Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές Χρηστών

servietoros AvatarservietorosΜηνύματα: 159 Κριτικές: 32

Ιστορίες: 0

Εχω παει αρκετες φορες σε αυτο Αξιολόγηση: 8.60 — 18/11/2021 - 09:48
Εχω παει αρκετες φορες σε αυτο Αξιολόγηση: 8.60 — 18/11/2021 - 09:48
Εχω παει αρκετες φορες σε αυτο το μαγαζι γιατι εχει ωραιες κοπελες και καλη υπηρεσια. Η επομενη κοπελα στην λιστα μου ηταν η Ροξυ. Λιγο παραπανο απο 25 κοντοπουτανο με κωλαρα και πολυ ωρεξη για γαμησι η λεγαμενη. Ηξερα απο πριν τι θα παρω οποτε δεν την περιμενα στο σαλωνι πηγα κατευθειαν στο δωματιο. Μπηκε στο δωματιο και αμεσως αρχισε την στενη επαφη με αγκαλιες και φιλια στο στηθος. Επιασε τον πουτσο μου και αρχισε να τον παιζει με την συνεχεια να γινεται στο κρεβατι με βαθυ στοματικο και πολυ μαεστρικο γλυψιμο στον πουτσοκεφαλο και στα αρχιδια. Επικινδινο το κοριτσι, θελει προσοχη για να μην τελειωσεις στο τσιμπουκι. Παιχτηκε πρωτη σταση ιεραποστολικο με πολυ ωραια βρομολογα απο την κοπελα και μετα στα τεσσερα για να θαυμασω την υπεροχη κωλαρα της. Ολα αρμονικα και καυλωτικα μαζι της... η κινηση και η φωνη της ακομα και το βλεμμα που μου εδινε καμια φορα γυριζωντας το κεφαλι πισω ηταν ολα πολυ σεξυ. Κινηθηκε σε χαμηλους και σε υψιλους ρυθμους και οτι παιρνει δινει το κοριτσι. Εχυσα μεσα στον προβλεπομενο χρονο και εφυγα με την ισυχια μου. Ηταν και αυτο ενα κοριτσι που αξιζει και βγηκα και παλι ευχαριστημενος απο το συγκεκριμενο μαγαζι. Προβλεπω να στελνω και καλους φιλους εκει. Αν πατε θα με θυμειθειτε...
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money