Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Mikaela  (Dream Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    gargaliaris90 Avatargargaliaris90Μηνύματα: 52 Κριτικές: 12

    Ιστορίες: 0

    Kρυφη λυσαρα Αξιολόγηση: 8.17 — 18/04/2022 - 17:22
    Kρυφη λυσαρα Αξιολόγηση: 8.17 — 18/04/2022 - 17:22

    Συναντηθηκαμε στο σπιτι μου μετα απο συντομη και καλη συνεννοηση με το γραφειο. Ηρθε ακριβως στην ωρα της και το πρωτο καλο ειναι οτι αυτο που βλεπεις στις φωτογραφιες ειναι και στην πραγματικοτητα. 

    Με ηλικια το πολυ 25 και μετρια χαρακτηριστικα στο προσωπο εχει ενα σωμα καλο με μικρο αλλα καλο στην υφη βυζι και κωλο πολυ πανω απο το μετριο.

    Αν και δεν ηταν και πολυ ομιλιτικη στην αρχη οσο πηγαινε και ανοιγοταν και τελικα εδειξε την κρυφη λυσαρα μεσα της. Το τσιμπουκι της ηταν πολυ καλο με γλειψιμο και της γυρο περιοχης. Το μουνι της εχει καλη αισθηση και υγραινει οταν γαμιεται. Εδωσα πονο για ενα δεκαπενταλεπτο στον πρωτο γυρο και εχυσα χωρις να τον βγαλω απο μεσα της. 

    Ο δευτερος γυρος αρχισε χωρις καθυστερηση και στα τεσσερα της εκανα τον κωλο κοκκινο απο το σπανκινγκ. Ακολουθησε με βογγητα και κινησεις της λεκανης συνεχομενες και γεματες χαρη. Στο τελος εχυσα πανω στον κωλο της και τα άπλωσα σαν κρεμα για να καταπραΰνει τον ερεθισμο που της προκληθηκε απο τα χαστουκια.

    Ητα καλη εμπειρια και ας μην ειναι μοντελο το κοριτσι

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 120
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    mpazoukas AvatarmpazoukasΜηνύματα: 91 Κριτικές: 20

    Ιστορίες: 0

    Ειναι κοριτισι που θα σας αρεσει Αξιολόγηση: 7.80 — 06/04/2022 - 21:32
    Ειναι κοριτισι που θα σας αρεσει Αξιολόγηση: 7.80 — 06/04/2022 - 21:32
    Ειναι κοριτισι που θα σας αρεσει αλλα δεν ειναι μοντελο ουτε και πιπινι. Για τα υπολοιπα ειναι περισσοτερο απο καλη οποτε αξιζει τα λεφτα που δινεις. Σιγουρα δεν ειναι πολυ εμπειρη σαν εσκορτ γιαυτο και στην αρχη ειναι λιγο αργη αλλα στο σεξ ξερει καλα τα κολπα και οσο σπαει ο παγος ξετυλιγει την πουτανα μεσα της. Δεν ειναι της γυμναστικης αλλα απο φυσικο της εχει καλο σωμα με κωλο δεκαρι και βυζι μικρο αλλα στητο. Η συμμετοχη της ειναι καλη λογο του οτι η δουλεια αυτη μαλλον ειναι και αυτη που της ταιριαζει περισσοτερο. Φιλια δινει λιγα και καλα και το στοματικο της αργο και με καλο γλυψιμο και στα αρχιδια. Ξερει να στηνεται και υπακουσει οτι και να ζητας. Την δυσκολεψα αλλα δε μασησε και εχει καλη αισθηση το μουνι της. Απο λιπαντικο εβαλε μονο το σαλιο της και μεσα της εγινε πολυ καλη με το γαμησι. Απο τις κοπελες του γραφειου που εχω δοκιμασει, ειναι απο τις καλυτερες στο σεξ μαλλον επειδη ειναι νεα και προσπαθει να δωσει τον καλυτερο της εαυτο. Η επικοινωνια της οσο πηγαινε και καλυτερευε και καταλαβα οτι ειναι και καλη για παρεα χωρις ομως να κανει κουβεντες ξεκαρφωτες παρα μονο για το ραντεβου μας. Ειδικα με την καλυτερη τιμη που ερχεται νομιζω οτι ειναι μια περιπτωση vfm.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    lefterakis-ma Avatarlefterakis-maΜηνύματα: 76 Κριτικές: 17

    Ιστορίες: 0

    Η εμφανιση της ειναι ιδια με Αξιολόγηση: 8.40 — 28/03/2022 - 13:23
    Η εμφανιση της ειναι ιδια με Αξιολόγηση: 8.40 — 28/03/2022 - 13:23
    Η εμφανιση της ειναι ιδια με τις φωτογραφιες και η ηλικια γυρω στα 25 και οχι μεγαλυτερη. Ακομα δροσερο κοριτσι με μικρο βυζι αλλα πολυ ωραιο κωλο και σιγανο ποταμακι που αποδειχτηκε ορμητικο στην συνεχεια. Εδειξε ευγενικη στην αρχη και με ντυσιμο που την εδειχνε μικροτερη και ελκυστικη. Ειναι ξεκαθαρα στις αρχες στην δουλεια αλλα το παλευει πραγματικά και το αποτελεσμα ειναι καλο. Ζητησε μπανακι και επεστρεψε ετοιμοτατη στο κρεβατι. Μου εδωσε καυτα φιλια στο στομα, δεν εχει κανενα προβλημα να χρισιμοποιησει την γλωσσα και με δικη της πρωτοβουλια προχωρησε στο λαιμο και μετα στο στηθος. Στην κατω περιοχη έγλειφε με μανια και προσοχη παντου, αρχιδια, κορμο και κεφαλι ολα τα γυαλισε καλλα καλλα και μου εγινε το κονταρι πετρα. Αφεθηκα στο παιχνιδι της και συνεχισε μεχρι που εχυσα δυνατα και της γεμισα το προσωπο και τα βυζια με χυσια. Με την σειρα πλυθηκαμε και στο κρεβατι αρχισαμε ξανα. Στο σεξ καναμε πολλες εναλλαγες στασεων, ειναι ενεργη και ξερει να στηνεται σωστα. Κορυφαιο ηταν που στο πισωκολλητο μου ζητησε να της τον δωσο δυνατα και κατέληξα σε ενα σφυροκοπημα αγριο μεχρι που εχυσα μεσα στην καποτα. Αυτο ηταν το ραντεβου μαζι της. Ξεκιναει αργα αλλα μετα βγαζει ακριβως το αντιθετο και γουσταρει να γαμιεται. Απο τις κοπελες που αν δεν δοκιμασεις τουλαχιστον μια φορα χανεις.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Netro AvatarNetroΜηνύματα: 195 Κριτικές: 35

    Ιστορίες: 0

    Απο την αρχή μου εδωσε καλη Αξιολόγηση: 8.40 — 18/03/2022 - 21:40
    Απο την αρχή μου εδωσε καλη Αξιολόγηση: 8.40 — 18/03/2022 - 21:40
    Απο την αρχή μου εδωσε καλη εντύπωση με το προσεγμενο ντυσιμο και τις περιποιημενες λεπτομέρειες οπως νυχια και μαλλιά Μπηκαμε γρήγορα στο παιχνιδι και αρχισαμε βαθια φιλια στο στόμα και χουφτωμα με ιδια ορεξη με εμενα απο την κοπέλα. Με εντυπωσίασε το οτι αρχισε να τριβει το μουνι της οταν της εγλυφα τα βυζια, μιλαμε ευχαριστιέται την δουλεια της οπως λίγες. Για την εμφανιση εχω να πω οτι απο σωμα αξίζει και οτι ειναι σχεδον ιδια αν οχι απόλυτα με τις φωτογραφιες. Κάποια στιγμη μου τον πήρε στο στομα και εκανε ωραιο μασαζ στο καυλί μου με την γλωσσα της. Την πίεσα να τον παρει πιο βαθιά με μερικη επιτυχια και ως κάπου και mouthfuck. Καποια στιγμή αποφάσισα να ανταποδωσω και εκανα μακρύ διαλειμμα για γλειφομουνι. Κοκκίνισε στο προσωπο και αρχισε να αναστενάζει, ηταν η καταλληλη στιγμή για σεξ. Καναμε αρχη με ιεραποστολικό με πολλα φιλια στο στομα και συντονισμενοι στο ρυθμό που εδινε με τα ποδια της. Οσο ήσυχη φαινεται στην αρχη τοσο γουστάρει το σεξ στην συνεχεια. Το τελειωμα εγινε με πισωκολλητό και αμεσως περάσαμε με την σειρα στο ντους. Δεν περάσανε μερικα λεπτα και παλη πηρε τον πούτσο μου στο στομα της. Καναμε άλλες λιγες στασεις και λιγο πιο δυνατό σεξ με χυσιμο στα τελευταία λεπτα για δευτερη φορα. Το ομορφο ραντεβού μας τελειωσε και πήρε τα λεφτα τα οποια αξιζε πραγματικα. Ηταν γλυκιά εμπειρια που αξιζει επανάληψη
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    b-lover Avatarb-loverΜηνύματα: 92 Κριτικές: 19

    Ιστορίες: 0

    Συναντηση μετα απο πολυωρη εργασια στο Αξιολόγηση: 8.20 — 10/03/2022 - 21:58
    Συναντηση μετα απο πολυωρη εργασια στο Αξιολόγηση: 8.20 — 10/03/2022 - 21:58
    Συναντηση μετα απο πολυωρη εργασια στο ξενοδοχειο. Ανοιξα την πορτα και μου εσκασε ωραιο χαμογελο και κοιταγμα κατευθειαν στα ματια λες γνωριζομασταν. Εμφανισιακα μιλαμε για μια γυναικα με μετριο αναστημα, με ωραιες καμπυλες και απο προσωπο απλη καθημερινη. Μπηκε στο ντους και προετοιμαστηκε ενω εγω την περιμενα στο κρεβατι. Απο την αρχη ξεκινησε με φιλια στο στομα τα οποια συνεχισε στο λαιμο και στο στηθος κατεβαινοντας πιο χαμηλα στον πουτσο. Επαιζε με το καυλι μου για μερικα λεπτα μεχρι που αρχισε να παιρνει ολο το μηκος μεσα της. Συνεχισε με γλυψιμο στα παπαρια ωσπου δεν κρατηθηκα και της ζητησα να στηθει αμεσα στα τεσσερα,. Εβαλα καποτα και μπηκα μεσα της καπως αποτομα πραγμα που την εκανε να αναστεναξει δυνατα αλλα δεν παραπονεθηκε απλα γυρισε και με κοιταξε στα ματια με βλεμμα ηδωνικο. Της χαιδευα την κωλοτρυπιδα οσο την γαμουσα αλλα δαχτυλο δεν δεχτηκε. Βογγουσε συνεχεια και εφαγε σκαμπιλια στα δυο κωλομερια. Την εχυσα πανω στον κωλο και πασαλειψα τα χυσια καλα σαν κρεμα Ο δευτερος γυρος αρχισε μετα απο μπανιο και 69. Εκανε καλη επαναληψη της πιπας και το γλειφομουνι την αναψε ακομα περισσοτερο. Την πηρα σε ιεραποστολικο μεχρι το τελος οπου με υπερ ικανοποιησε με τα φιλια στο στομα και το κοιταγμα στα ματια. Ειναι περιπτωση που θελει να εχει καλη επικοινωνια με τον πελατη και να τον κερδισει αν γινεται να γινεις τακτικος. Εγω παντως την εχω στην λιστα με τις καλες που θα επισκεφτω ξανα.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    lucky_dick Avatarlucky_dickΜηνύματα: 58 Κριτικές: 12

    Ιστορίες: 0

    Αρχικα για την εμφανιση μιλαμε για Αξιολόγηση: 8.00 — 03/03/2022 - 13:20
    Αρχικα για την εμφανιση μιλαμε για Αξιολόγηση: 8.00 — 03/03/2022 - 13:20
    Αρχικα για την εμφανιση μιλαμε για μια γυναικα με κοντο αναστημα , με ωραιο κωλο και καλο στηθος. Σε ολα τα αλλα ειναι οτι βλεπετε στις φωτογραφιες. Στο προσωπο ειναι μετρια η εμφανιση της ουτε ασχημη ουτε και κατι το ιδιαιτερο. Οπως η ηλικια της και το δερμα της ειναι ακομα φρεσκο και το ντυσιμο της ηταν καλο. Το γραφειο καλο στην συνενοηση και η αφιξη της εγινε στην ωρα με ελαφρυ χτυπημα στην πορτα. Αρχικα ειχε μια ανεση η οποια εδειχνε οτι εχει καποια εμπειρια στην δουλεια και στην κουβεντα εδειξε οτι γουσταρει και σοσιαλ. Το φασωμα που εγινε μετα ηταν σε στυλ gfe με πολλα φιλια με γλωσσα, χαδια στο κορμι και καταληξη με στοματικο το οποιο ξερει να κανει πραγματικα καλα. Ηταν φανερα καυλωμενη και τα εδωσε ολα σε ολη την διαρκεια του ραντεβου. Στηνεται καλα και εχει αντοχες οσο λιγες. Η πισω οψη της ειναι πολυ ωραια και η κωλοτρυπιδα μαζεμενη, ισως ελαχιστα δουλεμενη. Ειναι απο τα κοριτσια που το εχουν με το επαγγελμα και διασκεδαζουν στην δουλεια. Το λιγο που υστερει σε εμφανιση δυσκολο να σε απογοητευσει με τις υπηρεσιες που κανει. Βεβαια αν ψαχνετε μοντελο δεν ειναι η καταλληλη περιπτωση.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Batsilas AvatarBatsilasΜηνύματα: 236 Κριτικές: 24

    Ιστορίες: 0

    H Μικαελα ηρθε στην ωρα της Αξιολόγηση: 7.60 — 19/02/2022 - 12:44
    H Μικαελα ηρθε στην ωρα της Αξιολόγηση: 7.60 — 19/02/2022 - 12:44
    H Μικαελα ηρθε στην ωρα της στο σπιτι μου. Ανοιξα την πορτα και μπηκε μεσα ηρεμα και με ενα ελαφρυ χαμογελο αφου πρωτα με χαιρετησε. Μετα απο λιγα μολις λογια αρχισα να της ξεκουμπωνω τα ρουχα μεχρι που εμεινε μονο με τα εσωρουχα. Αρχισε τα φιλια και φτανοντας στην πουτσα εκανε κινηση για στοματικο αλλα της ειπα να παει να πλυθει. Δε αργησε στην τουαλετα και αρχισαμε τα παιχνιδια στο κρεβατι. Φιλια στο στομα μου εδωσε οσα ηθελα και στο σωμα δεν σταματησε μεχρι να αρχισει το τσιμπουκι. Το τσιμπουκι της καλου επιπεδου με υπομονη, καλο γλυψιμο και περιποιηση της γυρο περιοχης. Δεχτηκε γλυψιμο στο μουνι της και το ευχαριστηθηκε ενω τα δαχτυλα προετοιμασαν την τρυπα της για διεισδυση. Στο ιεραποστολικα ηταν gfe ενω στα τεσσερα pse οπο πρεπει δηλαδη... Το αποκορυφωμα ηταν σε σταση cowgirl που τα εδωσε ολα και με εκανε να χυσω πριν το περιμενω. Το μανακι της ενδιαμεσα επισεις συντομο και εγω δεν εχασα χρονο. Μεσα στις υπηρεσιες της ειναι και το μασαζ και εκει ξερει καλα τι κανει... Ξανα φασωθηκαμε και αρχισαμε το σεξ με εκεινη στα τεσσερα. Την ζορισα πολυ και δεν χαμπαριασε καθολου. Απο πρωτοβουλιες οσο της λες τι να κανει υπακουει αλλα αν δει οτι της δινεις προτεραιοτητα ξερει να οδηγει. Απο εμφανιση τελικα εχω να πω οτι δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο αλλα στις υπηρεσιες κανει τα παντα για να μεινεις ευχαριστημενος.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    takis_rel Avatartakis_relΜηνύματα: 123 Κριτικές: 25

    Ιστορίες: 0

    Η επικοινωνια ευκολη με το γραφειο. Αξιολόγηση: 7.80 — 08/02/2022 - 21:58
    Η επικοινωνια ευκολη με το γραφειο. Αξιολόγηση: 7.80 — 08/02/2022 - 21:58
    Η επικοινωνια ευκολη με το γραφειο. Η αφιξη της στην ωρα και το ντυσιμο απλο αλλα της πηγαινε πολυ. Γυρο στα 27 σε ηλικια με καλο φυσικο στηθος και γενικα ομορφο σωμα. Απο προσωπο μετρια αλλα το χαμόγελο και γενικα οι εκφρασεις πολυ αρμονικες με το σεξ. Στην αρχη ηταν μετρημενη αλλα οσο περναγε η ωρα ολο και περισσοτερο λυνοταν και η βοηθεια απο την μερια μου εκανε την διαφορα. Σε συνολο δεν λεει σε κατι οχι ,απο φιλια σε δαχτυλωμα και στησιμο σε οτι σταση γουσταρεις. Η τρυπα της καλη απο αισθηση και το μουνι της κατεβασε υγρο οσο αναστεναζε. Στον δευτερο γυρο ακομα περισσοτερα χαδια και φιλια και πολυ καλο στοματικο. Απο καθαριοτητα πολυ καλη οπως και απο ευγενεια. Επισεις θετικο το χαρισμα τηε στις πρωτοβουλιες και δεν κοιταξε καθολου το ρολοι οσο ημασταν μαζι. Ειναι πολυ καλη επιλογη και σε λογικη τιμη για οσους θελουν καλο σερβις χωρις να εχουν την απαιτηση να εχουν ενα μοντελο στο κρεβατι. Η εμπειρια μου μαζι της μου εδειξε οτι θελει να κερδισει πελατες οποτε αν γουαρετε τετοια φαση αξιζει.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    EpikourosGios AvatarEpikourosGiosΜηνύματα: 145 Κριτικές: 31

    Ιστορίες: 0

    Συναντηση προχθες το απογευμα με το Αξιολόγηση: 8.20 — 30/01/2022 - 22:53
    Συναντηση προχθες το απογευμα με το Αξιολόγηση: 8.20 — 30/01/2022 - 22:53
    Συναντηση προχθες το απογευμα με το κρυο να πλησιαζει και οι καυλες να ανεβαινουν. Ειναι λιγο παραπανω απο την ηλικια που δηλωνει κατα την γνωμη μου με ωραιο σωμα και στητα βυζια. Εχει ανεση στην δουλεια και ντυνεται προκλητικα. Σπασαμε τον παγο μεσα σε δυο λεπτα απο οταν μπηκε και αρχισαμε τα φιλια που δινει αποβληματιστα και εντονα. Το τσιμπουκι της στη συνεχεια πολυ επαγγελματικο, βαθυ και με γλυψιμο στα αρχιδια ενω δοντια δεν ακουμπησε καθολου. Εχει ωραιο μουνι και με καλη αισθηση απο μεσα, ενω τα βογγητα της ειναι πολυ αληθοφανη. Συμμετειχε καλα με στησιματα οπως τα ηθελα και πολυ μεγαλο ανοιγμα των ποδιων της. Την δοκιμασα και απο πανω και δινει ρεστα, σε κανει να τα παιξεις. Στο ενδιαμεσο καναμε μαζι ντους και μου εδειξε το ταλεντο της στο μασαζ. Σε συνολο ηταν μια απο τις καλυτερες εμπειριες που ειχα τον τελευταιο καιρο.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    katafygios AvatarkatafygiosΜηνύματα: 492 Κριτικές: 48

    Ιστορίες: 0

    Ειχα μερες που την κοιταζα και Αξιολόγηση: 8.80 — 24/01/2022 - 14:12
    Ειχα μερες που την κοιταζα και Αξιολόγηση: 8.80 — 24/01/2022 - 14:12
    Ειχα μερες που την κοιταζα και εκατσε χθες και την πέτυχα ελευθερη. Οι φωτογραφιες της ειναι πιστες, σχεδον καμια διαφορα. Ντυθηκε απλα και ηταν πολυ σωστη με το θεμα του χρονου. Μπηκε στο μπανιο και βγηκε ετοιμη για σεξ. Γυμνη ειναι ακομα πιο ωραιο το σωμα της και απο περιποιηση ηταν πολυ καλα οπου και αν την κοιταξα. Αρχισε ομορφα με φιλια στο σωμα και συνεχισε με πιπα βαθια ναζιαρικη αλλα οχι dt. Μου εβγαλε ενα παθος απο την αρχη και το συνεχισε και στο γαμησι. Εχει καλο μουνι και ξερει να στηνεται οπως πρεπει για να την γαμας ωραια. Στην συμμετοχή βαζει και βογγητα αλλα και απο κινηση ειναι γαματη. Στον δευτερο γυρο η πιπα της ηταν ακομα πιο προστυχη με μπουκωματα και γλυψιμο και στα αρχιδια. Ανεβηκε απο πανω και ιδρωσε πραγματικα μεχρι να παρω παλι το πανω χερι οπου και την έσκισα σε σταση ιεραποστολικο με τα ποδια της στους ωμους μου. Το αδειασμα την πρωτη φορα ηταν πανω στον κωλο της και την δευτερη φορα πανω στην κοιλια της. Στο διάλειμμα να μην ξεχασω οτι μου εκανε και ωραιο μασαζ, και σε αυτο ητα πολυ ικανη. Στο Ντριμ τελευταια βλεπω πολλα θετικα βηματα, μακαρι να συνεχισει ετσι, γουσταρω τις γυναικες που φερνει.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Alex_Born AvatarAlex_BornΜηνύματα: 194 Κριτικές: 28

    Ιστορίες: 0

    H Mikaela εχει ωραιο σωμα, απο Αξιολόγηση: 7.20 — 14/01/2022 - 16:52
    H Mikaela εχει ωραιο σωμα, απο Αξιολόγηση: 7.20 — 14/01/2022 - 16:52
    H Mikaela εχει ωραιο σωμα, απο ηλικια της δινω αλλα 3 με τεσσερα χρονια και απο προσωπο ειναι μετρια. Στημενη στα τεσσερα ο κωλος της ειναι πολυ ωραιος και η ρώγα της αν την γλύψεις σκληραινει αμεσα. Στο θεμα των φιλιων ειναι ανοιχτη αλλα δεν τα ζητησα απο μονος μου. Ξερει να κανει καλο στοματικο με προσπαθεια για dt και με γλυψιμο και στις αρχιδομπαλες. Στο σεξ θελει να γαμιεται καλα, με δυναμη και να της γεμιζεις το μουνι, αυτο ζητησε απο μονη της. Εχει καλη αισθηση απο μεσα και τα βογγητα της ειναι αρμονικα με τις κινησεις. Απο καθαριοτητα ειναι πολυ ενταξει και στον δευτερο γυρο πηρε χρονο να καθαριστει και ζητησε και απο εμενα το ιδιο. Ξερει να στηνεται καλα και αληθινα απολαμβανει το γαμησι που της κάνεις. Στο αγριο αρχισε να βογγαει δυνατα και να δινει πισω μουνιες. Σε συνολο ειναι μια πουτανα συνειδητοποιημένη που ξερει τι κανει και το κανει με ορεξη, σιγουρα περνας καλα μαζι της…
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    AnteToPoulo AvatarAnteToPouloΜηνύματα: 340 Κριτικές: 57

    Ιστορίες: 0

    Φιλαει στο στομα κατευθειαν χωρις να Αξιολόγηση: 9.40 — 07/01/2022 - 21:43
    Φιλαει στο στομα κατευθειαν χωρις να Αξιολόγηση: 9.40 — 07/01/2022 - 21:43
    Φιλαει στο στομα κατευθειαν χωρις να το σκεφτει και σπαει τον παγο ευκολα. Πλύθηκε και δεν εχασε χρονο καθολου αρχισε με πιπα πολυ καλη βαθια και με γλυσιμα στα παπαρια ειδικο με διαρκεια. Της εκανα mouthfuck και δεν την ενοχλησε, μαιλστα της αρεσε. Ειχε πολυ ορεξη για σεξ, στηνοταν τελεια και το μουνι της δουλεμενο αλλα σε καλη κατασταση ακομα. Δεν ενοχληθηκε απο το αχαλίνωτο σεξ που της εκανα γρηγορους και δυνατους ρυθμους. Στο ενδιαμεσο μου έκανε μασάζ και η παρεα της μεχρι να μου σηκωθει ηταν πολυ καλη. Τελικα την κρατησα για ενα μισαωρο παραπανω και η συνεννόηση με το γραφείο ηταν ευκολη. Περασα πολυ ωραια.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    strouthokamilos AvatarstrouthokamilosΜηνύματα: 930 Κριτικές: 12

    Ιστορίες: 0

    Ειναι απο τις γυναικες που εινα Αξιολόγηση: 8.60 — 29/12/2021 - 22:17
    Ειναι απο τις γυναικες που εινα Αξιολόγηση: 8.60 — 29/12/2021 - 22:17
    Ειναι απο τις γυναικες που εινα πιο ομορφες απο κοντα παρα στις φωτογραφιες. Ειναι κανονικου βαρους, με καλες καμπυλες ειδικα απο την μεση και κατω. Εχει καλο δερμα και καλο μεγεθος στο βυζι το οποιο εχει την πυκνοτητα που πρεπει. Απο προσωπο μπορω να πω οτι απλα ειναι μετρια αλλα το χαμογελο που δινει και η καλη διαθεση την κανουν καλυτερη. Γουσταρει την επικοινωνια αλλα δεν κλεβει σε χρονο, ξεκιναει δουλεια αμεσα. Φιλι δέχεται και δινει στο στομα οσα θελεις και στο κρεβατι ειναι εμπειρη και ας μην ειναι μεγαλη. Σε προδιαθετει να την σκισεις και να της ζητησεις οσα ζητησες σε λιγες και εδωσα πονο... Στο γαμησι καλη η επικοινωνια καλυτερη απο το σοσιαλ θα ελεγα. Δεχτηκε γλειφομουνι ειδικα πριν τον δευτερο γυρο και γλυφοκωλι ενω τα δαχτυλα στις τρυπες δεν την ενοχλουν. Η γκομενα γουσταρει να γαμιεται και να σε δει ικανοποιημενο και αυτο εμενα με κερδισε. Στην επομενη φορα μπορει να την επισκεφτώ μαζι με εναν φιλο μου, μολις το ακουσε αυτο της ανοιξαν τα ματια...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    panos1122 Avatarpanos1122Μηνύματα: 136 Κριτικές: 29

    Ιστορίες: 0

    H Mikaela ειναι αρκετα καλη στο Αξιολόγηση: 8.20 — 23/12/2021 - 21:55
    H Mikaela ειναι αρκετα καλη στο Αξιολόγηση: 8.20 — 23/12/2021 - 21:55
    H Mikaela ειναι αρκετα καλη στο προσωπο αλλα απο σωμα ειναι πολυ καλυτερη με πεταχτο κωλο και γενικα ομορφες καμπύλες ενω το στηθος ειναι μεσαιο και καλο απο αισθηση. Ειναι φιλικη και με καλη διαθεση, δινει φιλια με γλωσσα και ειναι καθαρη με δροσερη αναπνοη. Απο επικοινωνια ειναι οτι πρεπει και μου αρεσε η συζητηση μαζι της. Στα του αγωνα... Κανει καλο στοματικο και κραταει επαφη με τα ματια, πολυ καυλωτικο το κομματι αυτο. Ειναι εμπειρη στο σεξ, και αντεχει το σφυροκοπημα. Ειναι καλη για pse αλλα και σε πιο χαλαρους ρυθμους ταιριαζει η συμπεριφορα της. Απο στησιματα ειναι επαγγελματιας και κουναει την λεκανη οπως σπανια το κανουν γυναικες. Συμμετειχε πολυ καλα, δεν με αφησε ουτε δευτερολεπτο σε ησυχία. Ξερει να γαμιεται και απο οτι καταλαβα το απολαμβανει αν και ειναι χαμηλων τονον και δεν της φαινεται οτι εχει τετοιο τσουλακι μεσα της. Απο φυσικο της λοιπον κανει αυτην την δουλεια και οχι τοσο για τα λεφτα. Ηδη σκεφτομαι να την παρω ξανα και μαλιστα με εναν φιλο μου μαζι, Θα ηθελα να της σκίσουμε το μουνι σε dp. Αυτα τα λιγα, ελπιζω να σας εδωσα τις πληροφοριες που χρειαζεστε... Καλα να περνατε!
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    ydroxoos7 Avatarydroxoos7Μηνύματα: 702 Κριτικές: 51

    Ιστορίες: 0

    Επιβεβαιωνω τους προηγουμενους και να προσθεσω Αξιολόγηση: 9.00 — 16/12/2021 - 15:48
    Επιβεβαιωνω τους προηγουμενους και να προσθεσω Αξιολόγηση: 9.00 — 16/12/2021 - 15:48
    Επιβεβαιωνω τους προηγουμενους και να προσθεσω οτι εχει μια ξεχωριστη προστυχια στο προσωπο. Απο την μια την βλεπεις σοβαρη απο την αλλη καυλωμενη και ετοιμη να σε ξεζουμησει. Εχει κανονικο σωμα οχι μοντελου αλλα πολυ καλο με κανονικα κιλα δεν υστερει. Εχει ζεστο χαρακτηρα και σε κανει να νιωσεις ανετα και η φιλικη της διαθεση σε ανοιγει και η κουβεντα παει κατευθειαν στο σεξ. Εβαλα δαχτυλο στο μουνι της και η ανταπόκριση ηταν αμεση με υγρα και αναστεναγμους. Την ειδα να μην μπορει να κρατηθει και μου τον πηρε στο στομα κανοντας ενα τσιμπουκι που δεν θα μπορουσε ουτε η γκομενα μου να μου κανει. Απο καθαριοτητα ειναι υποδειγματικη και της ζητησα να στηθει στα τεσσερα. Οι τρυπες της ειναι ατριχες και σε προσκαλουν να της ικανοποιησεις. Αρχισα με την γλωσσα και καυλωσε η κοπελα, αρχισε να αναστεναζει δυνατα και να γυρναει το κεφάλι να με κοιταξει. Εβαλα την καποτα και καναμε ενα γαμησι τσοντε με τρομερη συμμετιχη και κινησεις απο την μερια της. Πολυ χυσιμο το μουνι της και εγω το σπερμα το εριξα στο προσωπο της οπου το δεχτηκε χωρις δισταγμο. Ο δευτερος γυρος ηταν επισεις πολυ ενδιαφερον με βαθυ λαρυγγι για αρχη και πολυ σπανκινγκ στην συνεχεια. Ηταν λες και το σπερμα στο προσωπο την καυλωσε περισσοτερο. Ο κωλος της εγινε κατακοκκινος αλλα γουσταρε, συνεχισε μου ελεγε και ζητησε ξανα το σπερμα στο προσωπο. Χωρις δευτερη σκεψη, τα λεφτα που δινεις τα αξιζει, μην την παραβλεπετε, δεν ξερετε τι χανετε...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    giorgos790 Avatargiorgos790Μηνύματα: 159 Κριτικές: 36

    Ιστορίες: 0

    Συναντηση στο ξενοδοχειο με την κυρια Αξιολόγηση: 7.20 — 08/12/2021 - 15:38
    Συναντηση στο ξενοδοχειο με την κυρια Αξιολόγηση: 7.20 — 08/12/2021 - 15:38
    Συναντηση στο ξενοδοχειο με την κυρια θα πω γιατι πλεων κοπελα δεν ειναι. Με υποδεχθηκε γυμνη και συγκεκριμενα με πολυ καλο σωμα χωρις πλασιτικο στα βυζια... Ειναι μετρια στο προσωπο ενω στα του αγωνα ειναι περισσοτερο απο προθυμη για ολα, δεν δυσανασχετησε και οπος και αν την μεταχειρηστηκα δεν ενοχληθηκε... Τα στησιματα πολυ καλα και η συμπεριφορα gfe αλλα η αληθεια να λεγεται μπορει να κανει και καλο pse... Η πιπα καλη, δεχεται γλειφωμουνι και στο γαμήσι συμμετεχει. Οι φωνες της ειναι λιγο παραπάνω απο το συνηθησμενο αλλα οχι ενοχλητικες. Δαχτυλα αφηνει, φιλι δεν επεδιωξα εδωσε ενα πεταχτο στην αρχη με δικη της πρωτοβουλια αλλα δεν προσπαθησε ξανα αφου δεν ειδε θετικη ανταποκριση. Το μουνι της το αισθανεσαι, μια σημαντικη λεπτομεριεα αυτη... Κανει πολυ ωραιο γαμησι στα τεσσερα. Δεν λεω περισσοτερα μονο οτι αξιζει την δοκιμη. Για δευτερη φορα μονο αν εχεις την συνηθεια αξιζει αλλα προσωπικα δεν το κανω ποτε.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    misterios AvatarmisteriosΜηνύματα: 97 Κριτικές: 22

    Ιστορίες: 0

    Με εστειλε φιλος στην Μικαελα. Ειναι Αξιολόγηση: 8.00 — 27/11/2021 - 12:58
    Με εστειλε φιλος στην Μικαελα. Ειναι Αξιολόγηση: 8.00 — 27/11/2021 - 12:58
    Με εστειλε φιλος στην Μικαελα. Ειναι τιμια η εμφανιση στο προσωπο και στο σωμα επισεις καλη. Εινα χαμηλων τονων και υποτακτικη. Ζητησα πολα και περιεργα και μου τα εκανε ολα χωρις να μου φερει αντιρρηση. Εχει καλη αισθηση το μουνι της και παιρνει ωραιες στασεις στο σεξ. Το στοματικο της ειναι ικανοποιητικο και οταν της πιεσα να τον παρει ολον μεσα στο λαρυγγι δεν αντισταθηκε. Οι δυο γυροι ηταν πολυ ικανοποιητικοι και τα χρηματα που εδωσα χαλαλι της. Οταν πηρε τα λεφτα εδειξε ευγνωμοσύνη γεγονος που το εκτιμησα και της εδωσα και ενα δεκαρικο παραπανω. Ειναι κατηγορια πιο χαμηλη απο τα μοντελακια που υπαρχουν αλλα κανει καλο προγραμμα.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    spyros89 Avatarspyros89Μηνύματα: 120 Κριτικές: 26

    Ιστορίες: 0

    Δεν ξερω απο που ειναι αλλα Αξιολόγηση: 7.60 — 19/11/2021 - 20:56
    Δεν ξερω απο που ειναι αλλα Αξιολόγηση: 7.60 — 19/11/2021 - 20:56
    Δεν ξερω απο που ειναι αλλα σιγουρα εχει και σλαβικο dna. Δεν με ενοιαζε το προσωπο το οποιο ειναι αδιαφορο αλλα το σωμα το εχει πολυ καλο με αξαιρεση το βυζια που ειναι λιγακι μικρα. Ειναι νεα στην δουλεια απο οτι με πληροφορησαν απο το γραφειο αλλα στην πραγματικοτητα δειχνει ικανοτητες που οι νεες δεν τις εχουν και το μονο σημειο στο οποιο προδιδει την ελλειψη εμπειριας ειναι στο σοσιαλ οπου ειναι λιγο συνεσταλμενη. Ξεκινησα με gfe στο μυαλο μου και κυλησε ωραια το ρεντβου. Φιλια δινει αλλα ρηχα χωρις γλωσσα προτιμαει πολυ την πιπα που την κανει πολυ ωραια και χωρις προφυλαξη. Οπος εκανε το τσιμπουκι εγω της εβαζα δαχτυλο και την αναγκασα να με κοιταει στα ματια οπος μου τον πιπωνε. Απο οτι καταλαβα της αρεσανε οι απαιτησεις μου και αρχισε ακομα πιο παθιαρικο τσιμπουκι. Το μουνι της εβγαλε λιγο υγρο και ηταν ετοιμη για πουτσα. Αρχικη σταση προτιμησα ιεραποστολικο αλλα με τα ποδια ψηλα για βαθια διεισδυση. Αρχισε να αναστεναζει και αλλαξαμε στα τεσσερα. Την επιασα απο την μεση κα αρχισα το γαμησι με μετρια δυναμη. Εχει και πολυ ωραιο κωλο και με το ζορι τελικα με αφησε να της βαλω και εκει ενα δαχτυλο. Δεν το εβγαλα μεχρι το τελος και οταν το συνηθισε την ειδα να ανατριχιαζει. Το χυσιμο το εκανα πανω στον κωλο της και το καθαρισμα το ανελαβε εκεινη με μωρομαντηλο. Το δευτερο γαμησι μαζι της ηταν καλο με λιγο παραπανω ενταση και πιο δυνατο οργασμο και απο τους δυο μας. Την αποχαιρετησα με ενα φιλι το οποιο τελικα εγινε και με γλωσσα. Λιγο κοκκινησε στο προσωπο αλλα χαμογελασε...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    emponias AvataremponiasΜηνύματα: 198 Κριτικές: 48

    Ιστορίες: 0

    Με το γραφειο μιλησα αρκετη ωρα Αξιολόγηση: 7.40 — 13/11/2021 - 22:43
    Με το γραφειο μιλησα αρκετη ωρα Αξιολόγηση: 7.40 — 13/11/2021 - 22:43
    Με το γραφειο μιλησα αρκετη ωρα για να βεβαιωθω οτι θα παρω αυτο που θελω και η κοπελα ηταν υπομονετικη και πολυ επεξηγηματικη. Η Μικαελα δεν ξερω απο που ειναι και δεν την ρωτησα γιατι δεν ηθελα να γινω αδιακρητος. Μπορει να ειναι Αλβανιδα μπορει Βουλγαρα αλλα απο καπου οχι πολυ μακρια ειναι. Σαν εμφανιση στο προσωπο ειναι απλα καλη αλλα στο σωμα εχει ωραιες καμπυλες και δεν εχει παραπανησιο λιπος πουθενα. Στο πολυ συν η ευγενεια της και η φιλικη διαθεση με τον πελατη. Κερασα ποτο και το δεχτηκε καταναλλωνοντας το ολο στον χρονο που αφιερωσαμε στο σοσιαλ. Της εφτιαξε λιγο το κεφι και το προεβαλε ολο αυτο στο σεξ. Το τσιμπουκι της ηταν ρηχο στην αρχη αλλα οταν πηρε μπρος αρχησε τις βαθιες εισχωρησεις και μετα το γλυψιμο στα παπαρια. Εγω δεν την εγλυψα αλλα εχει καλο μουνι εξωτερικα και αλλες φορες μπορει να το εγλειφα αλλα δεν ειχα ωρεξη εκεινη την μερα. Το αρχισαμε το γαμησι με ιεραποστολικο, ανοιξε τα ποδια της διαπλατα και μπηκα μεσα στο μουνι της σιγα σιγα. Ειναι καλο απο στενοτητα αλλα οποσδηποτε θελει τζελ γιατι δεν εινα υγρο μεσα. Για λιγο συνεχησα ετσι και μετα σηκωσα τα ποδια της και τα δυο μαζι και την πηδαγα ετσι. Με κοιταζε στα ματια και αρχισε να αναστεναζει ωραια και το μουνι της βραχηκε μεσα. Αμεσως την εβαλα στα τεσσερα και αρχισα να την γαμαω. Το βογκητα της γινανε ακομα πιο δυναντα και αρχισε να μου ζηταει να την σκισω. Ακουσα στο καλεμσα της και της εδωσα το μουνι στο χερι. Αναμεσα καναμε λιγο διαλειμμα και μετα απο πιπα αρχισαμε παλι. Καναμε παλι ενα καλο γαμησι και την δευτερη φορα. Ηταν εξισου ενεργη και δεν βαρεθηκα μαζι της. Αξιζει να πω οτι στα τεσσερα ο κωλος της ειναι απιστευτος, πολυ ωραιος. Εστειλα στο τελος στην τηλεφωνητρια ενα μηνυμα να την ευχαριστησω. Ηταν πραγματι μια καλη επιλογη
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    sex-guru Avatarsex-guruΜηνύματα: 136 Κριτικές: 29

    Ιστορίες: 0

    Εχει ερθει τον τελευταιο καιρο στο Αξιολόγηση: 7.80 — 03/11/2021 - 15:36
    Εχει ερθει τον τελευταιο καιρο στο Αξιολόγηση: 7.80 — 03/11/2021 - 15:36
    Εχει ερθει τον τελευταιο καιρο στο dream η συγκεκριμενη. Η επιλογη της εγεινε μετα απο πολυ σκεψη και ψαξιμο σε διαφορα γραφεια. Τελικα μετα την κουβεντα που εκανα με την τηλεφωνητρια πειστικα να την παρω. Στο προσωπο δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο αλλα εχει ωραιο σωμα και πολυ καλη διαθεση σε συνδιασμο με βλεμμα που δειχνει οτι ειναι πουτανα που γουσταρει. Την κερασα λιγο ουισκι το οποιο ηπιε ευχαριστως και μετα περασαμε και οι δυο στο ντους μαζι. Πλυθηκαμε και αρχισε το μασαζ και τα φιλια στο σωμα οπος ημασταν. Μου σηκωθηκε και μου πηρε μια πιπα πολυ καλη και βαθια. Δεν ηθελα να σταματησει και την αφησα να συνεχισει μεχρι να χυσω. Τα χυσια τα ερειξα στο προσωπο της και το τα ξεπλυνε σχεδον αμεσως. Ο δευτερος γυρος εγεινε στο κρεβατι. Ξεκινησε αργα φιλωντας με και γλειφωντας με παντου στο σωμα και ακολουθησε παλι στοματικο. Πριν αρχησουμε εκανα και εγω μερικα παιχνιδακια στο σωμα της και ιδιαιτερα στα βυζια της. Της αρεσε που ρουφαγα τις ρωγες της και εγειναν σκληρες. Επειδη εχει πολυ καλο κωλο αξιζει το πισοκολλητο μαζι της και ετσι ξεκινησαμε αλλα δεν σταθηκαμε εκει, παιχτηκαν διαφορες στασεις. Στο πισοκολλητο εφαγε και λιγο spanking αλλα πολυ μου αρεσε και στο missionary. Κανει ωραιες εκφρασεις στο προσωπο και σε σπρωχνει μεσα της με τα ποδια. Στα τελευται λεπτα ανεβηκε απο πανω μου και με καβαλησε μεχρι να χυσω. Εμεινε λιγος χρονος στον οποιο μου εκανε παρεα. Ενιωσα πολυ ικανοποιημενος μαζι της, εκανε πολυ καλα την δουλεια της.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    malaperdas1 Avatarmalaperdas1Μηνύματα: 121 Κριτικές: 24

    Ιστορίες: 0

    Εκλεισα το ραντεβου στο πι και Αξιολόγηση: 7.20 — 24/10/2021 - 22:04
    Εκλεισα το ραντεβου στο πι και Αξιολόγηση: 7.20 — 24/10/2021 - 22:04
    Εκλεισα το ραντεβου στο πι και φι τηλεφωνικα. Ειναι ενα επικοινωνιακο κοριτσι που δεν θα πηγαινε ποτε το μυαλο σου αν την εβλεπες στο δρομο οτι γαμιεται επι πληρωμη. Παρολαυτα ειναι καλο εσκορτ που απο την αρχη δειχνει τον επαγκελματισμο της. Τα βυζια της ειναι καλουτσικα, μετρια απο μεγεθος με ελαχιστη χαλαρωση. Απο προσωπο μου αρεσε αλλα και στο σωμα ειναι καλη. Μπορει να κλεβει κανα δυο χρονια στην ηλικια αλλα μεχρι εκει. Εκανε την καταλληλη εισαγωγη για να σπασει ο παγος και αρχισαμε τα γλειψιματα με συνεχεια στην πιπα που εχω να πω οτι με ξαφνιασε με τις ικανοτητες της αλλα και με το παθος που την εκανε. Στα παπαρια δεν μου εκανε κατι αλλα το σκεφτηκα μονο αφου εφυγε. Γαμησι παιχτηκε δυο φορες με το σπερμα να το ριχνω μια στα βυζια και μια στο προσωπο. Γαμιεται ωραια σε οτι σταση της ζητησεις και το μουνι της υγραινει και εχει καλη αισθηση. Εφαγε μερικα χαστουκια στα κωλομερια χωρις να παραπονεθει ουτε στο ελαχιστο. Τα αχ και βαχ της ηταν ωραια και με καυλωσανε ακομα περισσοτερο. Με τα λεφτα που εδωσα δεν ηθελα να παρω και τιποτα παραπανω
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    servietoros AvatarservietorosΜηνύματα: 159 Κριτικές: 32

    Ιστορίες: 0

    Περιμενα να φερουν καμια καινουρια κοπελα Αξιολόγηση: 7.80 — 19/10/2021 - 14:14
    Περιμενα να φερουν καμια καινουρια κοπελα Αξιολόγηση: 7.80 — 19/10/2021 - 14:14
    Περιμενα να φερουν καμια καινουρια κοπελα κυριως επειδη ξερω οτι κανουν καλο προγραμμα για να καλυψουν οτι υστερουν σε εμφανιση. Επιτελους φερανε την Μικαελα και την εκλεισα μολις το πηρα χαμπαρι. Οι φωτογραφιες εχουν λιγη επεξεργασια αλλα σε συνολο ειναι ενα κοριτσι που απο σωμα ειναι περισσοτερο απο ικανοποιητικη ενω απο προσωπο ειναι μετρια. Δεν εχει εμπειρια στην δουλεια αλλα το προσπαθει πραγματικα και τηρει οτι λεει το προγραμμα της. Ειναι φιλικη, με χαμογελο και απλη στην συμπεριφορα. Μου εδωσε μερικα φιλακια στην αρχη και μετα αρχισε το μασαζ σε ολο το σωμα. Το κανει ωραια, μαλακα χωρις να σε ποναει και σταματαει εκει που πρεπει για να γλυψει. Μου εκανε λιγο τσιμπουκι στην αρχη αλλα μετα της ζητησα 69. Απο καθαριοτητα ειναι πολυ ενταξει και το ξυριζει το μουνι της. Σε αυτην την σταση μπορουσε να μου την παρει πιο βαθια και μαλλιστα μεχρι το λαρυγγι. Στο σεξ ηταν πιο προστυχη και της αρεσε που την πηρα λιγο δυνατα. Εβαλε τζελ απο πριν και η αισθηση ηταν καλη. Οι στασεις που καναμε ηταν ιεραποστολικο και doggy οπου μου εδινε και μουνιες. Αρχισανε και τα βογκητα και εκει μου εδειξε οτι εχει μελλον. Στον δευτερο γυρο ηταν ακομα πιο ενεργη και καναμε και cowgirl. Ειναι μια vfm περιπτωση
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money