Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές Χρηστών

boulis2021 Avatarboulis2021Μηνύματα: 126 Κριτικές: 29

Ιστορίες: 0

Μου αρεσε πολυ το στυλ της Αξιολόγηση: 8.60 — 18/11/2021 - 16:59
Μου αρεσε πολυ το στυλ της Αξιολόγηση: 8.60 — 18/11/2021 - 16:59
Μου αρεσε πολυ το στυλ της Σιμονας. Ειναι περιποιημενη με πολυ ωραιο σωμα και ιδιαιτερα κωλο που συγκριτικα με αλλες που κυκλοφορουν τελευταια μαλλον εχει και τον καλυτερο. Την ειδα για δευτερη φορα πριν αποφασισω να περασω μαζι της γιατι η προηγουμενη ηταν φολα και δεν ηθελα και δευτερη στη σειρα. Χαδια και φιλια στο σωμα επιτρεπονται οσο θελεις μαζι της και εκει διαπιστωσα και την ωραια μυρωδια του σωματος της και προχωρησα και σε σταση 69. Εχει ωραιο μουνι και περιποιημενο και αυτο οπως το υπολοιπο σωμα. Το εγλειψα με πολυ ωρεξη και το ιδιο εκανε και εκεινη στον πουτσο μου. Καλο και βαθυ το τσιμπουκι και με δωσεις γλυψιματος και στα αρχιδια που ειχα ξυρισει την προηγουμενη και πλυνει πριν παω στο μαγαζι. Δεν θα μπορουσα να την γαμησω και διαφορετικα με τον κωλο που εχει, επελεξα πισωκολλητο και υπακουσε αμεσα με ενα στησιμο ονειρο. Μου εδωσε και μια προστυχη ματια πριν μπω μεσα της και αναστεναξε μολις μπηκα. Γουσταραμε και οι δυο και εκεινη κουνιοταν ωραια οπως την γαμουσα. Ηταν ενα γαμηση που αναπληρωσε το κενο που μου δημιουργησε η προηγουμενη. Ενιωσα πολυ ωραια μαζι της. Στο τελος την εσφιξα και εχυσα οσο πιο μεσα μπορουσα.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks