Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 7
  • Προβολές: 244

    Κριτικές Χρηστών

    okafetzis AvatarokafetzisΜηνύματα: 142 Κριτικές: 30

    Ιστορίες: 0

    Aνεξελεγκτος ρυθμος Αξιολόγηση: 8.33 — 10/06/2022 - 22:39
    Aνεξελεγκτος ρυθμος Αξιολόγηση: 8.33 — 10/06/2022 - 22:39

    Η Εμμα ειναι το ομορφο κοριτσι που βλεπετε στις φωτογραφιες μειων το γυαλισμα του φοτοσοπα, ελαχιστες διαφορες…

    Τα ματια της ειναι πολυ ωραια και η διαθεση της μεγαλο συν στην γενικη της εικονα. 

    Ειχε ντυθει ωραια και φορουσε γοβες ενω και τα εσωρουχα της ηταν σεξυ και ποιοτικα.

    Μας πηρε μερικα λεπτα η προθερμανση κατα τα οποια παιχτηκαν πολλα γλωσσοφιλα βαθια με μεγαλη επιθυμια και απο τους δυο μας.

    Το κορμι της ειναι ωραιο αλλα με καποια σημεια πιο χαλαρα, καθολου δεν χαλαστηκα ομως απο τις ατελειες της ειδικα αφου τα βυζια ειναι φυσικα και αρκετα σφιχτα.

    Αρχισε να παιρνει πρωτοβουλιες, κατεβηκε απο το στομα στο λαιμο και μετα στο στηθος. Εφτασε στον πουτσο οπου μου εκανε ενα τσιμπουκι με μεγαλη μαστορια και με γλυψιμο και στα αρχιδια. 

    Μου γυρισε τον κωλο της και της δαχτυλιζα το μουνι. Καποια στιγμη την εσπρωξα πανω μου και αρχισα και εγω το σπατουλαρισμα. 

    Ξεκινησαμε το σεξ μονο με το σαλιο για λιπαντικο. Αυτη απο πανω αρχισε να κουνιεται ωραια ενω εγω χουφτωνα τον κωλο της. Ο ρυθμος της εγινε ανεξελεγκτος και δεν μπορεσα να κρατηθω για πολυ, εχυσα οπως ημουνα.  

    Μετα την επιστροφη μου απο το μπανιο ξεκινησε το μασαζ και μετα παλι τσιμπουκι. Δεν επεσε το ενδιαφερον της.

    Στηθηκε στα τεσσερα πολυ ωραια και με λιγο τζελ αυτην την φορα αρχισα να την γαμαω. 

    Ξεκινησε να αναστεναζει και οσο πιο δυνατα την γαμουσα τοσο ποιο δυνατα φωναζε.

    Η φωνη της και μονο ηταν σουπερ καυλα και δεν εμεινε ακινητη, επαιζε με την λεκανη της. Συνεχισα χωρις διαλειμμα μεχρι να χυσω.

    Πολυ καλο το επιπεδο της σε οτι εκανε. Ειναι μια επιλογη που ειναι σιγουρο οτι θα σας ικανοποιησει.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    ydroxoos7 Avatarydroxoos7Μηνύματα: 786 Κριτικές: 51

    Ιστορίες: 0

    Ενιωσα βασιλιας Αξιολόγηση: 7.67 — 03/06/2022 - 00:42
    Ενιωσα βασιλιας Αξιολόγηση: 7.67 — 03/06/2022 - 00:42

    Ραντεβου με την Εμμα ετων 26(λεει) απο Γεωργία. Εχει καλο υψος για γυναικα και το βλεμμα της ειναι το πρωτο και καλυτερο χαρακτηριστικο που παρατηρεις στο προσωπο της. 

    Δεν βαφεται και εχει την φυσικη φθορα για την ηλικια της. Τα αγγλικα της σε επιπεδο που μπορεις να πεις καποια πραγματα αλλα οχι περιπλοκα.

    Ζητησε να κανει ντουζ και μετα απο λιγα λεπτα βγηκε εντελως γυμνη.

    Πρωτο που παρατηρησα τα βυζια της που εχουν μικρη χαλαρωση αλλα καλο σχημα και μεγεθος. Δευτερο τα σημαδια στην κοιλια της απο εγκυμοσυνη, τιποτα ασχημο αλλα εμφανη.

    Την χαιδευα και ανταπεδωσε με το ιδιο νομισμα, πλησιασαμε τα χειλη και φιληθηκαμε απαλα και επιφανειακα. 

    Ειδα οτι ειναι προθυμη αλλα η αυθεντικοτητα της απαιτουσε μια προθερμανση παρομοια με αυτην που θα εκανα στην γκομενα μου. Αργα αρχισα να την φιλαω στο λαιμο και πιο κατω στα στηθη. Εγλειψα μαλακα τις ρωγες της και αρχισανε να μαζευουν και να σκληραινουν. Αρχισε να αναστεναζει και με το χερι της πιεζε τις ρωγες μου. Πηρε την σκυταλη πριν φτασω στο μουνι και καθρεφτησε τις κινησεις μου με πολυ ερωτισμο και με τροπο που να συναντιουνται τα ματια μας. Τελικα οταν εφτασε στο τσιμπουκι δεν την αφησα να προχωρησει πριν στηθουμε σε σταση 69. Εχει ομορφο μουνι και  ξυρισμενο. Ενιωθα πολυ ωραια την γλωσσα της να κυλαει πανω στο καυλι μου χωρις να ακουμπαει καθολου δοντια σε ανταλλαγμα διεγειρα την κλειτοριδα της με την γλωσσα μου. Καποια στιμη σταματησε το τσιμπουκι για να ευχαριστηθει το γλειψιμο μου. Απαιτησα να καθησει πανω μου με τον κωλο της και αρχισε να τριβει την κωλοχαραδρα της απο ακρη σε ακρη πανω στην γλωσσα μου. Μιλαμε η γυναικα ειχε καυλωσει πολυ και δεν χρειαζοταν της πω τι να κανει, ολα της βγαινανε απο φυσικο της. 

    Το καυλι μου ειχει φουσκωσει και η πουτσα μου ειχε γινει πετρα. Μου εβαλε την καποτα και ξεκινησαμε το ιεραποστολικο. Εκει πεσανε και τα πρωτα πραγματικα φιλια με γλωσσα. Επομενη σταση με καβαλησε με πολυ ανεση και κινησεις του σωματος που λιγες γυναικες ξερουν. Το τελος του πρωτου γυρου ηρθε χωρις να προσπαθησω σχεδον καθολου. 

    Χαλαρωσαμε, ετοιμαστηκαμε και αρχισε ο δευτερος γυρος.

    Αυτην την φορα ξεκινησε αμεσως το στοματικο με καλο βαθος και λιγο γλυψιμο και στα αρχιδια.

    Ενιωσα βασιλιας οσο με πιπωνε και ζητησα να στηθει αμεσα στα τεσσερα για να βγαλω την ορμη που μου προκαλεσε. 

    Αρχικα χαλαρα μπηκα μεσα της και στην συνεχεια ολο και ανεβαζα την δυναμη και την ταχυτητα.

    Καταλαβε τι την περιμενε και μαλλον αυτο την καυλωσε και αρχισε να λεει κατι στα ρωσικα.

    Στην συνεχεια ακουγα μονο βογγητα και ντα ντα... Δεν σταματησα καθολου μεχρι να χυσω, οι αντοχες της καυλωμενη δεν εχουν ορια. Το μουνι της υγρο και καλο απο αισθηση μεχρι το τελος. Πριν χυσω εβγαλα την καποτα, την γυρισα και περιελουσα τα βυζια της με το νεκταρ μου. 

    Πραγματικα κουραστηκα στον δευτερο γυρο αλλα ηταν κουραση καυλας, ηδωνικη, αξιζε με το παραπανω. 

    Σημειωτεον οτι πηρε τα λεφτα στο τελος και οτι δεν εκλεψε χρονο. 

    Μια χαρα παιδια.... καλα μουνια και η διαθεση στα χαι... 

    Μακαρι και αλλες να ειναι τετοιες.


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο στήθος
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Αρκετά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    gekosfuck AvatargekosfuckΜηνύματα: 101 Κριτικές: 22

    Ιστορίες: 0

    Πιπαρα! Αξιολόγηση: 7.83 — 29/05/2022 - 19:23
    Πιπαρα! Αξιολόγηση: 7.83 — 29/05/2022 - 19:23

    Νεο γραφειο, με ευγενικη τηλεφωνητρια η  οποια ειχε την υπομονη να με ακουσει και να εξηγησει πολλα. Αποφασισα με την Εμμα που κανει και ακαποτη πιπα και η εμφανιση της ηταν καλη για τα γουστα μου. 

    Ανοιξε την πορτα και ειδα οτι ειναι ιδια με τις φωτογραφιες μειων την λαμψη. Με καλωσορησε ευγενικα και εμοιαζε να εχει εναν ενθουσιασμο που λιγες κοπελες εχουν. 

    Ειναι επικοινωνιακη και ανοιγεται στην κουβεντα. Αφου μοιρασαμε μεταξυ μας καποιες προσωπικες πληροφοριες εβγαλε οτι ειχε πανω της και μου φανερωσε το σωμα της που πλην μερικων χαλαρωσεων στην κοιλια ειναι πολυ ωραιο, σεξουαλικο... Τα βυζια εδικα πολυ καλα και φυσικα εδωσα πονο με γλυψιμο και πιπιλισμα. Ειναι θερμη γυναικα και δεν κρατιεται, το βγαζει στο σεξ με τον πελατη. Η πιπα που μου πηρε ηταν απο τις καλυτερες με καλο γλυψιμο και στα αρχιδια, υγρη και βαθια. 

    Στον αγωνα συμμετεχει ενεργα ειδικα στο καβαλημα σε ξεσκιζει. Τα στησιματα της ειναι επαγγελματικα και αν θελεις ωραια θεα στα τεσσερα προσφερεται για οσο γουσταρεις. Δεν βιαστηκε σε τιποτα αλλα ουτε και εκλεψε χρονο. Στον δευτερο γυρο ηταν πιο καυλωμενη και εκανε ακομα καλυτερο προγραμμα.

    Τα αξιζε τα λεφτα που πηρε και τα εδωσα στο τελος.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    hornyasfuck AvatarhornyasfuckΜηνύματα: 183 Κριτικές: 16

    Ιστορίες: 0

    Ἡ succubus μέ στράγγιξε Αξιολόγηση: 8.83 — 24/05/2022 - 11:32
    Ἡ succubus μέ στράγγιξε Αξιολόγηση: 8.83 — 24/05/2022 - 11:32

    α) Κλείσιμο ραντεβού μέ δυό μηνύματα.

    β) Εἴσοδος στὸ ξενοδοχεῖο χωρίς ἔλεγχο. Βοηθᾶ καί τὸ γεγονός ὅτι ἡ ρεσεψιόν εἶναι ἀδιάκριτος, ἑνιαῖος χῶρος μὲ τὸ ἑστιατόριο ὁπότε χάνεται κάποιος στὴν ἀνωνυμία τοῦ πλήθους. Ἕνα “γειά σας” στὴ μία ἀπ’τίς δύο ρεσεψιονίστ ποὺ μοῦ χαμογέλασε καί αὐτό ἦταν. Λίγο μπερδεμένος διάδρομος, ἀλλά ἐντάξει.

    γ) Ἐμφάνιση. Σῶμα ἀρκετά καλό μέ μιά μικρή χαλάρωση στὴν κοιλιά ἀλλά τίποτε τὸ ἰδιαίτερα ἐνοχλητικό. Ὕψος γύρω στὸ 1,65 περισσότερο, ἀλλά δέν τὴν μέτρησα. Χάνει στό πρόσωπο κατά τὴ γνώμη μου. Περισσότερα τατουάζ ἀπ’αὐτά ποὺ φαίνονται. Ντυμένη μ’ἕνα σορτσάκι τζήν καί ἕνα μπλουζάκι. Ψιλοτάκουνες γόβες. Φταίω καί ἐγώ ποὺ δέ ζήτησα ἑνδυματολογικό κώδικα.

    δ) Μέ τὸ πού μέ βλέπει μοῦ λέει: “Hello, sexy boy” ἀλλά μέ ἕνα τόνο ποὺ δέν κατενθουσιάσθηκε, δηλ. “not bad” ἀλλά ἔχω δεῖ καί καλύτερα. Μᾶλλον ἀκριβής ἡ ἀντίδρασή της: δέν εἶμαι καί ὁ Brad Pitt στὰ νιάτα του, ἀλλά ὄχι καί ὁ Κουασιμόδος Τῆς δίνω τὰ λεφτά γιατί θέλω νά ξεμπερδεύω. Ξαφνιάσθηκε, τά’βαλε στό κομοδίνο χωρίς νά τά μετρήση. Σημείωση: τό δωμάτιο μύριζε λίγο τσιγάρο ποὺ δέ μ’ ἀρέσει, ἀλλά ξεχάσθηκε. Θά καταλάβετε. Μπάνιο δέν ἤθελε νά κάνω, ἀλλά ἐντάξει ἤμουν φρεσκαρισμένος ἀπ’τό σπίτι.


    Ἄρχισα νά τὴ χουφτώνω ὅπως καί αὐτή ἐμένα. Τὴν ἀγκαλιάζω, μ’ ἀγκαλιάζει καί αὐτή. Μέ ὁδήγησε νά τῆς γλείφω τὸν λαιμό στό πλάι. Τῆς ἀρέσει πολύ. Πάω νά τή φιλήσω ἀλλά τό ἀπέφευγε ἴσως λόγω τῆς τσιγαρίλας, ἀλλά μᾶλλον αὐτό φοβήθηκε ἐκείνη. Ἐγώ πάντως στό στόμα της τσιγαρίλα δέ μύρισα. Μόνο στό δωμάτιο. Ὁ λόγος ὅμως ἦταν ἄλλος. Θά ἐπανέλθω. Πάντως σκέφθηκα: “δέν πᾶμε καλά. Δέ θά βγῆ καλό τό ραντεβού”! Ὕστερα ἀπό δυό λεπτά μ’ ὁδηγεῖ στή μέση τοῦ δωματίου, μοῦ κατεβάζει τὸ σορτσάκι καί τό ἐσώρουχο καί ἀρχίζει μιά ἀρκετά καλή ἀλλά αἰσθησιακή πίπα. Τίποτα τό ἰδιαίτερο, ἀλλά ἦταν ἡ προθέρμανση. Βγάζει προφυλακτικό ἀπ’τὴν τσάντα της καί τ’ἀφήνει στό κρεβάτι. Σκέφθηκα ὅτι θά’θελε νά μέ τελειώση στά γρήγορα, ἀλλά κάθε ἄλλο!!


    Σέ λιγάκι, σηκώνεται, βγάζει τὸ μπλουζάκι της, γιά νά τήν ἀγκαλιάζω καί νά τή χουφτώνω πότε μέ αὐτήν νά’χη γυρισμένη τὴν πλάτη καί πότε νά’ναι γυρισμένη μπροστά καί νά μέ κοιτάζη κατάματα. Ἐν τῷ μεταξύ νά τῆς φιλῶ τὸν λαιμό καί νά τῆς γλείφω τὰ ἀφτιά. Σίγουρα τῆς ἀρέσει. Βγάζει τό σουτιέν καί ἄρχισα νά τῆς γλείφω καί τίς ρόγες. Ἐκεῖ θέλει πολύ σιγά γιατί εἶναι εὐαίσθητη καί ἐρεθίζεται. Τῆς ἀρέσει ὅμως. Βγάζει τό σορτσάκι της καί στὴνεται ὄρθια στό τραπεζάκι μέ τὸν κῶλο πρός τά πίσω. Στήνομαι ἀπό πίσω μέ τό σορτσάκι καί τό ἐσώρουχο κατεβασμένα καί τὴν πούτσα μου νά τῆς τρίβη τὸν κῶλο τὸν ὁποῖο κουνοῦσε αἰσθησιακά καί προκλητικά. Ἐκεῖ σκέφθηκα ὅτι τὴν ἀδίκησα μὲ τά φιλιά καί ὅτι μᾶλλον τῆς ἀρέσουν ἄγριες καταστάσεις. Τῆς φιλοῦσα τὸν λαιμό καί τὰ ἀφτιά. Ἡ πλούσια κόμη της ἔμπαινε στὴ μέση. Μετά βγάζω σορτσάκι καί ἐσώρουχο, πᾶμε στὸ κρεβάτι, ξαπλώνει μπρούμυτα. Ἐγώ ἀπό πάνω, νά τῆς φιλῶ λαιμό καί ἀφτιά ἐνῶ ὁ ποῦτσος μου τριβόταν στὸν κῶλο της. Ποῦ καί ποῦ σηκωνόμουν στὰ γόνατα γιά νά τῆς σκαμπιλίζω τὰ κωλομέρια, ἐλαφρά - τῆς ἀρέσει ἐνῶ αὐτή λύγισε τὰ πόδια της γιά νά μοῦ χαϊδεύη τὸν κῶλο μέ τὰ πόδια της. Ἐπίσης στὴν ἴδια θέση τά’χωνε ἀνάμεσα στὰ δικά μου πόδια γιά νά χαϊδεύη καί τ’ἀρχίδια. Γυρίζει ἀνάσκελα. Βγάζω τό σέξυ στριγκάκι της. Ἀγκαλιαζόμαστε, τῆς φιλῶ τἀ ἀφτιά καί τὸν λαιμό, αὐτή μέ χάιδευε στήν πλάτη καί μέ γρατζούνιζε ἐλαφρά καί αἰσθησιακά κάτι ποὺ μέ καύλωνε extra. Αὐτήν τὴ φορά τῆς ζητῶ φιλιά καί μοῦ τὰ δίνει – τότε πρόσεξα τὸ piercing στό κάτω χεῖλος γιατί τὰ φῶτα ἦσαν σβηστά. Γλωσσόφιλα γιόκ, τῆς τά ζήτησα ἐκείνη τὴ στιγμή, μοῦ’πε ὄχι λόγω… piercing ἀλλά στὴ… γλῶσσα.. ὄπως διαπίστωσα ἀργότερα. Τὴν ἐνοχλοῦσε, δέν ἤθελε; Ποιός ξέρει.


    Τέλος πάντων, ἀφοῦ ἔγλειψα λαιμό, ἀφτιά, ρόγες, κατέβηκα στό μουνί. Ἀπό’δῶ καί πέρα, ὄχι ἁπλῶς ζεστάθηκε ἡ ἀτμόσφαιρα, ἀλλά μεταμορφώθηκαμε καί οἱ δύο! Ἀπ’τὴν πρώτη στιγμή μέ καθοδηγοῦσε μὲ τίς κινήσεις τῆς λεκάνης καί μέ τά χέρια της τί νά κάνω. Πῆρε φωτιά τὸ μουνί της, δέ μ’ἄφηνε νά τὴν ἀφήσω. Ἔβαλα ἕνα δάκτυλο, καπάκι δεύτερο δάκτυλο καί καπάκι τρίτο καί αὐτή βογγοῦσε καί ἔλεγε κάθε λίγο καί λιγάκι: “Yes, yes! Suck it, suck it, suck it! Да! Да!” Σέ κάποια φάση σήκωσε καί τὴ λεκάνη της ἀπ΄τό κρεβάτι καί τὴν ἔγλειφα. Ἐν τῷ μεταξύ ἐγώ καύλωνα περισσότερο γιατί εἶναι ἡ ἀγαπημένη μου δραστηριότητα. Ὕστερα ἀπό λίγο ἄνοιξε τό μουνί της περισσότερο καί ἔβαλα καί τέταρτο δάκτυλο. Καύλωσε καί ἄλλο ἡ καριόλα ποὺ βογγοῦσε περισσότερο καί συνέχισε νά μέ παροτρύνη περισσότερο! Ἐν τῷ μεταξύ τῆς χάιδευα τίς ρόγες ἤ ἔβαζα τό ἐλεύθερο χέρι μου στό στόμα της – τότε πῆρα εἴδηση τὸ piercing ἐκεῖ. Τό χέρι μου στό στόμα της τό’γλειφε, τό δάγκωνε ὦρες-ὧρες αὐθόρμητα καί μέ ἐλαφρύ πόνο Ὅλη ἡ κατάσταση μοῦ’βγαζε βίτσιο. Μετά ἀπό ἀρκετή ὥρα ἄλλαξα χέρι καί ἔβαλα τό μουσκεμένο ἀπ’τά χύσια της χέρι μου στὸ στόμα της. Τό’πλυνε. Πάω νά γυρίσω 69 καί πρίν πάρω.. τελική θέση, λέει αἰσθησιακά: “Yes! Bring it here!” Γλείφει α) πουτσοκέφαλο ἀργά καί αἰσθησιακά καί πιό ἐνεργά ἀπό πρώτη φορά στά γόνατα, β) ἀρχίδια ποὺ τά ἐξαφάνισε ἕνα-ἕνα, γ) περιοχή ἀνάμεσα στά ἀρχίδια καί στὸν κῶλο, δ) anal rimming! Μέ κατακαύλωσε! Ἔγλειφα τὸ μουνί της! ΧΑΜΟΣ ΣΤΟ ΙΣΙΩΜΑ! Ἄρχισα νά χάνω τ’ἀβγά καί τά πασχάλια! Σέ κάποια φάση χώθηκε τό κεφάλι της ἀνάμεσα στά δυό μονά κρεβάτια, τῆς λέω: “Are you ok there?” “Yeah! Μοῦ ἀπαντᾶ μ’ἕναν τόνο: “Σκάσε καί κολύμπα!”


    Βγάζω τὴν πούτσα ἀπ’τό στόμα της, τὴν ξαναβάζω σέ μερικά δεύτερα, παραλίγο νά χύσω σέ κλάσμα τοῦ δευτερολέπτου, ἀναστέναξα, σταμάτησε καί λέγοντας “you’ll cum”, τό γύρισε στ’ἀρχίδια καί τό anal rimming γιά νά κόψουμε ταχύτητα… ΣΧΕΤΙΚΑ! Ἔνιωθα ὅτι ἤμουν μέ μιά succubus “σούκουμπους” στά λατινικά, “σάκιουμπους” στά ἀγγλικά, ἕνα μεσαιωνικό δαιμόνιο, καλοπροαίρετο σέ κάποιες παραδόσεις κακοπροαίρετο σέ κάποιες ἄλλες, τῆς δυτικῆς Εὐρώπης ποὺ ἀποπλανοῦσε τοὺς ἄνδρες στὀν ὕπνο τους γιά νά τοὺς κλέψη ὅλο τό σπέρμα! Στό τέλος, καί ὅταν σφιξε αὐθόρμητα τό μουνί της ἀπό τὸ πολύ στοματικό καί τά δάκτυλα, σέξ! Ἔβγαλε δεύτερο προφυλακτικό ἀπ’τὴν τσάντα της γιατί δέ βρίσκαμε τό πρῶτο στό κρεβάτι.


    Δοκιμάσαμε σκύλο, ἀλλά ὁ κῶλος της καί τό ὕψος μου δέν ἐπέτρεπαν διείσδυση, ὁπότε… cowgirl! Succubus μέ καβάλησε ὅπως ὁ καουμπόυ τό ἄλογο στό ροντέο γιά πέντε λεπτά ἴσως καί παραπάνω! Τέλειος ἔλεγχος μυῶν ἀπό τὴ μεριά της ὅπως καί σ’ὅλα τὰ προηγούμενα γιά νά μήν τελειώσω γρήγορα ἀλλά γιά νά τό ἀπολαύσουμε καί οἰ δύο. Δύο φορές βγῆκε ἀπ’τό τρελό καβάλημα, ἀλλά τελικά ἔχυσα μέσα της. Τό κατάλαβε, άλλά ἡ succubus ἐνέτεινε τό καβάλημα γιά νά μήν μείνη σταγόνα! Ἡ πούτσα μου ἐρεθίσθηκε τόσο ὥστε θόλωσε κυριολεκτικά ἡ ὅρασή μου, ξέμεινα ἀπό δυνάμεις ΠΑΡΟΤΙ ΚΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ! Στό τέλος, ἡ succubus ξεκαβάλησε ἀφοῦ ἱκανοποιήθηκε ὅτι δέν ἔμεινε σταγόνα. Ἀμέσως ἔβγαλε τό προφυλακτικό, τό πέταξε στά σκουπίδια στὴν τουαλέτα καί ξάπλωσε στό κρεβάτι γιά νά δῆ τό κινητό της ἀνάβοντας τό κλιματιστικό. Ἐγώ ἔπαιρνα βαθειές ἀναπνοές καί ἔκανα ἀέρα μέ τὸ χέρι μου νά πάρω ἀνάσα! Τῆς λέω στά ρωσικά: “ἄστρα!” Γέλασε καί εἶπε: “yes, that was good, sexy boy”! Καί αὐτή τὴ φορά τό ἐννοοῦσε περισσότερο ἀπ’τήν πρώτη φορά γιατί εἶχε κλέψει τό σπέρμα μου.


    Φαίνεται ὑποτακτική ἀλλά στήν οὐσία αὐτή ἔχει τὸν ἔλεγχο ἀπ’τὴν ἀρχή μέχρι τό τέλος. Πῆγα γιά ντούς καί ἄρχισα νά ντύνομαι, ἀλλά ἐπειδή εἶχα ξεχάσει τό… ὀνοματάκι μου, ψάχναμε νά βροῦμε τὰ κλειδιά μου γιά... πέντε λεπτά ἀκόμη καί κάτω ἀπ’τά κρεβάτια βρίσκοντας τό… πρῶτο προφυλακτικό στά… μαξιλάρια. Τά βρῆκα τά κλειδιά ἀφοῦ ἔφυγα στὴ μόνη τσέπη ποὺ... δέν εἶχα ἐλέγξει!! Ἡ ὥρα ἦταν 20:40. Ἔστειλα μήνυμα στό γραφεῖο ποὺ τοὺς εἶπα ὅτι ἦταν ἐξαιρετική καί νά τῆς ποῦν ὅτι βρῆκα αὐτό ποὺ ψάχναμε. “Φυσικά” μοῦ ἀπάντησαν. Εἶχα χαμόγελο τοῦ ἀρχιμαλάκα γιά 45 λεπτά!


    ΥΓ: Συνήθως δέ βλέπω τὸ ἴδιο κορίτσι δεύτερη φορά, ἀλλά 90% νά κάνω ἐξαίρεση, ὅταν ὅμως ξανάρθη. Ἄν πάω τώρα, θά μέ θυμᾶται σχεδόν σίγουρα καί θά μέ... ξεκάμη!!

    ΥΓ2: Χάνει λίγο στὴν ἐπικοινωνία γιατί τὰ ἀγγλικά της δέν εἶναι πολύ καλά καί τὰ ρωσικά μου χάλια, ἀλλά μιλᾶ τὴ γλῶσσα τοῦ σώματος ἄριστα!

    ΥΓ3: Εὐχαριστῶ τὸν geroksouras γιατί ἡ κριτική του γιά τὴν Alexa μέ ἔκανε νά μήν πάω μέ αὐτήν καί ἡ κριτική του γιά τὴν Ἔμμα μ’ἔστειλε σέ μιά succubus! Τίς ἄλλες κριτικές δέν τὴν εἶχα δεῖ.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Αρκετά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    sex-guru Avatarsex-guruΜηνύματα: 136 Κριτικές: 29

    Ιστορίες: 0

    Βογγητα με σιγαστηρα Αξιολόγηση: 7.67 — 23/05/2022 - 21:26
    Βογγητα με σιγαστηρα Αξιολόγηση: 7.67 — 23/05/2022 - 21:26

    Την συναντησα πριν γραφτει κριτικη για την παρτυ της.

    Να περιμενετε πιο φυσικη κοπελα απο κοντα με καλο δερμα αλλα με ατελειες ειδικα στην κοιλια λογο γεννας. Αν παραλειψετε αυτο, ολα τα αλλα συμπεριλαμβανομενων και των βυζιων ειναι σε πολυ καλη κατασταση.

    Μου αρεσαν πολυ η συμμετρια και τα χαρακτηριστικα του προσωπου της. Ηταν βαμμενη στο προσωπο και εχει και ενα πιρσινγκ στο κατω χειλος.

    Με τα λιγα αγγλικα που ξερει καταφεραμε καποια συνομιλια και απο εκει εμαθα οτι εχει εναν πενταχρονο γιο και οτι ειναι απο τυφλιδα οπου και δουλευε σε αποτριχωση λειζερ. Στην ελλαδα δεν ειναι μονη της εχει και μια θεια που μενει πλατεια βικτωριας.

    Ομορφα περασαμε σε φιλια στο στομα αλλα δεν σταματησε εκει, ειναι κοριτσι που σε προσεχει πολυ και φιλαει παντου.

    Εγω πηγα με τα νερα της, ηταν ωραια η καυλα μαζι με την ηρεμια. Εγλειψα τις ρωγες της που καυλωσανε και μετα αρχισε την πιπα. Δινει πολυ σημασια στο καυλι και στα αρχιδια, τα εγλειφε ατελειωτα. Παρατηρησα οτι εχει καλο μουνι για γλειψιμο αλλα δεν ηθελα να χασω αλλο χρονο και αρχισαμε το σεξ.

    Καναμε αρχη με ιεραποστολικο για να συνεχισουμε το ωραιο gfe και μετα με καβαλησε για μερικα λεπτα πριν τα καταθεσω μεσα της. 

    Στο διαλειμμα παλι πιασαμε κουβεντα και μετα ξανα φασωμα. Η σταση επιλογης στα τεσσερα. Ομορφο και καθαρος ο κωλος της και οι αναστεναγμοι της πνηχτοι απο το μαξιλαρι που ειχε βαλει στο προσωπο της. Ζεστο και ολισθηρο το μουνι με καλο σφιξιμο στον πουτσο μου. Εμπαινα γρηγορα και με μετρια δυναμη και εδινε πισω κινηση και αυτη. Καυλωσα πολυ και με την θεα και με την συμμετοχη και εχυσα μεσα της ξανα στο προφυλακτικο εννοειτε.

    Ειναι καθαρη και πλενεται και ενδιαμεσα για οσους εχουν θεμα με αυτο...

    Δεν νομιζω να μεινει λογο του παιδου, παντως ειναι ομορφη και αξιζει στο σεξ

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    Φάση Ζιγκολό Αξιολόγηση: 6.83 — 23/05/2022 - 20:30
    Φάση Ζιγκολό Αξιολόγηση: 6.83 — 23/05/2022 - 20:30

    — Λοιπόν Είπα αυτή την φορά να δοκιμάσω το καινούργιο γραφειο με τις εξωτικές αφίξεις του. Από την αρχη ειχα βαλει στο ματι την Dolce αλλά όταν είδα την Emma να φιγουράρει ενστικτωδώς το καυλί ????μου την προτίμησε για να την τιμήσει έτσι και κλείσαμε το ραντεβουδάκι μας στο αγαπημένο μου πορνό λημέρι για ενα crash test και στα δυο γραφειο και Τουρακι.

    — Ανάμεσα στο κενό που είχα έφτασα στο ξενοδοχείο ανέβηκα παρφουμαριστηκα και άρχισα να βλέπω τις φωτός με δέος αλλά και την κριτική από τον φίλο συναθλητή μου λέω εδώ έχουμε να κάνουμε με τρομερό Τουρακι θα μου φύγει το σαγόνι έλεγα. Σε μια φάση χτυπάει το τηλ από το γραφειο με μια γλυκιά φωνή στο άλλο ακουστικό να ανεβεί έχει φτάσει, γιατί δεν είχαν δει το μήνυμα που να μην το έβλεπαν ????που τους είχα στείλει και αφού έδωσα το πράσινο φως χτυπάει η πόρτα. Καθώς την ανοίγω αντικρίζω μια μελαχρινή κυρία με σακουλιασμένο πρόσωπο ντυμένη με τζιν φούστα, άσπρη μπλούζα και γόβες στιλέτο δεν ήξερα αν έπρεπε να κλάψω ????ή να γελάσω ????Μεγάλης ηλικίας τουλάχιστον στα μάτια μου, καμία μα καμία σχέση με τις φωτός απλά δεν υπήρχε το τουρακι ο Θέος να το κάνει μπροστά σε αυτό που είχα μπροστά μου. Τις λέω πέρασε μέσα να μου δείξεις την μασέλα σου να δούμε ποια είναι ποιο όμορφη δεν κρύβω ότι πρώτη φορά στην ζωή μου και σε αυτό το σπορ ένιωσα σαν Ζιγκολό ????  Με φιλάει και καθώς περνάει μέσα στα ενδότερα μου λέει την γνωστή ατάκα Money First τις λέω ποιος από του δυο πρέπει να πάρει αφού τις τα έδωσα με μεγάλη λύπη άρχισε να γδύνεται που να μην γδυνόταν μου φανερώθηκε ένα σώμα τουλάχιστον πενηντάρας με χαλαρότητες και κυτταρίτιδες ηδικά στον κωλο και βυζι -Α ίσως το ποιο σφιχτό μέρος του σώματος τις και ακρα ευτυχώς περοιηποιημένα αρχίζοντας να με λούζει κρύος ιδρώτας μπροστά στο θέαμα αυτό.

    —Γύρος πρώτος πέφτει στο κρεβάτι οριζοντιονεται με εμένα από επάνω προσπαθώντας να σκεφτώ κάτι για να μου γίνει κάγκελο, αφού έγινε τις τον έδωσα στο στόμα τον μητσαρα ????εδώ μπορώ να πω το είχε και το ευχαριστιόταν πιο πολύ και από εμένα τα λαρυγγικά ????είχαν πάρει σάρκα και οστά, μετά την γονάτισα ????με τον μητσαρα να τις τον κοπανάω στο στόμα στα βυζια όπου έβρισκα με κατάληξη στις μασέλα τις. Σκουφί και την προσγείωσα στα μπούτια μου ????κουνώντας τον πλαδαρό κώλο τις πάνω κάτω μετά την ευθύγραμμησα με το καθρέφτη και την σφυροκοπούσα ????ανελέητα δεν ήξερε από που τις ερχόταν το εγκεφαλικό με κατάληξη στο κρεβάτι ????με εμένα από πάνω και αυτή να ουρλιάζει και εγώ να σφυροκοπώ ????μέχρι να έρθω όταν ήρθα το τουρακι ξάπλωσε δίπλα προσπαθώντας να συνέλθει από αυτό που μόλις τις είχε συμβεί η καρδιά της πήγαινε να σπάσει εμμέσως με πιάσανε κάτι γέλια ????λέγοντας τις πες μου σου συμβαίνει πρώτη φορά έτσι και με ένα πλατύ χαμόγελο μου λέει είσαι πολύ θερμό αγόρι και που σε ακόμα τις λέω.

    — Λέω πήγαινε κάνε ένα κρύο ντους να συνέλθεις και μόλις επέστρεψε την ρωτάω πες μου πια είναι η πραγματική σου δουλειά μου απαντάει Τουρακι ναι τις λέω πιο πριν από αυτό μου απαντάει πάλι Τουρακι καλά λέω με δουλεύει μάλλον δεν βγάζω άκρη και την πλακώνω σε ένα γλυφό μουνι ????σε φάση χυσιματος γυρνάει αρπάζει τον μητσαρα των πλάκωσε σε κάτι λαρυγγικά ????με το χέρι μου να έχει πιάσει το κεφάλι της και να τις το σπρώχνω με μανία αρπάζει το σκουφί μου το φοράει ????και κάθεται από πάνω μου προσπαθώντας να το ευχαριστηθεί στο έπαρκον μέχρι να έρθει σε κάποιες φάσεις πήγα να την γυρίσω λέγοντας μου κάτσε λίγο ακόμα δεν έχω τελειώσει, εγώ να έχω ξαπλώσει με τα χέρια πίσω και να απολαμβάνω το θέαμα αναλογιζόμενος ποιος είναι το τουράκι στην προκειμένη φάση μάλλον εγώ. Αφού τελείωσε την γυρίζω με πίσω κολλητό σφυροκωποντας την και χύνοντας πάνω στον κώλο τις μέχρι να πάω στο μπάνιο είχε ντυθεί, χαιρετήσει και εξαφανιστεί αλλά ξέχασε κάτι να με πληρώσει ????????

    -Λοιπόν το Τουρακι ο Θέος να το κανει ουδέν σχέση με τις φωτός εκεί φαίνεται 20 χρόνια νεότερη είναι η πρώτη φορά στην ζωή μου που ένιωσα ζιγκόλο στην κυριολεξία από υπηρεσίες δεν με πρόδωσε για εμένα είναι Όχι συστήνεται για τους λάτρεις των άνω των 50+ Ελπίζω να βοήθησα όσο μπορούσα.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Πολύ επεξεργασμένες και ανακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5503 Κριτικές: 310

    Ιστορίες: 0

    Απο την Γεωργια με πολυ αγαπη Αξιολόγηση: 8.17 — 22/05/2022 - 20:15
    Απο την Γεωργια με πολυ αγαπη Αξιολόγηση: 8.17 — 22/05/2022 - 20:15

    Η Εμμα ειναι γεωργιανη καυκασια μελανουρι

    Στην φατσα δεν ειδα αποκλειση απο της φωτογραφιες(μειον το εντονο μεικ απ) με εκφραστικα μαυρα ματια, στο κορμι εχει λιγο χαλαρη κοιλια λογο γενας οχι κατι που σε χαλαει ομως. Στηθος φυσικο και παρα της γεννες της στο καταλληλο υψος

    Το κορμι διακοσμημενο με τα τατουαζ που βλεπεις στης φωτογραφιες. Στο σεξ, πιπα ναι πιπα ναι πιπαρα με μπολικο γλυψαρχισι, φιλια με γλωσσα, φιλια σε ολο το κορμι, φιλια παντου. Τελευταια εχω βρε μαστορισσες στη πιπα και στο γλυψαρχιδι

    Σεξ πρωτη σταση αυτη απο πανω μετα ντογκι ιεραποστολικο και το τελος ηρθε με τι αλλο; πιπα

    Την βαζω να μου κανει μασαζ και εκει που μου εκανε μασαζ χτυπαει επιμονα η πορτα(κοιτα λεω να δεις που εγινε μαλακια και περασε η ωρα) αλλα ηταν η συμπατριωτισσα της η Λιζα το οποιο ειναι ενα τρομερο μουνι με σιδερακια στο στομα και μπηκε στο στοχαστρο μου οταν γεμισω

    Καθησαμε ολοι μαζι λιγο, οπου μου τραγουδαγε το Σαββατο του Μαζωνακη σε κοβερ στη γλωσσα της

    Επειδη ηταν το δευτερο ραντεβου της μερας θα καθομουν κι αλλο αλλα εφυγα γιατι με ειχε βαρεσει το στομαχι μου απο την πεινα και ειχα παρει κι ενα κοκτειλ τονοτικων

    καλα γαμησια συντεκτοι

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Πολλά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks