Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Sasha  (Studio De Paris)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 3
  • Προβολές: 32

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

Darth.Dimius AvatarDarth.DimiusΜηνύματα: 354 Κριτικές: 20

Ιστορίες: 0

Αφου είχαμε περασει απο καποια αλλα Αξιολόγηση: 8.80 — 31/03/2020 - 15:50
Αφου είχαμε περασει απο καποια αλλα Αξιολόγηση: 8.80 — 31/03/2020 - 15:50
Αφου είχαμε περασει απο καποια αλλα ιδρύματα νωρίτερα με τον αδερφό μου, καταλήξαμε Ισμηνης για το τέλος της βραδυας Η ωρα είχε παει 4 και τα κορίτσια ηταν προς το τέλος της βάρδιας. Επέλεξα Σάσα γιατι ειμαι λάτρης της μαμας Ρωσίας . Ντουζακι, και αναμονή Η Σάσα ειναι κοπελα με ωραιο κορμί , πλαστικό αλλα ωραιο στήθος και μέση κυριολεκτικα δαχτυλίδι . Ξεκινήσαμε κουβεντούλα , και μετα απο δική Μου προτροπή τον αγώνα. Παρόλο που ηταν προχωρημένη ωρα , η συμμετοχή ηταν μια χαρα , με προθυμία και ευχάριστη διαθεση . Η βραδυα για μενα έκλεισε οπως έπρεπε και άξιζε η επιλογή Συμπερασματικά Πολυ καλο κοριτσι και καθαρο και καλη συμμετοχη Η υποδοχή ειναι απο τις καλύτερες νομιζω στην πιάτσα . Ευγενική κι ευχάριστη Ο χώρος, σουπερ, τα δωμάτια πεντακάθαρα Η Σάσα ηταν παρα πολυ τίμια επιλογή . Η κοπελα ειναι πολυ καλο παιδι , και αν της φερθείς ενταξει , θα στο ανταποδώσει πολλαπλάσια . Σάσα μου ευχαριστω , και στην πρωτη ευκαιρία εχει και συνεχεια....
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Pirateman AvatarPiratemanΜηνύματα: 11 Κριτικές: 1

Ιστορίες: 0

Πρέπει να είναι η αγαπημένη Αξιολόγηση: 7.00 — 08/03/2020 - 16:29
Πρέπει να είναι η αγαπημένη Αξιολόγηση: 7.00 — 08/03/2020 - 16:29
Πρέπει να είναι η αγαπημένη της στάση. Επέμενε να την κάνουμε, όπως και προσπάθησε να με κάνει να κρατηθώ για να κάνουμε και άλλες και το κατάφερε. Το απλο πρόγραμμα το κάνει διπλό, είναι αρκετά καλή, και επικοινωνιακή.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
ANDREIOS AvatarANDREIOSΜηνύματα: 382 Κριτικές: 4

Ιστορίες: 0

Πέρασμα χθές το βραδυ απο τον Αξιολόγηση: 7.00 — 08/03/2020 - 13:24
Πέρασμα χθές το βραδυ απο τον Αξιολόγηση: 7.00 — 08/03/2020 - 13:24
Πέρασμα χθές το βραδυ απο τον studio της Λ.Αθηνών 204 για να παρω το δωρο μου που κερδισα και σας ευχαριστω. Πηρα την Σασα λογο του μργαλου στηθους αν και σιλικονατο (ειμαι λατρης των μεγαλων βυζιων) η κοπελα ειναι ακριβως οπως την ειδα στις φωτογραφιες .πηγα στο studio με υποδεχτικε η κυρια στην εισοδο της ειπα τα σχετικα και ζητησα την Σασα με εβαλε σε δωματιο σε λιγο ηρθε η Σασα η γυναίκα χωρίς φανφάρες κλπ κάνει επαγγελματική δουλειά πολυ καλη πιπα με σκουφο την πηρα απο πανω (cow girl) εδειχνε να το απολαμβανει και ηθελε να τις χαϊδευω συνεχεια τα βυζια , και κάπως έτσι αφού την κάρφωσα μανιωδώς έφτασε και το τέλος Σε γενικες γραμμες για ενα απλο προγραμμα περασα καλα και παλι ευχαριστω για το δωρο
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money