Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Stefania  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 3
  • Προβολές: 234

    Κριτικές Χρηστών

    George_1969 AvatarGeorge_1969Μηνύματα: 379 Κριτικές: 43

    Ιστορίες: 0

    H Στεφανία με τις τορπίλες της !! Αξιολόγηση: 8.17 — 25/05/2022 - 13:44
    H Στεφανία με τις τορπίλες της !! Αξιολόγηση: 8.17 — 25/05/2022 - 13:44

    Ωραιο πηδημα, το μωρο εχει ΒΥΖΑΡΕΣ τρελλές, ωραιο σωματακι, κωλαρα super ωραια και εναι και ομορφουλα...Ριξαμε καλοοο πηδημα...Μιλα καλά αγγλικά, εχει θετική αυρα, παθος και σου φτιάχνει το mood αμέσως...
    Πολλα παθιασμενα γλωσσοφιλα GFE, ισπανικη must στο καναπε στις ωραιες τορπυλες τις, πηδημα αργο και δυνατο, γουσταρει το δυνατό πολυ, και μια δοση PSE , λαυτρευει να πιπωνει και να τον φτηνει συνέχεια !!!..
    Επισης κανει και μια τεχνικη του καμα σουτρα στη πιπα της !!!, και εχει και piercing στη γλωσσα, κανει διαφορά ναι....

    Μια πολυ καλή συναντηση με ενα καλο πηδημα, ειναι σκορπιός οποτε you get the point...

    George over & out

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
    Ηλικία πελάτη 50+
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο στήθος
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    Πούτσα Σιδερά --Είδα την στεφάνια με τις Αξιολόγηση: 8.20 — 05/03/2022 - 20:35
    Πούτσα Σιδερά --Είδα την στεφάνια με τις Αξιολόγηση: 8.20 — 05/03/2022 - 20:35
    Πούτσα Σιδερά --Είδα την στεφάνια με τις καινούργιες φωτός της και άρχισα ήδη να λέω από μέσα μου αν δεν κλείσω εγώ αυτό το πιπίνι το σκυλί το μαύρο να μην με λένε paparovicz, Χαχαχα!Χαχαχα!. Όσες και να έβλεπα ότι και να διάβαζα από αξιέπαινες κριτικές άλλων συναθλητών έμενα το μυαλό μου είχε κολλήσει κολασμένα στην στεφάνια, androniko3 και redb μου πρότειναν ο καθένας την δικές του εμπειρίες άλλα εγώ ανένδοτος θα πάρω την στεφάνια να την ξεπατώσω στην πούτσα. Έτσι μήνυμα στον φυλάκα άγγελο μου Νικόλ, ποιες είναι διαθέσιμες για την ώρα που θέλω, παρακαλώντας να βγει το όνομα της στην λίστα με τις προτεινόμενες και έτσι έγινε χωρίς δεύτερη σκέψη τις λέω έφυγε το ραντεβουδάκι για το αγαπημένο μου πόρνο ξενοδοχείο. --Παρφουμαρίζομαι και άρχισα να βλέπω το έκφυλο αυτό πιπίνι, δεν άργησε να χτυπήσει η πόρτα και ανοίγοντας την αντικρίζω ένα μελαχρινό πιπίνι σκυλί μαύρο στην φάτσα αλλά ντυμένο σαν σωστό κολέγιο κόριτσο με άσπρα μποτάκια και τις βυζάρες να εξέχουν μπροστά από το σώμα τις και να βγάζουν όχι μάτι αλλά μάτιαΝαι!Ναι!. --Μπήκε μέσα στα ενδότερα το αντίτιμο το ζήτησε μπροστά αλλά δεν με ενδιέφερε καθόλου λέω ότι και να σου δώσω το μόνο που θα πάρεις μαζί σου σαν αναμνηστικό είναι πούτσα σιδερά γερήΧαχαχα!Χαχαχα!. Δεν έχασα χρόνο και άρχισα να την γδύνω με ωραίο γαλάζιο σουτιέν καλύπτοντας τα ευμεγέθης βυζιά της 3++ τόσο καλοσχηματισμένα και ανορθωμένες δεν έχω ξαναδεί σε πιπίνι μάλλον ο δόκτορας πρέπει να ήταν μάγκας από του λίγους, σώμα στα καλύτερα του όπως αναλογεί σε ένα πιπίνι σφιχτό και ζουμερό με άκρα περιποιημένο. --Παίχτηκαν δυο γύροι με επιτυχία την έριξα στο κρεβάτι ξεδιπλώνοντας το ταλέντο μου και την μαεστρία μου πάνω στο κορμάκι τις, φιλιά παθιασμένα και κολασμένα, στο μουνάκι όταν έφτασα με γαργάλησε το μπιχλιμπίδι της τις το δάγκωνα, το έγλυφα, το έφτυνα και δεν το χόρταινα ένας συνδυασμός εκρηκτικού μίγματος με δόση έντονης καύλας και από τους δυο μας, στάση 69 με τον μητσάρα να έχει πάρει την κάθοδο των μυρίων δίνοντας μάχη για λαρυγγικές διεισδύσεις τα κατάφερε με τρόπο λακεδαιμόνιο Ναι!Ναι!. Η συνεχεία έγινε σε γονατιστή θέση απολαμβάνοντας τον και καμαρώνοντας τον στον καθρέφτη με θεά την κωλαρά της, δεν άργησα σκουφί και από την καύλα που ξεχείλιζε σαν ποτάμι την σήκωσα στα μπράτσα μου και άρχισα να την πηδάω στον καθρέφτη σηκωμένη στον αέρα που πάρα ολίγον να τον γκρεμίσουμε βάζουμε γελάκια πονηρά και ριχνόμαστε στο κρεβάτι βγάζοντας από μέσα μου το πόρνο σταρ για μια ακόμη φορά βεβαιώνοντας τον και αυτή εκεί ήρθε και η λήξη τις σιδεράς πούτσας. --Ντους και από τους δυο σύντομη κουβεντούλα με iqos από την μεριά της λέγοντας μου ότι έχει την δικιά της επιχείρηση και αυτό το κάνει για έχτρα, έμενα παντός μου φάνηκαν και τα δυο ότι γουστάρει σιδερά πούτσα άλλα με ανταμοιβή άλλωστε γιατι όχι τα προσόντα τα έχει και με το παραπάνω και τα εκμεταλλεύεται δέοντος. Ξανά γυρνάμε στο δεύτερο γύρο με πολύ σιδερά πούτσα και έκφυλο πόρνο σταρ ρίχνοντας την αυλαία και για δεύτερη φορά μετά από το σύντομο διάλειμμα. Αρχίζει να ντύνεται και εγώ να έχω εκπληρώσει την φαντασίωση μαζί της που μου είχε προξενήσει από τις φωτογραφίες και εδώ για μια ακόμη φορά βγήκα αληθινός στην επιλογη μου λιγότερη γκλαμουριά άλλα περισσότερη σιδερά πούτσα με δόσεις πόρνο σταρ την αποχαιρέτησα λέγοντας της άμα σε βγάλει ο δρόμο ξέρεις που θα με βρεις για πούτσα σιδερά Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!. --Το Πιπίνι αυτό μάγκες δεν παίζετε σωματικά άλλα και στο κρεβάτι έμενα παντός με εξέπληξε διότι η φωτός της με προδίκαζαν για μπάζω αλλά σας πληροφορώ ότι δεν είναι καν νομίζετε ότι είναι, εντάξει από φάτσα δεν σκίζει αλλά και έτσι έμενα με καύλωσε πολύ περισσότερο από κάποιες άλλες κούκλο κομοδίνα όπου μόνο την αρπαχτή κοιτάνε, σίγουρα από τι μου είπε το κάνει πολύ καιρό αυτό το σπορ και το κατέχει σε υψηλά επίπεδα άλλωστε μου το απέδειξε ΠροσκύνημαΠροσκύνημα συστήνεται ανεπιφύλακτα στους λάτρεις των πιπινιών και σε μια άλλη κατηγορία αυτή της πούτσας σιδεράς Έτσι!.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    gpd AvatargpdΜηνύματα: 2518 Κριτικές: 171

    Ιστορίες: 0

    Κλείσιμο ραντεβού για άλλη κοπέλα αλλά Αξιολόγηση: 7.00 — 05/03/2022 - 11:26
    Κλείσιμο ραντεβού για άλλη κοπέλα αλλά Αξιολόγηση: 7.00 — 05/03/2022 - 11:26
    Κλείσιμο ραντεβού για άλλη κοπέλα αλλά μου το ακύρωσε το γραφείο δυο ώρες περίπου και επέλεξα την στεφανία. Έφτασε στον χώρο μου στην ώρα της, πρέπει να αλλάξει τις φωτό της, από κοντά και αμακιγιάριστη είναι πολύ καλύτερη. Ντυμένη όμορφα με λευκό φορεματάκι την καλωσόρισα, προσωπάκι καλό με ξανθά μαλλιά , πρέπει να έχει πειράξει λιγουλάκι το άνω χείλος . Μου ζήτησε ουίσκι και περάσαμε για δυο κουβέντες και τσιγάρο (ρώτησε βέβαια). είχαμε αρχίσει τα φιλιά και τα χάδια αλλά ήθελε φρεσκάρισμα. προσοχή στους παντρεμένους, το φόρεμα αφήνει κάτι στρασάκια, όπου το ακούμπησε , όπου πέρασε ,άστραφτε μετά , μέχρι και ο κώλος μου λαμπύριζε από τον καναπέ, σαν πυγολαμπίδα ήμουν. επέστρεψε από το μπάνιο με την πετσετούλα της και όρμησε, φιλιά μπόλικα με χρήση γλώσσας. Βγάλαμε πετσέτα και να σου τα ενισχυμένα μπαλόνια με μικρή ρόγα αλλά λειτουργική. Το κορμάκι καλό , αδύνατο , το κωλί οκ όχι το στρογγυλό αλλά σε νορμάλ επίπεδα , λέει ότι αδυνάτισε 20 κιλά , δεν είδα να κρέμεται κάτι ή ραγάδες μια χαρά . εάν ασχοληθείς με το τρυφερό μουνάκι της υγραίνεται αρκετά , δακτυλάκια ναι αλλά μαλακά, για πίσω δεν δοκίμασα. από πιπούλα καλά το έχει , ντιπ δεν έχει, χεράκι πάει να δουλέψει αλλά της το κόβεις και υπακούει. τώρα περί σεξ καλά το έχει , φυσικά με μπαλονάκι, πάνω-κάτω-πλάγια-όρθια-ανάσκελα-μπρούμυτα όλα ναι , ανεβάζει ρυθμούς και δέχεται τελείωμα στο στοματάκι της ( με χρέωση φυσικά) τα οποί και αποθέτει στο μπάνιο. Ξανά τσιγάρο και χαζοκουβέντα. Περάσαμε και στο δεύτερο ημίχρονο το οποίο κύλισε με τους ίδιους αγαπησιάρικους ρυθμούς. Στο +10 αναχώρησε η νεαρά χωρίς καμία ενόχλησε. Sorry στον επόμενο συναγωνιστή !
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money