Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    hijodedios AvatarhijodediosΜηνύματα: 1441 Κριτικές: 32

    Ιστορίες: 0

    GFE φάση Αξιολόγηση: 8.17 — 16/03/2023 - 10:57
    GFE φάση Αξιολόγηση: 8.17 — 16/03/2023 - 10:57

    Πολύ γλυκό κορίτσι, πρόσχαρο, όμορφο και φιλότιμο. Είναι η φιλενάδα σου που σου περιμένει υπομονετικά και σου κάνει ότι ζητήσεις εκτός από πρωκτικό. Το πρόσωπο πολύ όμορφο και το κορμί επίσης. Λεκάνη και ώμοι ελαφρώς πιο φαρδείς από τις φώτο αλλά τίποτα το αντιαισθητικό. Λίγη χαλαρότητα που παραπέμπουν πιο κοντά σε 30άρα παρά 22 που γράφει το σάιτ. Ωραία χείλη γεμάτα, αλλά φιλί χωρίς γλώσσα. Γενικά ότι κάνει το κάνει καλά, δεν είχα παράπονο. Μετά την πρώτη εκτόνωση συνέχισε να φιλάει, να χαιδεύει να με τραβάει πάνω της χωρίς καθόλου διάλειμα πράγμα που μου άρεσε πολύ. Και στο σόσιαλ μια χαρά, μιλάει καλά αγγλικά.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    copycat AvatarcopycatΜηνύματα: 96 Κριτικές: 21

    Ιστορίες: 0

    Καλο το γραφειο, καλη και η κοπελα. Αξιολόγηση: 8.00 — 08/12/2022 - 02:19
    Καλο το γραφειο, καλη και η κοπελα. Αξιολόγηση: 8.00 — 08/12/2022 - 02:19

    Παρολο που δεν ειμαι τακτικος τους πελατης, με εξυπηρετησαν σωστα απο την επικοινωνια μεχρι και στην παραδοση της κοπελας. 

    Η Λια κοντευει τα 30 αλλα μπορεις να την πεις και νεοτερη γιατι στο σωμα ακομα μοιαζει πιο μικρη. Ειναι ευγενικη και χαμογελαστη, εξωστρεφης χαρακτηρας που ευκολα κερδιζει την προσοχη σου και σε κανει να νιωσεις ανετα.

    Μετρια σε αναστημα και πιο καλη απο οτι φαινεται στις φωτογραφιες η να το πω διαφορετικα… δεν εχει και τοσο φωτογενεια.

    Απο υπηρεσιες δινει σχεδον τα παντα εκτος απο κωλο και με στυλ gfe. Δεχεται ενταση και δινει επισης στο σεξ, οι αντοχες της ειναι καλες ακομα και για απαιτητικους. Δεν ειχαμε βιασυνες και εκανε ωραια προκαταρκτικα με αποτελεσμα να περασουμε πολυ καλα. Πιο συγκεκριμενα δινει ωραια φιλια με γλωσσα, κανει πολυ καλη πιπα και καβαλαει οπως και στηνεται για να την γαμησεις πολυ καλα. Η εμπειρια μου ηταν τετοια που ανετα την κατατασσω στις vfm περιπτωσεις. 


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    katharoulis AvatarkatharoulisΜηνύματα: 229 Κριτικές: 19

    Ιστορίες: 0

    Ωραια περιπτωση Αξιολόγηση: 7.83 — 29/10/2022 - 22:47
    Ωραια περιπτωση Αξιολόγηση: 7.83 — 29/10/2022 - 22:47

    H Lia ειναι απο τις εσκορτ που αριστευουν στο gfe αλλα ξερουν και να δινουν νοτες απο pse χωρις να φτανουν ποτε μεχρι το pse το ιδιο. 

    Ειναι ταλαντουχα στην επικοινωνια και με τον ευχαριστο τροπο της ξερει και να σου αλλαζει την διαθεση.

