Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    erikos AvatarerikosΜηνύματα: 391 Κριτικές: 59

    Ιστορίες: 0

    Alexia.. λοιπόν Αξιολόγηση: 8.00 — 21/03/2024 - 10:15
    Alexia.. λοιπόν Αξιολόγηση: 8.00 — 21/03/2024 - 10:15

    Η ημερομηνία στο περίπου.Μέ φαγε η περιέργεια γιά τη κυρία.Καλοδιατηρημένο μιλφόνι,όπως λέγεται.Καλοί σιλικονάτοι βύζοι που ευχαριστιέσαι να παίζεις μαζί τους.Σώμα καλοδιατηρημένο αλλά που μαρτυράει τη ηλικία του.Πρόσωπο όμορφο θα έλεγα ...με τα ωραία  χείλη  και τα ωραία μάτια της.Εχει ...ναι έχει διάθεση γιά sex...αλλά μιλάει πολύ ρε παιδί μου.Πάρτε ένε φίμωτρο ή βάλτε της μιά βρεγμένη πετσέτα γύρω από το στόμα της...δεν το εννοώ.Καλή και υγρή πίπα με πολλά φτισίματα μέχρι που διερωτήθηκα άν ήταν ρομούνα.Καλό καβαλήκεμα και καλά στησίματα.Από το πολύ της μπλαμπλα μουφυγε ο χρόνος και έμεινα με τη μεγάλη απορία:πίσω τι γίνεται.Γενικά όμως πέρασα καλά

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 170
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Υπηρεσίες Τελείωμα στο στόμα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Bisha AvatarBishaΜηνύματα: 1339 Κριτικές: 49

    Ιστορίες: 0

    Alexia ο ορισμός της ιερόδουλης Αξιολόγηση: 8.50 — 10/11/2023 - 00:10
    Alexia ο ορισμός της ιερόδουλης Αξιολόγηση: 8.50 — 10/11/2023 - 00:10

    Με το γραφείο όλα OK
    στην ώρα της το κορίτσι μας
    ηρθε πολύ όμορφα ντυμένη με ωραίο μαύρο κολλητό Φουστάνι
    η συνάντηση μας έγινε στο διαμέρισμά μου
    Η Αλεξία είναι μία πολύ όμορφη γυναίκα με ωραίο σώμα για την ηλικία της με καμπύλες εχει χρόνια στο άθλημα και αυτό φαίνεται το πρόσωπο της μου άρεσε πολύ σίγουρη άμα την κοιτάξεις στο δρόμο δε θα σου περάσει απαρατήρητη
    εσπασε κατευθείαν το πάγο και μου σκάει ένα αισθησιακό φιλί στο στόμα επιστρέφω μου λέει και πάει για φρεσκάρισμα
    είχα καυλώσει απίστευτα με φωνάζει από το μπάνιο και μόλις πάω έπεσε στα γόνατα και το πήρε κατευθείαν στο στόμα πίπα εκπληκτική υγρή βαθιά περιποίηση πέρασε κι από τα δίδυμα μια βόλτα με τη γλώσσα της αργά και αισθησιακά
    Παίχτηκαν δύο δυνατή γύρη έντονο και δυνατό σεξ με εναλλαγές στάσεων από πάνω στα τέσσερα ορθιοι στο κομοδίνο πλαγιαστό ιεραποστολικό Και τις δύο φορές έχυσα στο στοματάκι της
    είναι πολύ δοτική γκόμενα δε σταμάτησε να με φιλάει καθόλη τη διάρκεια του ραντεβού
    είναι ιερόδουλη με την αρχαία σημασία της λέξεως
    δεν την περίμενα τόσο δοτική η γκόμενα είναι επαγγελματίας και ξέρει πολύ καλά να σε κάνει να περάσεις πολύ καλά

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 250
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Υπηρεσίες Πρωκτικό
    Τελείωμα στο στόμα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    bigmountain89 Avatarbigmountain89Μηνύματα: 937 Κριτικές: 99

    Ιστορίες: 0

    Αλεξία πουτανάκι σταθερή αξία Αξιολόγηση: 8.17 — 15/10/2023 - 13:32
    Αλεξία πουτανάκι σταθερή αξία Αξιολόγηση: 8.17 — 15/10/2023 - 13:32

    Μετά από αρκετές αναβολές ήρθε η στιγμή να συναντήσω την ναυαρχίδα του γραφείου αυτή τη στιγμή, την Αλεξία. Είχα λόγο για τις αναβολές, δεν πειράζει όμως. Ίσως κακή στιγμή μιας και ανέβασε την τιμή, όμως και πάλι δεν πειράζει.

    Όπως και με την έτερη ναυαρχίδα του γραφείου που σταμάτησε, έτσι και με την Αλεξία, πίστευα πώς δύσκολα θα την έβρισκα διαθέσιμη, όμως μου έκανε τρομερή εντύπωση που την βρήκα για την επόμενη, την ώρα που ήθελα. Το γραφείο με έχει μάθει πλέον και είναι ευγενέστατο και τους βγάζω το καπέλο.

    Ήξερα τι να περιμένω, ήμουν καλά πληροφορημένος από διάφορες πηγές, αυτό που δεν ήξερα όμως ήταν ότι ήταν κι εκείνη καλά πληροφορημένη. 

    Καταφτάνει το κορίτσι μας λοιπόν, με αέρα τώρα θα τα δεις όλα, έπιασα όμως κι έναν αέρα ρομαντικό. Ποτέ δε θα καταλάβουμε τι σκέφτεται ένα κορίτσι της δουλειάς και αυτό γιατί η κάθε μια είναι διαφορετική με τον καθένα και το βρίσκω σεβαστό.

    Η Αλεξία λοιπόν μπουκάρει με σέξυ ντύσιμο, άρχισε αμέσως τα υπονοούμενα, ζήτησε κρασί. Έχει συμπαθητικό απλό αλλά έκφυλο πρόσωπο και μικροδείχνει κάπως και νομίζω είναι λίγο πιο όμορφη σε σχέση με τις φωτογραφίες. Σαχλαμαρίσαμε λίγο με κάποια πιο προσωπικά θέματα, η άνεση της ήταν χαρακτηριστική, το πώς ήθελε να παρουσιάσει την περσόνα της ήταν μοναδική.

    Φιλάει βαθιά με άφθονη γλώσσα, θα ρουφήξει τον λαιμό σου, βγάζει έντονο πάθος και θέλει να δείξει πώς είναι το κορίτσι σου. Το βλέμμα της πέταγε απίστευτες σπίθες, προϊδεάζει για ανωμαλίες, θα σε αφήσει να τη γδύσεις και αποκαλύπτεται ένα καλό και θηλυκό σώμα, άριστα διατηρημένο για την ηλικία της. Έχει ένα δυνατό σκαρί, καθόλου χοντρή, γεμάτο, γυναίκα για πήδημα που λέμε. Βυζάκια όμορφα σιλικονάτα με ρώγες που βγάζουν μάτι, πολύ ωραία δουλειά, κωλαράκι ταιριαστό στο σωματότυπο της, μουνάκι περιποιημένο.

    Σε ανύποπτη στιγμή θα ξετυλιχθεί η διαστροφή της, η μαεστρία της είναι μοναδική. Το σπαθένιο βλέμμα της προϊδεάζει για πράγματα πέρα από κάθε τι φυσιολογικό, δεν ήξερε όμως ότι τα έχω ξαναδεί, α όχι λάθος, το ήξερε καλά.

    Στοματικό εξαιρετικό με καταδρομικές διάρκειας και μπόλικο αρχιδογλείψιμο και rimming. Προσαρμόζεται σε κάθε στάση και δέχεται όποια διαταγή της δώσεις.

    Δέχεται και το ανάλογο γλείψιμο με δάχτυλα, θα χύσει γρήγορα και ασύστολα, τα κάνει όλα μούσκεμα. Δέχεται και στον κώλο της, όσα αντέχει και βαθιά.

    Σκληρό ροκ πολύ υψηλών στροφών και ακολουθεί σε όλα. Έχει απίστευτες αντοχές, αν και στα δικά μου μάτια έδειχνε ότι πάσχιζε να μου θυμίσει την έτερη ναυαρχίδα του γραφείου. Ίσως λάθος δικό της, δεν έχει σημασία όμως. Η θέληση της να επιβάλλει τον δικό της ρυθμό μέχρι να της δείξεις ότι μπορείς να επιβάλλεις ακόμα πιο δυνατό ρυθμό, είναι μοναδική. Η συνέχεια στο κωλαράκι σε δυσθεώρητα ύψη, με χαρακτηριστική ευκολία και χωρίς την παραμικρή δυσκολία. Στάσεις όποια θέλεις και όπου θέλεις. 

    Κατάθεση στο στόμα της βαθιά στο λαρύγγι της όπου με στράγγισε μέχρι αηδίας και το σπέρμα πήγε στο στομάχι της. Η κατάποση περιλαμβάνεται στην τιμή και κάθε κοπέλα που είναι σοβαρή στη δουλειά της, το προσφέρει χωρίς έξτρα.

    Το σέρβις της κυριολεκτικά σκοτώνει αλλά δεν κατάφερε να γίνει το νούμερο ένα σε αυτό το κομμάτι.

    Η Αλεξία ξέρει πολύ καλά να πλασάρει την περσόνα της στον κάθε πελάτη, δεν ξέρω αν είναι θετικό ή αρνητικό, όμως είναι χαρακτηριστικός ο τρόπος της να σε κάνει να θέλεις να την δεις ξανά για να δεις τα όρια της και πέτυχε τον σκοπό της. Είναι μια γυναίκα που ξέρει τι θέλει και το ψάχνει σε πελάτες που ξέρουν τι θέλουν και αυτό την κάνει μια κατηγορία μόνη της. Παίζει σε top επίπεδο χρόνια τώρα και έτυχε να την ανακαλύψω τώρα.

    Είμαι κι εγώ ανάμεσα σε αυτούς που μετανιώνουν που δεν δοκίμασαν το απόλυτο και θρυλικό duo Αλεξία-Νάταλι, αν και το είχαν σταματήσει πολύ καιρό πριν μπω στο χώρο. Κρατάω όμως μια μικρή επιφύλαξη για το μέλλον και μακάρι να γίνει κάποιο θαύμα.

    Αν θα την ξανασυναντούσα; Δυστυχώς έχει πάει την τιμή σε απαγορευτικά επίπεδα για το παρουσιαστικό της, αλλά ένα επαναληπτικό για μια φορά δεν φαντάζει καθόλου άσχημη ιδέα, σε σύγκριση πάντα με τις υπηρεσίες που προσφέρει.

    Β.Μ.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 250
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Υπηρεσίες Πρωκτικό
    Τελείωμα στο στόμα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Elganador AvatarElganadorΜηνύματα: 564 Κριτικές: 147

    Ιστορίες: 0

    Alexia: καυλωσα Αξιολόγηση: 9.33 — 08/05/2023 - 08:34
    Alexia: καυλωσα Αξιολόγηση: 9.33 — 08/05/2023 - 08:34

    Με το γραφείο όλα οκ 

    Στην ώρα της το κορίτσι μας στο Πρίαμος στο Παγκράτι όμορφα ντιμενη με καλοκερινο λουκ 

    Με το που με βλέπει μου λέει παλυ εσυ της λέω Εσει είσαι η αδιναμια μου τετια μου λες και θέλω να σε ξεζουμίσω επεσε στα γόνατα και το πήρε στο στόμα με μανία τετια πιπα καμία τον επερνε και τον έφτηνε και δεν έλεγε να σταματήσει Την πάω στην τουαλέτα της αφαιρώ το φόρεμα και αρχίζω να την γλείφω σε όλο της το σώμα Κατεβάζω το καπάκι της λεκάνης και την φέρνω από πάνω

    Την καρφώνα δυνατά Και της είχα ανοίξει την κωλοτρυπίδα με τα δάχτυλα μου Η γκόμενα έχει ανατριχιάσει ολόκληρη Την παίρνω στα όρθια και εκεί δεν άντεξα και Την πότισα σπερμα στο στόμα 

    Ντουζάκι και από τους δύο Την παίρνω από το χέρι και την πάω στο κρεβάτι Όπου την ξεμουνιασα σε 2 στάσεις ιεραποστολικο στα τέσσερα 

    και κατάθεση και παλυ στο στόμα της 

    Φρεσκαρίστηκε το κορίτσι μας Της έδωσα τα χρήματα και καληνύχτα σας

    Να είστε καλά και να γαμάτε καλύτερα

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 170
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Τατουάζ Αρκετά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    Υπηρεσίες Τελείωμα στο στόμα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (10)
    gpd Avatar gpd 08-05-2023 18:13:56
    Και πότε την είδες την κυρία ; 
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Elganador Avatar Elganador 08-05-2023 21:45:30
    Παρασκευή 
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    bigmountain89 Avatar bigmountain89 10-05-2023 14:19:08
    Άλλα λένε οι πληροφορίες μου πάντως. 
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    clonarius Avatar clonarius 10-05-2023 16:31:28
    κάποιοι λένε πως η συνάντηση δεν μπορεί να έγινε αφού η κοπέλα δεν δουλεύει εδώ και πολύ καιρό...τι έχεις να πεις γι' αυτό?
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Colibri Avatar Colibri 10-05-2023 23:35:05
    Πλέον έχουμε και κατά φαντασία συνευρέσεις και κριτικές επ αυτών.
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    hornyasfuck Avatar hornyasfuck 11-05-2023 16:36:22
    Πρός τοὺς admin περισσότερο αὐτό. Τό ὅτι δέν ἀπαντᾶ στὰ σχόλια ὅτι ἠ συνάντηση δέν ἔγινε γιατί ἡ κοπέλα εἶναι "ἐκτός ὑπηρεσίας" δέ σᾶς προβληματίζει; Κάντε καί ἕνα τηλεφωνηματάκι στὸ γραφεῖο πρός ἐπιβεβαίωση. Διακυβεύεται ΚΑΙ ἡ δική ΣΑΣ άξιοπιστία. Σέ ἕνα ἄλλο φόρουμ τὸν διέγραψαν γι'αὐτόν τὸν λόγο. Εὐχαριστῶ
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    sotos-nl Avatar sotos-nl 11-05-2023 20:43:09
    απάντησε στο νήμαAGN chat (11) (sexclub.gr)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Elganador Avatar Elganador 11-05-2023 20:50:44
    @hornyasfuck το έγραψα στο νήμα. Την πήρα ιδιωτικά παραπάνω από μια φορές τα τελευταία δύο χρόνια και πάντα έγραφα ότι την παίρνω από γραφείο να μην εκτεθεί η κοπέλα. Δεν μύρισα τα νύχια μου να δω ότι σταμάτησε από το γραφείο. Το ξέρω την εξέθεσα αλλά δεν το ήξερα ότι σταμάτησε
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    hornyasfuck Avatar hornyasfuck 12-05-2023 10:45:06
    Ἅρα δέν τὴν εἶδες. Γιατί ἄν τὴν εἶχες δεῖ, θά σοῦ'λεγε ὅτι σταμάτησε καί δέ θἀ'γραφες κριτική.
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Elganador Avatar Elganador 12-05-2023 13:09:33
    @hornyasfuck Τι δεν καταλαβαίνεις ρε φίλε σου λέω ότι την έχω πάρει ιδιωτικά εκτός γραφείου Και γι' αυτό έγραψα την κριτική  Ότι την πήρα από το γραφείο για να μην την εκθέσω Δεν με έχει ενημερώσει ότι είχε σταματήσει για κάποιο καιρό από το γραφείο δεν το ήξερα Άμα το ήξερα δεν θα έγραφα την κριτική  Άμα έχεις καμιά αμφιβολία ότι δεν την έχω πάρει σε προκαλώ να πιούμε καφέ Να γνωριστούμε και να τα πούμε από κοντά Και σε Διαβεβαιώνω ότι θα αλλάξεις γνώμη Με αυτό που θα δεις. Και ρωτάω εσύ όταν πάρεις κάποια ιδιωτικά σε ενδιαφέρει να ρωτήσεις αν δουλεύει ή όχι στο γραφείο όταν την βλέπεις εκεί ενεργη; Ο νους μου ήταν να γαμήσω όχι να της πίασω κουβέντα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Elganador AvatarElganadorΜηνύματα: 564 Κριτικές: 147

    Ιστορίες: 0

    Ανθρώπινο βιαγκρα Αξιολόγηση: 9.33 — 09/12/2022 - 13:35
    Ανθρώπινο βιαγκρα Αξιολόγηση: 9.33 — 09/12/2022 - 13:35

    Η Αλεξία είναι μια Μιλφ πολλά χρόνια στο κουρμπετι. Την έκλεισα.πολυ εύκολα.αν και επικρατεί ένας μύθος ότι δύσκολα πλέον την βρίσκεις. Ότι να ναι. Το σώμα της έχει πάρει την κατιούσα και είναι φυσιολογικό αυτό γιατί νομίζω ότι είναι στα μέσα της δεκαετίας των 40.Το ραντεβού το κλείσαμε για το αγαπημένο μου ξενοδοχείο τον Πρίαμο στο Παγκράτι. Έχει αρκετά τατουάζ με ονόματα στα χέρια κι ένα καβλωτικο στην μέση με κατεύθυνση τον κώλο της.Εχει τα κιλά της μπορείς να την χαρακτηρίσεις νταρντανα η γεροδεμένη στην καλύτερη. Αλλά όμως είναι ζωντανό βιαγκρα. Δύο γύροι έντονου σεξ. Με πολύ ιδρώτα και ένταση. Στο doggy άλειφα τον ιδρώτα στην τεράστια κωλάρα της. Κατάφερε η πουτσα να μην μου πέσει καθόλου. Με το που έχυσα την πρώτη φορά στο στόμα της παρέμεινα καυλωμένος και αφού τα έφτυσε και με είδε καβλωμενο ακόμα με σκούπισε με υγρό μαντηλάκι και μου συνέχισε την πίπα. Πολύ έντονο σεξ και χύσιμο πάλι στο στόμα της. Στο τέλος με πείραξε και μου είπε είσαι πολύ νέος και όμορφος για να πας με εσκορτς. Της λέω είμαι εθισμένος και πάω σχεδόν καθημερινά 12 χρόνια με κορίτσια του χώρου. Κάναμε ντουζάκι φιλήθηκαμε δώσαμε ένα φιλάκι και ο καθένας σπίτι του

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 170
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Τατουάζ Αρκετά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (3)
    clonarius Avatar clonarius 10-05-2023 13:40:38
    κάποιοι λένε πως η συνάντηση δεν μπορεί να έγινε αφού η κοπέλα δεν δουλεύει εδώ και πολύ καιρό...τι έχεις να πεις γι' αυτό?
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    sotos-nl Avatar sotos-nl 10-05-2023 14:11:21
    εγώ ξέρω οτι κάνει κάποιες αρπαχτές ιδιωτικές συναντήσεις εκτός γραφείου. Μπορεί να μην ήθελε να το αναφέρει, Φίλος εν καιρώ καραντίνας την είχε πάρει 5-6 φορές
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Elganador Avatar Elganador 10-05-2023 16:55:37
     την πήρα το πώς την πήρα είναι αλλο παπά ευαγγέλιο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    George_1969 AvatarGeorge_1969Μηνύματα: 379 Κριτικές: 43

    Ιστορίες: 0

    Οι 12 Θεοί του Ολύμπου και η Αλέξια, η 13η Θεά της Καύλας ! Αξιολόγηση: 10.00 — 17/05/2022 - 12:42
    Οι 12 Θεοί του Ολύμπου και η Αλέξια, η 13η Θεά της Καύλας ! Αξιολόγηση: 10.00 — 17/05/2022 - 12:42

    Συνάντηση παλια σε σουίτα. 2 βδομάδες προσπαθούσα να τη κλείσω , μια δεν δούλευε, μια αλλιώς, τελικά έκατσε ένα ραντεβού που είχα κάνει reserve αρκετές μέρες πριν. Τόσα χρόνια δεν την ειχα συναντήσει, αυτό ήταν καλό κια κακό οπως θα δείτε στην συνέχεια. χαχαχα.
    Καταστραφήκαμε σύντεκνοι, πάει αυτο ήταν, θα χρεωκοπήσω, οσα λεφτά έβγαλα 30 χρόνια, βλεπω να τα τρώω στο μωρο αυτό χαχαχα  Να σας πω κάτι , χιλιες φορες 220 με το μωρό αυτο παρά 140 κασκανεριλικι με κανα κουτσουρο, αυτα τα 140 ειναι πετεμένα στο δρόμο!!
    Μπαινει λοιπόν το μωρό στο δωμάτιο με φοβερη αυρα και αερα (αυτο η το έχεις η δεν το έχεις εκ γενετής) , μου σκάει 2 γλωσσόφιλα, με ένα ωραίο μαυρο φόραμα και μαύρες ζαρτιέρες που με τρελένουν ....
    1o κοκομπλόκο, μου άρεσε τρελλά εμφανισιακά, μελαχρινή, σωματάρα όπως που αρέσει, οχι πολλυ ψιλή οπως μου αρέσει επίσης, καρέ μαλλί ισιο προς μακρι (οχι το κοντό καρέ) , επίσης τέλειο. Πρόσωπο πανέμορφο, που βγάσει τη καύλα έμφυτη !!
    Απορώ που διάβαζα εδω μέσα κάποιους που λέγαν οτι το μωρό έχει άγριο προσωπο, γωνίες, κλπ. Θα τρελαθούμε παιδιά ? Οχι η κοπέλα είναι πανέμορφη στο πρόσωπο και σου βγάζει και μια καύλα. Εχει αυρα απο την κορυφη ως τα νύχια.!
    2ο κοκομπλοκο, ειναι καρμπόν σαν μια γκόμενα μπαργούμαν που ειχα για κανα 4αρι μηνες πριν 25 χρονια ενα καλοκαιρι στο εξοχικό, ιδιος σωματότυπος, πρόσωπο, αύρα, αλλά αρκετά πιο κοντούλα απο την Αλέξια.
    Εντάξει λέω, μας έκαστε το λαχείο. 1 ώρα γαμιόμασταν, non-stop. 1 ώρα ακριβως!! Κατάφερα και άντεξα ετσι βασανιστικά και τελείωσα στο 60" στο στόμα της, οπου τα κατάπιε όλα και με εγλυφε ακόμα για κανα πεντάλεπτο!!
    Είπα τον δεσπότη Παναγίωτη και είδα το Χριστό φαντάρο Χαμόγελο Χαμόγελο
    To μωρό δεν το γάμισα, με γάμησε αυτή, με ξέσκισε στη κυριολεξία, και μου άρεσε, ω ναι το λάτρεψα...Anal φαντταστικό, Αλέξια χωρίς anal είναι σαν να οδηγείς Ferrari στην Ομόνια. Μακάρι να ήταν έτσι ολες οι γυναίκες, και να μην υπήρχαν κουτσουρα, ξενέρωτες, ανοργασμικές και ελεινιδες. Θα ήταν ολοι η αντρες του κόσμου στο παράδεισο, χαχαχα. Εχω να περάσω τοσο καλά , απο το 2017 να πω, με Μelissa (άλλο super car αυτό GFE nymfomaniac, τελειως διαφορετικό οδήγημα), αλλά οταν κάτι ειναι κορυφαιο και τοπ στο είδος του
    το αναγνωριζεις , respect και μπράβο κορίτσι μου. Η αλέξια ειναι top, 1 στις 100 θα έλεγα, μπορεί και 1 στις 1000, και αγαπά αυτο που κάνει. Που να την πετύχεις 1ο ραντεβου αρχή βδομάδας, και να ειναι και λιγο αγάμητη (χαχα λεμε τωρα)!!
    Πρεπει να την ακουσε ολο το ξενοδοχείο απο τις φωνες και την καύλα της. 69, γλυφομουνι τρελλό μουνάκι, γλωσσοφιλα, φανταστικό PSE, φοβερό αναλ, τα πάντα όλα. Της λέω θέλω να σε πάρω μαζι με τη Νάταλυ, ναι καυλα μου μου λέει, φαντασου οπως σου γλυφω τωρα τη πουτσα, να σου γλυφει η Ναταλυ τα αρχιδια, κια να γλυφουμε μαζι τη μουνάρα της!!!
    Timeless. O χρόνος είχε σταματήσει. Είμουν σε άλλη διάσταση. Interstellar, Inception !! Hθελα να την έχω πάνω μου και να πηδάω τον κωλο της μεχρι το πρωί. Το πουλί μου με την Αλεξια ηταν σα να ειχα παρει 10 βιαγκρα(δεν το εχω δοκιμασει ποτε).
    Τέσπα, συνήθως οταν φεύγει μια κοπέλα απο το δωμάτιο, ντύνομαι και φευγω σε 2 λεπτά.......Εδω έκατσα μισή ώρα για να σταθώ στα πόδια μου, να συνέλθω, και να συνειδητοποιήσω τι εγινε την τελευταια ώρα.
    Εφυγα παραπατώντας, με λιγο πόνο στο ενα μου μπαλάκι και το ενα ποδι μου να κουτσένει, χοχοχο. Δεν ειμαι και παιδακι, πάω για σύνταξη σε λιγα χρονια....WoW, OMG.
    Θα πάρω σίγουρα και το DUO με την Ναταλυ (αν και η Αλέξια μου αρέσει πολλυ περισσότερο) γιατί θεωρώ οτι είναι μια εμπειρία που πρέπει να τη ζήσω. Δεν εχω κάνει duo, ουτε το συνηθιζω, αλλά εδώ τα 520 θα πέσουν, γιατι ειναιι κάτι που πρέπει να το ζήσεις.
    Σίγουρα θα την ξαναδώ την Αλέξια και μόνη της.....Πυρ, Γυνή και Θάλλασα. Μωρο μας κατέστρεψες, χαχα.
    Πήγα σπίτι , έφαγα 2 σουβλάκια , και κοιμήθηκα σαν πουλάκι , με ενα μονιμο χαμόγελο, και ένα feeling ευφορίας, χαράς, πληρότητας. !!!
    Μπράβο σου μωρό, σε ευχαριστώ για τη μαγική βραδιά που μου χάρισες. Υου are the top 

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 220
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 50+
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο στήθος
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    Υπηρεσίες Πρωκτικό
    Τελείωμα στο πρόσωπο
    Τελείωμα στο στόμα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    AlfaArsenico AvatarAlfaArsenicoΜηνύματα: 2267 Κριτικές: 88

    Ιστορίες: 0

    Συναντηση με την Αλεζια στον χωρο Αξιολόγηση: 9.00 — 27/03/2022 - 18:31
    Συναντηση με την Αλεζια στον χωρο Αξιολόγηση: 9.00 — 27/03/2022 - 18:31
    Συναντηση με την Αλεζια στον χωρο μου προσφατα. Ανοιγω την πορτα και βλεπω ενα κοντοπουτανο μιλφ γυρω στα 40, και λεω μεσα μου, αυτη ειναι η περιφημη Αλεξια; Βγηκα πολυ λαθος και θα εξηγησω! Εμφανηση Προσωπο. 7 Σωμα 7 Ηλικια. Γυρω στα 40 ηλιακα Βυζια. 3αρια σιλικονες με πεταχτες ρωγες Σερβις. 10 Σχεση με φωτο. Δυσκολα να πεις γιατι δεν δειχνει προσωπο αλλα αυτη πρεπει να ειναι σιγουρα απο το σωμα και τα βυζια. Με το που μπαινει, φιλακια και αρχησε να με μετραει για κουστουμι. Εμφανηση οχι μοντελε, καλη για την ηλικια της αλλα τα σπαει στο σερβις, καυλιαρα, και απο αυτες που χυνουν πραγματικα ποταμους οταν την περιποιηθεις σωστα. Στον αγωνα δεν κωλωνει πουθενα, καθαρο PSE! Δεν βρηκα κατι που να πει οχι και να μην το ευχαριστιεται, απο μαουθ φακινκ, DT, δαχτυλα παντου, πρωκτικο, και μεγαλη καβαλαρισα. Συνοπτικα γυρνας τσοντα με την Αλεξια και ζηταει και τα ρεστα μεχρι να σε κανει να παραδοθεις. Σε στραγγιζει απο σπερμα με το χαμογελο στα χειλη. Απο αυτες που θα ξανασυναντησω.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    redb AvatarredbΜηνύματα: 540 Κριτικές: 119

    Ιστορίες: 0

    Πρώτη φορά επικοινωνία με το γραφείο Αξιολόγηση: 8.80 — 24/03/2022 - 12:00
    Πρώτη φορά επικοινωνία με το γραφείο Αξιολόγηση: 8.80 — 24/03/2022 - 12:00
    Πρώτη φορά επικοινωνία με το γραφείο και η κοπέλα ευγενής στο τηλέφωνο... τηλεργασία μάλλον με παιδικές φωνές από πίσω και εγώ κύριος. Πάρε κάτι άλλο να ξεχάσεις ΡΙΝΑ, μετά από μέρες που μου το λένε αρκετοί... αποφασίζω τελευταία στιγμή και βρέθηκε από σπόντα ελεύθερη η κορασίδα λόγω ακύρωσης.... δεν γαμιέται λέω. Πρόταση από συναγωνιστή παρόμοια με Jessica. Σώμα πολύ καλό για την ηλικία της και όταν είναι όρθια και περπατάει είναι σκέτη καύλα, έχει τα χρονάκια της και φαίνεται σε καμία στάση που σιγά τα αυγά.. εδώ σε 20χρονα έχουν δει χειρότερα πράγματα. Πρόσωπο συνηθισμένο και όμορφο, παρουσία όμορφη, κάναμε και το χαβαλέ με το συναθλητή που μου την πρότεινε στο τηλέφωνο. Κώλος λίγο έχει μαζέψει, τον προτειμώ πιο στρογγυλό και φάνηκε που χτυπιόταν και πόναγα με το κόκαλο της. Για άγριες καταστάσεις, γουστάρει τσόντα, φτυσίματα, τον πήρε τέρμα μέσα χωρίς πολλά πολλά, λίγα μπατσάκια στο κώλο, cowgirl έδωσε πόνο αυτή και μετά εγώ, κάτι πιο δυνατά πράγματα σε ιεραποστολικό και στα 4 όπου εκεί καύλωνες αλλά δεν κούμπωνε ο κώλος της ιδανικά με μένα και έπρεπε να βολεύομαι. Τάιμ ουτ από μένα όταν πήγα να της πιάσω τα μαλλιά γιατί σκέφτηκα ΡΙΝΑ και σόσιαλ με τσιγάρο που ρώτησε φυσικά γιατί γνωρίζει πως πρέπει να φερθεί. Αρκετά χρόνια στο άθλημα και έχει πάρει διδακτορικό στη ψυχολογία όπου το 70% έπεσε διάνοια για αυτά που είπε. Ξεκίνησε πάλι μόνη της, βαθειά γλωσσόφιλα, πίπα από τις καλύτερες αν και DT, MF την πίεσα πολύ και ένιωσα ελάχιστα δόντι. Τέλος στα 4 όπου ήθελα να δώσω παράταση για 30λεπτο αλλά τέλος μέσα όπου έβγαλα και τα πήρε στο στόμα με πίπα, DT και MF... μερικά έσταξαν, άλλα τα έφτυσε, άλλα τα κατάπιε... δεν κατάλαβα και δεν με ένοιαζε. Έβγαζε πολύ καύλα. Δυο προσωπικά θέματα από μένα, ξενέρωσα αλλά τα αγνόησα γιατί η κοπέλα τα σπάει. Είπε να τη γαμήσω όπως τη κοπέλα, γυναίκα ή κάτι αντίστοιχο δεν θυμάμαι... δεν μου αρέσει καθόλου αυτό αν δεν είναι και αυτή μαζί μας. Προς το τέλος, είπε να τελειώσω, να τη χύσω κλπ, καταλαβαίνω για χρόνο κλπ αλλά για μένα είχα ήδη αποφασίσει παράταση 30 λεπτών ώστε να τελειώσω όποτε ήθελα εγώ. Τελικά απλά ξέσκισμα και τέλος όπως και ήθελε. Είχα μιλήσει με το γραφείο και είχε 30 λεπτά ελεύθερα αν γούσταρα όπως είχαν ενημερώσει. Μου είπε έχω νορμάλ πούτσο αφού της λέω αρχή είναι 6 εκ οπότε σε 3 λεπτά τέλος, μην περιμένεις πολλά. Τα κρύα αστεία μου δεν πιάσανε σχεδόν ποτέ γιατί είναι τρελό πειραχτήρι και αυτή αν και δεν μου αρέσει να μην απαντάει ο άλλος πάνω από 3 φορές. Φάνηκε ότι δεν με ξέρει και για αυτό μην γίνει αγενής, κουλ συμπεριφορά από μένα... έσκορτ 100%. Sorry but not sorry έχω κόλλημα με Ρινα τώρα και δεν υπάρχει άλλη για την ώρα και αυτό το απέδειξε. Δεν έχω όρεξη για άλλα, αδύνατον να κλειστεί και θέλει 2-3 μέρες πριν, οπότε καταλαβαίνετε από ποιότητα υπηρεσιών.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    The Ark AvatarThe ArkΜηνύματα: 781 Κριτικές: 8

    Ιστορίες: 0

    Όταν μιλάμε για την Αλέξια μιλάμε Αξιολόγηση: 8.60 — 12/11/2021 - 13:06
    Όταν μιλάμε για την Αλέξια μιλάμε Αξιολόγηση: 8.60 — 12/11/2021 - 13:06
    Όταν μιλάμε για την Αλέξια μιλάμε για το απόλυτο PSE εργαλείο. Πολύ όμορφη γυναίκα, λογικά γύρω στα 35, μετρίου αναστήματος με σώμα τούμπανο, πλαστικό βυζί αλλά καλή δουλειά και πολύ ωραίο πρόσωπο. Στις υπηρεσίες τα σπάει με αποκορύφωμα το πρωκτικό !!! Πολλές το κάνουν από ανάγκη και για τα έχτρα, λίγες όμως το ευχαριστιούνται όπως η συγκεκριμένη. Βασικά όποιος πάει μαζί της και δεν πάρει κώλο είναι μεγάλος παπάρας. Στα μείον ότι δύσκολα την πετυχαίνεις την ίδια μέρα γιατί έχει μια στρατιά από φανατικούς οπαδούς και πορνοαγαπούληδες που την κλείνουν μια και δύο μέρες πριν. Αυτό σε συνδυασμό με το γεγονός ότι κάνει λίγα ραντεβού και δεν δουλεύει Σαββατοκύριακα την κάνει αρκετά δυσεύρετη. Μην περιμένεις δηλαδή ότι εκεί που κάθεσαι θα σηκώσεις το τηλ και θα πεις την θέλω σε μια ώρα και θα σου έρθει, αυτό μάλλον είναι σενάριο επιστημονικής φαντασίας εκτός και αν έχει γκρεμιστεί κανένας φούρνος . Λογικά θα πρέπει να το προγραμματίσεις από πολύ νωρίς ή από την προηγούμενη μέρα πράγμα που είναι απαγορευτικό αρκετές φορές. Επίσης τα 170 δεν είναι μικρό ποσό αλλά από την άλλη αν σκεφτεί κάνεις όλες τις δευτεράντζες της Φυλής που κάποιοι μας πλασάρουν σαν όψιμα Call Girls στην ίδια τιμή και εμείς χειροκροτούμε σαν κόπανοι καλά μας κάνει και χρεώνει τόσο.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    alepotrupa AvataralepotrupaΜηνύματα: 151 Κριτικές: 41

    Ιστορίες: 0

    Πίναμε ποτά με φίλους και αποφασίσαμε Αξιολόγηση: 6.60 — 12/04/2021 - 19:37
    Πίναμε ποτά με φίλους και αποφασίσαμε Αξιολόγηση: 6.60 — 12/04/2021 - 19:37
    Πίναμε ποτά με φίλους και αποφασίσαμε να πάμε να γαμήσουμε CG. Πήρα τηλέφωνο το γραφείο και ήταν διθέσιμη η Αλέξια. Δεν ζήτησα πολλές λεπτομέρειες γιατί με είχαν επηρεάσει τα ποτά και πήγα μόνος μου στο μέρος. Το πρώτο που παρατήρησα ήταν ότι είναι λίγο μεγάλη (μιλφ) και δεν είναι όπως φαίνεται στις φωτογραφίες αλλά λέω από μέσα μου ότι θα έχει εμπειρία οπότε το πήρα πιο χαλαρά. Ξεκίνησε με μία ακάποτη πίπα και μου έδειξε ότι έχει αντοχές δείχνοντας μου ότι τον παίρνει όλον μέχρι και τα αρχίδια στο στόμα, με το μόνο πρόβλημα που είχε ότι της ξέφευγε λίγο και ακούμπαγε δόντια στο καυλί... Το σώμα της είναι ωραίο και στήνεται καλά όμως καλά θα ήταν να βάζει λιγότερο λιπαντικό γιατί παραείναι ανοικτό το μουνί της. Γενικά δεν πέρασα άσχημα μαζί της όμως θα το σκεφτόμουνα να ξαναπάω γιατί υπάρχουν πολύ καλύτερα μιλφάκια εκεί έξω και δεν είναι οι καιροί για να πετάμε τα λεφτά μας. Όχι ότι δεν άξιζε, το τονίζω... αλλά για τα λεφτά που δίνω ήθελα κάτι παραπάνω.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    arpagas AvatararpagasΜηνύματα: 1798 Κριτικές: 9

    Ιστορίες: 0

    Η Αλεξία είναι πραγματικά υπέροχη γυναίκα Αξιολόγηση: 7.20 — 27/02/2021 - 13:59
    Η Αλεξία είναι πραγματικά υπέροχη γυναίκα Αξιολόγηση: 7.20 — 27/02/2021 - 13:59
    Η Αλεξία είναι πραγματικά υπέροχη γυναίκα πρέπει να είναι κοντά στα 40, ήρθε πολύ όμορφα ντυμένη είναι έμπειρη ξέρει ακριβώς τι πρέπει να κάνει για να περάσεις καλά θα τη χαρακτήριζα πολύ κοινωνική,αρκει ομως να μην την αφησεις να ξεφυγει στη κουβεντα Κινείται πιο πολύ σε PSE πίπα - υπερπιπαρα κωλος ποιημε απο τα τοπ 10 σιγουρα call girls στην Αθηνα ανεξαρτητα και μη
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money