Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 6
  • Προβολές: 285

    Κριτικές Χρηστών

    marcus77 Avatarmarcus77Μηνύματα: 115 Κριτικές: 12

    Ιστορίες: 0

    Con Eilis in paradiso Αξιολόγηση: 8.83 — 08/05/2023 - 15:22
    Con Eilis in paradiso Αξιολόγηση: 8.83 — 08/05/2023 - 15:22

    Την  Eilis την είχα στα υπ όψη απο καιρό, αλλά δεν είναι και εύκολη η πρόσβαση στο στουντιο αυτό, οπότε αφού περνούσα σήμερα έκανα μια στάση.  Ευκολο παρκάρισμα, αλλά για μας τους ψυχαναγκαστικούς, είναι πρόβλημα αυτά τα στίγματα που πέφτουν απ τα δέντρα.

    Anyway, χτυπώ το κουδούνι και μ ανοίγει η τσα2. Ο χώρος γνωστός. Ημουν απ τους πρώτους, γιατί περίμενα να ετοιμαστεί η κοπέλα. Παίρνω το ελ στοματικο και 69 και πάω στο δωμάτιο (αφού την έχω δει πιο παλιά)

    Την περίμενα καθισμένος στο καναπέ. Μπαίνει μέσα χορεύοντας, έρχεται και με πιάνει απ το χέρι χαμουρευόμαστε με γλωσσόφιλα και χουφτώματα.  Σε λίγο περνάει προς τα κάτω και τον εξαφανίζει με σάλια και παιξίματα με τη γλώσσα. Τη σταματάω γιατι θα τέλειωνα αμέσως.

    Ξαπλώνουμε και αρχίζω να περνάω με γλώσσα όλο το κορμί, που είναι με πολύ απαλό δερμα και αρκετό σε ύψος. Ψιλοαναστέναζε και έδειχνε να της αρέσει.  Με σηκώνει και πάμε προς το καθρεύτη για να τη γαμήσψ στα όρθια. Εδώ να πω ότι οι αναστεναγμοί και οι φωνές, ήταν έντονοι, αλλά προσποιητοί. Πέφτουμε στο πάτωμα όπου σε ιεραποστολικό και με γλωσσόφιλα, έρχεται το τέλος. Οι φωνές ήταν πιο παθιάρικες, αλλά δυνατές.

    Με λίγα λόγια, τα τιμάει τα χρήματα και θα σε κάνει να περάσεις όμορφα.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 79
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 50+
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Καθαριότητα Χώρου Άψογη
    Συμπεριφορά Υπηρεσίας Ουδέτερη δεν ενόχλησε
    Υπηρεσίες 69
    Στοματικό χωρίς προφύλαξη
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    mad_max Avatarmad_maxΜηνύματα: 2754 Κριτικές: 45

    Ιστορίες: 0

    Στούντιο 12 και Έλις Αξιολόγηση: 9.17 — 24/04/2023 - 12:12
    Στούντιο 12 και Έλις Αξιολόγηση: 9.17 — 24/04/2023 - 12:12

    Επίσκεψη  στο χώρο που βρίσκεται στο 12ο χλμ ΕΟ στη Λυκόβρυση. Πολύ εύκολη η πρόσβαση, όσο και το πάρκιν (υπάρχει χώρος, μόνο μακριά από τις λεύκες, γιατί λερώνουν)
    Στη βραδινή βάρδια υπήρχαν 3 κοπέλες. Alsu, Elis και Margo. Πρώτη περνάει η Alsu (οι άλλες δυο ήταν σε πρόγραμμα) Ωραίο σώμα, αλλά δεν μου έκανε κλικ. Βγαίνει απ το δωμάτιο η Margo, αλλά κι αυτή παρόλο που ήταν όμορφη, δεν……. Ισως και μέσα μου να ήθελα την Elis.
    Η τσα2 σχεδόν με το ζόρι να με κάνει να περάσω με την Alsu. Ευτυχώς εκείνη την ώρα μπαίνει συναγωνιστής και επιλέγει Alsu. Μετά από λίγο έρχεται και η Elis, μέσα στη τρέλα και τη τσαχπινιά!!! Πώς να πεις όχι!!!!
    Παίρνω πρόγραμμα για ελεύθερο στοματικό και 69 και πάω στο δωμάτιο. Πρώτη φορά εδώ, και πραγματικά το δωμάτιο είναι τεράστιο. Χωριστός χώρος για το μπάνιο, με τουαλέτα και σαλόνι με 2 πολυθρόνες …. Μεγαλεία δηλαδή.
    Κάνω ένα ντουζάκι και ακούω το κορίτσι να έρχεται. Με πετυχαίνει στο σκούπισμα. Λοιπόν από εκείνη τη στιγμή μου ορμάει με χουφτώματα, φιλιά και μάλιστα πολύ βαθιά και με γλώσσα!!!! Δεν πρόλαβα να αφήσω τη πετσέτα και αρχίζει στοματικό. Καλό, βαθύ, χωρίς χέρια και με πολύ σάλιο, καθώς και η γύρω περιοχή δεν έμεινε παραπονούμενη. Κοινώς μούλιασαν όλα κάτω…..
    Την σταματώ και την ρίχνω στο κρεβάτι με σκοπό να της προσφέρω και το δικό μου στοματικό. Πεντακάθαρη και μοσχομυριστή χαμηλά και σε λίγη ώρα, είχε πλημμυρήσει, ενώ οι φωνές και οι αναστεναγμοί, θα ακούγονταν μέχρι την ΕΟ.
    Στη συνέχεια την πήρα σε πολλές στάσεις και στη πολυθρόνα και στο πάτωμα, με την ίδια ένταση που στο τέλος δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου.
    Συνοψίζοντας, η Elis, βρίσκεται εκεί για μας και πραγματικά σέβεται και τιμά με το παραπάνω τα χρήματα που δίνουμε. Θα φύγεις με ένα χαμόγελο νααααααααααααααααα απ το studio….
    Έχω μόνο δυο αρνητικά. Η τσα2 με την επιμονή να περάσω με την Alsu.
    Για την Elis, το μόνο αρνητικό είναι οι υπερβολικές φωνές και βογγητά. Κατά τα άλλα είναι εξαιρετική.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 80
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Καθαριότητα Χώρου Άψογη
    Υπηρεσίες 69
    Στοματικό χωρίς προφύλαξη
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ AvatarΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣΜηνύματα: 208 Κριτικές: 70

    Ιστορίες: 0

    Έλις με ευχές για το 23' Αξιολόγηση: 9.17 — 06/01/2023 - 03:07
    Έλις με ευχές για το 23' Αξιολόγηση: 9.17 — 06/01/2023 - 03:07

    Τυχαία εντελώς κοιτούσα το πρόγραμμα και την είδα να δουλεύει μεσημέρι. 
    Ηταν η αφορμή για την επίσκεψη μου.Η Elis είναι από τα στανταρακια σε στούντιο.Αν και είχα πολύ καιρό να την δω.Την τελευταία φορά είχα περάσει (ένα χρόνο πριν)με την Γιάννα εξίσου πολύ καλή.
    Elis λοιπόν ξανθιά κορμάρα με ωραίο κώλο.Δωματιο ντουζακι και αναμονή.
    Πάντα ευδιάθετη με χαμόγελο και παρά πολύ όρεξη.Βαθυ στοματικό με πέρασμα από όλα τα σημεία...Σεξ με άψογη συμμετοχή σε ότι στάση πρόλαβα.Στο τελείωμα έριξα ένα ψεκασμα στα βυζιά της.
    Νομίζω αποτελεί απο τις καλύτερες προτάσεις των βπ η Elis...

    Καλα να περνάτε!

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
    Κόστος (€) 50
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Καθαριότητα Χώρου Καλή
    Συμπεριφορά Υπηρεσίας Πολύ ευγενική
    Στήθος Φυσικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    Antonis78 Avatar Antonis78 06-01-2023 15:00:05
    ετων περιπου;
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    alepotrupa AvataralepotrupaΜηνύματα: 151 Κριτικές: 41

    Ιστορίες: 0

    Μου αρεσε πολυ η αναλογια μεσης Αξιολόγηση: 7.00 — 24/01/2022 - 20:01
    Μου αρεσε πολυ η αναλογια μεσης Αξιολόγηση: 7.00 — 24/01/2022 - 20:01
    Μου αρεσε πολυ η αναλογια μεσης λεκανης, πολυ ωραιος ο κωλος και τα βυζια δεν πανε πισω. Εχει εναν τροπο στο σοσιαλ που δεν μου αρεσε, μου εδινε την εντυπωση βαριεστημενης γκομενας. Στην συνεχεια μου εκανε ενα τσιμπουκι με καλο βαθος και με φτυσιματα στο καυλι. Της εκανα γλειφομουνι και το χαρηκε αλλα δεν το ειχε ξυρισει καλα το μουνι, το μονο μειων αυτο και το οτι δεν δεχτηκε δαχτυλο. Στηνεται πολυ ωραια και στο ιεραποστολικο και στο πισωκολλητο. Ειναι γυναικα που ξερει να γαμιεται και η προσποιηση κοντα στο αληθινο. Το μουνι με λιγο τζελ καλο αλλα αν το παρακάνει μαλλον δεν θα την αισθανεστε οσο πρεπει. Σε συνολο καλο ραντεβου αλλα επανάληψη αν γινει θα γινει μετα απο πολυ καιρο.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    gargaliaris90 Avatargargaliaris90Μηνύματα: 52 Κριτικές: 12

    Ιστορίες: 0

    H Ελλις ειναι καλη απο εμφανιση, Αξιολόγηση: 6.20 — 26/11/2021 - 00:34
    H Ελλις ειναι καλη απο εμφανιση, Αξιολόγηση: 6.20 — 26/11/2021 - 00:34
    H Ελλις ειναι καλη απο εμφανιση, μην φανταστειετε κανενα μοντελο αλλα ειναι αρκετα πανω απο το μετριο. Δεν ξερω απο που ειναι αλλα μπορει να ειναι και καμια αλβανιδα που δεν της φαινεται. Δεν την ρωτησα πολλα γιατι οταν μπηκε στο δωματιο καταλαβα οτι ηταν λιγο κρυα και ηθελε περισσοτερο να κανει την δουλεια και να φυγει. Τελικα καλα καταλαβα. Δεν εχασε χρονο αλλα μηδεν αισθημα, καθολου επαφη με τα ματια και σχεδον μηχανικο το τσιμπουκι της. Απο τεχνικη αρκετα καλη χωρις να αξιζει μπραβο αλλα λογο παρατεταμενης αγαμιας ειχα στυση και τοτε στηθηκε στα τεσσερα αφου μου εβαλε το σκουφι. Καλο και το μουνακι της αλλα χωρις τζελ δεν εγινε δουλεια στην αρχη και χρειαστηκε να βαλει. Πολυ μετρια η συμμετοχη της και μερικα ξενερωτα βογγητα. Εχυσα τελικα και αμεσως σηκωθηκε και εφυγε. Τοσες κοπελες υπαρχουν οποτε δεν θα ξαναπαω.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    sapiokoilias AvatarsapiokoiliasΜηνύματα: 88 Κριτικές: 21

    Ιστορίες: 0

    H Elis ηταν η πρωτη Αξιολόγηση: 5.40 — 19/10/2021 - 14:38
    H Elis ηταν η πρωτη Αξιολόγηση: 5.40 — 19/10/2021 - 14:38
    H Elis ηταν η πρωτη κοπελα που ειδα και σε αυτην κολησε το μυαλο μου. Ηρθε μετα απο πεντε λεπτα στο δωματιο και με βρηκε ετοιμο γυμνο. Εχει πολυ ωραιο σωμα με βυζια που δεν μπορεις να μην τα γλυψεις αλλα δεν ειναι και τοσο δεκτικη στο γυψιμο και αυτο μου την εδωσε απο την αρχη. Η ιδια κανει καποια γλειψιματακια απο δω και απο κει αλλα το κυριως το κανει στην πουτσα που και εκει μπορω να πω οτι υστερει, δεν μου εκανε το τσιμπουκι που περιμενα με 50 ευρω. Στο γαμησι απο πισω ειναι απιστευτη η θεα και το στισημο το κανει καλο. Εβαλε το τζελ και κυλησε το σεξ ομαλα με εκεινη να συμμετεχει αλλα χωρις να ακουω τιποτα απο το στοματακι της. Την επιασα δυνατα απο την μεση και την γαμησα με δυναμη μεχρι να χυσω. Ενταξει... ηταν μεν ομορφη κοπελα αλλα πρεπει να δινει περισσοτερα στον πελατη γιατι δινουμε πολλα λεφτα για 15 λεπτα που κραταει το γαμησι.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks