Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Claudia  (Central Spa)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Κριτικές: 3
  • Προβολές: 29

    Κριτικές Χρηστών

    copycat AvatarcopycatΜηνύματα: 96 Κριτικές: 21

    Ιστορίες: 0

    Ικανοποιητικη Αξιολόγηση: 7.17 — 16/01/2023 - 02:29
    Ικανοποιητικη Αξιολόγηση: 7.17 — 16/01/2023 - 02:29

    Πρωτη μου φορα στο μαγαζι και επειδη ειχα καιρο να γαμησω μιλφ πηρα την Κλαουντια που σε γενικες γραμμες ειχε ωραια εμφανιση. 

    Με το που μπηκε στο δωματιο μου ηρθε μια μυρωδια τσιγαριλας που ηταν το πρωτο της φαουλ. Συστηθηκε και αρχισαμε το μπλα μπλα με το οποιο καταλαβα οτι η τυπισσα ηθελε να βγαλει πολλα απο το κεφαλι της και τα ελεγε ολα συμπυκνωμενα και γρηγορα. Εδωσα με τροπο το μηνυμα οτι δεν θελω να χασω χρονο και αρχισε αμεσως δουλεια.

    Για το μασαζακι της εχω να πω μονο οτι ηταν μετριο σε γενικες γραμμες, δεν θα ξαναπηγαινα γι’ αυτον το λογο και μονο μαζι της. Αλλα τα πραγματα καλυτερεψανε στην συνεχεια... 

    Μου εκανε μια ακαποτη πιπα με πολυ ορεξη και γλειψιμο σε οτι εχω αναμεσα απο τα ποδια. Η εμπειρια της ειναι σχεδον ολη συγκεντρωμενη ολη στο στοματικο, ειναι οτι καλυτερο ξερει να κανει. 

    Στο γαμησι συνεχισε την ιδια καλη δουλεια αλλα καναμε μονο πισωκολλητο μεχρι το τελος απο στασεις. Το μουνι της ειναι μετριο απο αισθηση αλλα απο αντοχες ειναι πολυ δυνατη και εβγαλε υγρα. 

    Συνοψιζοντας, για τα λεφτα που πηρα ηταν ικανοποιητικη αλλα δεν ειχε κατι το οποιο θα με εκανε να ξαναπηγαινα.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 60
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Τήρηση Υπηρεσιών Τηρήθηκε μερικώς ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
    Συμπεριφορά
    Ποιότητα Μασάζ Μόνο σεξ
    Πρωκτικό Όχι
    Καθαριότητα Χώρου Καλή
    Πρωκτικό Όχι
    Στήθος Φυσικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    kotsis-pao Avatarkotsis-paoΜηνύματα: 135 Κριτικές: 28

    Ιστορίες: 0

    Στο μεγαλυτερο μερος της ημερας σκεφτομουν Αξιολόγηση: 6.00 — 11/02/2022 - 19:59
    Στο μεγαλυτερο μερος της ημερας σκεφτομουν Αξιολόγηση: 6.00 — 11/02/2022 - 19:59
    Στο μεγαλυτερο μερος της ημερας σκεφτομουν να παρω η να μην παρω γυναικα και κατεληξα τελικα να παω σε μασατζιδικο για να εχω δυο υπηρεσιες σε μια. Καλη η εμφανιση της, με τελεια κιλα για το κορμι της και φανερα καλη διαθεση. Μπηκα και την περιμενα ουτε πεντε λεπτα. Μετα το γεια τι κανεις αρχισε να μου κανει μασαζ και εχει καλο χερι. Ξερει που να πιασει για να σε χαλαρωσει και δεν κουραζεται. Απο την αλλη τα βυζια της ειναι ωραια και επιτρεπει να γλυφεις. Οι ρωγες της καυλωνουν και ανατριχιαζει απο το γλυψιμο στον λαιμο. Σεξ καναμε με εκεινη απο πανω, με καβαλησε πολυ ωραια και δεν αλλαξανε μεχρι να χυσω. Στο προσωπο της ειδα οτι περναει καλα και σεβεται τα λεφτα που δινει ο πελατης. Ειναι μια περιπτωση καλη που αξιζει να δοκιμασετε.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    minastsak AvatarminastsakΜηνύματα: 113 Κριτικές: 26

    Ιστορίες: 0

    Ηταν καιρος να φαω φολα και Αξιολόγηση: 4.20 — 10/11/2021 - 22:17
    Ηταν καιρος να φαω φολα και Αξιολόγηση: 4.20 — 10/11/2021 - 22:17
    Ηταν καιρος να φαω φολα και εγω. Η Claudia, ενω απο εμφανιση δεν υστερει, εχει ενα υφος αποθητικο και κανει χαλια υπηρεσιες. Στο στοματικο ακουμπουσε συνεχεια δοντια και ας εκανε ρηχο τσιμπουκι ενω στο σεξ δεν εκανε την παραμικρη προσπαθεια να δειξει οτι της αρεσει. Απλα στηθηκε και τον εβαλα μεσα της. Η αισθηση του μουνιου της ειναι αρκετα καλη και αυτος ηταν ο λογος που εχυσα αλλα σε ολα τα αλλα δεν αξιζει.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money