    Μεγαλυτερο της πλεονεκτημα σε σχεση με αλλες ειναι οτι ιδρωνει πολυ την φανελα της για τα λεφτα που παιρνει.

    Οσο για την εμφανιση της, εχω να πω οτι ειναι μια ομορφη γυναικα το πολυ 25 χρονων με πολυ ωραιο κωλο και μπλε ματια αλλα και μονο τις φωτογραφιες της να κοιταξετε ειναι αρκετο λογο του οτι ειναι σχεδον ιδια απο κοντα . Εκτος λοιπον απο τα φιλια στο στομα που ηταν αισθησιακα, ειναι πολυ καλη και στο τσιμουκι που εκει μπερδευεσαι λιγο με την τσοντοειδη αποδοση της.

    Στο γαμησι ειναι εμπειρια γκομενας και τιποτα παραπανω. Χαιρεσε να την γαμας γιατι βλεπεις οτι της αρεσει πραγματικα και το απολαμβανει με ανεση. 

    Οσοι ειναι για gfe πρεπει να την δοκιμασουν....

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    TOMCRUISE AvatarTOMCRUISEΜηνύματα: 5541 Κριτικές: 37

    Ιστορίες: 0

    α ρε ελληνιδες που δεν μου καθεστε τι γλειφομουνι χανετε Αξιολόγηση: 8.00 — 03/06/2022 - 00:10
    α ρε ελληνιδες που δεν μου καθεστε τι γλειφομουνι χανετε Αξιολόγηση: 8.00 — 03/06/2022 - 00:10

    Κλασικα χθες το βραδυ στελνω μηνυμα 1μιση το βραδυ στα 3 αγαπημενα μου γραφεια για να πουν ποιες κοπελες ειναι διαθεσιμες,το 1 εκεινη την ωρα ειχε μονο μιλφ οποτε δεν μπορουσα να ψωνισω απο εκει,το δευτερο ειχε 3 ,αλλα  για τις 2 δεν υπηρχε καμια πληροφορια,ενω για την τριτη δεν τρελαινομουνα,
    στο γκολντεν βασικα 3 μονο με ενδιεφεραν λια,μιλανα και νονα κ για καλη μου τυχη αναμεσα στις διαθεσιμες ηταν και η λια για την οποια μου ειχε εγγυηθει οτι θα περασω καλα το φιλαρακι μου ο παπαροβιτς που την ειχε δει πριν κανα μηνα οταν ειχε πρωτοερθει.με το γραφειο ειχα λιγο καθυστερηση γιατι απαντουσαν στα μηνυματα μου μετα απο 10 λεπτα,αλλα αφου συνεννοηθηκαμε δεν πειραζει,δεν ειχα και μεγαλη πιεση χρονου,αλλα αμα δεν γκρινιαξω και λιγο δεν γινεται.
       παω στο χοτελι λοιπον παρφουμαριζομαι οπως κ το φιλαρακι μου,βουρτσιζω δοντακια,λουσιμο,ξυρισμα κ περιμενω με την πετσετουλα.
     3 και 5 χτυπαει το κοριτσι πολυ ελαφρα την πορτα,σπευδω να της ανοιξω κ μπαινει μεσα χαμογελαστο το κοριτσι ,ντυσιμο απλο,τζιν σορτσακι,μπλουζακι απο πανω κ νομιζω φοραγε ψιλοτακουνα πεδιλα,τακουνι ειχε σιγουρα παντως το πατουμενο της.
      αφηνει την τσαντα της κ ερχεται κοντα μου οπως ειμαι ορθιος με την πετσετα κ με αρχιζει στα γλωσσοφιλα στο ορθιο ,νταξει λεω απο μεσα μου εδω ειμαστε,προσωπακι μια χαρα,πολυ ομορφο,η φοιτητρια της διπλανης πορτας.
      καθομαι στο κρεβατι κ ερχεται κ καθεται πανω στα ποδια μου βγαζει την μπλουζα της κ συνεχιζουμε γλωσσοφιλα κ παραλληλα γραπωνω τα κωλομερια της,στη συνεχεια βγαζει κ το σορτσακι της κ μενει με τα εσωρουχα ξαπλαρουμε στο κρεβατι κ συνεχιζουμε γλωσσοφιλα,μετα βγαζει κ το σουτιεν-φοραγε νομιζω τα πολυχρωμα εσωρουχα που φοραει στη φωτογραφιση της-κ αποκαλυπτονται τα μικρα της βυζακια που στεκονται αγερωχα κ εκει αρχιζω να πιπιλαω τρελα της ρωγες της , οι οποιες εχουνε γινει καγκελο κ η μικρη αγκομαχαει,συνεχιζω με τη μικρη ξαπλα γλωσσοφιλα κ πιπιλισμα στις ρωγες εναλλαξ κ καποια στιγμη θυμαμαι οτι παρακατω παιζει κ ενα μουνακι κ αρχιζω να κατεβαινω προς τα κατω-πανω απο τη λεκανη της ειχε κ 2 σημαδια τα οποια υποδεικνυαν - οτι προσφατα ειχε αφαιρεσει αυτα τα ηλιθια σκουλαρικια που βαζουν οι γκομενες σε αυτο το σημειο-κ της βγαζω το στριγκακι κ αρχιζω να ασχολουμαι με το αγαπημενο μου κομματι της συναντησης,το μουνακι της,το οποιο το εγλειψα σε 3 στασεις,πως λεμε γαμησα σε 3 στασεις!!!!
     αρχιζω να γλειφω λοιπον ετσι οπως ειναι ξαπλα με το μωρο να αναστεναζει -καποια στιγμη χασμουρηθηκε κιολας ,νταξει ξημερωματα ηταν δεν γκρινιαζω,ετσι κι αλλιως μια χαρα συμμετειχε δεν την πηρε κ ο υπνος σαν κατι αλλες,ονοματα δεν λεμε....
     μετα της λεω να γυρισουμε στο 69 ,οπου εκει εγλειφα εχοντας σε πρωτο πλανο το φανταστικο κωλαρακι της κ ημουνα μια χαρα διοτι  επιανα κωλο.επιανα βυζια,το μωρο μου βεντουζωνε την πουτσα,νταξει ηθελα λιγο παραπανω βεντουζωμα,αλλα κλαιν καλα περασα 
       κ μετα δοκιμασα κατι που δεν το ειχα ξανακανει ,την εβαλα στα 4 με τον κωλο ψηλα κ εγω απο πισω να της γλειφω τη μουναρα,οπου εκει το μωρο καραγουσταρε κ εχυσε
     μεττα την ξαπλωνω παλι ανασκελα  κ συνεχιζω ανελεητο γλειψιμο μεχρι που τελειωσε παλι κ αγκομαχουσε τρελα.
       να σημειωσω ο,τι το κοριτσακι φοραει πολυ μεικ απ κ απο το πολυ γλειψιμο που εριξα σε λαιμο κ προσωπο πρεπει να πηρα κ λιγο μεικαπ μαζι,οποτε μετα απο ολο αυτο το γλειψιμο ειχα μπροστα μου ενα πιο γηινο κοριτσακι κ αυτο μου αρεσε αρκετα.
      γενικα το κοριτσι εχει λιγο παιδικο προσωπο κ τα ματια της ειναι σαν της γατας,ειχαν κατι που μου αρεσε πολυ.
        αφου χορτασα γλειψιμο σηκωθηκα ορθιος κ την ειπα να μου παρει λιγο πιπα κ αφου μου τον εκανε σιδερο φορεσα προφυλακτικο κ την πηρα λιγο στα τεσσερα κ μετα επειδη δεν βολευομουνα την ξαπλωσα ιεραποστολικα κ τη γαμησα αρκετα σε αυτη τη σταση μαζι με γλωσσοφιλα μεχρι να τελειωσω με λιγη δυσκολια διοτι καπως δεν μπορουσα να βολευτω να τη γαμησω ανετα,δεν καταλαβα τι εφταιγε,η γκομενα δεν στηνοτανε καλα,εκανα διαφορες αλχημειες,στο τελος βρηκα μια καλη γωνια,αρχισα να βαραω κ καταφερα να τελειωσω λιγο πριν τη ληξη κατευχαριστημενος απο τη μια ωρα που περασα με το κοριτσι.
         συνοψιζοντας περασα μια πολυ ομορφη ωρα με ενα αρκετα ομορφο κοριτσακι με πολυ ωραιο κορμακι πιο αδυνατο απο τις φωτο που εχει βαλει,διοτι ειχα ενα αγχος μηπως ειναι λιγο γεματη,ευχαριστηθηκα τη φαση που μου αρεσει γλειφομουνι κ γλωσσοφιλα,αγγλικα μιλαει αρκετα καλα,αν κανεις θελει να πιασει κουβεντουλα κ γενικα εφυγε κ μου αφησε μια πολυ θετικη αυρα.
      σιγουρα εχω γαμησει πολυ ομορφοτερα κοριτσια και αλλες γκομενες μου κανανε πιο λυσσασμενο γαμησι απο αυτην,ομως περασα πολυ ομορφα κ εκλεισα τη μερα μου πολυ ευχαριστημενος.
      αυτα να ειστε ολοι καλα μαγκες!!!!!!!!

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    Μια Ανθισμένη Παπαρούνα Αξιολόγηση: 8.50 — 18/04/2022 - 22:31
    Μια Ανθισμένη Παπαρούνα Αξιολόγηση: 8.50 — 18/04/2022 - 22:31

    --Ψάχνοντας να βρω Πιπίνα το μάτι μου έπεσε στην Lia με τις Κόκκινες Παπαρούνες, βλέποντας το γραφείο που την φιγουράρει τα διαμάντια, δεν εκρυψα την ανησυχια μου και τον προβληματισμό μου στο αν αξίζει ή θα φάω φόλα και θα είναι όλη δικιά μου δεν μένει  δεν μένει παρά να το δοκιμάσω για να δω αν ισχύουν όλα αυτά κατά καιρούς που έχουν γραφτεί για αυτό το γραφείο και τις κοπέλες του ή θα με διαψεύσουν οπότε και κλείστηκε το ραντεβουδάκι μας γνωστό πόρνο κατώφλι.
    --Φτάνω και αρχίζω να παρφουμαρίζομαι για να υποδεχτώ την άνοιξη την ιδιά, έχοντας ξαπλώσει στο πόρνο κρεβάτι με τις φωτός της να τις περιεργάζομαι μια προς μια αντιλαμβάνομαι ότι εδώ έχουμε να κάνουμε με ξεκωλακι Πιπίνι με φόντο τις παπαρούνες, κάπου εκεί χτυπάει και η Πόρτα με το που την ανοίγω αντικρίζω μια μελαχρινή πιπινα με πρόστυχη φατσούλα, φρυδουμπες και σαρκώδη χειλάκια να μου χαμογελούν ντυμένη με μια ολόσωμη μαύρη παντελόνα πάνω σε ροζ γοβίτσες, με το που την είδα με έστειλε να μαζέψω παπαρούνες για πάρτι της με φύλησε με τα σαρκώδη χειλάκια της τόσο παθιάρικα κάνοντας τον μητσαρα παπαρούνα ανθισμένη. Πήγε να φρεσκαριστεί και γυρνώντας από το μπάνιο με τις γοβίτσες και την πετσετούλα να καλύπτουν τα κολασμένα στηθια της, άρχισα να την ξετυλίγω με το που έφυγε η πετσέτα φανερώθηκε ένα σώμα  πιπινο καυλιτσας γάλακτος χωρίς χρώματα και αΐδιες, στήθος 2 φυσικό στον ουρανό και ρόγες πιο καυλωμενες και από τον πουτσο μου μαζί με άκρα περιποιημένα σε μωβ αποχρώσεις.
    --Την πετάω στο κρεβάτι δίνοντας τις φλογερά φιλιά, κατευθείαν άρχισε να ηδονίζεται και να ανεσταναζει με το που έφτασα στο σαρκώδης και ευμεγέθεις μουνακι τις κόντεψα να το μαδήσω σαν παπαρούνα, αμέσως κατέβασε υγρά με την μια η πιπινα θέλοντας να ρουφήξει με μανία τον μητσαρα σε στάση 69 όπως και έγινε προσπαθώντας να το βάλει όλο μέσα στην στόματός τρύπα τις αλλά δεν χωρούσε μόλις είχε διογκωθεί ο μητσαρας σε σημείο όπου ένιωθα τα δοντάκια τις να τον γδέρνουν αλλά γούσταρα και την άφησα να συνεχίσει, στην πορεία την έβαλα γονατιστή στο πάτωμα με την παπαρούνα κολάρα τις αρχίζοντας να το γλύφει σαν πορνοσταρ μη θέλοντας να τον αποχωριστεί με αποτέλεσμα να διογκώνεται όλο ένα και περισσότερο δεν άντεξα σκουφί κάθισα γονατιστός και την άφησα να καθίσει πάνω στο χοντρό καυλι μου με τα μπουτάκια τις να σκάνε πάνω στα δικά μου, έχοντας καυλώσει τόσο πολύ την γυρίζω πίσω κολλητό στον καθρέφτη με το ένα χεράκι τις να κρατάει το δικό μου σφιχτά και το άλλο να ακουμπάει στον καθρέφτη λέγοντας μου FUCK ME....FUCK ME...... σφυροκοπώντας την με το κεφαλάκι τις γυρισμένο σε εμένα πρόστυχα δίνοντας κάπου εκεί και την λήξη του πρώτου γύρου.
    --Αφού έφυγε για μ πανάκι γυρνώντας κάναμε μια σύντομη κουβεντούλα λέγοντας μου οτι είναι δασκάλα ιστορίας, αχχχ τι πιπίνι είναι αυτό θα σου διηγηθώ εγώ μια ιστορία που θα σου μείνει αξέχαστη και κατευθείαν κατέβηκα χαμηλά κάνοντας την να χύσει με αναστεναγμούς ηδονής άρπαξε πάλι τον μητσαρα φτάνοντας τον σε επίπεδα διόγκωσης από το βαθύ γλείψιμο δεν άντεξα σκουφί και την σφυροκόπησα σε όλες τις στάσεις με θέα το πρόστυχο καυλιαρικο προσωπάκι της ρίχνοντας την αυλαία για δεύτερη φορά. Σηκωθήκαμε πήγε για μπάνιο τις άφησα το αντίτιμο κάτω από το κινητό της το οποίο το κέρδισε και με το παραπάνω μου είπε είσαι ωραίος τύπος τις είπα και εσύ δεν πας πίσω άνοιξε την πόρτα και εξαφανίστηκε χαζεύοντας τον κωλο της που τόσο ρυθμικά κουνούσε καθώς έφευγε με τις ροζ γοβιτσες τις 
    --Λοιπόν μάγκες το Πιπίνι αυτό είναι μια ανθισμένη κόκκινη παπαρούνα, θέλει να μαδηθεί μαζί σου, εγώ πάντως μάδησα μέχρι και το τελευταίο φύλο συστήνεται ανεπιφύλακτα στους λάτρεις των πιπινιών και σε όσους θέλουν να γευτούν παπαρούνες ανθισμένες μοσχομυρωδάτες, όσο για το γραφείο φαίνεται ότι έχει γυρίσει νότα και το προσπαθεί μάλλον του αξίζει μια δεύτερη ευκαιρία ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks