Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Iliana  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 29

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

Ιστορίες: 0

Η Πουτσογαμήστρα -Σήμερα ειπα να δοκιμάσω Ιλιάνα Αξιολόγηση: 7.40 — 06/03/2022 - 21:41
Η Πουτσογαμήστρα -Σήμερα ειπα να δοκιμάσω Ιλιάνα Αξιολόγηση: 7.40 — 06/03/2022 - 21:41
Η Πουτσογαμήστρα -Σήμερα ειπα να δοκιμάσω Ιλιάνα μιας και το μενού στα πιπίνια έχει εξαντληθεί, όποτε δεν μου έμεινε πάρα να δω αν αξίζει τον κόπο να ξοδέψω μια ώρα μαζί τις, όποτε και κλείστηκε το ραντεβουδάκι με την ιλιάνα στο γνωστό μέρος. --Με το που φτάνω αρχίζω να παρφουμαρίζομαι, ξαπλώνω στο κρεβάτι και κατευθείαν από του αγγέλους μήνυμα να ανεβεί, εννοείτε λέω και μετά από ένα πεντάλεπτο χτυπάει η πόρτα, με το που την ανοίγω αντικρίζω ένα ξανθό προ μιλφ με ωραία χαρακτηριστικά προσώπου ντυμένη σαν ροκαμπίλι πάνω σε harley davidson, με ένα μαύρο μπουφάν με ασημένια μπιχλιμπίδια, φορεματάκι μαύρο με κρόσσια μέχρι τον αστράγαλο και μπότες μαύρες σαν πέδιλα στο κάτω μέρος με τα περιποιημένα δαχτυλάκια βαμμένα γαλλικού τύπου να φαίνονται. Με χαμόγελο μέχρι τα αυτιά περνάει το κατώφλι και αρχίζει να γδύνεται στην πόρτα είπαμε διψασμένος για σεξ αλλά όχι και έτσι τις ειπα καμια δεκάρια φόρες περνά μέσα και άφησε τα πράγματα σου στο κομοδίνο σαν άνθρωπος αλλά αυτή δε χαμπάριαζε μία από την χαρά που την έδερνε αλλά και τα αγγλικά με δυσκολία τα καταλάβαινε κάτι μου έλεγε αν ήθελα να φορέσει κάτι παπούτσια που σε φάση για πιο σέξι κατάσταση άλλα τις λέω δεν με συγκινούν αυτά οπότε μπες κατευθείαν στο πετσί του αγώνα. --Παίχτηκαν δυο γύροι και οι οι δυο στέφτηκαν με επιτυχία η μια στο σκουφί και η δεύτερη στο στόμα της, με το που την άρχισα να την γδύνω και να τις δίνω γλωσσά φίλα φανερώθηκε ένα σώμα με χαλάρωση στα όρια του ανεκτού οκ δεν ξετρελάθηκα και ιδιαίτερα λόγω ηλικίας πιο πολύ γιατι διαγραφόντουσαν τα χρονάκια τις πάνω εντάξει δεν τις λες και θείτσα, βυζί -Α με άκρα στην εντέλεια τους. άρχισα να την γλύφω στο μουνί και να την δαχτυλιά ζω και στις δυο τρύπες ούτε κιχ δεν άκουσα ίσα ίσα τις άρεσε και πάρα πολύ μάλιστα, στάση 69 τον ρούφηξε σαν ρουφήχτρα έδινα και βαθιές λαρυγγικές διεισδύσεις και αυτήν δεν ένοιωθε και για να νοιώσει έβαζε και τα μπαλάκια του μητσαρα μέσα όλα για όλα Ναι! ρε παιδάκι μου λέω τι γαμήσι στο στόμα είναι αυτό ευχαριστήθηκα mouthfuck αφού σε μια φάση παραλίγο να μπερδέψω το πάνω με το κάτω, γονατιστή στο πάτωμα για συνέχεια του mouthfucking ανεπανάληπτη η τύπισσα σίγουρα έχει κάνει σχολή με άπνοιες δεν εξηγείτε αλλιώς, πέρασμα του σκουφιού και δω στου πίσω κολλητό μέχρι και το μουνάκι της αναστέναξε κάπου εκεί έληξε και ο πρώτος γύρος. Αγώνας δεύτερος μετά από ντουζάκι με σύντομη κουβεντούλα λέγοντας μου αν κατάλαβα καλά είναι Manager σε γυμναστήριο, έλα δω να σου δείξω εγώ πως να μανατζάρεις τον Μητσαρα και την ξανά αρχίζω σε ένα γλύφω μού νι σε μια φάση κάνει ένα αναστεναγμό δυνατό λες και την έσφαξαν πήγε η ψυχή μου στη κούλουρι αλλά μάλλον είχε ήρθε από ηδονή, αρπάζει τον μητσαρα με συνέχεια του mouthfucking τις. Σκουφί με κυρίαρχη στάση το πίσω κολλητό αλλά στο τέλος αναγκάστηκα και τις τα έριξα όλα στο στόμα τις πάντως μπάνιο δεν πήγε, δεν έφτυσε άρα που πήγαν? τις αφήνω το αντίτιμο το δούλεψε και με το παραπάνω πέρασα ωραία ευχαριστήθηκε γαμήσι και πούτσα άρα ένα κάλο σχετικά ραντεβουδάκι χωρίς πολλές αναμνήσεις αν εξαιρέσεις το ανεπανάληπτο mouthfucking μόλις είχε φτάσει στο τέλος του. --Λοιπόν μάγκες είναι μια προ μιλφ κοπέλα με ιδιαιτερότητα στον να παίρνει τον πούτσο και να τον εξαφανίζει δια ροπάλου, από τα σωματομετρικά στοιχεία δεν ξετρελάθηκα αλλά είναι χαμογελαστή, καλοσυνάτη και πρόθυμη να ευχαριστήσει κάθε σεξουαλική όρεξη, δεν συστήνεται σε μοντέλο πνίχτες η πιπινιού λάτρεις του είδους μακριά αλλά σε όσους τους αρέσει να μπερδεύουν το πάνω μα το κάτω είναι η κατάλληλη αυτά από εμένα ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογη σας.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Netro AvatarNetroΜηνύματα: 195 Κριτικές: 35

Ιστορίες: 0

Τρίτη και φαρμακερή Για να μην τα Αξιολόγηση: 2.40 — 11/01/2022 - 12:24
Τρίτη και φαρμακερή Για να μην τα Αξιολόγηση: 2.40 — 11/01/2022 - 12:24
Τρίτη και φαρμακερή Για να μην τα μπερδεύουμε όμως, πάμε από την αρχή Σαν γκόμενα εμφανισιακά τα σπάει, του γούστου μου,όμορφο πρόσωπο και πολύ ωραίο σώμα με υπέροχα μακριά πόδια. Κώλος πολύ καλός. τρομερή πατούρα Στήθος; Βυζιά νο 0 και αν ζήτησα να φοράει κάτι συγκεκριμένο αλλά το dress code της ήταν είχα πάει λαϊκή Το χειρότερο όμως ήταν ότι ήρθε φτιαγμένη και φτιαγμένη όχι για σεξ αλλά στην καλύτερη αλκοόλ Φιλιά γιοκ Πίπα γιοκ Σεξ; νεκρόφιλο σεξ τηλεφώνησα στο γραφείο και είπα το τι έγινε. Για τα ρούχα, για το ότι 90% ήταν τύφλα Μου ζήτησαν συγνώμη για την όλη κατάσταση και μου είπε ότι θα επικοινωνήσει με την κοπέλα και με τον υπεύθυνο και θα με ενημερώσει. Όταν πήρα την επόμενη γιατί δεν είχα ενημέρωση μου είπαν γιατί δεν πήρα αμέσως τηλέφωνο να στείλουν άλλη όποτε στο πούτσο τους Τρίτη και φαρμακερή από τους Αγγέλους
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money