Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    pirforos AvatarpirforosΜηνύματα: 760 Κριτικές: 9

    Ιστορίες: 0

    Nikki με δύο k Αξιολόγηση: 7.67 — 24/04/2023 - 17:50
    Nikki με δύο k Αξιολόγηση: 7.67 — 24/04/2023 - 17:50

    Σύντομη συνεννόηση με το γραφείο και έφτασε με ακρίβεια δευτερολέπτου. H τιμή της πλέον στα 140 από 170

    Ωραία παρουσία με μακριά μαλλιά σώμα πιο αδύνατο απ΄της φωτό της βυζί από πλαστικό αλλά καλό φτιαγμένο (έχει ένα σημάδι από κάψιμο στο δεξί χέρι). Τατουάζ αρκετά

    Δεν θεωρείται πλέον πιπινι είναι πιο γυναίκα. Αγγλικά πολύ καλά και η επικοινωνία εύκολη. Είπε ότι είναι από τη Μόσχα. Ζήτησε να πληρωθεί από την αρχή

    Πεντακάθαρη, μοσχομύριζε. Ξεκινησαμε με φιλακια και χαμουρεματα. Στο τσιμπούκι προτιμά να καραμελώνει το κεφάλι οχι κατι το αξέχαστο εγλειψε όμως αρχίδια

    πρώτη στάση στα 4 και τη γάμησα όσο πιο έντονα μπορούσα τη γάμησα αρκετή ώρα έτσι και την γύρισα να χύσω στα βυζιά της

    Παίξαμε δύο γύρους με ένα μικρό διάλειμμα ενδιάμεσα όπου με κέρασε και πορτοκαλάδα

    Ο δεύτερος γύρος χαλαρότερος με αρκετή πίπα με χρήση χεριού. Μετά αυτή απο πάνω, τέλος ιεραποστολικό όπου και τελείωσα

    Δεν ξέρω αν θέλω να την ξαναδώ

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο στήθος
    Φιλί Ναι
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Τατουάζ Αρκετά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    περιπτερας AvatarπεριπτεραςΜηνύματα: 409 Κριτικές: 16

    Ιστορίες: 0

    κάπου έχει ένα κόφτη Σύντομη συνεννόηση με Αξιολόγηση: 7.60 — 02/02/2022 - 19:22
    κάπου έχει ένα κόφτη Σύντομη συνεννόηση με Αξιολόγηση: 7.60 — 02/02/2022 - 19:22
    κάπου έχει ένα κόφτη Σύντομη συνεννόηση με το γραφείο και τσουπ ήμουν στο ξενοδοχείο Εμφανισιακά μοιάζει περισσότερο μεσόγεια παρά Σλάβα. Μούναρος!!! Πολλά τατουάζ που δεν φαίνονται στις φωτογραφίες, μετά το ντουζ που έκανα μιλήσαμε λίγο για τα μέρη που ταξιδέψαμε. Τα αγγλικά της είναι πολύ καλά. Αλληλοπεριποιηθήκαμε ο 'ενας τον άλλον με την γλώσσα μας και καταλήξαμε σε ένα 69 όπου δεν κρατήθηκα κι έχυσα στο στόμα της. Ντουζάκι και δεύτερος γύρος όταν έφτασα σε πλήρη στύση την σφυροκόπησα σε doggy όπου εκεί έβαλε ΄ένα κόφτη, με γύρισε σε πίπα με καπότα και με καβάλησε σε δικούς της ρυθμούς Την έβαλα μετά ιεραποστολικά και έκλεινε τα πόδια της τόσο όσο να μου κόβει την φόρα. Έβαλα το χεράκι μου και έχυσα στην κοιλιά της Να περνάτε καλά
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks