Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Claudia  (Dream Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

arkoudos28 Avatararkoudos28Μηνύματα: 134 Κριτικές: 29

Ιστορίες: 0

Τα βυζια της δεν ειναι μεγαλα Αξιολόγηση: 7.80 — 09/04/2022 - 21:26
Τα βυζια της δεν ειναι μεγαλα Αξιολόγηση: 7.80 — 09/04/2022 - 21:26
Τα βυζια της δεν ειναι μεγαλα αλλα η ρογα τους σαν σταφυλι και ερεθίζεται με το γλείψιμο. Εχει ωραια σιλουετα απο την κορυφη μεχρι τα νυχια, ωραιο κωλο, γαμπες, ποδια και μουνι που θελεις το βαλεις στο στομα σου μολις το δεις. Ειχε φορεσει και ωραια καυλωτικα εσωρουχα και μυρισε πολυ ομορφα το αρωμα που εχει επιλεξει να βαλει. Ειναι δεκτικη στα γλωσσοφιλα και ευγενικο κοριτσι που δεν σου λεει ευκολα οχι και οπου χρειαστει να βαλει ορια το κανει με πολυ ωραιο τροπο. Επισεις ειναι ικανη και ευχαριστη στο σοσιαλ, μου αρεσε που μπορουσα να πω και δυο κουβεντες μαζι της. Το στοματικο της αρκετα καλο αλλα δυσκολευεται στο βαθυ λαρυγγι. Το αρχιδογλειψιμο απο την αλλη το ευχαριστιεται και η ιδια και γιαυτο το κανει με διαρκεια. Έγλειψα καλα το μουνι της και η πισω τρυπα δεχτηκε και αυτη την περιποιηση της. Αρχισαμε με καβαλημα απο την πλευρα της και το μουνι της εχει τελεια αισθηση και λιπαινεται απο μονο του. Στα τεσσερα στηνεται επισεις καλα και συμμετεχει στις στασεις με κινησεις του σωματος. Με λιγα παραπανω χρηματα δινει και την πισω τρυπα της αλλα αυτο το αφησα για την επομενη φορα. Την εχυσα μια φορα στα βυζια της και μια φορα στον κωλο της. Δεν βιαστηκε να παει να πλυθει και τις δυο φορες για να με αφησει να απολαύσω το θεμα με την ησυχια μου. Περασα πολυ ευχαριστα μαζι της, αξιζε τα λεφτα και τον χρονο μου.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
bariopoutsa AvatarbariopoutsaΜηνύματα: 83 Κριτικές: 17

Ιστορίες: 0

Πριν απο τρεις μερες το ραντεβου Αξιολόγηση: 9.00 — 27/03/2022 - 21:39
Πριν απο τρεις μερες το ραντεβου Αξιολόγηση: 9.00 — 27/03/2022 - 21:39
Πριν απο τρεις μερες το ραντεβου με την Claudia. Πειρασμος οι γυναικες και αλλαγη συμπεριφορας οταν πανε στο ντριμ και ειχα το ματι σε πολλες πριν καταλήξω στην κοπέλα με την βοηθεια της Πωλινας στο κεντρο,, που την ευχαριστω πολυ για την βοηθεια της. Που να ηξερε οτι την εχω παρει και απο αλλου Η κοπελα είναι παλια γνωστη στο χωρο μιας και που ειναι γυρολογος εχει δουλεψει magic & adult Την ειχα παρει στο δευτερο γραφειο σχετικα προσφατα Ανοιξα την πορτα και ειδα τα ευχαριστα την κοπελα με αλλο ονομα. Είναι ένα πιπινι με τελειο δερμα κατα την γνωμη μου και κορμι αψεγαδιαστο χωρις λιπαρες περιοχες. Το χαμογελο της λαμπερο και η αυτοπεποιθηση τετοια μου βρισκεις σε κοπελες πολυ μεγαλυτερες παροτι ειχα στραβωσει την πρωτη φορα με την τιμολογιακη πολιτικη των εξτρα. Μου εσκασε χωρις ντροπη φιλακι επειδη με θυμηθηκε και εβγαλε τα ρουχα που την κραταγανε ζεστη. Μιλησαμε λιγο μου απολογηθηκε για το προηγουμενο ραντεβου οτι δεν φταει αυτη και οτι εκει ειχε το ελευθερο να ζηταει τα παντα εξτρα Τα βυζια της, ομορφα μυτερα και δεν μπορεσα να αντισταθω επεσα με τα μουτρα και εγλειψα με μανια τις ρωγες της. Εγιναν σκληρες και ζητησε την άδεια να ετοιμαστει στην τουαλετα. Με το που γυρισε αρχισαμε το φασωμα στο κρεβατι με βαθια γλωσσοφιλα και μετα την εγλειψα σε ολο το κορμι με πολυ εμφαση στα βυζια και στο μουνι. Ηταν καθαρη και αξιζε την περιποιηση που της εκανα. Το γλείψιμο που μου εκανε μετα δεν μου το ειχε κανει γυναικα απο πολυ καιρο. Πολυ καλο το βαθυ τσιμπουκι και στα παπαρια ατελειωτο το καραμελωμα. Στο σεξ αν και μικρη γουσταρει αγριαδες μεχρι σε ενα βαθμο και σου ζηταει δυνατο ρυθμο. Εφαγε και σφαλιαρες στον πισινο και καναμε εναλλαγες στασεων με καλη συμμετοχη. Εχυσα μεσα στο στενο μουνι της και στους δυο γυρους, και μου εκανε και παρεα στο τελος πριν φυγει. Ειναι ατομο που εχει καλη αυρα και το θελεις διπλα σου συνεχεια αρκει να βρεις το κουμπι της. Η αποδοσή της ηταν καλη οπως την προηγουμενη φορα χωρις τα +20 κατι οπου επηρεσε προς τα επανω την βαθμολογια απο την προηγουμενη φορα
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
daskos78 Avatardaskos78Μηνύματα: 202 Κριτικές: 43

Ιστορίες: 0

Εκλεισα με δυο μηνυματα το ραντεβου Αξιολόγηση: 8.60 — 20/03/2022 - 22:30
Εκλεισα με δυο μηνυματα το ραντεβου Αξιολόγηση: 8.60 — 20/03/2022 - 22:30
Εκλεισα με δυο μηνυματα το ραντεβου στο ντριμ και μετα απο μερικες ωρες βρεθηκαμε με την κοπελα. Εκανε πολυ ωραια δουλεια στην πιπα με καλο βαθος και επιμονη. Το σεξ παιχτηκε αρχικα σε doggy που εδειξε πολυ καλες αντοχες αλλα και απο οπου εχεις ωραια θεα τα κωλομερια της. Τα γλωσσοφιλα στην αρχη τα εδωσε χωρις σκεψη και με βαθος και αλλο ενα καλο οτι της αρεσει και το μετριο σπανκινγκ στον ποπο. Ο δευτερος γυρος πιο πικαντικος με χοροπηδημα στο cowgirl και μετα γαμησι στα ορθια με τα χερια στον τοιχο. Απο συμμετοχη πολυ καλη και παρεμεινε ετσι μεχρι το τελος. Δεν ξερω ποσο θα μεινει αλλα εγω θα την κραταγα για μονιμη.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money