Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Victoria  (Dream Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 213

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

spyros89 Avatarspyros89Μηνύματα: 120 Κριτικές: 26

Ιστορίες: 0

Εκπληξη το νεο τους σαιτ, μεγαλη Αξιολόγηση: 8.60 — 03/01/2022 - 19:29
Εκπληξη το νεο τους σαιτ, μεγαλη Αξιολόγηση: 8.60 — 03/01/2022 - 19:29
Εκπληξη το νεο τους σαιτ, μεγαλη η διαφορα απο το προηγουμενο. Άψογοι στην συνενοηση και η γυναικα ηρθε στη ωρα της ακριβως. Ζητησε απο την αρχη να κανει μπανιο και δεν άργησε να ολοκληρωσει την προετοιμασια της. Οι διαφορες απο τις φωτογραφιες ειναι υπαρκτες αλλα ειναι ομορφη γυναικα και τα εσωρουχα που φοραει ειναι επιλεγμενα με προσοχη. Η δουλεια που εχει γινει με τα βυζια ειναι λιγο υπερβολικη, θα ηταν καλη ιδεα να τα φουσκωσει λιγο. Απο επικοινωνια και πριν το σεξ και κατα την διαρκεια ηταν καλη. Ξεκινησε ολη την φαση με φιλια στο στομα και γλυψιμο στον λαιμο ενω στην συνεχεια αρχισε ενα τσιμπουκι βαθυ και υγρο με ελαχιστο χερι και πολυ υπομονη. Βαλαμε το προφυλακτικό και αρχισαμε με εκεινη απο πανω. Ξερει πολυ καλα αυτην την σταση και συνεχισε με χρο να χυσω. Το δευτερο μερος αρχισε μετα απο πιπα και η σταση που καναμε ηταν στα τεσσερα. Δεχτηκε το σφυροκοπημα μου απροβληματιστα και βογγουσε συνεχεια. Ηταν ενα ραντεβου το οποιο θα ηθελα να επαναλαβω, ειναι εμπειρη και δινει υπηρεσιες αναλογες με τα λεφτα που παιρνει. Δεν θα αργησω να ξαναπαω.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
dracula AvatardraculaΜηνύματα: 194 Κριτικές: 10

Ιστορίες: 0

Ναι είμαι παλαβός Έφαγα άκυρο από ανεξάρτητη Αξιολόγηση: 7.20 — 30/12/2021 - 12:20
Ναι είμαι παλαβός Έφαγα άκυρο από ανεξάρτητη Αξιολόγηση: 7.20 — 30/12/2021 - 12:20
Ναι είμαι παλαβός Έφαγα άκυρο από ανεξάρτητη εφημερίδας που λέω εγώ (από κάτι άκυρα σαϊτ) Τηλέφωνο στο dream για Μιλφ που ειχα ορεξη Την είχα πάρει πιο παλιά από άλλο γραφείο με μέτριες έως κακές εντυπώσεις Σε επικοινωνία με το γραφείο οπου έψαχνα την Αντζελίνα αλλά από ότι μου είπαν αναμένετε 4 του μηνός μου πρότειναν την Βικτωρία Κατηγορηματικά αρνήθηκα γιατί είχα μέτρια έως κακή εμπειρία μαζί της Μου είπαν ότι συμπεριφορά έχει αλλάξει και ότι αν δεν πέρναγα καλά θα μου έκαναν δώρο ένα άλλο ραντεβού την ημερομηνία που ήθελα Λέω δεν γαμιέστε ας πάρω Λοιπόν εμφάνιση έχει τα ίδια τίποτα καινούριο Ήρθε όμως πιο ταπεινή και πιο επαγγελματίας Έκανε άψογο επαγγελματικό πρόγραμμα και δεν ήταν αδιάφορη σε καμιά περίπτωση Μάλλον το ότι δεν την κράτησαν πουθενά την έκαναν να είναι πιο εργατική Δεν νομίζω να χρειαζόμαστε περισσότερη περιγραφή Μπράβο μόνο στο γραφείο που έβαλε μη επεξεργασμένες φωτογραφίες στο προφίλ της
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks