Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Emily  (Studio Deluxe)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 46

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

Darth.Dimius AvatarDarth.DimiusΜηνύματα: 354 Κριτικές: 20

Ιστορίες: 0

Το κορίτσι από Ουκρανία, με ωραίο Αξιολόγηση: 8.80 — 31/03/2020 - 15:51
Το κορίτσι από Ουκρανία, με ωραίο Αξιολόγηση: 8.80 — 31/03/2020 - 15:51
Το κορίτσι από Ουκρανία, με ωραίο κορμί, καλό βυζί κι ακόμη καλύτερο κωλαράκι. Και μόνο που τη βλέπεις θες να την πηδήξεις. Στα του αγώνα μάλλον μέτριες εντυπώσεις, δεν με χάλασε κάτι αλλά ούτε με ενθουσίασε. Στην πίπα καλύτερη αλλά στο κυρίως πιάτο εμφανής η επιθυμία να τελειώνουμε. Φάγαμε λοιπόν το μήλο και μετά η Εμιλυ ευγενικά μας έδιωξε για να περάσει ο επόμενος. Πανεμορφο κοριτσι με καλες επιδοσεις στο κρεβατι αξιζει να την δοκιμασετε C' est la vie.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Στρατος AvatarΣτρατοςΜηνύματα: 976 Κριτικές: 31

Ιστορίες: 0

Καθυστερημένη κριτική για την Έμιλυ! Την Αξιολόγηση: 8.80 — 28/12/2019 - 15:05
Καθυστερημένη κριτική για την Έμιλυ! Την Αξιολόγηση: 8.80 — 28/12/2019 - 15:05
Καθυστερημένη κριτική για την Έμιλυ! Την επισκέφθηκα στο Delux! καθάρο και ευχάριστω περιβάλλον! είχα πάει για την Έμιλυ γιατί οι φωτογραφίες της μου άρεσαν πολύ! την είδα και από κοντά στο σαλόνι... έμεινα με το στόμα ανοιχτό και πέρασα κατευθείαν στο δωμάτιο για το απλό! Το κορίτσι έχει κορμάρα όπως ακριβώς φαίνεται στις φωτός και το πρόσωπό της είναι πραγματικά πολύ ωραίο! Η κοπέλα είναι γύρω στο 1,68 αδύνατη και πανέμορφη! μιλάει ελληνικά πολύ καλά καθώς μένει αρκετά χρόνια στην Ελλάδα και στην επικοινωνία είναι πολύ καλή! Μέχρι εδώ όλα καλά! Έμενα να πω την αλήθεια μου έφτασε που έιχα ένα τέτοιο κορίτσι στο κρεβάτι γυμνο και χάιδευα το αψεγάδιαστο κορμί του! Στον αγώνα τώρα! έπαιξε πίπα με προφυλακτικό ιεραποστολικό και στα τ'εσσερα! σε όλα έχω να πω ότι είναι πολύ καλή! πιπά με εναλλαγές και σε κοιτάει στα μάτια και στα 4 έχει καλή συμμετοχη και κωλάρα! είναι πολύ καθαρή και προσεχτική με το προφυλακτικό! απ ότι κατάλαβα δεν γουστάρει άγριες καταστάσεις! Είναι ένα κορίτσι που εγώ σίγουρα θα ξανασυναντήσω!
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks