Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 4
  • Προβολές: 235

    Κριτικές Χρηστών

    Netro AvatarNetroΜηνύματα: 195 Κριτικές: 35

    Ιστορίες: 0

    Για αματουρα τα σπαει Αξιολόγηση: 7.67 — 27/05/2022 - 01:12
    Για αματουρα τα σπαει Αξιολόγηση: 7.67 — 27/05/2022 - 01:12

    Καλησπερα στους συναγωνιστες!

    Να μερικα λογια για την Lisa που την πηρα εχτες...

    Ειναι πολυ αδυνατο κοριτσι με πολυ μικρο βυζι και κωλο. Το πρωτο θελει οπωσδηποτε ενισχυση αλλα το δευτερο οταν στηνεται στα τεσσερα γινεται πανεμορφο. Το προσωπο ωραιο με σχιστα και λιγο περιεργα ματια αλλα ομορφα και σε κοιταει οταν σε τσιμπουκωνει.

    Αρχικα ηταν λιγοτερο ενεργη απο οσο πρεπει αλλα με το που αρχισαμε τα φιλια ανοιχτηκε και μου δοθηκε μεχρι το τελος.

    Πριν ξεκινησουμε αραξαμε ενα δεκαλεπτο και τα ειπαμε, ειναι κοινωνικη και ευχαριστη στον διαλογο. Μου ειπε οτι εχει ξαναδουλεψει στην λετονια και οτι εκει δεν ειχα στο προγραμμα ουτε φιλι ουτε ακαποτο.

    Εκανε ενα συντομο μπανακι και βγηκε εξω με σεξυ εσωρουχα. Αρχισαμε φασωμα με γλωσσοφιλα και δεχτηκε ενα δαχτυλο στο μουνι.

    Στοματικο ξεκινησε εκεινη και συνεχισαμε μαζι σε 69. Καυλωσε, το ζουσε το ευχαριστιωταν και το τσιμπουκι της εγινε πιο θερμο με περισσοτερο παθος.

    Το μουνι της ειναι στενο αλλα και δεν βαζει τζελ οποτε η αισθηση οπως καταλαβαινετε ειναι πολυ καλη. 

    Ο πρωτος γυρος ειχε μικρη διαρκεια και μετα το ντους που εκανα ξεκινησαμε τον δευτερο. Με το μουνι που με περιμενε στο μυαλο μου, η πιπα της δεν χρειαστηκε πολυ για να με καυλωσει. Στηθηκε αμεσα στα τεσσερα και αρχισα το γαμησι. Δεν κλεβει σε τιποτα, τον τρωει ολον μεσα της και τα βογγητα της ειναι πολυ δυνατα. Οσοι θελουν να ακουγονται ειναι ιδανικη κοπελα.

    Στο cowgirl τα δινει ολα αλλα δεν ειναι ακομα εμπειρη, γενικα μην περιμενετε να κανει οτι κανουν οι παλιες αλλα για αματουρα τα σπαει.

    Συμβουλη μου να μην βιαστειτε στην αρχη διοτι το προγραμμα της το κανει με πραγματικη θεληση και θελει λιγο ζεσταμα μεχρι να αρχισουν οι καυλες. Τα φιλια και το ακαποτο τα κανει καλα και ας μην χρειαζοταν να τα κανει στην προηγουμενη της δουλεια.

    Ευχομαι να περασετε και εσεις καλα.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5503 Κριτικές: 310

    Ιστορίες: 0

    Εντελως Αματουρι Αξιολόγηση: 7.33 — 26/05/2022 - 02:12
    Εντελως Αματουρι Αξιολόγηση: 7.33 — 26/05/2022 - 02:12

    Τηλεφωνο για Ντανα για αουτκολ στο γκλαμουρ αλλα παλι δεν ηταν η μερα μου, θα μου μεινει αποθυμενο στο τελος
    Καποιες αλλες ή της ειχα πάρει ή δεν ηταν διαθεσιμες
    Τηλεφωνο στη Ζωη στο κεντρο του βιπ, ήταν ή Λιζα ή θα καθομουν σπιτι να δω μαστερσεφ, την ειχα δει μιας και στο ραντεβου μου με την Εμμα εκανε μια γκεστ εμφανιση στο δωματιο της,την ειχα προτεινει και στον sikelos ο οποιος εμεινε με μετριες προς καλες εντυπωσεις αλλα αυτος ξερω οτι ειναι πολυ απαιτητικος γενικα
    ηταν διαθεσιμη την ωρα που ηθελα
    Παμε εμφανιση προσωπικα μου αρεσει παρα πολυ, με υποδεχτηκε με ενα σεξυ σετ μαυρα εσωρουχα και με μια μαυρη μασκα και μουσικη στο μακμπουκ εϊρ της
    πραγματικα πολυ καβλωτικη φαση
    Μπηκα για ενα γρηγορο ντουζ και βγηκα οπου εβγαλε την μασκα της και μου αρεσε το προσωπο της παρα πλυ και ειδικα τα πολυ μακρυα μαλλια της
    Μου εκανε μια αχαρη στην αρχη πιπα με πολυ χερι, ετσι δεν γινοταν δουλεια, επρεπε να την ζεστανω οποτε την γυρισα σε 69 οπου τοτε αρχιδαν να περνουν ολα τον δρομο τους
    Δια μαγειας 180 μοιρες αλλαγη ταχυτητας και συμπεριφορας, οταν εχυσε αρχησε να φωναζει sex sex sex
    καθησε επανω μου και ειχε πολυ καλα κουνηματα και στησιματα
    εχυσα μπολικο πραγμα μεσα στην καποτα
    Ντουζ και τον πουλο
    Δεν φιλαει με γλωσσα λογο του πιρσινγκ και τα σιδερακια, αυτο εδωσε σαν δικαιολογια

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 100
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Αρκετά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Sikelos AvatarSikelosΜηνύματα: 31 Κριτικές: 10

    Ιστορίες: 0

    Ωραιοπαθεια with mirrors Αξιολόγηση: 6.83 — 23/05/2022 - 20:25
    Ωραιοπαθεια with mirrors Αξιολόγηση: 6.83 — 23/05/2022 - 20:25

    Μετα απο παροτρυνση ενος ϕιλου αλλα χωρις να την εχει δοκιμασει, εκλεισα ραντεβου σε γνωστο hotel του πειραια. Η τηλεϕωνητρια πολυ ευγενικη και εξυπηρετικη και γενικα καλη συνενοηση με το γραϕειο. Η Lisa αργησε να ερθει 5-6 λεπτα, χτυπαει η πορτα και αντικριζω αυτην που ϕαινεται στις ϕωτο του γραϕειου αλλα με λιγο photoshop. Μπαινει μεσα στο δωμματιο με κατευθυνση στο κρεβατι οπου καθεται και εκει γινεται η γνωριμια μας. Μετα απο λιγα λεπτα αρχιζει να γδυνεται και μου εδειχνε τα tattoo της. Μου λεει να ξεκινησουμε και τη ρωταω αν θα εκανε πρωτα μπανιο απατωντας μου οχι. Πρωτο ϕαουλ αν και δεν μπορω να πω ισως ειχε κανει πριν παντως ηταν καθαρη. Τα ϕιλια τα αποϕευγει τελειως οσες ϕορες πηγα να τη ϕιλησω τραβηχτηκε. Πεσανε μερικα χουφτωματα και εγλυψα τα βυζια της στα οποια εχει piercing καθως αϕαλο και γλωσσα. Μολις πηγα να κατεβω προς τα κατω να γλυψω λιγο τραβηχτηκε και ϕανηκε οτι δεν θελει...λεω ο.κ αντε παμε παρακατω. Με ρωτησε για πιπα ακα η με σκουϕο και της απαντησα ακα. Πηγε εϕτυσε τη τσιχλα και γυρισε κανοντας ενα μονοτονικο στεγνο τσιμπουκι κοιτωντας ολη την ωρα στο καθρεϕτη. Ουτε συζητηση να γλυψει τη γυρω περιοχη κοινως @ρχιδια. Πρωτη σταση ανεβηκε cowgirl με βογγητα και κοιτωντας ολη την ωρα στους καθρεϕτες. Δευτερη σταση στα τεσσερα οπου εκει η θεα ειναι παρα πολυ καλη και εκει εγινε η καταθεση. Ξεχωριστα πηγαμε να πλυθουμε και μετα αραγμα για τσιγαρακι μιλωντας γυρω στο δεκαλεπτο περι ανεμων και υδατων. Τα αγγλικα της δεν ειναι πολυ καλα αλλα συννενοησε. Η καισαρικη στη κοιλια της ειναι οϕθαλμοϕανες αλλα εχει πολυ καλο σωμα και περιποιημενα νυχια. Ακομα ϕοραει στα δοντια σιδερακια. Κατα τη διαρκεια του διαλειματος εκανε διαϕορες ποζες μονη της και αυτοθαυμαζοταν στους καθρεϕτες (ψωναρα) ????, δειχνοντας το μουνακι της και λεγοντας μου οτι ειναι babyface ????. Με ρωτησε αν ηθελα να ϕυγει και της απαντησα αρνητικα πως το προγραμμα ειναι για μια ωρα οποτε εχουμε ενα γεματο εικοσπενταλεπτο ακομα. Πηγα να τη ϕιλησω και ξανατραβηχτηκε ειχα ξενερωσει αρκετα. Ετσι ξεκινησε μια βαριεστημενη στεγνη πιπα παλι σκετη αγγαρεια συνεχιζοντας να κοιτιεται στους καθρεϕτες. Αρχισε να βαζει και χερι καργα. Καποια στιγμη της ειπα να κανουμε ιεραποστολικο. Ετσι και εγινε ομως ενω τα στησιματα της ειναι πολυ καλα και ξερει να ποζαρει χαλαει στο οτι βογγαει κοιτωντας διαρκως στους καθρεϕτες λεγοντας οτι την εχω μεγαλη ????????. Εκει ολα τελειωσανε γτ ειχε αρχισε και μου επεϕτε λεγοντας της οτι μπορει να ϕυγει. Ετσι ελαβε τελος αλλο ενα κασκαντεριλικι δυστυχως σε καμια περιπτωση δεν θα ηθελα να τη ξανασυναντησω, παντως το γραϕειο εχει αλλες ομορϕες παρουσιες που θελω να πιστευω οτι αξιζουν.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Όχι
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Αρκετά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    spyros89 Avatarspyros89Μηνύματα: 120 Κριτικές: 26

    Ιστορίες: 0

    Θηλυκοτητα… Αξιολόγηση: 7.83 — 21/05/2022 - 17:05
    Θηλυκοτητα… Αξιολόγηση: 7.83 — 21/05/2022 - 17:05

    Εστειλα μηνυμα σε δυο γραφεια και το vip απαντησε πιο γρηγορα οποτε μετα απο συνεννοηση για την κοπελα που ειχα βαλει στο ματι εκλεισα το ραντεβου στην ωρα που ειχαμε και οι δυο κενη.
    Η πρωτη εικονα εχει λιγες διαφορες ως προς την λαμψη , μια αναμενομενη επεξεργασια εχει παιχτει χωρις να χαλαει τα βασικα.
    Εχει ωραια χειλη και σωματακι ωραιο, σε γενικες γραμμες δεν ειναι μοντελο αλλα πολυ περιποιημενη γυναικα με θηλυκοτητα.
    Η διαθεση της για κουβεντα στο υψη και μπορει να σε κρατησει ετσι μεχρι το τελος της ωρας οποτε προσοχη για τον χρονο σας.
    Το στοματικο της γυμνο με γλυψιμο προστυχο στον πουτσο και στα αρχιδια και με κοιταγμα στα ματια, σε μετραει να δει ποσο καυλωνεις.
    Φιλια δεν ζητησα απο μονος μου, δεν ξερω αν δινει.
    Εχει φοβερη θεα στημενη στα τεσσερα με το μουνι και το κωλοτρυπιδι να προεξεχουν ξυρισμενα για να σε υποδεχτουν. Κωλο βεβαια δεν δινει αλλα την φαντασια την διεγειρει.
    Ο πρωτος γυρος εγινε μονο στα τεσσερα και εχυσα μεσα σε πεντε λεπτα το πολυ.
    Καναμε μπανακι μαζι και μου εκανε και μασαζ σε ολο το σωμα. Και παλι δεν την φιλησα ειδικα μετα το προστυχο τσιμπουκι της δεν μπορουσα να βγαλω απο το μυαλο μου το ποσες πουτσες βαζει στο στομα της. 
    Μου καυλωσε γρηγορα και στο κρεβατι καναμε ενα γαμησι διαρκειας με πολλες αλλαγες στις στασεις και εντονο ρυθμο.
    Μεχρι το τελος ηταν καλη η συμμετοχη αλλα και το σοσιαλ στα τελευταια λεπτα εδειχνε οτι δεν ειναι της ξεπετας.
    Καλο ραντεβουδακι στην συνηθισμενη τιμη.
    Θα την εχω υποψη μου για μελλοντικο γαμησι...

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks