Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 3
  • Προβολές: 33

    Κριτικές Χρηστών

    kalogamias AvatarkalogamiasΜηνύματα: 143 Κριτικές: 30

    Ιστορίες: 0

    Η Ιλινα ειναι το κοριτσι στις Αξιολόγηση: 7.80 — 20/10/2021 - 11:23
    Η Ιλινα ειναι το κοριτσι στις Αξιολόγηση: 7.80 — 20/10/2021 - 11:23
    Η Ιλινα ειναι το κοριτσι στις φωτογραφεις απο κοντα. Δεν ξερει τα ελληνικα οποτε μονο αγγλικα μαζι της. Το προσωπο ειναι καλο αλλα περισσοτερο πραγματικα αξιζει το σωμα της. Το βυζακι δεν εινει μεγαλο αλλα ειναι σφιχτο και δεχεται γλειψιμο πολυ στην ρωγα της. Κανει ωραιο στοματικο χωρις βιασυνη και σε παει στο οριο του χυσιματος. Δεχτηκε ελαφρυ και συντομο γλειφομουνι με χαρα μαλιστα και μετα αρχισαμε το γαμησι με τα ποδια της στους ομους. Εφτανε μεχρι την μητρα η πουτσα μου και δεν την ενοχλησε καθολου. Μου αρεσε ετσι και δεν αλαξα σταση μεχρι το τελος. Στο προσωπο επερνε εκφρασεις κυλας συνοδεια με αναστεναγμους. Ναι μεν ηταν συντομο το γαμησι αλλα μπορω να πω οτι ενιωσα πληρης με το χρονο που ειχα μαζι της.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    glastras AvatarglastrasΜηνύματα: 104 Κριτικές: 23

    Ιστορίες: 0

    Στο κροκεων 6 εχουν αρχισει να Αξιολόγηση: 7.00 — 12/10/2021 - 22:09
    Στο κροκεων 6 εχουν αρχισει να Αξιολόγηση: 7.00 — 12/10/2021 - 22:09
    Στο κροκεων 6 εχουν αρχισει να φερνουν ωραιες κοπελες. Σαν χωρος μου αρεσει που ειναι καθαρος αλλα και τακτοποιημενος ενω η υπηρεσια ειναι ευγενικη και δεν ενοχλει στο δωματιο. Η Ιλινα ειναι ενα κοριτσι που δεν εχει πολυ που περασε τα 18 και ειναι ακομα φρεκσο στην δουλεια. Ειναι χαμογελαστη και φενεται οτι θελει να δουλεψει. Μολις εβγαλα τα ρουχα μπηκε στο δωματιο και με χαιρετησε με γλυκια φωνη. Ειναι γλυκουλα και σε πλησιαζει να την χαιδεψεις και να την φιλησεις στο σωμα. Μετα πηγαμε στο κρεβατι και αρχισε να μου δινει αργα φιλια στο σωμα. Το τσιμπουκι της ηταν αξιοπρεπες για την ηλικια της. Το βαθος καλο και με δοντια με ακουμπησε μονο μια φορα πολυ λιγο. Το μουνι της εχει πολυ καλη αισθηση και βαζει μια σταγονα τζελ πριν αρχισει. Προτιμησα να την παρω σε ιεραποστολικο γιατι μου αρσε το προσωπο της και ηθελα να το βλεπω οπως την πηδαγα. Στην συνεχεια ανεβασα τα ποδια της στους ωμους μου και την γαμησα δυνατα. Αντεξε χωρις προβλημα και μαλιστα αρχισε να βγαζει πολυ υγρο το μουνι της. Απο βογκητα λιγα μονο αλλα οι εκφρασεις στο προσωπο ηταν καλες. Δεν κοιταξα καν αν δω ποση ωρα ημουν μεσα αλλα δεν με σταματησε.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    daskos78 Avatardaskos78Μηνύματα: 202 Κριτικές: 43

    Ιστορίες: 0

    Πηγα σε απογευματινη ωρα και η Αξιολόγηση: 7.80 — 04/10/2021 - 16:01
    Πηγα σε απογευματινη ωρα και η Αξιολόγηση: 7.80 — 04/10/2021 - 16:01
    Πηγα σε απογευματινη ωρα και η Ιλινα ηταν κοπελα που δεν την ειχα ξαναδει. Εχει καλο υψος και σωμα που το μονο μειωνεκτημα που μπορεις να πεις οτι εχει ειναι το σχετικα μικρο βυζι αλλα εχει και ενα χαμογελο που σου λεει ελλα και θα περασεις καλα. Μιλησα με την υπηρεσια και ολη η ατμοσφαιρα του μαγαζιου και η συμπεριφορα της τσατσας και το κοριτσι μαζι με κανανε να δωσω το 50 ευρω και να περασω στο δωματιο. Ενω κοιταζα το ταβανι πανω στο κρεβατι την ακουω να πλησιαζει και να ανοιγει την πορτα. Μπαινει μεσα με το ιδιο υφος που ειχε και στο σαλωνι και με χαιρεταει. Την χαιρεταω και ανεβαινει στο κρεβατι. Συστηνομαστε και βλεπω οτι εχει καλη διαθεση και προθυμη να με φτιαξει. Βγαζει τα εσωρουχα και ξεκιναει φιλια απο πανω μεχρι κατω. Στα βυζια κανει σταση με γλειψιμο και το ιδιο κανει και στην πουτσα οπου μου δινει τον καλυτερο της εαυτο στο στοματικο που διηρκησε δυο με τρια λεπτα αλλα ηταν τοσο καυλωτικο και πετυχημενο που θα σας συνηστουσα να προσεχεται γιατι μπορει και να σας τελειωσει εκει. Φυσικα για τετοιες περιπτωσεις καλο ειναι να εχεις τραβηξει μια μαλακια πριν πας και αυτο ειχα κανει εγω ευτυχως. Σηκωθηκα και εβαλα την καποτα ενω εκεινη μου στηθηκε στα τεσσερα. Ο κωλος της πολυ ωραιος και ατριχος ευτυχως γιατι εχουμε δει και περιεργα αλλα αυτη ηταν καλη περιπτωση. Μπηκα μεσα της αργα γιατι ηταν αρκετα στενη και αρχισα το μεσα εξω ενω εκεινη αρχισε να αντιδραει απο κατω. Την εβλεπα να σφυγγει με τα χερια της το μαξιλαρι και σιγα σιγα να αναστεναζει. Πολυ καλη η συμμετοχη της και στην συνεχεια οπου ανεβασα τις στροφες και ηρθαν και τα πρωτα βογκητα. Το μουνι πεταξε τα υγρα του και η ο χρωνος σταματησε και απλα συνεχισα μεχρι να χυσω. Δεν εκανα κινηση να την βγαλω εξω και δεν το μετανοιωσα ηταν, πολυ ωραιο γαμησι. Η κοπελα ειχε κοκκινησει στο προσσωπο και ειχε μια εκφραση ηρεμιας οταν εφυγε. Την ευχαριστησα και εκεινη και την τσατσα.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks