Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 3
  • Προβολές: 36

    Κριτικές Χρηστών

    grillis AvatargrillisΜηνύματα: 137 Κριτικές: 30

    Ιστορίες: 0

    Πολυ καλη Αξιολόγηση: 8.17 — 22/08/2022 - 21:39
    Πολυ καλη Αξιολόγηση: 8.17 — 22/08/2022 - 21:39

    Ηταν κοντα 10 η ωρα και μια δυο επισκεψεις σε μαγαζια δεν ηταν αρκετες για να βρω αυτο που ηθελα. 

    Τελευταια σταση στο Αγιων Παντων 9 ηταν και η τυχερη, μου αρεσε πολυ το σωμα της Κιμ και γενικα οι κινησεις της. 

    Στο δοματιο καναμε λιγο σοσιαλ, οσο μας επετρε ο λιγος διαθεσιμος χρονος, ειναι ωραιο τυπακι.

    Τα προκαταρκτικα τα ξεκινησε εκεινη με χαιδεμα στο σωμα και φιλια διασπαρτα. Ακολουθησα αντιγραφωντας την και εδωσα περισσοτερο βαρος στα βυζια. Οι ρογες ομορφες και με το γλυψιμο ερεθιζονται. 

    Καποια στηση την ειχα ηδη και αφου φορεσα την καποτα μου ξηγηθηκε ωραιο στοματικο με λιγο χερι και πολλα χαδια στα αρχιδια. 

    Στο γαμησι ηταν το ιδιο καλη η συμμετοχη με βογγητα και στησιματα οτι πρεπει. 

    Την πηρα με ιεραποστολικο και doggy και το χυσιμο πανω στον κωλο της. 

    Αξιζει βεβαια τοσο η θεα στα τεσσερα που σκεφτομουν και δευτερο γαμησι αλλα δεν το εκανα γιατι ηταν αργα και η πουτσα μου δεν σηκωνεται τοσο γρηγορα.

    θα νιωσετε πολυ ωραια μαζι της, σε μαγευει σαν θυληκο και σε κανει να νιωσεις ανετα σαν ανθρωπος.

    Καλα γαμησια!


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
    Κόστος (€) 50
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Καθαριότητα Χώρου Άψογη
    Συμπεριφορά Υπηρεσίας Πολύ ευγενική
    Στήθος Φυσικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 23-08-2022 00:59:17
    Ωραιος!
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    men-toras Avatarmen-torasΜηνύματα: 98 Κριτικές: 21

    Ιστορίες: 0

    Αυτο το στουντιοκοριτσο το ειχα βαλει Αξιολόγηση: 6.40 — 27/02/2022 - 21:15
    Αυτο το στουντιοκοριτσο το ειχα βαλει Αξιολόγηση: 6.40 — 27/02/2022 - 21:15
    Αυτο το στουντιοκοριτσο το ειχα βαλει καιρο στο ματι μου και τελικα βρηκα την ευκαιρια να την γαμησω. Η εμφανιση της ειναι καλη, οχι μοντελου αλλα γενικα μιας ωραιας γυναικας. Απο στοματικο κανει καλη προσπαθεια αλλα εκανε καποια λαθη ακουμπωντας τα δοντια της στο καυλι μου. Επιτρεπει να της πιασεις τα βυζια και το κεφαλι οπως κανει πιπα αλλα κυριως παραπονο ειχα οτι δεν σε κοιταει στα ματια οσο πιπωνει. Στηθηκε στα τεσσερα να την γαμησω καλα και το μουνι με λιγο τζελ ηταν καλο. Στο σεξ ειχε μετρια συμμετοχη με διαστηματα παυσεων αλλα κοντα στο τελειωμα εκανε προσπαθεια με καλο αποτελεσμα και στα ηχητικα και στις μουνιες που μου εδωσε. Σε συνολο δεν ενιωσα οτι πεταξα τα λεφτα μου αλλα δεν ηταν κατι το οποιο πραγματικα αξιζε.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    papasnasos AvatarpapasnasosΜηνύματα: 196 Κριτικές: 50

    Ιστορίες: 0

    Αρχησαμε καλλα αλλα μετα μου βαριοτανε Αξιολόγηση: 5.00 — 07/10/2021 - 08:38
    Αρχησαμε καλλα αλλα μετα μου βαριοτανε Αξιολόγηση: 5.00 — 07/10/2021 - 08:38
    Αρχησαμε καλλα αλλα μετα μου βαριοτανε και οταν της εριξα ενα χαστουκι στα κωλομαγουλα μου την ειπε. Την γαμησα οσο πιο γρηγορα μπορουσα απλα για να χυσω και να φυγω. Ηταν κατα το ημιση καλη και κατα το αλλο ημιση μαπα. Ευτυχως ειναι ομορφη και δεν μπορω να πω οτι πεταξα εντελως τα λεφτα μου.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money