Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Natalie  (Dream Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

giorgos790 Avatargiorgos790Μηνύματα: 159 Κριτικές: 36

Ιστορίες: 0

Πηγα σκεπτικος στο ραντεβου λογο του Αξιολόγηση: 8.40 — 29/12/2021 - 21:40
Πηγα σκεπτικος στο ραντεβου λογο του Αξιολόγηση: 8.40 — 29/12/2021 - 21:40
Πηγα σκεπτικος στο ραντεβου λογο του οτι δεν ειδα τις κριτικες αλλα κατι μεσα μου μου ελεγε οτι θα περασω καλα. Ηταν φρεσκια και ξεκουραστη οποτε δεν νομιζω να ειχε προηγουμενο ραντεβου πριν απο εμενα. Εχει ενα ωραιο χαμογελο που σε καλωσορίζει καλυτερα απο οτιδηποτε θα μπορουσα να φανταστω. Τα εσωρουχα που φορουσε ηταν δαντελωτα ομορφα πανω της και σεξυ οσο δεν παει... Με φιλησε βαθια και γονάτισε για να αρχισει το τσιμπουκι χωρις χερι και με γλυψιμο και στα αρχιδια. Μου σηκωθηκε αμεσως και ενιωσα φανταστικα, το ενστικτο μου ειχε δικιο. Πηγαμε στο κρεβατι, της ανοιξα τα ποδια και της εκανα ενα γλειφομουνι οπως το αξιζε στο μουνι της που ειναι πολυ ωραιο. Της άρεσε και πηρα λιγο απο τα υγρα της. Εβαλα καποτα και την γαμησα σε ιεραποστολικο μεχρι να χυσω χωρις να αλλαξουμε σταση αλλα με φιλια σε ολη την διαρκεια. Εχυσα σχετικα νωρις και ειχαμε χρονο και για λιγο μασαζ το οποιο κανει καλα. Αρχισαμε παλι προκαταρκτικα με δαχτυλο και γλυψιμο στην κλειτοριδα το οποιο γυρισε σε 69. Δευτερο γυρο αρχισαμε με εκεινη απο πανω. Κουναει πολυ ωραια το σωμα και την λεκανη με ενεργεια λες και θελει να σε σκισει. Αλλαξαμε σταση με εκεινη στημενη στα τεσσερα. Ωραιο το μωρο και απο πισω και αντεχει το σκίσιμο το οποιο της εκανα μεχρι να χυσω. Εχει ωραια φωνη για βογγητα και ξερει ποτε να τα βγαζει. Εχυσα δυνατα μεσα της και γυρισε και με κοιταξε στα ματια με ενα χαμογελο τρομερο. Εδωσα τα λεφτα που της αξιζαν πραγματικά και εφυγα σαν κυριος με τελευταιο φιλι στην πορτα.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
katharoulis AvatarkatharoulisΜηνύματα: 229 Κριτικές: 19

Ιστορίες: 0

Στο ανθος την ηλικιας της η Αξιολόγηση: 8.20 — 05/12/2021 - 23:16
Στο ανθος την ηλικιας της η Αξιολόγηση: 8.20 — 05/12/2021 - 23:16
Στο ανθος την ηλικιας της η κοπελα Ναι ειναι παραπανω απο 26 που δηλωνει αν και απο κοντα δεν φαινεται πλαστικη οπως η επεξεργασμενες φωτογραφιες της. Παντος περα απο το γυαλισμα δεν διαφερει απο κοντα η εμφανιση της, ειναι αυτη η κουκλαρα. Το ντυσιμο της ηταν ταιριασμενο χρωματικα με το χρωμα των ματιων της, ξερει σε τι υπερεχει και το αναδεικνυει. Μετα το ντους βγηκε γυμνη αποκαλυπτοντας ολο της το σωμα μπροστα μου και εκανε την πρωτη κινηση για φιλι την οποια εκμεταλλευτηκα και καναμε ενα ωραιο φασωμα δεκα λεπτων. Εχει ωραιες καμπυλες και βυζι ευαισθητο το οποιο εγλυψα και η ρωγα της σκληρυνε. Στο τσιμπουκι ηταν καλη αλλα οχι απο τις καλυτερες αλλα το θεικο ηταν οτι ειχα ηδη καυλωσει και δεν χρειαζωμουν περισσοτερη προσπαθεια για να κανουμε σεξ. Καταλαβα οτι ειναι περισσοτερο για gfe και δεν πηγα κοντρα στην φυση της. Καναμε ωραιο σεξ με φιλια βαθια και ωραιο συμμετοχη σε σταση ιεραποστολικου και μετα προχωρησαμε σε πιο καυλιαρικες στασεις οπως με τα ποδια ψηλα στους ωμους μου και πισωκολλητο. Υπεροχος και ο κωλαρακος της αλλα και το μουνι της εχει αισθηση δεν ειναι ξεσκισμενο. Απο αναστεναγμους ηταν μετρια δεν υπερεβαλε και ουτε το επαιξε οτι εχυνε καθε λιγο αλλα ετσι ακριβως μου αρεσει, δεν μπορω τις υπερβολες. Στο τελος εμεινε στην αγκαλια μου και ανταλλαξαμε και κανα δυο φιλια πριν φυγει. Περισσοτερα να πατε να δειτε, εγω σας λεω οτι αξιζει.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Netro AvatarNetroΜηνύματα: 195 Κριτικές: 35

Ιστορίες: 0

H Natalie επεστρεψε μετα απο δυο Αξιολόγηση: 8.80 — 26/11/2021 - 00:23
H Natalie επεστρεψε μετα απο δυο Αξιολόγηση: 8.80 — 26/11/2021 - 00:23
H Natalie επεστρεψε μετα απο δυο χρονια στο Dream. Την ειχα παρει τοτε και φυσικα θα την επαιρνα ξανα. Η ηλικια της ειναι αληθινη και η εμφανιση επισεις. Εχει αναβαθμισει το μαλλι της αλλα και το υφος της. Περισσοτερο εμπειρη αλλα παραμενει καλη στο GFE κατα την γνωμη μου. Με κοιταζε με τις ματαρες της που ειναι μαγευτικες στα ματια που και που και περισσοτερο κατα την διαρκεια του στοματικου. Εκανε προσπαθεια για deepthroat με μερικη επιτυχια αλλα πολυ θεληση. Επιδωθηκα σε γλειφομουνι με πολυ ορεξη στο ομορφο μουνι της. Το ευχαριστηθηκε με την ψυχη της και γευτηκα λιγο απο το νεκταρ της. Το κωλαρακι της καθαρο και ομορφο δεν μπορουσα να αντισταθω και της εγλειψα την βαλβιδα, εκλεισε τα ματια και αναστεναζε. Σεξ στην αρχη καναμε σε ιεραποστολικο με φιλια στο στομα και σφιξημο με τα ποδια της. Ξεκαθαρα το απολαμβανε και το μουνι της απο μεσα εχει καλη αισθηση. Στον δευτερο γυρο καναμε στασεις για μεγαλυτερη διεισδυση και τα βογγητα της γινανε πιο δυνατα. Στο πισωκολλητο εχει πολυ ωραια θεα και δινει μουνιες οσο γαμιεται. Ειναι απο τις ακριβες του Ντριμ αλλα τα αξιζει τα λεφτα. Πραγματικα ομορφη γυναικα, δωρο θεου για εμας τους πουτανιαρηδες.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks