Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Diana  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 28

    Κριτικές Χρηστών

    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    Άρωμα Ανατολίτικο --Χρόνια πολλά σε όλους με Αξιολόγηση: 9.00 — 05/03/2022 - 20:51
    Άρωμα Ανατολίτικο --Χρόνια πολλά σε όλους με Αξιολόγηση: 9.00 — 05/03/2022 - 20:51
    Άρωμα Ανατολίτικο --Χρόνια πολλά σε όλους με υγειά, γυρίζοντας από σύντομες διακοπές με τον μητσαρα να έχει ανάψει κόκκινα λαμπάκια σαν χριστουγεννιάτικο δέντρο στην διαδρομή για πίσω, διαλέγω Μπέλα απάντηση αγγέλων τέλειωσε το τουρ τώρα άμα θέλω το πιστεύω, Οκ γρήγορη ματιά στο σίτε με τα δυο μάτια να κοιτάνε την Ντιάνα επίμονα και με μια μικρή αμφιβολία ως προς τα αναγραφόμενα χρονάκια τις ας την κλείσω το πολύ να γυρίσει πίσω κάνοντας βόλτα στην Αθήνα δυο φορές. Έτσι κλείστηκε το ραντεβουδάκι μας στο αγαπημένο μου ξενοδοχείο. --Αρχίζω να παρφουμαρίζομαι, ξαπλώνω στο κρεβάτι και αρχίζω την προετοιμασία μου ξεφυλλίζοντας τις φωτός τις μου ενέπνεαν ανατολίτικα στοιχεία από το παρουσιαστικό της αλλά και το σώμα της, λέω από μέσα μου θα μου ξεπροβάλλει καμια θείτσα ντυμένη σαν να πηγαινει σε χαρέμι κάνοντας μου τον χορό τις κοιλιάς Χαχαχα!Χαχαχα! ή θα έχω την έκπληξη τις χρονιάς ταξιδεύοντας με σε μονοπάτια ερωτικά με άρωμα ανατολής. --Σε μια φάση ακούω κάτι γρατσουνιές στην πόρτα, εκεί που πάω να την ανοίξω αντικρίζω ένα πανέμορφο μελαχρινό νεανικό κορίτσι με ανατολίτικα χαρακτηριστικά αλλά στο πιο όμορφο από αυτές των φωτός ντυμένη με ένα ολόσωμο κολλητό φόρεμα με φερμουάρ από μπροστά τονίζοντας το πλούσιο μπούστο της αναδεικνύοντας το καμπυλοειδές σώμα τις πάνω σε μποτάκια με τακούνια μου χαμογελάει και μου σκάει παθιάρικο φιλί σαν να είδε τον άντρα τις ζωή της και όχι αυτό που νόμιζε ότι θα αντικρίσει από τι μου είπε δηλαδή κάνα γέρο, εκεί πού πάω να την καλωσορίσω μου σκάει το πρώτο μυστικό σε ξέρω σε έχω διαβάσει έχω κάνει την προεργασία μου αλλά καμια από τις φίλες μου δεν μου είπαν ότι θα συναντήσω ένα άνδρα σαν εσένα, δηλαδή τις λέω, έχω πάθει πλάκα μαζί σου σε ευχαριστώ τις λέω. -- Αρχίζουμε να χαμουρευόμαστε ξεχνώντας από την μεριά της να ενημερώσει για την έναρξη του ραντεβού μας , αρχίζω να την γδύνω τραβώντας το φερμουάρ ερωτικά για να δω τι θα μου φανερώσει από μέσα και σκάει το πρώτο εγκεφαλικό ένα βυζί 3 τούμπανο σε θέση και υφή φυσικό άλλο πράγμα σας λέω με άφησε με το στόμα ανοιχτό και το μητσάρα κάγκελο σώμα νεανικό chubby προς μεριά (προσοχή με την καμία χοντρή) άλλα σφιχτό και σφριγηλό να μην το χορταίνεις. Με πετάει στο κρεβάτι σαν ήμουν το παιχνιδάκι της της δεν μου άφησε περιθώρια αντίδρασης, μου λέει δεν θα βάλεις μουσική κατευθείαν τρέχω σαν μικρο παιδάκι και τις βάζω ψαγμένο deep house μιας και είμαι τις μουσικής σκηνής από το 95' δεν ακούω ελληνικά ποτέ δεν μου άρεσε δεν την σνομπάρω απλά δεν είναι το άκουσμα μου αυτό. Εκεί που πάω να αρχίσω να την γλύφω σε όλο τις το σώμα με ανταπόκριση στα ενδότερα, μου εμφανίζει το παιχνιδάκι της ένα dildo τις λέω τι το θες αυτό δεν φαντάζομαι να το χώσεις πουθενά γιατι δεν είμαι καθόλου τέτοιος τύπος και κατευθείαν το εξαφάνισε, με το που έβαλα την γλωσσίτσα μου στο ξυρισμένο μουνάκι της άρχισε στο λεπτό να ηδονίζεται και να υγροποιείτε λέγοντας μου σε θέλω κολασμέναΝαι! με το που ακούω την λέξη αυτή γιατί η γκόμενα το ζούσε στην κυριολεξία γυρίζω τον μητσαρα στο στοματάκι της καταβροχθίζοντας τον στο δευτερόλεπτο με λαρυγγικές διεισδύσεις από την δικιά της μεριά, λέω από μέσα μου καλά αυτή ήρθε πιο λυσσασμένη και από εμένα σαν ήξερε ότι ερχόταν για να περάσει καλά άλλα και να γαμηθεί όπως αρμόζει σε μια γυναικά με πλούσια τα προσόντα. Στην συνέχεια την βάζω γονατιστή για να απολαύσω το θέαμα στον καθρέφτη με την τουρλωμένη chubby κωλαρά της με τσαχπινιά και καύλα αρπάζοντας τον μητσαρα με μανία και λύσσα δεν άντεξα ή θα έχυνα στο στόμα της ή θα έχανα την ευκαιρία να μπω μέσα της όπως και ποθούσα με χίλια όποτε την σταμάτησα σκουφί μου λέει σε πειράζει να διαλέξω εγώ την στάση τις λέω κούκλα μου όχι κανε παιχνίδι και κατευθείαν γυρίζει με τους πίσω τροχούς κάνοντας τον καβαλάρη δεν άντεξα ούτε λεπτό και εκεί τελείωσε ο πρώτος γύρος της ανατολής. Μου λέει δεν το πιστεύω σε θέλω μην ανησυχείς έχουμε και δεύτερο ημίχρονο πιο αργό από ποτέ και απολαυστικό. --Μην χάνοντας χρόνο ντουζάκι και από τους δυο μας με το που γυρίζω την βρίσκω ξαπλωμένη και καυλωμένη μέχρι εκεί που δεν πάει, σύντομη κουβεντούλα είναι ψυχολόγος λέω και άλλη ήταν ψυχολόγος άλλα δεν ήξερε να τον ψυχολογήσει μάλλον εσύ το κατέχεις το επάγγελμα φάνηκε και από τον Μητσαρα έχει χάσει το λογικά του μαζί σου Έρωτας, κατευθείαν άρχισα να την γλύφω στο ξυρισμένο μουνάκι της τα υγρά άρχισαν και πάλι να κάνουν την εμφάνιση τους στο λεπτό, λέω τέλεια, γυρίζει αρπάζοντας τον κάνοντας διεισδύσεις ανατολίτικες ταξιδεύοντας με σε μονοπάτια ανατολίτικα είχε γίνει κάγκελο σκουφί και πάλι και δω στου το, ανατολίτικο πανήγυρη μόλις είχε αρχίσει για τα καλά ΚατσικογάμηςΑσάλιωταΓιούπιιι! κάπου εκεί ήρθε και η λήξη του δεύτερου γύρου βρίσκοντας μας αγκαλιασμένοι δίνοντας παθιάρικα φιλιά ο ένας στον άλλο χωρίς να θέλουμε να αποχωριστούμε, σε μια φάση μου λέει δεν μου είπαν οι φίλες μου πόσο υπέροχα έχουν περάσει μαζί σου, όπα λέω έχω τέτοια απήχηση και δεν το ξέρω για πες μου ποιες είναι οι φίλε σου να σου ποια είσαι δεν μου αποκάλυπτε λεπτομέρειες και άρχισα να τις λέω με κάποιες έχω περάσει υπέροχα και με κάποιες όχι και εκεί που τις διηγούμαι μερικές μου σκάει ένα χαστούκι από ζήλια προφανώς λέω γιατι το έκανες αυτό με χαμόγελο δεν μου απαντούσε είχε μουτρώσει εντάξει λέω αλλάζω θέμα πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό σας λέω δεν έχω ξανασυναντήσει τέτοιο κορίτσι υπέροχο και ζηλιάρικο με είχε ξετρελάνει μάλλον βρήκα την ψυχολόγο μουΧαχαχα!Χαχαχα! μου λέει τι ώρα θες να ξανά συναντηθούμε αύριο, τις λέω κούκλα μου γλυκιά έχω υποχρεώσεις δεν ξέρω αν θα μπορέσω δεν είναι απάντηση αυτή μου λέει ρε μπελά που βρήκα τέλος πάντων τις αφήνω το αντίτιμο τις λέω την επόμενη φορά που θα ξανά έρθεις θα σε συναντήσω να είσαι σίγουρη για αυτό δώσαμε υπόσχεση ερωτική τις άνοιξα την πόρτα και εξαφανίστηκε προς ανατολή μεριά. --Λοιπόν μάγκες εδώ έχουμε να κάνουμε με ένα νεανικό κορίτσι με χαρακτηριστικά ανατολίτικα και ας μην είναι από τι μου είπε σίγουρα οι φωτός την κάνουν για θείτσα μεριά άλλα δεν είναι και το διαπίστωσα και από κοντά είναι αρκετά νεότερη από το αναγραφόμενο, χαμογελαστή, όρεξη για αχαλίνωτο σεξ και πάνω από όλα ζηλιάρα για τον παρτενέρ της τώρα σε έμενα είχε κάνει την προεργασία της ήξερε που πήγαινε και τι θα αντίκριζε προφανώς οι τύπισσες μιλάνε μεταξύ τους για αυτό μάγκες θα σας συνιστούσα να τους φέρεστε ωραία σε αυτά τα πλάσματα όσο αυτό σας φαίνεται παράλογο όπως εμείς γράφουμε άλλο τόσο αυτές μιλάνε μεταξύ του μεταφέροντας τις εμπειρίες τους με τον κάθε ένα από εμάς και είναι και λογικό συστήνεται ανεπιφύλακτα στους λάτρεις των chubbys και σε όσους τους αρέσει να έχουν όλο το πακέτο και με το παραπάνω ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογη σας Εύχομαι καλή Πρωτοχρονιά σε όλους.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    redb AvatarredbΜηνύματα: 540 Κριτικές: 119

    Ιστορίες: 0

    ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ GFE αγαπούληδες και τίποτα Αξιολόγηση: 7.20 — 31/12/2021 - 14:12
    ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ GFE αγαπούληδες και τίποτα Αξιολόγηση: 7.20 — 31/12/2021 - 14:12
    ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ GFE αγαπούληδες και τίποτα άλλο, αγριάδες δεν δέχτηκε καμία εκτός από ελαφρά σφαλιαρίδα στα κωλομέρια. Ζήταγε έρωτα και όχι γαμήσι. Σόσιαλ ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΟ με αγγλικά σχεδόν τέλεια... LONG DATERS τρέξτε. Σώμα νταρντάνας στα όρια πριν μιλήσουμε για παχουλή...κοιλιά φαίνεται λίγο όταν στις στάσεις την διπλώνεις και κώλος αρκετά μεγάλος... το σύνολο δεν με χάλασε, άρα μοντελάκιδες μακριά. Περιποιημένη και καθαρή, άκρα υπέροχα, είχε ένα κουτί με πράγματα καθαριότητας... έδωσε αντισηπτικό για χέρια και μου τον πέρασε και μία πρίν ξεκινήσουμε, προσέχει καλό δεν λέω. Δεν έχει αντοχές για κοπάνημα, αγριάδες και τα συναφή... άκυρο πανηγυρικό, αγάπη και προδέρμ δλδ. Συμπεριφορά να σε χαροποιήσει από την αρχή μέχρι το τέλος, άργησε και να φύγει 5 λεπτά για το τελευταίο ωραίο σόσιαλ. Έχει ένα όμορφο πακέτο-σύνολο, με μάγεψε παρ' ότι δεν ήταν αυτό που έψαχνα και είναι η πρώτη που το πετυχαίνει.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money