Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Tokio  (Dream Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    lagonisian AvatarlagonisianΜηνύματα: 540 Κριτικές: 39

    Ιστορίες: 0

    Δυναμίτης σε συσκευασία τσέπης Αξιολόγηση: 7.67 — 24/06/2022 - 17:22
    Δυναμίτης σε συσκευασία τσέπης Αξιολόγηση: 7.67 — 24/06/2022 - 17:22

    Την Τόκιο την είχα σταμπάρει καιρό τώρα, καθότι φαν των κορασίδων με Ασιατικά χαρακτηριστικά, αλλά κάτι τα λοκντάουν, κάτι οι γιορτές, κάτι ότι έκανα "ανακύκλωση" στα στανταράκια μου, η συνάντηση μας είχε πάει πίσω. Μέχρι βέβαια την ώρα που έστειλα στο viber μήνυμα στο γραφείο για να δωτη διαθεσίμότητα και όταν ευγενέστατα και γρήγορα μου απάντησαν ότι μπορεί να είναι στην πόρτα μου σε 40 λεπτά, τα διαδικαστικά κανόνιστηκαν.

    Πράγματι ήρθε στην ώρα της και αντίκρυσα ένα πολύ χαριτωμένο ξανθό κορίτσι με μακριά μαλλιά, σχιστά ελαφρώς ματάκια, μιας και είναι από Ρωσσία αλλά προς την Ασιατική πλευρά βαθιά, όμορφο μάυρο φόρεμα και ψιλοτάκουνα πέδιλα. Άνετη και χαμογελαστή, πλέον με συμπαθητικά Αγγλικά, και με ένα βαθύ γλωσσόφιλο έσπασε γρήγορα ο πάγος. Δεν μου έδωσε περιθώριο για πολλά πολλά μιας και όρμησε απευθείας πάνω μου με το που ήπιε το νεράκι της. Ωραία παθιάρικα φιλιά απαλά και κάπου κάπου άγρια με γλώσσα, δεν άργησε να με κάνει κάγκελο, και μιας και το επιζητούσε, την άφησα να με περιποιηθεί. Τρομερό τσιμπούκι, με σάλιο, με παιχνίδισμα με τη γλώσσα και το σκουλαρίκι που έχει, περιποίηση και στα @@ με ταυτόχρονες λάγνες ματιές. Λόγω μεγέθους, είναι πανεύκολο να φέρεις τα πάνω κάτω και έτσι με μια κίνηση βρέθηκα να ασχολούμαι με το περιποιημένο και όμορφο μουνάκι της. Σωστή συμμετοχή και ένταση και ήδη το παιχνίδι είχε ανάψει. Πέρασμα αριστοτεχνικά με το στόμα της του προφυλακτικού και πρώτη στάση στα 4 με θέα το ωραίο κωλαράκι της και καλό ρυθμό που σταδιακά έγινε καταιγιστικός και με μπόλικο φάππινγκ χωρίς να κωλώσει στιγμή. Φιλιά ενδιάμεσα, δυνατά καρφώματα χωρίς αναστολές. Γύρισμα ιεραποστολικά με τρομερή ευλυγισία λόγω μεγέθους και εναλλαγή ρυθμoύ με εκείνη να βαριανασαίνει και να το ζει χωρίς υπερβολές. Είχε υγρανθεί αρκετά και με παρότρυνε για πιο δυνατά. Τελευταία στάση στον καναπέ με reverse cowgirl για να ξαναβλεπω τα ωραία της κωλομέρια και εκείνη να τριβέται πάνω στο πέος μου με δυνατό ρυθμό.Το τέλος το άφησα να έρθει στο στοματάκι της μετά από σούπερ για μια ακόμη φορά πειριποιηση εκ μέρους της όλης της περιοχής.

    Η Τόκιο όσο μπόι της λείπει, τόσο ανάστημα έχει στο κρεβάτι, την κάνεις ότι θες, δε λέει όχι, δεν κωλώνει, εχει ενέργεια και στυλ και θα σε κάνει να περάσεις πολύ ωραία και φεύγοντας ήδη θα σκέφτεσαι ότι αξίζει να την ξαναδείς γιατί κάτι μου λέει ότι έχει να δώσει ακόμα περισσότερα

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 160
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    Υπηρεσίες Τελείωμα στο στόμα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    b-lover Avatarb-loverΜηνύματα: 92 Κριτικές: 19

    Ιστορίες: 0

    Ξεκωλο Αξιολόγηση: 8.33 — 28/04/2022 - 22:54
    Ξεκωλο Αξιολόγηση: 8.33 — 28/04/2022 - 22:54

    Ξεκωλο στο υφος ,υποσχεται πολλα και τα κανει ολα. 

    Λιγο πιο απλη απο προσωπο και σε συνολο απο εμφανιση αλλα οχι μεγαλες διαφορες. 

    Το σωμα της ειναι προς το κοντο αλλα ωραια σχηματα και σφιχτο.

    Με μια ενισχυση στο βυζι γινεται απολυτο pse μαζι της.

    Φιλια μπολικα με γλωσσα αλλα και πιπα ωραια με γλυψιμο στα @@ ατελειωτο

    Οι πρωτοβουλιες της αφθονες λογω εμπειριας δεν μενεις δευτεροπλετο ησυχος μαζι της. 

    Απολαυση το σεξ για εκεινη, βογγητα, αναστεναγμοι και μουνιες αφθονες και φυσικα πραγματα πουθενα αστοχιες. 

    Στην επικοινωνια ειναι καλη αλλα περισσοτερο θελει το γαμησι, δεν την νοιαζει το ποιος εισαι.

    Δεν σε εμποδιζει στο δαχτυλιασμα και δεχεται πιεση στην πιπα και στο σεξ.

    Τα στησιματα ειναι απο επαγγελματια πορνη που κατα την γνωμη μου μπορει να παρει δεκαδες αντρες στην σειρα και να μην κουραστει. 

    Σιγουρα θα ξαναπαω οταν το μυαλο μου παει στο pse.

    Δεν ειναι απο τις φτηνες του καταστηματος αλλα δινει πονο.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Στήθος Φυσικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    starboy AvatarstarboyΜηνύματα: 126 Κριτικές: 26

    Ιστορίες: 0

    Kοντοπουτανο Αξιολόγηση: 8.00 — 18/04/2022 - 23:43
    Kοντοπουτανο Αξιολόγηση: 8.00 — 18/04/2022 - 23:43

    Outcall ραντεβου σε ξενοδοχειο κεντρικα με διαρκεια μιας ωρας...

    Με το που μπηκε στο δωματιο κινηθηκε επιθετικα φιλωντας με και πιανοντας με κυριολεκτικα απο τα αρχιδια. 

    Καθησαμε στον καναπε που λογο του οτι ειναι κοντοπουτανο εφαρμοσε τελεια πανω στο σωμα μου ολοκληρη. 

    Καυλωσα κατευθειαν και περασαμε μαζι για ντους. Εκει αρχισε την πιπα που την κανει ποπρνοστσρικα με φτυσιμα γλειψιματα και πολυ καραμελωμα στα αρχιδια. Πηγαμε κρεβατι και αρχισαμε παλι γλωσσοφιλα και σιγα σιγα καθησε πανω στο προσωπο μου με την κωλαρα της και αρχισα το σπατουλαρισμα στον πατο της. Ειναι καθαρη οποτε μαζι με το καυλιαρικο πεσιμο που μου εκανε της αξιζε τετοια περιποιηση. Οι καυλες της πηραν ακομα μεγαλυτερες στροφες και το αποτελεσμα ηταν να ανεβει πανω μου και αν αρχισει ενα καβαλημα ανευ προηγουμενου το οποιο σταματησε μονο οταν εχυσα... Ξεσκισμα μου εκανε πραγματικα. Καναμε διαλειμμα με κουβεντα αγκαλια και απο φυσικο μας ηρθε να φιληθουμε ξανα. Μου καυλωσε και εβαλα την καποτα ξεκινωντας το γαμησι σε ιεραποστολικο. Αλλαξαμε σταση γρηγορα στα τεσσερα και αρχισα να την γαμαω δυνατα. Κανενα εμποδιο και κανενα μετρο δεν μου εβαλε, αντεξε και του δινει να καταλαβει με μουνιες και βογγητα που ακουγονται πολυ... Συνεχισα μεχρι που κοντεψα να χυσω οποτε και την γυρισα και της γεμισα τα βυζια με σπερμα. Μιλαμε για εσκορτ με το οποιο μπορεις να κανεις ενα σωστο pse αλλα ειναι και πολυ καλη στο να σε κανει να νιωσεις δικος της. Δεν το συζητω και δευτερο ραντεβου μαζι της ειναι επιθυμητο...

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    LoveGangster AvatarLoveGangsterΜηνύματα: 63 Κριτικές: 13

    Ιστορίες: 0

    Η Τοκιο δεν σταματησε να ειναι Αξιολόγηση: 8.00 — 09/04/2022 - 17:37
    Η Τοκιο δεν σταματησε να ειναι Αξιολόγηση: 8.00 — 09/04/2022 - 17:37
    Η Τοκιο δεν σταματησε να ειναι δραστηρια απο την αρχη μεχρι το τελος του ραντεβου μας. Μολις ειχαμε πει το γεια οταν με πλησιασε και φιληθήκαμε με γλωσσα καταληγοντας σε πεντάλεπτο φασωμα. Ενιωσα τον κωλο της, τα βυζια της και ολο της το σωμα που ειναι τουμπανο... Γενικα μου αρεσουν οι κοντες γυναικες ειδικα οταν ειναι και πουτανακια όπως η συγκεκριμένη. Οταν εβγαλε τα ρουχα επεσε πολυ γλυψιμο στα βυζια και οι ρωγες της καυλωσανε. Το γλείψιμο μου διαδεχτηκε ενα τσιμπουκι απο πλευρα της με πολυ παθος και γλειψιμο σε ολη την περιοχη γυρο απο τον πουσο μου και με πολυ προσοχη στο καυλι. Στο προσωπο της εβλεπα αυθορμητες εκφρασεις ευχαριστησης οσο μου τον πιπωνε, μια γυναικα γεννημενη για να ειναι πουτανα. Το σεξ αρχικα εγινε με χαλαρους ρυθμους αλλα στην συνεχεια μετατραπηκε σε pse με χαστουκια στον κωλο, βογγητα και δυνατο σφυροκοπημα. Τελειωσα στα βυζια της και μετα μπηκαμε μαζι στο ντους οπου ξεκινησε παλι πιπα. Αρχισαμε στα ορθια το γαμησι και μετα στο κρεβατι με καβαλησε μεχρι να χυσω. Το θεαμα απο πανω μου με τα βυζια να αλληλοσυγκρουονται και οι προστυχες εκφρασεις της θα μου μεινουν αξεχαστες. Τα λεφτα τα πηρε στο τελος. Τα εδωσα με αισθημα ευχαριστησης και με το ιδιο αισθημα τα ελαβε και εκεινη.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Alex_Born AvatarAlex_BornΜηνύματα: 194 Κριτικές: 28

    Ιστορίες: 0

    Δευτερο ραντεβου της ημερας με την Αξιολόγηση: 8.00 — 30/03/2022 - 12:49
    Δευτερο ραντεβου της ημερας με την Αξιολόγηση: 8.00 — 30/03/2022 - 12:49
    Δευτερο ραντεβου της ημερας με την Τοκιο που δεν εχει πολυ καιρο στο ντριμ. Ειναι κοντη γυναικα αλλα πολυ σεξυ ισως περισσοτερο και απο οτι βλεπετε στις φωτογραφιες. Της αρεσει να εκφραζεται γενικα και το κανει με οτι μπορει... με φιλια, με χαμογελο, με την πιπα και με το σεξ. Τα φιλι με παθος και γλωσσα φυσικα , η πιπα της ατελειωτη και βαθια με eye contact και στο σεξ γαμιεται με στυλ νυμφομανους. Το ντυσιμο της ηταν απλο αλλα τα εσωρουχα ηταν πολυ ομορφα και σεξυ. Δεν ειπαμε πολλα στην αρχη απλα αρχισαμε τα φιλια και ολα κυλησαν με φυσικο τροπο. Μολις μου καυλωσε μπηκα μεσα της και διαπιστωσα οτι το μουνι της αν και δεν ειναι μικρη ειναι στενο και αρκετα υγρο. Στη πιπα εβγαλε γουστα και παθος, πνιξηματα ειχαμε και ηχους chocking που γουσταρω. Τελειωσα δυο φορες, και ευκολα την ξαναπηδαγα για μια ωρα ακομα. Βγαζει καυλα και ερωτα και ορεξη, ισως επειδη πρωτη φορα ηρθε, η ισως επειδη καταλαβε ποσο πολυ μου αρεσε.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    tziothan AvatartziothanΜηνύματα: 94 Κριτικές: 20

    Ιστορίες: 0

    Χθεσινη συναντηση με την Τοκιο, η Αξιολόγηση: 8.40 — 23/03/2022 - 13:39
    Χθεσινη συναντηση με την Τοκιο, η Αξιολόγηση: 8.40 — 23/03/2022 - 13:39
    Χθεσινη συναντηση με την Τοκιο, η κριτικη φρεσκια και αξια για τις υπηρεσιες της. Συγχαρητηρια στο γραφειο για τις αναβαθμίσεις που εχει κανει και στην αμεση εξυπηρετηση. Το κοριτσι απο την αλλη ειναι απο μονο του λογος να το επαινείς. Επαγγελματιας, καθαρη, κοινωνικη και απο ομορφια καλυτερη και απο τις φωτογραφιες. Καταλαβε την θετικη εκπληξη μου οταν ανοιξα την πορτα και την ειδα και ανταπέδωσε με παρομοιο ομορφο χαμογελο. Οι κουβεντες σπασανε γρηγορα τον παγο και αρχισανε τα φιλια που δινει απλετα και με βαθος. Ολο το σκηνικο ηταν αναμεσα σε gfe και pse και στα δυο πολυ εμπειρη και δοτικη. Η πιπα απλα δεν υπαρχει, κορυφαία με αισθηση που δεν συγκρινεται με τις περισσοτερες κοπελες, τελεια υγρη και με βαθος μεχρι τα αρχιδια. Τι μπαλες τις περιεργαστηκε μια μια με το στομα της και με δυο λογια αν δεν ξερεις και δεν μπορεις να κρατηθεις μπορει να χυσεις πολυ νωρις. Η εμπειρια συνεχίζεται και στις στασεις και η συμμετοχή απιστευτη. Εχει καλο μουνι και σε σκιζει απο πανω ενω απο κατω σου δινεται με τροπο που εισαι τυχερος αν το εχεις ζησει. Δεν εχω δοκιμασει ολες τις κοπελες του γραφειου αλλα μεχρι τωρα αυτη ηταν η καλυτερη.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    mpazoukas AvatarmpazoukasΜηνύματα: 91 Κριτικές: 20

    Ιστορίες: 0

    Καλεσα το γραφειο και μου προτειναν Αξιολόγηση: 8.80 — 13/03/2022 - 21:33
    Καλεσα το γραφειο και μου προτειναν Αξιολόγηση: 8.80 — 13/03/2022 - 21:33
    Καλεσα το γραφειο και μου προτειναν την Τοκιο αφου με ρωτησαν τι γουσταρω . Ακουγοταν σιγουροι για την προταση που μου κανανε οποτε εκλεισα το ραντεβου και περιμενα να μου ερθει. Ηρθε λιγο νωριτερα και λιγο αφου ειχα βγει απο το μπανιο. Εχει ομορφο προσωπο και γενικα ειναι κοντο το αναστημα της. Η συμπεριφορα της ειναι ωραια απο την αρχη, ενιωσα ανετα. Εχει την συνηθεια να σε κοιταει στα ματια σε ολη την διαρκεια του διαλογου αλλα και σε οτι κανει στο σεξ. Ξεκινησαμε το φασωμα με πεταχτα φιλια τα οποια εγιναν βαθια και χουφτωματα παντου στο σωμα. Δεν ειναι για πολυ συζητηση λογω του οτι δεν ξερει αγγλικα αλλα στροφαρει το μυαλο της και στο σεξ κανει οτι πρεπει και οπως πρεπει. Το κορμι της παει λιγο πιο πισω απο το προσωπο αλλα δεν υστερει σε ομορφια. Εχει καλο δερμα και προσεχει τις λεπτομερειες οπως τριχοφυια και νυχια. Πιπα πολυ εξειδικευμενη και στην καυλωνει αμεσα. Ξεκινησαμε το σεξ στα ορθια και μετα πεσμα στο κρεβατι και καναμε πισωκολλητο. Κουναει την λεκανη και με τα ποδια σε σπρωχνει μεσα της συνεχεια μεχρι να βρεις τον ρυθμο που γουσταρει. Θελει δυνατο γαμησι και οι αντοχες της ειναι στο υψιστο. Την εχυσα στο κωλομερι και τις δυο φορες. Η επαναληψη ηταν επισεις δυνατη και με διαρκεια σχεδον μεχρι το τελος της ωρας. Ηταν εν τελει ενα ραντεβου που θα το θυμαμαι για καιρο και της υποσχεθηκα αλλο ενα.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    sotos-nl Avatarsotos-nlΜηνύματα: 582 Κριτικές: 60

    Ιστορίες: 0

    Εχει ερθει τελευταία στο ντριμ και Αξιολόγηση: 7.80 — 02/03/2022 - 20:36
    Εχει ερθει τελευταία στο ντριμ και Αξιολόγηση: 7.80 — 02/03/2022 - 20:36
    Εχει ερθει τελευταία στο ντριμ και κατι με τράβαγε στις φωτογραφιες της. Στα μηνυματα μου απαντησαν γρηγορα και απλα και στην ωρα που ειχαμε κλεισει το ραντεβου ηταν στην πόρτα μου. Ειναι μια μικροσωμη γυναικα κοντα στα τριαντα η οποια ξεχειλιζει απο ενεργεια και δειχνει ενθουσιασμο για την δουλεια της. Η διαθεση της ειναι το πρωτο πραγμα που σε φτιάχνει, μοιαζει λες και εκεινη ζητησε το ραντεβου και οχι εσυ. Εχει καλο προσωπο που το βαφει οπως πρεπει και γατισιο βλεμμα. Το βαρος της ειναι οτι πρέπει για να εχεις τι να χουφτωσεις αλλα πουθενα περιττο λιπος. Στο στηθος εχει ελαχιστη χαλαρωση και απο μεγεθος θα ηθελα να εχει πιο μεγαλο, ετσι θα συμπλήρωνε την εκφυλη εικονα της. Στα πρωτα πεντε λεπτα είχαμε σπασει τον παγο και φιλιόμασταν στο στομα με αρκετο παθος απο την πλευρα της. Στην συνεχεια εκανε το ντους στην τουαλετα και επεστρεψε για να συνεχισουμε το παιχνιδι. Το σωμα της γυμνο ακομα καλυτερο με δερμα καθαρο και περιποιημενη τριχοφυια. Το στοματικο που μου εκανε περιλαμβανε τα αρχιδια και απο τεχνικη ηταν υψηλου επιπεδου, οπως πρεπει απο μια πουτάνα με εμπειρια. Ανταπέδωσα με γλειφομουνι το οποιο εκανε με το κεφαλι της κατω και τα ποδια της στον αερα ψιλα. Λογω μικρου σωματος ειναι πολυ ευκολο να την κανεις οτι θελεις. Καυλωμενη, μου εβαλε την καποτα και ανεβηκε πανω μου. Καβαλησε ωραια την πουτσα μου χαιδεύοντας το στηθος μου και κοιτωντας με συνεχως στα ματια. Καποια στιγμη δεν άντεξα και την εβαλα απο κατω και σε ιεραποστολικο την ξεσκισα. Εχει καλο μουνι και τα βογγητά της ηταν πολυ ωραια. Πλυθήκαμε και οι δυο και αρχίσαμε το δευτερο γυρο με πισωκολλητό. Εδωσα πονο και έδωσα και χαστουκια στον κωλο της. Αντεξε και ανταπεξήλθε στις απαιτήσεις μου και με το παραπανω. Στο τελος η συζητηση που εκανα μαζι της ηταν αποτυχία λόγο του οτι δεν ξερει αγγλικα.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    emponias AvataremponiasΜηνύματα: 198 Κριτικές: 48

    Ιστορίες: 0

    Σιγουρα ειναι πανω απο 30 αλλα Αξιολόγηση: 8.60 — 22/02/2022 - 21:16
    Σιγουρα ειναι πανω απο 30 αλλα Αξιολόγηση: 8.60 — 22/02/2022 - 21:16
    Σιγουρα ειναι πανω απο 30 αλλα σαν κοντοπούτανο που ειναι δεν της φαινεται και γενικα εχει καλο παρουσιαστικο ιδιαιτερα στο προσωπο. Το εσωρουχο που φορουσε ηταν σεξυ και το ψηλοτακουνο καπως εφτιαχνε την φαση με το υψος. Ειναι κοινωνικη αλλα δεν το εχει με τις ξενες γλωσσες οποτε στο περιπου η συνεννοηση. Προσπαθησε να μου δειξει οτι της αρεσα και το χαμογελο της ηταν αρκετα ειλικρινες. Χαιδευει και φιλαει σε ολο το σωμα αλλα και απο γλωσσοφιλα δεν σε αφηνει ανικανοποίητο. Σιγουρα δεν ειναι μοντελο απο εμφανιση το λεω ξανα αλλα δεν ειναι μπαζο, και αυτο σιγουρο. Στο γαμησι ηταν τουρμπο, σε ολες τις στασεις γαμιεται ενεργα, δεν σε αφηνει ησυχο μεχρι να χυσεις. Το καναμε δυο φορες με αρχικα πιπα την οποια κανει πολυ καλα και με γλυψιμο καλο στα αρχιδια και στην συνεχεια μου εδειξε γιατι λεγεται επαγγελματιας. Οι πρωτοβουλιες της στο μεγιστο και τα συστηματα τετοια που να την γαμας ανετα. Στον πρωτο γυρο εχυσα γρηγορα στον επομενο ειχαμε διαρκεια και εδωσα πονο. Σιγουρα απο τις λιγες που αντεχουν ανελεητο σφυροκοπημα και ειναι απο αυτες που το ευχαριστιούνται. Για τα βογγητα της εχω να πω οτι ηταν αληθοφανη και συντονισμενα με τις κινησεις μου. Για οσους δεν εχουν θεμα με το υψος της ειναι οτι πρεπει.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    theodorus AvatartheodorusΜηνύματα: 107 Κριτικές: 22

    Ιστορίες: 0

    Εδω και μερες ειχα καυλωσει με Αξιολόγηση: 8.00 — 13/02/2022 - 19:44
    Εδω και μερες ειχα καυλωσει με Αξιολόγηση: 8.00 — 13/02/2022 - 19:44
    Εδω και μερες ειχα καυλωσει με την εικονα της. Χθες βρηκα τον χρονο και εκλεισα το ραντεβου με το ντριμ αμεσα με μερικα μηνυματα μονο. Ειναι μια γυναικα που κανει μπαμ οτι ειναι πουτανα αλλα ειναι και ωραια και απο προσωπο και απο σωμα και εδω πρεπει να αναφερω οτι ειναι κοντη μαλιστα ειναι ο ορισμος του κοντοπουτανου. Φωναζει εμπειρια απο μακρια και δεν το διαψευδει στην πρακτικη. Επικοινωνια λιγη γιατι δεν ξερει αγγλικα αλλα με το μαστερ που εχει στις υπηρεσιες ειναι ευκολο να καταλαβει τι θελεις. Στα προκαταρκτικα εκανε οτι πρεπει για να με καυλωσει με πιπαρα και γλειψιμο στις ρωγες και στα παπαρια. Ειναι ευελικτη στις στασεις και απο πανω σου δινει τον πουτσο στο χερι, κουνιεται ανελεητα και τρεμει απο την καυλα. Την γυρισα σε ιεραποστολικο και μετα στα τεσσερα και την γαμησα επισεις ανελητα με τα χυσια να τα ριχνω στην πλατη της. Μετα απο το πλυσιμο που δεν διηρκησε ουτε δυο λεπτα με αφησε λιγο να χαλαρωσω και αρχισε παλι τον πεοθηλασμο. Καυλωσα και την εστησα σε ιεραποστολικο με τα ποδια στους ωμους μου. Την γαμησα με καλο βαθος και με δυναμη και ο πουτσος μου πατωνε στο μουνι της. Αδιαμαρτυρητα δεχτηκε το σκληρο γαμησι που της εκανα μεχρι να χυσω. Σε συνολο ειναι μια εσκορτ που μπορει να δινει και μαθηματα στις νεες σε τσιμπουκι και σε καβαλημα. Η ηλικια της λιγο πιο μεγαλη απο οτι δηλωνει και σε συνολο δεν μου ειπε οχι σε τιποτα απο οσα της ζητησα. Περασα καλυτερα και απο τι θα μπορουσα να το φανταστω. Δεν ξερω αν θα μεινει στο ντριμ, μακαρι γιατι θα την ξαναπεριλαβω.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    kazakos AvatarkazakosΜηνύματα: 547 Κριτικές: 45

    Ιστορίες: 0

    κοντή αλλά θαυματουργή Χαζεύοντας άλλη μια φορά Αξιολόγηση: 7.80 — 13/02/2022 - 11:39
    κοντή αλλά θαυματουργή Χαζεύοντας άλλη μια φορά Αξιολόγηση: 7.80 — 13/02/2022 - 11:39
    κοντή αλλά θαυματουργή Χαζεύοντας άλλη μια φορά τα διάφορα σάιτ έσκορτς μου έπεσε στο μάτι η Tokyo Με 4-5 μηνύματα είχα κλείσει το ραντεβού στο Βασιλάκη. Έχω ετοιμαστεί και με 5 λεπτά καθυστέρηση ήρθε το κοντοπούτανο! Πρώτη εντύπωση καλούτσικη πρέπει να είναι η πιο κοντή πουτάνα που κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή στην Αθηνα!!!! H Tokyo είναι μια πολύ κοντή κοπέλα στα 30+ την έκανα είναι αρκετά κοντά στις φωτογραφίες της και από τις ελάχιστες που έχουν πρόσωπο στο dream Μπήκε μέσα φουριόζα και με ντου μου έσκασε ένα γλωσσόφιλο, με αιφνιδίασε για να είμαι ειλικρινής Δεν θέλω να γράψω υπερβολές αλλά πραγματικά την κάνεις ότι θες στο κρεβάτι! Όσο μπόι της λείπει τόσες αντοχές έχει Μου θύμησε το Judomaster από το Peacemaker στην γαμάτη σειρά του HBO Max,αφού σε ένα σημείο με είχε πιάσει νευρικό γέλιο βάζοντας αυτή την εικόνα στο μυαλό μου Συνεννόηση μπουζούκι αλλά όλα καλά Θα πω ένα ΝΑΙ και θα βάλω αστερίσκο γιατί σίγουρα πολλούς θα τους χαλάσει το μέγεθος της Στο service όμως είναι ικανή Θα πω κι ένα μπράβο στην τηλεφωνήτρια όπου μετά το τέλος του ραντεβού μου έγραψε αν έμεινα ικανοποιημένος
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    katafygios AvatarkatafygiosΜηνύματα: 492 Κριτικές: 48

    Ιστορίες: 0

    Δεν ειδα καμια κριτικη αλλα μου Αξιολόγηση: 8.60 — 05/02/2022 - 23:33
    Δεν ειδα καμια κριτικη αλλα μου Αξιολόγηση: 8.60 — 05/02/2022 - 23:33
    Δεν ειδα καμια κριτικη αλλα μου αρεσε το προστυχο προσωπο της στις φωτογραφιες και το υψος της ιδανικο για κοντοπουτανο. Πηρα την αποφαση να την δοκιμασω για να δω αν επιβεβαιωνετα η φημη για το γαμσηι της κοντης. Οι φωτογραφιες πολυ κοντα στην πραγματικοτητα. Κοντη και καθαρα γεννημενη πουτανα με ωραιο κωλο και μπουστο. Στο προσωο βαμμενη καλα και το υφος της απο την αρχη ελεγε σκισε με. Καναμε μαζι μπανιο και φροντισε να με καθαρισει παντου με τα χερια της. Ξερει να πλενει καλα και αισθησιακα, ηδη απο εκεινη τη στιγμη μου εγινε πετρα. Αρχισε το στοματικο, το κανει καλα οπως οι χοντρες με βαθος και λαγνο ρουφηγμα λες και ηθελε να τον παρει μεσα της ολον. Δεν μπορουσα να κρατηθω και εχυσα στο προσωπο της. Πηγαμε στο κρεβατι και μου εκανε λιγο μασαζ και παλι στο στομα της ο πουτσος μου. Καναμε 69 και αμεσως ανεβηκε πανω μου οπου εδωσε ρεσιταλ πηδηματος, μιλαμε για τρελο γαμησι με βογγητα και τρεμουλο στα ποδια της. Το μουνι καλο απο μεσα και οι οργασμοι αληθινοι κατα την γνωμη μου. Γεμησαμε με τα υγρα της και τοτε της εδωσα ενα τελικο σφυροκοπημα στα τεσσερα. Στηνεται τελεια και δεχεται το ακαταπαυστο γαμησι με ευκολια. Τελικα η φημη επιβεβαιωνεται για τις κοντες αλλη μια φορα, αξεχαστο το γαμησι μαζι της...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks