Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    mad_max Avatarmad_maxΜηνύματα: 2756 Κριτικές: 45

    Ιστορίες: 0

    Αλλάξτε φωτο Αξιολόγηση: 7.17 — 25/05/2023 - 00:23
    Αλλάξτε φωτο Αξιολόγηση: 7.17 — 25/05/2023 - 00:23

    Κάθομαι και κοιτάω τις φωτογραφίες και αναρωτιέμαι.  Είναι δυνατόν; Τόσο παλιές; Το μόνο κοινό με τη κοπέλα είναι το λευκό χρώμα στο δέρμα, το piercing στον αφαλό. Η Σοφία έχει πάρει, όπως μου είπε η ίδια, 13 κιλά. Δεν είναι άσχημα, αλλά δεν είναι κι αυτό που βλέπεις και επιλέγεις. Έχει το μπόι και δεν φαίνονται τα κιλά. Το στήθος είναι 2άρι στητό με ρόγα κάγκελο. Ο κώλος μια χαρά στη θέση του και πεταχτός.  Η κοιλιά είναι χαλαρή και χρειάζεται γυμναστική.  

    Ηλικιακά είναι άνω των 35 ίσως και να πλησιάζει τα 2α αντα. Το πρόσωπο δεν είναι ούτε αυτό το δυνατό της σημείο.  Από καθαριότητα δεν υπάρχει παράπονο, μια χαρά ήταν.

    Το ραντεβού με το γραφείο κλείστηκε από νωρίς το απόγευμα για το βράδυ.  Πήγα λίγο νωρίτερα, να ετοιμαστώ και ειδοποιώ για το δωμάτιο.  

    Έφτασε 10’ πιο νωρίς αλλά καλύτερα. Με τη χαιρετούρα, κατ’ ευθείαν φιλί με γλώσσα και πάθος.  Είπαμε 2/3 κουβέντες και μπήκε στο μπάνιο για λίγο. 

    Γύρισε με τη πετσέτα και έρχεται δίπλα μου, χαμουρευόμαστε στο όρθιο με γλωσσόφιλα και χουφτώματα.

    Στο στοματικό το παίρνει βαθειά χωρίς πρόβλημα, αλλά γενικά δεν είναι κάτι που θα θυμάμαι. Στη δική μου περιποίηση έδειξε να καυλώνει και κάτω γέμισε υγρά. Λογικά, τέλειωσε γιατί για λίγο δεν ήθελε να την ακουμπάω χαμηλά.

    Λίγο τσιμπουκάκι ακόμα και πέρασμα σκουφιού για είσοδο στο μουσκεμένο μουνάκι της. Από πάνω στην αρχή, μπήκε δύσκολα. Γυρίζουμε στο κλασσικό, ώσπου έδινα πόνο και αυτή με αναστεναγμούς και διάφορες κινήσεις, έδειχνε να το απολαμβάνει. Δεν περνάει πολύ ώρα και τελειώνω στο σκουφί, με αρκετή ένταση.  

    Πλυθήκαμε (χωριστά)  ντυθήκαμε, πήρε τα χρήματα και χαιρετηθήκαμε.

    Συνοπτικά, αν οι φωτο ήταν σωστές, δεν θα την έπαιρνα. Η Σοφία είναι μια χαρά κοπέλα στη συμπεριφορά, τη διάθεση και τη θέληση να σε ικανοποιήσει στο έπακρο. Της αρέσει αυτό που κάνει και βγάζει γούστα. Σε μένα δεν έκατσε λόγω εμφάνισης.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 120
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Πολύ επεξεργασμένες και ανακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (2)
    The Ark Avatar The Ark 25-05-2023 12:46:16
    Σωστή λεπτομερής κριτική. Ευχαριστούμε για την ενημέρωση, να σε ρωτήσω κάτι η οδοντοστοιχία είναι ακόμα bugs bunny ή την έφτιαξε ?
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    mad_max Avatar mad_max 25-05-2023 22:32:42
    Ίδια είναι 
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    sapiokoilias AvatarsapiokoiliasΜηνύματα: 88 Κριτικές: 21

    Ιστορίες: 0

    Ομορφη, δεκτικη και εμπειρη Αξιολόγηση: 8.50 — 19/12/2022 - 03:07
    Ομορφη, δεκτικη και εμπειρη Αξιολόγηση: 8.50 — 19/12/2022 - 03:07

    Ειδα τις φωτογραφιες της Σοφιας και αποφασισα να κλεισω ραντεβου. Παρολο που ειχα καποιον προβληματισμο λογο του οτι ειδα οτι οι φωτογραφιες ειχαν καποια επεξεργασια δεν εκανα πισω λογο του οτι ειχα καυλες και στο κατω κατω εναν πουτσο θα τον εριχνα. 

    Τελικα δεν ειναι μεγαλες οι διαφορες, ειναι ομορφη με καποια συν κιλα τα οποια της εχουν κανει ακομα πιο ελκυστικες καμπυλες και με ενα βυζι πραγματικα πολυ ωραιο.

    Ειχε ντυθει απλα και χωρις τακουνι αλλα το υψος της καλο, δεν χρειαζεται ενισχυση.

    Καναμε και καλο σοσιαλο αφου ειναι ελληνιδα και ταυτοχρονα ξεκινησαμε και το φασωμα. 

    Εχει καλη αισθηση το στηθος της και το σωμα της γενικα ειναι σφιχτο. Απο την αλλη τα φιλια πολυ καλα, σαν να τα αισθανεται, αφηνεται και νομιζεις οτι τα απολαμβανει και αυτη.

    Αλλο ενα σημειο που μου αρεσε πολυ ηταν και ο κωλος της και γι’ αυτον τον λογο της εκανα ακομα και γλυφοκολι οταν βρεθηκα αναμεσα απο τα ποδια της. Ηταν καθαρη και αναστεναζε οσο δουλευα τις τρυπες της με την γλωσσα μου. Ειδα καποια στιγμη οτι εκανε κινηση να μου πιασει το κεφαλι για να με καθοδηγησει και τελικα το εκανε με την βοηθεια μου.

    Στα του αγωνα ηταν δεκτικη και εμπειρη, τα δινει ολα, εργαζεται σκληρα στο τσιμπουκι και στα στησιματα κανει οτι καλυτερο μπορει για να γαμας ανετα. 

    Το στυλακι της ειναι αναμεικτο και μπορει να κανει ωραιο προγραμμα και στα δυο ακρα, το gfe και το pse...

    Οι δυο γυροι εγιναν με επιτυχια και το χυσιμο μου και τις δυο φορες ηταν δυνατο.

    Καλα γαμησια απο εμενα!

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 120
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money