Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 222

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5509 Κριτικές: 310

Ιστορίες: 0

Βραζιλιανα με εδρα το Ντουμπαι Από εμφανιση Αξιολόγηση: 8.20 — 09/03/2022 - 17:33
Βραζιλιανα με εδρα το Ντουμπαι Από εμφανιση Αξιολόγηση: 8.20 — 09/03/2022 - 17:33
Βραζιλιανα με εδρα το Ντουμπαι Από εμφανιση είναι πιο μιγαδα πιο σκουρα απο ότι στις φωτογραφιες με 5-6 κιλα παραπανω ομορφα πανω της Δεν θα δειτε τον κωλο των φωτογραφιων Υψος περιπου στα αναγραφομενα Στο σαιτ το στηθος της λεει σιλικονη αλλα εμενα μου φανηκε φυσικο Το προσωπο της ειναι ενα τσικ παραπαω πιο ομορφο κατα την δικια μου αποψη Κλασσικό μισαωρο στο ξενοδοχει του Νεου Κοσμυ οποτε δεν ειχε που σοσιαλ μονο που τις φανηκε ψοφοκρυο απο τα λιγα που μιλησαμε κι οτι εχει γεννηθει Αμαζονιο αλλα ειναι χρονια στο Ντουμπαι Πίπα με προφυλακτικο, αλλά καλή Καθησε να τις παιξω την κειτοριδα αλλα απέφυγε τα δακτυλα εξυπνα, απολαμβανε το τριψιμο της κλειτοριδας που διογκωθηκε τοσο που την ενοιωσα στα δακτυλα μου Εβλα τζελ οταν εφτασα σε στυση και με καβαλησε Μετα το τελος ηρθε με πιπα Λοιπον δεν νομιζω να εχω μονο να προσθεσω κατι αλλο εκτος το οτι δεν φιλαει με γλωσσα (κατι που το αναφερει στο προγραμμα της) το οποιο δεν το ειδα Το ραντεβου ήταν καλο πολυ καλο που λεει και ο Θαναηλακης στα σποτ του Σπορ fm
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money