Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Iris  (Dream Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 3
  • Προβολές: 42

    Κριτικές Χρηστών

    lazarakos21 Avatarlazarakos21Μηνύματα: 325 Κριτικές: 61

    Ιστορίες: 0

    Ειδα σημερα οτι εφυγε αλλα την Αξιολόγηση: 8.00 — 10/12/2021 - 22:14
    Ειδα σημερα οτι εφυγε αλλα την Αξιολόγηση: 8.00 — 10/12/2021 - 22:14
    Ειδα σημερα οτι εφυγε αλλα την κριτικη την εγραψα γιατι αξιζει και για το γραφειο και για την κοπελα. Ηταν αριστη η επικοινωνια με τον τηλεφωνητη και μου περιεγραψε σωστα τι κανει η κοπελα ενω στο θεμα του χρονου ολα εγιναν με ακριβεια στην προκαθορισμενη ωρα. Βραδυνο το ραντεβου και το ντυσιμο καταλληλο για την ωρα. Η κοπελα οταν την βλεπεις σκεφτεσαι αν ηταν λιγο πιο ψηλη θα ηταν καταλληλη για μοντελο. Το σωμα της ειναι απιστευτο και απο την αρχη δειχνει θερμη με φιλια και χαδια. Οι αγκαλιες πανω στο φασωμα επισεις πολυ ωραιες, μου εδωσε την εντυπωση οτι η κοπελα γουσταρει το gfe. Καναμε την προετοιμασια στο ντους και οι δυο με την σειρα και αρχισαμε με πιο σοβαρα προκαταρκτικα στο κρεβατι. Πιπα ζουμερη με γλειψιμο στα παπαρια και περιποιηση ειδικη με την γλωσσα στην κεφαλη, ευχαριστηθηκα και κοντεψα να χυσω καποια στιγμη οποτε προχωρησα στο σεξ. Εκει εβαζε ολη της την ψυχη, απο πανω μου ιδιαιτερα επειδη ειναι και ελαφρια κοπελα και της ηταν ευκολο εδωσε πονο μιλαμε, ιδρωσε πραγματικα. Πηρα εγω το πανω χερι και την γαμησα με παθος σε ιεραποστολικο μεχρι να χυσω. Στον δευτερο γυρο περισσοτερο την γαμησα στα τεσσερα και ηταν πιο αγρια φαση. Αντεξε μια χαρα το σφυροκοπημα και το μουνι της πεταξε και υγρα. Εχυσα τελικα πανω της πιανοντας τον κωλο και την πλατη της. Δεν ξερω αν θα την ξαναφερουν, εγω πολυ πιθανο ειναι να την ξαναπαρω.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    AnteToPoulo AvatarAnteToPouloΜηνύματα: 340 Κριτικές: 57

    Ιστορίες: 0

    Ειναι πολυ ωραιο κοριτσι, μπραβο στο Αξιολόγηση: 8.40 — 02/12/2021 - 22:05
    Ειναι πολυ ωραιο κοριτσι, μπραβο στο Αξιολόγηση: 8.40 — 02/12/2021 - 22:05
    Ειναι πολυ ωραιο κοριτσι, μπραβο στο dream που το εφερε. Ιδιο σωμα και ομορφο προσωπο. Το υφος της ειναι σοβαρο και σεξυ ταυτοχρονα, ειναι ενα εσκορτ που θελεις να εχεις διπλα σου οχι μονο για το σεξ αλλα και για παρεα. Μιλησαμε για λιγο και μετα αρχισαμε τα γλωσσοφιλα τα οποιο δινει με παθος. Συνεχισαμε το ζεσταμα με χαδια και γλειψιματα στο σωμα εναλλαξ. Εγω επικεντρωθηκα στα βυζια και εκεινη μετα στο τσιμπουκι. Βαθος καλο και γλυψιμο καλο, με το ζωρι κρατηθηκα να μην χυσω. Η αναλογια μεσης κωλου πολυ ωραια και την κραταγα απο εκει οσο την γαμουσα στα τεσσερα. Αναστεναζα και βογγαει ωραια και δυνατα και κουναει και λιγο την λεκανη της. Προσαρμοστηκε αμεσα στις αλλαγες στασεων και δεν με αφησε να ξενερωσω παιρνοντας πρωτοβουλιες που και που οπου πρεπει... Στον δευτερο γυρο επιδωθηκε σε μασαζ στην αρχη το οποιο ηταν πολυ χαλαρωτικο και μετα σεξ σε σταση reverse cowgirl. Εβλεπα τον κωλο της και καυλωνα αγρια και καποια στιγμη σηκωθηκα και την πηρα στα τεσσερα δυνατα μεχρι να χυσω καρφωνοντας τον οσο πιο μεσα μπορουσα. Εδωσα τα λεφτα πολυ ικανοποιημενος και εκεινη φανηκε να ηταν το ιδιο ευχαριστημενη. Δεν μπορω να την ξεχασω και οποσδηποτε θα την παρω ξανα, ισως την επομενη εβδομαδα αν ειναι ακομα εδω.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    katafygios AvatarkatafygiosΜηνύματα: 492 Κριτικές: 48

    Ιστορίες: 0

    Η αναζητηση μου στα διαφορα γραφεια Αξιολόγηση: 8.60 — 24/11/2021 - 18:41
    Η αναζητηση μου στα διαφορα γραφεια Αξιολόγηση: 8.60 — 24/11/2021 - 18:41
    Η αναζητηση μου στα διαφορα γραφεια της αθηνας τελειωσε οταν ειδα το σωμα την λατινοαμερικανας Ιρις στις φωτογραφιες. Η καρδια μου αρχισε να χτυπα γρηγοροτερα καλωντας στο dream για να μαθω περισσοτερες πληροφοριες. Η κοπελα μου ειπε οτι εμφανισιακα ειναι ιδια αλλα και οτι μεχρι εκεινη την στιγμη ειχε καλα λογια απο πελατες. Εκλεισα το ραντεβου και πηγα στο ξενοδοχεια και την περιμενα. Ηρθε στην ωρα της η κοπελα και βγηκαν αληθινα τα λογια της τηλεφωνητριας ειναι οντος ιδια με τις φωτογραφιες. Ηταν σεξυ ντυμενη με φορεμα μαυρο και ψηλοτακουνο. Στο προσωπο ηταν βαμμενη χωρις υπερβολες και το υφος της σοβαρο αλλα το βλεμμα της διαπεραστικο. Γενικα σου φερνει την αισθηση μυστηριου αλλα και πραγματικου θηλυκου απο ολες τις αποψεις. Οι καμπυλες της ειναι απιστευτες αλλα ξερει να σε φερνει στα ισα σου στο σοσιαλ γιατι απο την ομορφια της ομολογουμένως τα χανεις στην αρχηκα. Κοινωνικη μονο οσο πρεπει και μιλαει αγγλικα αλλα και ελληνικα. Ενιωσα καποια στιγμη αρκετα οικια μαζι της και εκει αρχισαμε το φασωμα. Ξερει να φιλαει ωραια, μαλακα και με γλωσσα. Το στηθος της ειναι καλο στην αισθηση και ας ειναι μεγαλο, το ιδιο ισχυει και για τον κωλο της. Στην ηλικια που ειναι δεν εχει κανενα σημαδι φθορας και μοιαζει πολυ ενεργητικη. Μου εκανε καλο τσιμπουκι με λιγο χερι αλλα χωρις γλυψιμο στα παπαρια τα οποια ειχα ξυρισει κιολας αλλα μαλλον δεν το γουσταρει η γκομενα. Καποια στιγμη την γυρισα σε 69 για να παρω και εγω μια γευση απο το μουνι της. Πολυ ωραιο, μικρο και καθαρο μουνακι που το εγλυψα με πολυ κεφι. Η κοπελα αρχισε να αναστεναζει και τοτε της εβαλα και δαχτυλο και την εκανα να χυσει. Περιμενα να κατεβουν τα υγρα της να δοκιμασω, τοση καυλα ειχα. Το γαμησι το αρχισαμε με εκεινη πανω και εδειξε οτι και στο σεξ προτιμαει gfe. Φιλαει συνεχεια και τριβεται πανω στο σωμα. Πηρα το πανω χερι και την γαμησα σε ιεραποστολικο και μετα σηκωσα τα ποδια της ψηλα. Εχυσα χωρις να τον βγαλω εξω και ετοιμαστηκα για τον δευτερο γυρο. Η δευτερη πιπα της ηταν οσο καλη και η πρωτη και με κοιταγμα στα ματια. Το σεξ το καναμε στα τεσσερα αυτην την φορα, η συμμετοχη της πολυ δυναμικη και η θεα εκπληκτικη. Ο κωλος της ειναι θεικος απλα, δεν εχω καλυτερα λογια να την περιγραψω. Εδωσα πονο και δεν διαμαρτυριθηκε ενω η διαρκεια του σεξ ηταν το λιγοτερο 20 λεπτα. Δεν θελω να το παινευτω αλλα την εκανα να χυσει δυο τρεις φορες με κανονικο οργασμο. Τα βογγητα της ηταν πολυ ωραια και δυνατα. Δεν ξερω αν ειναι η πρωτη φορα που φερανε την κοπελα αλλα κανανε καλη επιλογη. Απλα περασα τελεια μαζι της.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money