Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 3
  • Προβολές: 82

    Κριτικές Χρηστών

    Antonis78 AvatarAntonis78Μηνύματα: 812 Κριτικές: 47

    Ιστορίες: 0

    Το κορίτσι του σεμιναρίου... Αξιολόγηση: 6.83 — 24/11/2022 - 22:40
    Το κορίτσι του σεμιναρίου... Αξιολόγηση: 6.83 — 24/11/2022 - 22:40

    Με την Viki συναντήθηκα στις αρχές Δεκεμβρίου 6-7 (2018);, Παρασκευή ήταν θυμάμαι μετά από ένα 12ωρο επαγγελματικό σεμινάριο βρισκόμουν στο λόμπι ενός μεγάλου ξενοδοχείου της Αθήνας με συναδέρφους από όλη την Ελλάδα με ατελείωτες κουβέντες για το οτιδήποτε που δήθεν το ξέρουν αυτοί, το έχουνε πιάσει και προσπαθούν να μας το περάσουν έτοιμο μασημένο… Είχα δωμάτιο στο ξενοδοχείο όπως όλοι μας μιας και το σεμινάριο ήταν τριήμερο και 12ωρο για να μην χάνουμε χρόνο στις μετακινήσεις…
    Περίπου στις 11 ξεγλίστρησα από διάφορες προτάσεις από συναδέλφους και από τον συγκάτοικο του δωματίου για βόλτες σε διάφορα μαγαζιά με ποικίλες υποσχέσεις για διασκέδαση !... Ξεγλίστρησα ευγενικά με πρόφαση την κούραση της ημέρας και ήμουν επιτέλους μόνος να οργανώσω την υπόλοιπη βραδιά μου μιας και ο συγκάτοικος θα το παίξει αλάνι της νύχτας μέχρι το πρωί… Το τηλέφωνο του Glamour είναι ήδη στην μνήμη του whats app μου, παίρνω και ζητάω τί υπάρχει ετοιμοπαράδοτη το πολύ σε μία ώρα στο ξενοδοχείο μου… Με πρότεινε δύο κοπέλες και χωρίς πολλές κουβέντες έκλεισα με την Viki που όπως μου είπε : ήρθε πρόσφατα … Ζήτησα από το γραφείο να έρθει διακριτικά ντυμένη λόγο του σεμιναρίου μην μας βγάλουν και κάρτα…
    Στην ώρα της η Viki 12:31 ήταν έξω από το δωμάτιό μου, ήρθε απλά ντυμένη και με ελαφρύ μακιγιάζ… Καλά τα αγγλικά της, η συνεννόηση βγαίνει αβίαστα και χαμογελαστά…
    Φιλάει με γλώσσα, συμμετέχει στο χαμούρεμα και γαργαλιέται πολύ όταν την φιλούσα στα πλευρά… Η πίπα της είναι αρκετά καλή, προσπαθεί να ευχαριστήσει και ρωτάει συνέχεια για το τί θέλω και πώς το θέλω… Δοκίμασα το νεανικό μουνάκι της το οποίο ήταν άτριχο, υγρό και ευωδιαστό… Τελείωσα στο στόμα της με ένταση και την έπνιξα με τα χύσια μου… Πήγαμε για ντουζάκι μαζί και καταλήξαμε να πλατσουρίζουμε και να χαλαρώνουμε στην μπανιέρα… Ο δεύτερος γύρος δεν άργησε να έρθει και ξεκίνησε με έντονη πίπα, με δυνατά ρουφήγματα στο πουτσοκέφαλο και τον έκανε τούρμπο… Φοράω το προφυλακτικό και την παίρνω καθιστός στην αγκαλιά μου ανταλλάζοντας γλωσσόφιλα και αναστεναγμούς!... Λίγο τα βρήκα ζόρικα όταν επιχείρησα να το κάνουμε στα όρθια και δεν με βοηθούσε με τα χέρια της που της ζήτησα να με κρατάει από τον λαιμό… ακόμα αναρωτιέμαι: είμαι ο πρώτος που την παίρνει εναέρια;…
    Στο κρεβάτι είναι ευκίνητη και κάνει κάτι στησίματα… να μην ξέρεις αν θες να γαμήσεις η να γλύψεις!!!.... Συμμετέχει με βογγητά, ακολουθεί στα δυνατά καρφώματα την ώρα της ροπής με γούστο…. Τελείωσα μέσα της με ένταση και αρκετό μουγκρητό που μου βγήκε αυθόρμητα έχοντας την στα τέσσερα και τα χέρια μου σφιγμένα στην μέση της… Ξανά πήγαμε για ντουζάκι με φιλάκια και μία αποχαιρετιστήρια πίπα… Η ώρα εξαντλήθηκε και η αποχώρηση είναι δεδομένη βγήκε από το μπάνιο για να ντυθεί, της έδωσα τα χρήματα και την αποχαιρέτησα με ένα τελευταίο φιλί… και… και έτρεξα στην μπανιέρα, στο ζεστό νεράκι και ... έλιωσαααα…
    Στις 3:40 με ξύπνησε ο συγκάτοικος που είχε γυρίσει από την μπουρδελότσαρκα του … Ήταν μισομεθυσμένος, αλλά κατενθουσιασμένος με τα μαγαζιά που πήγανε και με τις κοπέλες των μαγαζιών που χορεύανε και τριβότανε επάνω τους αισθησιακά… Μετά από τέσσερεις πριβέ χορούς…. έπιασε και ζούληξε το κωλαράκι της κοπέλας που ενώ του χόρευε του χάιδευε και τον πούτσο πάνω από το παντελόνι του!!!... και ένα σωρό πιπεράτες λεπτομέριες της βραδιάς του με τρομερή ταχύτητα λόγου και τόσο ενθουσιασμό που δεν πρόλαβα να βγω από την μπανιέρα που με ξύπνησε…

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    tsanis_enea Avatartsanis_eneaΜηνύματα: 134 Κριτικές: 35

    Ιστορίες: 0

    Περίμενα περίπου πέντε λεπτά στο δωμάτιο Αξιολόγηση: 7.80 — 25/06/2021 - 18:55
    Περίμενα περίπου πέντε λεπτά στο δωμάτιο Αξιολόγηση: 7.80 — 25/06/2021 - 18:55
    Περίμενα περίπου πέντε λεπτά στο δωμάτιο να έρθει η κοπέλα. Το χτύπημα στην πόρτα με το ζόρι το άκουσα και σηκώθηκα από το κρεβάτι γρήγορα και με ενθουσιασμό για να δω απο κοντά το κορίτσι που είχα κλείσει Ανοίγω την πόρτα και βλέπω ένα 25 χρόνο κορίτσι με πράσινα μάτια και καυλωτικό πρόσωπο που είχε ντυθεί κομψά και έδειχνε έτοιμο για δράση. Της έβαλα αναψυκτικό σε ποτήρι και αρχίσαμε το σόσιαλ. Μου μίλησε για την Ελλάδα και πόσο της αρέσει και ότι σκέφτεται να αγοράσει σπίτι και διάφορα σχέδια που έχει... Μετέφερα την συζήτηση στο σεξουαλικό περιεχόμενο και έπιασε το υπονοούμενο και μετά απο λίγο ανταλλάξαμε και τα πρώτα φιλιά. Στην αρχή ήταν διστακτική για την χρήση γλώσσας αλλά κατέληξε να μου δίνει πολλά παθιασμένα και βαθιά φιλιά. Ξέρω και εγώ να φιλάω καλά αλλά και εκείνη ξέρει καλά Έβγαλε τα ρούχα της και εγώ τα λίγα που είχα ακόμα πάνω μου και πήγαμε στο κρεβάτι. Τα φιλιά μετατράπηκαν σε γλειψίματα και μου έκανε μια πίπα ανωτέρου επιπέδου σαν καλή επαγγελματίας. Με κοίταζε στα μάτια για να δει τις εκφράσεις ικανοποίησης και πήρε μια έκφραση σκέτη καύλα στο πρόσωπο. Δεν την άφησα να συνεχίσει γιατί κόντευα να χύσω και δεν ήθελα. Το κατάλαβε και μου είπε κάνε ένα διάλειμμα μωρό μου χαμογελώντας. Μετά από μερικές ανάσες έβαλα την προφύλαξη και με δική της πρωτοβουλία αρχίσαμε σε doggy. Πανέμορφο κορίτσι και από πίσω. Με την κωλάρα της για θέα την πήδηξα χωρίς να σταματήσω για πάνω απο 15 λεπτά. Δεν έκανε υπερβολικό θέατρο παρά μόνο μερικά βογκητά και κινήσεις με το σωμα της. Το μουνάκι της υπέροχο, εχει τέλια στενότητα και κατα την διάρκεια μούσκεψε αρκετά. Όταν τελείωσα μου έβγαλε την καπότα και μου σκούπισε τον πούτσο. Πηγε τουαλέτα και μετά πήγα και εγω και τον έπλυνα για να μου πάρει πίπα ξανά. Έδωσα περισσότερο σημασία στα βυζιά της τα οποία τα έχει αστέρια. Δεν την ενοχλεί ιδιαίτερα το γλειψιμο στις ρώγες αλλά προσπάθησα να είμαι μαλακός και τα απήλαυσα για μερικά λεπτά. Δεν προλάβαμε για δεύτερη πίπα γιατί καυλώσαμε και αρχίσαμε σε ιεραποστολική στάση με φιλιά και απίστευτη διάθεση απο μέρους της. Το κάναμε σε πολύ πιο έντονους ρυθμούς και χύσαμε και οι δύο μαζί. Ο χρόνος τελείωσε και αποχαιρετιστήκαμε. Μου έφτιαξε την εβδομάδα...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ AvatarΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣΜηνύματα: 208 Κριτικές: 70

    Ιστορίες: 0

    Μετά την άκρως επιτυχημένη συνάντηση μου Αξιολόγηση: 7.60 — 04/12/2019 - 19:20
    Μετά την άκρως επιτυχημένη συνάντηση μου Αξιολόγηση: 7.60 — 04/12/2019 - 19:20
    Μετά την άκρως επιτυχημένη συνάντηση μου με την Chloe σειρά είχε η Βίκυ...Για να είμαι ειλικρινείς ήταν πρώτη στη σειρά απλά λόγω των φωτογραφιών της Chloe έγινε μία μικρή παράκαμψη... Μήνυμα στο γραφείο και διαθέσιμη η Βίκυ μετά τα μεσάνυχτα.Έφτασα στο ξενοδοχείο λίγο πριν το ραντεβού,έστειλα μήνυμα και ανέβηκα στο δωμάτιο της Βίκυ...Χτύπησα την πόρτα και με υποδέχτηκε με χαμόγελο...!Η Βίκυ είναι μία ρωσσίδα,ώριμη με ωραίο σώμα,γλυκό πρόσωπο με όμορφο χρώμα ματιών,απαλή επιδερμίδα και γενικά ότι βλέπετε στις φώτογραφίες θα το δείτε κι από κοντά... Φορούσε ένα νυχτικό σε χρώμα μπλε κι από μέσα ένα μαύρο σετ εσωρούχων αρκετά ελκυστικό...Η Βίκυ έχει καθημερινή ομορφιά και απλότητα και όχι το "έκφυλο" πορνοσταριλίκι που αρκετές κοπέλες έχουν ταυτιστεί... Συζήτηση λίγο στα όρθια και μετά ξαπλώσαμε στο κρεβάτι...Σειρά είχαν τα προκαταρκτικά τα οποία ξεκίνησαν με πεταχτά φιλιά που μετατράπηκαν σε γλωσσόφιλα και δυνατά τριψίματα στα σώματά μας...Η Βίκυ κατέβηκε πιο κάτω και ξεκίνησε τη στοματική περιποίηση...Άψογη σε αυτό με καραμέλωμα πρώτα της ευρύτερης περιοχής,φτυσίματα στα @@@κια και βαθύ στοματικό....Αλλαγή για ανταπόκριση και από την πλευρά μου στο πεντακάθαρο "γατάκι" της...Έδειχνε να το απολαμβάνει με αληθοφανείς εκφράσεις στο πρόσωπο της αλλά και με αναστεναγμούς ευχαρίστησης... Μετά από αυτό τον κύκλο των προκαταρκτικών,τοποθέτηση του προφυλακτικού και έναρξη στο σεξ! Μία στάση σημάδεψε την πρώτη κατάθεση,με ιεραποστολικό λοιπόν,συνεχόμενα γλωσσόφιλα και με δυνατές διεισδύσεις είχαμε το τέλος του πρώτου γύρου... Καθίσαμε ξαπλωμένοι για λίγο και μιλήσαμε σε ήρεμο κλίμα για το tour της στη χώρα μας...Κάναμε μπανάκι και οι δύο και ξανά στο κρεβάτι...Μου πρότεινε να μου βάλει στη τηλεόραση του δωματίου "εκπαιδευτικό πρόγραμμα",της απάντησα πως δεν έχουμε ανάγκη από τέτοια μίας και είναι αυτή εκεί που καλύπτει "πλήρως" τις ανάγκες κάποιου στο να φτιαχτεί.... Έτσι από μία τέτοια "πικάντικη" συζήτηση ξεκίνησαν τα πρώτα πειράγματα για το δεύτερο γύρο... Στοματική περιποίηση και πάλι,επιτυχημένη όπως και στο πρώτο γύρο,βέβαια εδώ αύξησε λίγο την ταχύτητα και έβαλε όπου χρειαζόταν το χεράκι της με αποτέλεσμα σε κάποια φάση να έχουμε ατύχημα... Πέρασμα του προφυλακτικού και σεξ με τη Βίκυ από πάνω αυτή τη φορά....Αλλαγή για λίγο στα πλάγια και μετά στα τέσσερα όπου στήνεται πάρα πολύ καλά...Αφαίρεσα το προφυλακτικό και με ένα "κοκτέιλ" στοματικού έγινε και η δεύτερη κατάθεση στο σώμα της.... Μαζευτήκαμε,κάναμε και πάλι ντουζάκι και είχε απομείνει λίγος χρόνος όπου συζητήσαμε πάλι ήρεμα χωρίς ίχνος βιασύνης...Σε κάποια φάση κοίταξα το ρολόι και είχαμε φτάσει στη λήξη του ραντεβού αλλά η Βίκυ δεν έδειξε και πάλι βιαστική ίσα ίσα αντιθέτως πολύ ομιλητική... Με ένα φιλί στο στόμα την αποχαιρέτησα με ευχαρίστηση για την πολύ περιποιητική ώρα που πέρασα κοντά της.... Συμπερασματικά η Βίκυ αξίζει την επίσκεψη σε όποιον του αρέσουν τέτοιου είδους γυναίκες.Όπως ανέφερα δεν είναι το "τούμπανο" άλλωστε αυτό μπορεί να το διακρίνει κάποιος και από τις φωτογραφίες της,αλλά έχει μία καθημερινή,συντηρητική ομορφιά που μπορεί κάποιον να τον τραβήξει... Αυτά για την γνωριμία μου με τη Βίκυ,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks