είχα ήδη είχα πάθει παράκρουση από το δηλητήριο της και περίμενα να σηκωθεί για να την γδύσω. Όταν έβγαλε τα φορεματάκι της μου μου φανερώθηκε ένα σώμα στα ιδανικά κιλά για μια τόσο καλαίσθητη γυναίκα  χωρίς ούτε μια παραφωνία ίσα ίσα την ήθελα ένα Τσικ πιο τρουλωτή αλλά και έτσι δεν με χάλαγε καθόλου, βυζί ωραίο φυσικό 2 με ελαφριά χαλάρωση του αναμενόμενου και άκρα περιποιημένα και βαμμένα στην εντέλεια .
    --Αγώνας πρώτος με την γυναίκα αράχνη αφού μπήκε για ένα σύντομο φρεσκάρισμα προτείνοντας μου να πάμε μαζί, μόλις βγήκε εγώ ήδη περίμενα απέξω με τον πουλι σηκωμένο ???? έτοιμο να σκίσει τον ιστό της και να τις δείξω ότι εδώ θα παλέψω για την τιμή του μητσαρα. Πέφτουμε αγκαλιασμένοι πάνω στο κρεβάτι με αργές κινήσεις ενώ τα χείλια μας ήταν κολλημένα ???? στην συνέχεια αφού διέσχισα το κορμάκι τις με ωραίο γλείψιμο από την κορυφή έφτασα στο σημείο οπού υφαίνει τον ιστό της την μουνο τρύπα ???? την οποία την έγλυψα με μανία με την γλώσσα μου ???? και το δάχτυλο μου ???? χωρίς καμία διαμαρτυρία βρισκόταν στην από κάτω τρυπούλα βαθιά για να την ερεθίσω ακόμα πιο πολύ κάτι το οποίο το γούσταρε πιο πολύ και από το δάχτυλο στο μουνι. Γύρισα σε στάση ???? με τον μητσρα μονίμως καρφωμένο στο στόμα της για να μη μπορέσει να ρίξει το δολοφονικο δηλητήριο της κάνοντας βυθοσκοπήσεις????, έπειτα την σήκωσα και την γονάτισα στο πάτωμα για να απολαύσω το θέαμα αντικριστά από τον καθρέφτη με τον κώλο της τέρμα τουρλωμένο στο πάτωμα και αυτή να γλύφει με αισθησιακό τρόπο ???? τυλίγοντας με τον ιστό της τον μητσαρα. Δεν άντεξα πέρασμα σκουφιού ???? και την έβαλα να καθίσει πάνω μου βάζοντας λίγο ζελέ θέλοντας να δω πως κουνούσε τον αραχνοειδές κωλο της πάνω στα μπούτια όπου με έκανε τούρμπο την έπιασα την έστησα στον καθρέφτη και την σφυροκόπησα ????????????δυνατά όπου άρχισε να ηδονίζεται και μέτα στο κρεβάτι όπου την καβάλησα Παρ ολίγον να μπω και στην άλλη τρύπα λόγω θέσεως αλλά το διορθώσαμε και ρίχνοντας την αυλαία για μια ακόμη φορά ενώ αυτή είχε γαντζωθεί και τριβόταν πάνω μου από την καύλα που τη διακατείχε. Τις λέω μην ανησυχείς δεν τελειώσαμε πήγαινε για ντουζακι και θα πάρεις αυτό που τόσο αποζητάς να ηδονιστείς μέχρι χυσίματος. 
    --Όταν βγήκα και εγώ την είδα να είναι ξαπλωμένη γυμνή μπρούμητα με τον κωλο της τουρλωμένο να κοιτάει ταβάνι εκεί καύλωσα ξανά ????, αφού μου εκμυστηρεύτηκε την αληθινή δουλειά της ξανά ρίχτηκα στον ιστό της με βαθιά ερωτικά γλωσσά φίλα ????, μετά γύρισε να κουκουλώσει τον μητσαρα ενώ εγώ την είχα πιάσει από τον κότσο για να δίνω το ρυθμό , αφού έγινε κάγκελο σκουφί ???? και ενώ την γαμαγα σε όλες τις στάσεις ???? με έντονο σφυροκόπημα ???? στα πλαγιά με τα καπούλια της δεν ερχόμουνα οπότε έβαλα τσόντα να παίζει στο προσκήνιο έβγαλα το σκουφί και άρχισα να τις τον δίνω στο στόμα ???? με βαθιά λαρυγγικά με αποτέλεσμα να γίνει το μοιραίο μέσα στο στοματάκι τις, σηκώθηκε πήγε στο μπάνιο να τα εναποθέσει την κατάθεση μου, τις άφησα το αντίτιμο με πολύ χαρά αφού το άξιζε και με το παραπάνω, μου είπε ότι έχει πάει σε διαφορά μέρη με τον πρωιν της τις λέω θα μπορούσα να είμαι εγώ αφού ήμουν καλύτερος και στο απέδειξα την αποχαιρέτησα και αυτήν με τρόπο μοναδικό.
    --Λοιπόν η Αλεξ είναι μια γυναίκα αράχνη πανέμορφη στα χαρακτηριστικά της όχι όσο η φωτός άλλα οποίος την κουράρει πρέπει να φυλάγεται γιατί οι Πούτσες καραδοκούν ξέρει να σε τυλίγει και να σε κάνει να νιώθεις απολυτό αρσενικό όπως και με έκανε αφού με έλεγε πολύ  δυνατό άντρα με φλόγα μέσα μου που και καεί και αράχνες, συστήνεται στους λάτρεις των ωραίων γυναικών στους λάτρεις των μοντέλων αφού έχει τις αναλογίες και σε οποίον αρέσει να παίζει με γυναίκες αράχνες. ????

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Αρκετά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money