Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Έλενα  (Sweet Escape)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 136

    Κριτικές Χρηστών

    fos-kwlos Avatarfos-kwlosΜηνύματα: 70 Κριτικές: 15

    Ιστορίες: 0

    Καλη γενικα... Αξιολόγηση: 7.17 — 13/11/2022 - 01:57
    Καλη γενικα... Αξιολόγηση: 7.17 — 13/11/2022 - 01:57

    Πρωτη μου φορα στο συγκεκριμενο μαγαζι. 

    Οι εντυπωσεις μου καλες γι’αυτο και αποφασισα να δοκιμασω την Ελενα που ειναι μια ελκυστικη γυναικα με ωραιο χαμογελο.

    Απο την αρχη μου συμπεριφερθηκε ζεστα και με περιποιηθηκε σαν να ημουν πασας.

    Δεν εχει καιρο στο επαγγελμα και γιαυτο στις υπηρεσιες εχει καποια κενα αλλα συνολικα κανει καλη προσπαθεια και αξιζει τα λεφτα. 

    Το μασαζ της παρα τα λαθη ηταν οτι πρεπει για να ξεπιαστουν οι μυες μου αλλα και το body to body ηταν πολυ καυλωτικο.

    Στο δευτερο μερος εκανε επισεις καλη δουλεια με την πιπα της να ειναι αργη αλλα και με πολυ καλο γλυψιμο στο καυλι. Σημαντικο επισεις οτι απεσπασα μερικα φιλια με γλωσσα και οτι ηταν αρκετα ωραια και αυτα.

    Ζητησα αρχικα να με καβαλησει γιατι ειχα φτασει σε μεγαλο βαθμο ηρεμιας και δεν ηθελα να το χαλασω αυτο. 

    Ξερει καλη ιπασια και η προσπαθεια της ηταν αρκετη για να μου ανεβασει πολυ την αδρεναλινη οποτε την εβαλα στα τεσσερα και της εκανα λιγο σκισιμο στην μουναρα της.

    Φροντισε στο τελος να μου σκουπισει τον πουτσο απο τα χυσια και μου εφερε και πετσετα μετα το ντους.

    Παρολο που δεν ειναι παλια κανει οτι μπορει γι να κερδισει πελατες και προσωπικα θα την ξαναεπισκευτω...

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 60
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Τήρηση Υπηρεσιών
    Συμπεριφορά Ευγενέστατη
    Ποιότητα Μασάζ Καλό
    Πρωκτικό Όχι
    Καθαριότητα Χώρου Καλή
    Πρωκτικό Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Underworldsexmachine7 AvatarUnderworldsexmachine7Μηνύματα: 1902 Κριτικές: 107

    Ιστορίες: 0

    Ήταν να περάσω με την Λένα, Αξιολόγηση: 10.00 — 24/03/2022 - 21:02
    Ήταν να περάσω με την Λένα, Αξιολόγηση: 10.00 — 24/03/2022 - 21:02
    Ήταν να περάσω με την Λένα, είδα την Έλενα στην πόρτα και με υποδέχτηκε και μου είπε υπηρεσίες και όλα τα σχετικά και δεν είχα αποφασίσει ακόμα. Μετά με έβαλε σε ένα δωμάτιο και περίμενα να δω και την Λένα ενώ ήταν και η Στέλλα. Είδα την λένα και τελικά την πρόλαβε άλλος. Όπότε τελικά ήμουν διστακτικός αλλά αποφάσισα να περάσω με την Έλενα. Είναι μια γυναίκα από Τρίπολη επαρχιώτισσα και σχετικά νέα στο κουρμπέτι και ευγενικότατη. Δέχτηκε να κάνουμε μπάνιο μαζί και με έτριψε και την έτριψα με αρκετά φιλιά και χαμουρέματα στο στόμα και μετά περάσαμε στο δωμάτιο όπου κάναμε μασάζ πρώτος εγώ όπου της έκανα ένα υπέροχο body to body Και μετά την γύρισα γλείφοντας τα βυζιά της και το μουνί της και μου έβαλε κατευθείαν το προφυλακτικό όπου την έχυσα ιεραποστολικά με αρκετές αγκαλιές και φιλιά. Μετά πήρε εκείνη την πρωτοβουλια να μου κάνει μασάζ στην πλάτη και μετά μπροστά ενώ μετά μου έδωσε τα βυζιά της να της τα γλείφω σαν να με θηλάζει και ενώ είχα καβλώσει γύρισα και της ξανάκανα πάλι μασάζ αισθησιακό φιλώντας της όλο το σώμα και βάζοντας μετά προφυλακτικό, την γάμαγα αργά και αισθησιακά από πίσω body to body όπου και τελείωσα μέσα της για δεύτερη φορά. ήΤΑΝ μια τίμια συνάντηση και όμορφη και μετά ξανακάναμε πάλι μπάνιο μαζί. Και με ξεπροβόδισε ήρεμα όμορφα και ωραία. Την επόμενη φορά όταν ξαναπάω θα προτιμήσω την Λένα και επίσης κρίμα να έχει βγει στην σύνταξη η Κυρία Λίζα από τις συναντήσεις.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks