Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    markisiosLOG AvatarmarkisiosLOGΜηνύματα: 267 Κριτικές: 57

    Ιστορίες: 0

    Μπολικη εμπειρια Αξιολόγηση: 7.67 — 27/05/2022 - 22:14
    Μπολικη εμπειρια Αξιολόγηση: 7.67 — 27/05/2022 - 22:14

    Σπανια επιλεγω αυτο το γραφειο αλλα γενικα τα παμε καλα. Η αφιξη της Ηρας ηταν στην ωρα και το ντυσιμο της ηταν ωραιο, σεξυ αλλα οχι υπερβολικο.

    Απο εμφανιση κοντευει την τεταρτη δεκαετια της ζωης της αλλα κρατιεται καλα και ειναι ομορφη. Λιγα κιλα συν τα εχει αλλα εχει και καλο υψος και δεν φαινονται με την πρωτη ματια. 

    Φιλια εδωσε χωρις δευτερη σκεψη και τα προκαταρκτικα της ειναι καλα οπως ειναι φυσιολογικο για την ηλικια της, εχει μπολικη εμπειρια…

    Το τσιμπουκι της με λιγο χερι, καλο γλυψιμο στο καυλι και στα περιχωρα χωρις να κολωσει η να δυσανασχετησει καθολου.

    Στηθηκε στα τεσσερα απο οπου ο κωλος της ειναι πιο ομορφος γιατι εχει μια μικρη χαλαρωση. Φανερα δουλεμενη η κωλοτρυπιδα της αλλα εγω δεν ειχα παρει αναλ.

    Το μουνι της ειναι καλο και παρα το μανιακο μεσα εξω που της εκανα αντεξε και τα βογγητα της με ανταμειψανε τοσο καυλωτικα που ηταν.

    Ελουσα τον κωλο της με το σπερμα που ειχε μερες που μαζευωταν μεσα μου και εξεφρασε θετικη εκπληξη απο την ποσοτητα ανεβαζωτας μου την αυτοπεποιθηση στα υψη.

    Στο μπλα μπλα καλη και εξυπνη γυναικα, ξερει τι να πει και τι οχι. 

    Με ξανατσιμπουκωσε μετα το μπανιο και την γαμησα για αρκετη ωρα αλλα δεν καταφερα να χυσω δευτερη φορα. 

    Περασα καλα και λογο του χαρακτηρα της (εκτος απο το σεξ) που σου φερνει ευχαριστα συναισθηματα. 

    Κωλο θα παρω μια αλλη φορα και ειναι βασικα ο λογος που θα την επισκεφτω ξανα.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 130
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks