Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Leyla-2  (Studio V.I.P)

Κριτικές Χρηστών

mounoxalastis00 Avatarmounoxalastis00Μηνύματα: 86 Κριτικές: 17

Ιστορίες: 0

Η εισοδος μου στο μαγαζι ηταν Αξιολόγηση: 9.00 — 18/11/2021 - 15:43
Η εισοδος μου στο μαγαζι ηταν Αξιολόγηση: 9.00 — 18/11/2021 - 15:43
Η εισοδος μου στο μαγαζι ηταν εντελως τυχαια αλλα και τυχερη. Ειδα την κοπελα αμεσως καταλαβα οτι η μοιρα με εφερε εκει για να την γαμησω. Ειναι αρκετα ψηλη αλλα και κοπελα γαματη με καλα πιασιματα και ωραιο προσωπο. Φερθηκε ευγενικα απο την αρχη και εισεπραξε απο εμενα αναλογη μεταχειρηση. Οι βυζαρες της δεχτηκαν γλειψιμο ωραιο αλλα με διαρκεια και ειδα να το ευχαριστιεται και εκεινη. Αρχισε και εκεινη το γλυψιμο και κατεληξε με τον πουτσο μου στο στομα της. Εκανε το τσιμπουκι με υπομονη και προσεκτικα να μην ακουμπησει δοντια. Χρησιμοποιει λιγο χερι και ξερει να γλυφει καλα το καυλι. Μου εγινε καγκελο αλλα δεν ηξερα σε τι σταση να την πρωτο γαμησω. Τελικα πηρε εκεινη την πρωτοβουλια και με ζητησε σε ιεραποστολικο. Εχει ελαστικο κορμι και της εβαλα τα ποδι πανω ψηλα σχεδον να κουμπανε τους ωμους της. Την εκανε ανετα την σταση και δεν αλλαξαμε μεχρι το τελος. Ηταν ωραια που ειχα το προσωπο μου κοντα στο δικο της. Το βλεμμα της ειναι απο φυσικο λιγο θλιμμενο αλλα και πολυ θηλυκο. Εβλεπα τις φυσικες γκριματσες που εκανε απο ευχαριστηση και καυλωνα περισσοτερο. Κουνουσε και την λεκανη συνεχεια σε ωραιο ρυθμο. Εμεινα λιγο περισσοτερο στο δωματιο αλλα δεν μας ενοχλησανε.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks