Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    erikos AvatarerikosΜηνύματα: 391 Κριτικές: 59

    Ιστορίες: 0

    Γιοκ anal Αξιολόγηση: 6.67 — 05/04/2024 - 13:26
    Γιοκ anal Αξιολόγηση: 6.67 — 05/04/2024 - 13:26

    Παλαιά συνάντηση σε hotel στα μπουρδέλα στο μεταξουργείοΚαλοπεριποιημένη.... με ομορφιά όχι του γούστου μου και φουσκωτά στήθη όχι αισθητικά αποδεκτά.. σώμα μέτριο με χαλάρωσηΕπιφανειακά φιλιά και πολύ αγχωμένη γιά τη διεκπεραίωση του μάτσ.Ισως ...επειδή είχα εισπράξει το όχι γιά anal λόγω oversized...σιγά τα ωά το βρήκαμε τώρα...γαριδάκι. Ειχα σπαστεί όμως γιατί είχα κάνει μεγάλη συζήτηση γιά αυτο..Στα λοιπά ένοιωθα ότι υπήρχε επιφανειακή διεκπεραίωση.Η κατάθεση στο σώμα τη ψιλοεκνεύρισε επειδή δεν ειδοποίησα...εγώ στενοχωρήθηκα...πολύ.Επειδή αισθάνθηκε την απογοήτευσή μου ,μου υποσχέθηκε ότι την επόμενη φορά θα ήταν απλόχερη....

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    bigmountain89 Avatar bigmountain89 05-04-2024 21:33:40

    Θα με τρελάνεις; Η συγκεκριμένη ποτέ δεν πρόσφερε πρωκτικό, και έαν το είχε τις πρώτες μέρες, θα το είχε για κράχτη.

    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    analysis AvataranalysisΜηνύματα: 0 Κριτικές: 3

    Ιστορίες: 0

    Lovely Nina Αξιολόγηση: 8.67 — 25/10/2023 - 18:12
    Lovely Nina Αξιολόγηση: 8.67 — 25/10/2023 - 18:12

    Bored one night and needing some female attention, I turned to this office again for some company. What arrived was a beautiful and nicely dressed girl in a light summer dress.

    Appearance and attitude: she has a certain air about her which made the meeting instantly comfortable. Good level of English and good in the social. She seemed to have no inhibitions and made me feel at ease and had a very girlish charm that was disarming and sexy. Intelligent too. Apart from a few flaws in the face covered by makeup - nothing bad - she was beautiful and probably about the age that was claimed. Slim with a bit of grip and nice natural swinging tits, and a nice round ass.. :)

    The act: open to all things except full finger insertion which was fine by me since she made things so nice in other departments. Kissing especially was passionate and a real turn on. A proper gfe. Pussy nice and tight and didn't need much lube if any - wonderful feeling being in her and good communication made it all the better.

    It's a shame I was only able to spend 1 hr with her and would have gladly spent another. A gem - look after her. Peace.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 160
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο στήθος
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    gpd AvatargpdΜηνύματα: 2516 Κριτικές: 171

    Ιστορίες: 0

    καλά περάσαμε Αξιολόγηση: 7.83 — 30/08/2023 - 11:17
    καλά περάσαμε Αξιολόγηση: 7.83 — 30/08/2023 - 11:17

    Με το γραφείο όλα καλά , έστειλε και το κορίτσι νωρίτερα αφού με είχαν ειδοποιήσει.
    Βγάλτε την επεξεργασία και θα δείτε μία κοπέλα πολύ κοντά στις φωτό.. Ελαφριά βαμμένη , καλοκαιρινό τιγρέ φόρεμα κοντό πάνω σε τακούνια. Αρκετά όμορφη παρουσία. Ψιλοκουβέντα με επιφανειακά φιλιά και ζήτησε να περάσει για φρεσκάρισμα. Επιστροφή με εσώρουχα, κορμάκι καλό φυσικό χωρίς μπογιές. Το στήθος της ίσως η μόνη παραφωνία αλλά πλούσιο και χορταστικό.
    Τα φιλιά της βελτιώθηκαν αγγίξαμε και γλώσσα όμως δεν τις μπερδέψαμε. Από πίπα καλή και αυτή , ξεσκούφωτη, λίγο χειρομαλακία, μπαλάκια μόνο έπιασε με χεράκι. Το μουνάκι της κλειστού τύπου, δεκτικό στην γλώσσα αλλά και σε ένα δάκτυλο. Περί σεξ έβαλε τζελάκι , καλή αίσθηση είχε το μουνάκι της, καβάλα το μωρό , ιεραποστολικά , στα 4 και πάλι ιεραποστολικά.
    Αγγλικά μια χαρά , σεξ αγαπησιάρικο , δεν έχει μα και μου,ακολουθεί άνετα, για ζοριλίκια δεν ξέρω , συνειδητοποιημένη, χρήματα στο τέλος αλλά έλειπε η σπιρτάδα, ένταση , πάθος. Πιστεύω ότι έχει να δώσει , τώρα γιατί δεν το πήρα , δεν το ξέρω. είτε βάζει κόφτη, είτε δεν της βγήκε κοκ.
    Γενικά όμορφη παρουσία , περιποιημένη, sex gfe, με θετικές εντυπώσεις.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Sex_Nomad AvatarSex_NomadΜηνύματα: 67 Κριτικές: 11

    Ιστορίες: 0

    Προσωπο για φιλια Αξιολόγηση: 8.67 — 18/06/2023 - 19:33
    Προσωπο για φιλια Αξιολόγηση: 8.67 — 18/06/2023 - 19:33

    Δυο μερες πριν ειχα κανει ενα καλο γαμησι σε στουντιο το οποιο ομως μου αφησε το παραπονο της μικρης διαρκειας οποτε με ακομα φρεσκιες τις καυλες προχωρησα στο ραντεβου μου με την Νινα στο Γκλαμουρ. 

    Η τηλεφωνητρια επιβεβαιωσε τα καλα λογια που ειχα διαβασει, πρωτη φορα μου συμβαινει και οπως καταλαβαινετε πηγα προετοιμασμενος να περασω πολυ καλα. 

    Χτυπησα την πορτα δυο φορες, ειχε μικρη καθυστερηση στο ανοιγμα, αλλα με το που ανοιξα την πορτα την κοιταξα στα ματια και τα εχασα με το ομορφο πρασινο χρωμα τους. Το υφος της σοβαρο και σεξυ με μια διαθεση να κανει πολλα να διακρινεται απο την πρωτη στιγμη. Σε συνολο δεν απεχει απο τις φωτογραφιες, δεν περιγραφω απλα θα πω ενα πολυ ωραιο προσωπο και σωμα αδυνατο αλλα οχι γυμνασμενο. Το δερμα πολυ καλο, βελουδινη υφη, θελεις να την ακουμπησεις, να την αισθανθεις.... Αμεσως μετα τα πρωτα αγγιγματα που γινανε και απο τους δυο μας, λες και ειχαμε αμοιβαιο ενδιαφερον, καναμε μια μικρη παυση για σοσιαλ κατα την οποια εγινε ακομα πιο ευχαριστη στα ματια μου. Ειναι καλη στα αγγλικα και πολυ καλη στα γαλλικα φιλια που καναμε στην συνεχεια. Το παθος της με μαγεψε και μου σηκωθηκε πριν ακομα μου την ακουμπησει. Ενιωσα να ειμαι με μια ακρως ερωτικη γυναικα και συνεχισαμε ασταματητα το φασωμα μεχρι που αρχισε το στοματικο. Δεν θα την ελεγα την καλυτερη πιπα αλλα συμπληρωσα εγω με ενα γλειφομουνι και εδεσε πολυ ωραια η φαση. Φαινοταν ικανοποιημενη με το γλειψιμο που της εκανα και το μουνακι της οποιος το δει θα το θελει στο στομα του, ειναι ομορφη και το περιποιειται αναλογα. 

    Το σεξ στην συνεχεια συνεχιστηκε σε φαση gfe αλλα σε καθε τι καναμε εβγαζε παθος, πραγματικα ενιωθα σαν να ημουν με μια γυναικα που ηθελε να γαμηθει μαζι μου. Απο στησιματα εκανε πολυ καλα την δουλεια της και στο ιεραποστολικο και στο πισωκολλητο. Ανεβασμα στροφων παιχτηκε και ακολουθησε με περισσοτερη συμμετοχη, βογγητα και παιξιμο της λεκανης. 

    Η προσπαθεια στο διαλειμμα για δευτερη στυση ειχε αντικτυπο και παιχτηκε αλλος ενα δευτερος γυρος με σχεδον την ιδια καλη συμμετοχη.

    Γενικα οσοι την παρετε θα φυγετε με πολυ καλες εντυπωσεις, ελπιζω να σας βοηθησα…

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    6in9ine Avatar 6in9ine 20-06-2023 15:06:01
    Ωραία κριτική αγορίνα μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    bigmountain89 Avatarbigmountain89Μηνύματα: 936 Κριτικές: 99

    Ιστορίες: 0

    Λολίτα Αξιολόγηση: 8.33 — 13/03/2023 - 01:29
    Λολίτα Αξιολόγηση: 8.33 — 13/03/2023 - 01:29
    Θα ξεκινήσω λέγοντας πώς όποιος επεξεργάστηκε τις φωτογραφίες της, πρέπει να απολυθεί. Προς το καλύτερο ή προς το χειρότερο; Δώστε βάση στη συνέχεια.

    Ο Βλάντιμιρ Ναμπόκοφ έραψε το αμφιλεγόμενο και κλασικό μυθιστόρημα "Λολίτα" Η Λολίτα είναι ένα νεαρό κορίτσι που είναι σεξουαλικά αναπτυγμένο. Είναι ανήλικη, αλλά με διαστροφικό μυαλό, που μάγεψε τον μεσήλικα Χάμπερτ, σε βαθμό να πάθει ψύχωση μαζί της, μιας και σε εκείνη έβλεπε το τέλειο νυμφίδιο.

    Κάτι τέτοιο υποψιαζόμουν κι εγώ, παρατηρώντας τις φωτογραφίες της, πήρα την απόφαση να τη συναντήσω στο χώρο της. Επικοινωνία με το γραφείο καλή, παίρνω το δρόμο για το γνωστό πια ξενοδοχείο.

    Τοκ τοκ την πορτούλα και μου ανοίγει ένα πολύ γλυκό πλάσμα. Πολύ πιο όμορφη σε σχέση με τις φωτογραφίες, με κατάλευκο δέρμα, με μακριά περιποιημένα ξανθά μαλλιά. Πρόσωπο σχεδόν παιδικό, babyface, με υπέροχο χαμόγελο, έχει μια ιδιαίτερη ομορφιά. Έχει λίγη ακμή, αλλά δεν ενοχλεί καθόλου. Ψηλό κορίτσι, με την πολύχρωμη και χαριτωμένη ρόμπα της, στεκόταν στις μύτες των ποδιών της. Χαμογελαστή, χαρούμενη, έδειχνε να είναι σε τρελά κέφια. Το πρόσωπο είναι σαφώς πιο αδύνατο σε σχέση με τις φωτό.

    Αυτό που τραβάει την προσοχή είναι τα απίστευτα μάτια της. Γατίσια, πολύ εκφραστικά σε κιτρινοπράσινη απόχρωση, συνδυασμός σπάνιος. Το βλέμμα της είχε μια τσαχπινιά, με δόσεις πονηριάς.

    Εκ πρώτης όψεως είναι αδύνατη με κάποια αφράτα σημεία, που την κάνουν πραγματική Λολίτα. Βέβαια η Λολίτα ήταν ανήλικη, ενώ η κοπέλα μας 24 ετών από Ουκρανία που ζει μόνιμα Τουρκία.

    Έχει διάθεση για χιούμορ και πλάκες, είναι πειραχτήρι. Περίμενε με ανυπομονησία να παίξει αρκετά, της αρέσει να την γαργαλάνε μέχρι δακρύων, μέχρι να αφεθεί πλήρως στον μαγικό κόσμο των γλωσσόφιλων. Τρυφερά και ζουμερά, τα χείλη της έχουν όμορφη αίσθηση, αφήνεται εκεί. Της αρέσει τόσο πολύ, ανατριχιάζει αν παίξεις με το λαιμό σου και θέλει να στο ανταποδώσει. Βγάζει μια παράξενη γοητεία.

    Την γδύνω και αποκαλύπτεται ένα νεανικό σώμα, κατάλευκο, με λίγη χαλαρότητα στη μέση, το στήθος και το κώλο. Έχει χάσει κάποια κιλά σε σχέση με την τελευταία φορά που ήρθε και ήταν πριν 1 χρόνο. Το δέρμα της βελούδινο χωρίς ίχνος τρίχας, πραγματικά να το γλύφεις και να το προσέχεις. Το σώμα είναι όπως στις φωτογραφίες, χωρίς το ελαφρώς κιτρινωπό χρώμα. Όλο φυσικό, χωρίς ζωγραφιές, μοσχομυριστό.

    Μουνάκι κλειστού τύπου με όμορφα μουνόχειλα που υγραίνονται εύκολα. Το βυζάκι της μικρό προς μεσαίο και με χαλαρότητα, αλλά όμορφο, που εάν ήταν μεγαλύτερο και πιο στητό, θα είχαμε δράματα. Ρώγες ροζ που καυλώνουν εύκολα.

    Έδειχνε πώς ήθελε τρυφερά πράγματα, όμως έκρυβε πολύ καλά τη διαστροφή της Λολίτας, θα τη ξεδίπλωνε στην ώρα της πράξης.

    Ξεκίνησε με ένα καλό στοματικό, που ξεγελά. Αφήνει να εννοηθεί πώς εάν δεν της δείξεις τι σου αρέσει, θα μείνει στο καλό. Αλλά είναι εξαιρετική. Καταφέρνει σε ανύποπτο χρόνο να τον εξαφανίσει και να τον κρατήσει μέσα της αρκετά. Δεν παραπονιέται, χαμογελάει και δείχνει να γουστάρει αν σε δει ικανοποιημένο. Πήρε την ανάλογη περιποίηση, γινόταν μούσκεμα, ενώ κρατιόταν μην της ξεφύγει καμιά κραυγή.

    Ήρθε η ώρα για την πράξη και αποκαλύφθηκε το ζώο μέσα της. Καβάλημα με τις πατούσες της πάνω στο κρεβάτι, αποζητούσε την πλήρη διείσδυση και έδωσε πολύ ένταση, έγινε τρελή καουμπόισσα. Οπτική επαφή πολύ έντονη, αναστέναζε πολύ βαριά, τα μάτια της πετούσαν κεραυνούς, στα μάτια της ήταν ζωγραφισμένη η θύελλα που ερχόταν, αποζητούσε τα χέρια σου στο πρόσωπο της και να τα πιπίλα.

    Συνεχίσαμε με ιεραποστολικό, στα τέσσερα, στα πλάγια με εμένα από πάνω, όπου ήρθε πανηγυρικά το τέλος με παρατεταμένο χύσιμο. Στα τέσσερα θα κόψει για λίγο ερωτισμό, ξεδιπλώνει απίστευτες εναλλαγές στο ρυθμό, όμως αποζητά σταθερά κάτι πιο άγριο. Κατά το τέλος δε θα βιαστεί να βγεις από μέσα της, θα προτιμήσει να ασχοληθείς μαζί της και να της θυμίσεις το παιχνίδι και το πείραγμα που τόσο της αρέσει.

    Λίγη ευχάριστη κουβέντα, το κορίτσι μονίμως με το χαμόγελο και το χιούμορ της, αποζητά πάλι τα γλωσσόφιλα πριν τον δεύτερο γύρο.

    Ο χρόνος μας πίεζε, όμως προσπαθεί να μη σε αγχώσει, θα βάλει τα δυνατά της για να νιώσεις έτοιμος και πάλι. Παίχτηκε μόνο μια στάση, ιεραποστολικό με τα πόδια της στους ώμους, με τρόπο φώναζε ότι θέλει κάτι δυνατό, η κατάθεση δεν άργησε.

    Αγκαλιές, πειράγματα, την ευχαρίστησα και την έκανα.

    Το κορίτσι είναι αρκετά ευγενικό, έχει ένα πρόσωπο που θα αρέσει πολύ στους πιπινολάτρεις. Το παρουσιαστικό της είναι σχεδόν παιδικό, όμως πρόκειται για ένα νεαρό κορίτσι στη φάση μετάβασης της σε γυναίκα. Το μυαλό της αρκετά διαστροφικό, αν είστε ευγενείς μαζί της και την κάνετε να νιώσει ασφάλεια, θα ξεδιπλώσει το ταλέντο της. Δεν σου γεμίζει το μάτι, όμως είναι πολύ δοτική, δε θα σου πει πουθενά όχι.

    Δεν είναι η κοπέλα που ίσως να είχαμε στο μυαλό μας, αλλά προσφέρει υπηρεσίες επιπέδου. Είναι όμορφη, είναι μικρή, έχει ταλέντο, έχει όλα τα φόντα να γίνει μια κορυφαία επιλογή, αλλά δυστυχώς το σώμα της δεν τη βοηθά, εκτός κι αν κάνει κάποιες μικρές αισθητικές επεμβάσεις.

    Μην γελαστείτε όμως με την εικόνα της Λολίτας που θέλει να ξεζουμίσει το αρσενικό. Όταν η πράξη τελειώσει, τίποτα δεν θα έχει σημασία για εκείνη, έπαιξε άριστα τον ρόλο της.

    Να είστε όλοι καλά, πάμε για άλλα βουνά.
    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 130
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Τατουάζ Καθόλου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    Υπέροχη κριτική, μεταφέρει ξεκάθαρα την εικόνα, τη διάθεση, το όλο σκηνικό από το δωμάτιο.
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    diaKoreas AvatardiaKoreasΜηνύματα: 64 Κριτικές: 12

    Ιστορίες: 0

    Το απολαμβάνει Αξιολόγηση: 8.33 — 10/03/2023 - 20:29
    Το απολαμβάνει Αξιολόγηση: 8.33 — 10/03/2023 - 20:29

    Ήλπιζα πολύ σε ένα πετυχημένο ραντεβού γιατί είχα πέσει σε μια έσκορτ της κακιάς ώρας την προηγούμενη φορά και κοίταζα να βελτιώσω την διάθεση μου. Η επιλογή της δεν έγινε τυχαία, ρώτησα γνωστό μου και είδα και κριτικές. Τελικά με λίγη συζήτηση που έκανα με την τηλεφωνήτρια του γκλάμουρ πείστηκα να προχωρήσω παρακάτω. 

    Το ραντεβού έγινε ίνκολ και οι εντυπώσεις μου από το ξενοδοχείο είναι κάλες. 

    Όσον αφορά την Νίνα ξεκινώντας από τα καλά, έχει ως εξής...

    1) Είναι μια όμορφη γυναίκα που στο πρόσωπο ιδιαίτερα θα σας αρέσει ακόμα περισσότερο από κοντά. 

    2) Είναι μικρόσωμη αλλά  με το τακούνι φαίνεται κανονική.

    3) Ξέρει πολύ καλά αγγλικά και κοιτάει να μην είναι τυπική αλλά να βγάζει τον αληθινό της εαυτό στην συζήτηση.

    4) Ήταν καθαρή και περιποιημένη αλλά και από εμένα ζήτησε την τυπική καθαριότητα και στους δυο γύρους. 

    5) Ξέρει να κάνει πολύ καλά προκαταρκτικά αβίαστα και ιδιαίτερα το τσιμπούκι της είναι πάρα πολύ καλό. Γλύφει με κοίταγμα στα μάτια και κάνει dt ενώ τα μπαλάκια έχουν την τιμητική τους.

    6) Δέχεται γλειφομούνι και περιποίηση. Όλα τα ευχαριστιέται, το σώμα της και η φωνή της δείχνει ακριβώς αυτό.

    7) Παίρνει πρωτοβουλίες, δηλαδή είναι από τα κορίτσια που μπορείς απλά να κάθεσαι και να τα κάνει όλα αυτή. Εγώ προσωπικά ευχαριστήθηκα πολύ το κουβάλημα της. 

    8) Το μουνί της έχει καλή αίσθηση και ακόμα καλύτερη όταν την γαμάς και χύνει. 

    9) Τιποτα από όσα κάνει, ακόμα και τα βογγητά της δεν είναι προσποιητά, ένιωσα μετά από πολύ καιρό να γαμάω και να ευχαριστιέται και η γκόμενα. 

    10) Το μόνο αρνητικό είναι ότι έχει κάποια χαλάρωση στο σώμα που με λίγο γυμναστική μάλλον θα εξαφανιστεί.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5509 Κριτικές: 310

    Ιστορίες: 0

    Καλή συνάντηση Ραντεβού νο2 της μέρας Αφού τελείωσα Αξιολόγηση: 8.60 — 13/03/2022 - 09:29
    Καλή συνάντηση Ραντεβού νο2 της μέρας Αφού τελείωσα Αξιολόγηση: 8.60 — 13/03/2022 - 09:29
    Καλή συνάντηση Ραντεβού νο2 της μέρας Αφού τελείωσα με την Dana κατεβηκα εναν οροφο πιο κατω να δω την Nina Το δωματιο της καθαρο και το μπανιο της με τζακουζι ισως το πιο καλο απο τα δωματια ολων των κοριτσιων που εχω επισκευτει Η Nina εν αντιθεση απο την Dana ειναι πιο πετιτ Το σωμα της ειναι πιο χαλαρο απο την Dana αλλα προσωπο πολύ όμορφο Ειναι Ουκρανη μονιμος κατοικος Τουρκιας απο το Donetsk Εχει τρελη όρεξη για σεξ και το παει το γραμμα περνοντας πρωτοβουλιες Πιπα αρκετα βαθια και περιποιηση των διδυμων Γεματη ενεργεια και παθς και παντα με χαμογελο οχι προσποιητο Πολυ καλο session και πολυ καλη και αψογη συμπεριφορα Φευγοντας μου ζητησε να κανουμε τσιγαρο αλλα κι εγω τα ειχα στο αυτοκινητο και ειχα κανει τρακα απο την Dana Μετα πηγαμε για πιτσα με τον επισκεπτη μου απο Σαλονικα να παρω δυναμεις ΥΓ. ρε καφροι για πιο λογο δαγκωνετε τα χειλια των εργαζομενων; Σας κανουν αντρες αν τις ματωσετε;
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    iakovidis AvatariakovidisΜηνύματα: 122 Κριτικές: 26

    Ιστορίες: 0

    Καλησπέρα στα μέλη του σάιτ! Την πήρα Αξιολόγηση: 8.80 — 12/03/2022 - 21:12
    Καλησπέρα στα μέλη του σάιτ! Την πήρα Αξιολόγηση: 8.80 — 12/03/2022 - 21:12
    Καλησπέρα στα μέλη του σάιτ! Την πήρα εχτές την Νίνα και σήμερα αποφάσισα ότι αξίζει μια κριτική. Οι φωτογραφίες δεν αφήνουν πολλά περιθώρια για να πεις περισσότερα. Με μικρές διαφορές είναι η ίδια κοπέλα, όμορφη στο πρόσωπο και στο σώμα και με φανερά καλή διάθεση. Πιο συγκεκριμένα στο πρόσωπο με τις εκφράσεις είναι ακόμα πιο όμορφη από ότι φαίνεται στις φωτογραφίες και στο σώμα το μόνο που την χαλάει είναι κάποια σημάδια και λίγο χαλάρωση από βάρος που έχει χάσει αλλά μικρό το πρόβλημα. Έχει μάθει καλά τα αγγλικά και αποδίδει πολύ καλά στο μπλά μπλά, είναι και καλή παρέα με θετική ενέργεια σε ότι λέει και κάνει. Στα του αγώνα δείχνει τον πραγματικό της εαυτό, δεν ψεύτο-κάνει τίποτα, όλα με πάθος και ευχαριστιέται το σεξ. Πιο συγκεκριμένα έμεινα με το στόμα ανοιχτό με τις ικανότητες της στο στοματικό, παίρνει όλο το μήκος μέσα της και γλύφει μουγκρίζοντας ηδονικά. Στο σεξ παίρνει ενεργό ρόλο αρμονικά με το τι θέλεις και κρατάει επαφή με τα μάτια που λένε συνέχεια χύνω όπως και το υγρό μουνί της. Από αίσθηση ακόμα καλά κρατάει και ας μην είναι νεούδι. Συμπέρασμα ότι αξίζει και με το παραπάνω, μην διστάσετε αν την πετύχετε ελεύθερη. P.S. Eίναι κοντά στο 9 σαν βαθμός αλλά δεν μου επιτρέπει η φόρμα.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    redb AvatarredbΜηνύματα: 540 Κριτικές: 119

    Ιστορίες: 0

    Κιτρινοπράσινα μάτια και πολύ ωραίο χαμόγελο. Αξιολόγηση: 9.00 — 02/03/2022 - 17:00
    Κιτρινοπράσινα μάτια και πολύ ωραίο χαμόγελο. Αξιολόγηση: 9.00 — 02/03/2022 - 17:00
    Κιτρινοπράσινα μάτια και πολύ ωραίο χαμόγελο. έχει μπέιμπυ φέις και στις φωτογραφίες προσπαθεί να το κρύψει. 25 από Ουκρανία. Σώμα ότι βλέπετε. χαλάρωση υπάρχει λίγη και φαίνεται στο κώλο αλλά καλα κρατιέται λόγω ηλικίας. Στήθος φυσικό και από το βάρος πέφτει άλλα τέρμα καύλα. Εγώ έτσι το γούσταρα. Δεν είπε όχι σε τίποτα και σε διαβάζει καλά, αγγλικά σε πολύ καλό επίπεδο. Χαμογελαστή πάντα και πολύ παθιάρικο πλάσμα. Πίπα αρκετά καλή και καταλαβαίνει πότε θέλει χέρι και πότε όχι, δέχτηκε MF και DT. Πεντακάθαρη και μοσχομυριστή. δάχτυλα μόνο μπροστά και πίσω μου είπε από την αρχή όχι. Στο σεξ ακολούθησε ιεραποστολικό και doggy με ωραίες κινήσεις ...όμως στο cowgirl είδα άλλη κοπέλα... αφηνιασμένη να καβαλάει σαν ΓΝΗΣΙΑ ΚΑΒΑΛΆΡΙΣΑ...την κρατούσα γιατί φοβόμουν μην με τραυματίσει επειδή έδινε πόνο και με πήδαγε σαν κατσίκι. Κάποια στιγμή έριξε και κάτι επιφωνήματα ΙΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.... λες και καβαλούσε άλογο και έδινε ακόμα περισσότερο πόνο. Γέλαγε και πέρναγε τέλεια εκεί πάνω και την άφησα να κάνει παιχνίδι... την άφησα εννοώ πήρε τα χέρια μου και μου τα κράταγε με όλο το βάρος της για να με κάνει ότι ήθελε. Άλλαξε μόνης της 5-6 παρεμφερείς στάσεις cowgirl για να τον παίρνει και να τον νιώθει από παντού. Με πήγε τραίνο και έμεινα μαλάκας... Με χτύπαγαν τα βυζιά της στο πρόσωπο αλλά και στο στήθος και εγώ προσπαθούσα να τα γλείψω σαν μαλάκας.... δεν είμαι βυζολάγνος αλλά ήταν τρέλα. Κώλος ποίημα αλλά εκεί φαίνεται η χαλάρωση όταν είναι όρθια. Σκεφτόμουν να μην πω τίποτα και να ξαναπάω Πέμπτη ξεκούραστος.... αλλά μάλλον δεν θα μπορέσω. Οπότε απολαύστε την γιατί θα ενημερώσω αρκετά άτομα.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money