Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του nchgr (13)

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: καλησπερα τετοια ωρα ειναι αποδεκτη η να πω κατευθειαν καληνυχτα???

Δημοσιεύθηκε: 2021-07-08 22:56:27

Θέμα: Θεραπεύτριες με δικό τους χώρο.

Δημοσίευση: καλησπερα στο forum...ελπιζω ολοι να ειστε καλα και ντουροι....μια ερωτηση για οποιον ξερει η θυμαται...μια θεραπευτρια μαααζ που ειχε παλια αγγελια στην χρυση ευκαιρια ,Αναστασια το ονομα ,ρωσιδα ,που δεχοταν στο χωρο της στην οδο αριστομενους , γνωριζει καποιος αν ειναι ακομα εν υπηρεσια?

Δημοσιεύθηκε: 2021-05-23 20:56:18

Θέμα: Θεραπεύτριες με δικό τους χώρο.

Δημοσίευση: αν θυμαμαι καλα αυτο ηταν προ πενταετιας μια προ/μετα μιλφ ε; ναι σωστα ..προ 5 ετιας και βαλε...

Δημοσιεύθηκε: 2021-05-23 23:01:01

Θέμα: Irina 50

Δημοσίευση: μεγαλε δεν σου λεμε μπραβο για την γιαγια που πηρες σου λεμε μπραβο που σου σηκωθηκε ΗΡΩΑΣ!!!!!!! λιγο χρατσα χρουτσα ,λιγο μασελιτσα ,κατι γινεται ....

Δημοσιεύθηκε: 2021-05-17 23:41:47

Θέμα: Irina 50

Δημοσίευση: το καλο ειναι να μπαινει νεο αιμα στο φορουμ (οχι ηλικιακα απο οτι ειδαμε :lol: ) τουλαχιστον τα παιρνει στο στομα τα πινει; :bj: τα πηρε στομα αλλα δεν εγινε καταποση!

Δημοσιεύθηκε: 2021-05-17 23:38:15

Θέμα: Irina(Ανεξαρτητη)

Δημοσίευση: Μιας και ειμαι νεο μελος και δεν εχω συνεισφερει οπως θα επρεπε σε ενα ερωτικο forum,λεω να κανω μια αρχη. Συναντηση με την κυρια Irina πριν μια εβδομαδα στο χωρο της στην Καλλιθεα. Το ραντεβου κλειστηκε στα μεσα της εβδομαδαςγια το Σαββατο που ερχοταν. Αφιξη στην οικια της ,υποδοχη ζεστη απο την Irina και αμεσως μετα ενα φρεσκαρισμα στο μπανιο της. Μετα το φρεσκαρισμα ,με υποδεχτηκε στο σαλονι με τα μαυρα εσωρουχα που εχει στις φωτο της αγγελιας της και μετα του drink ,ξεκινησε το παιχνιδι. Σωμα κλασσικα ωριμης κυριας ,οχι υπερβολικα νταρντανα ,λιγη κοιλιτσα,βυζακι 2 αρι , μουνακι ξυρισμενο πεντακαθαρο για γλυψιμο. Παιξανε 2 γυροι ... 60 ευρω η συναντηση σε ενα ζεστο χωρο με μια ωριμη κυρια. Για επαναληψη?Εγω προσωπικα ναι ,λογω προτιμησης σε αυτο το targer group. Σας ευχαριστω για την υπομονη αναγνωσης του κειμενου. GOD BLESS COUGARS!!!!

Δημοσιεύθηκε: 2021-05-17 22:31:51

Θέμα: Irina 50

Δημοσίευση: παιδια ,ευχαριστω πολυ για τις ως επι των πλειστων θετικες απαντησεις εκ της κριτικης μου ...και επειδη ειμαι και νεοπας ,αν πω και καμια λακαμια η γραψω κατι ασχετο ,ριχτε μου καμια σφαλιαρα σαν τον τζανετακο...thanks....

Δημοσιεύθηκε: 2021-05-17 23:08:33

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: καλησπερα και καλη εβδομαδα everybody....

Δημοσιεύθηκε: 2021-06-07 21:37:17

Θέμα: Νεα Μελη

Δημοσίευση: καλησπερα στο forum...νεος χρηστης...καλως σας βρηκα...

Δημοσιεύθηκε: 2020-11-22 15:46:05

Θέμα: Μάτι από Eλληνίδες στο Instagram

Δημοσίευση: καλησπερα στο forum.υπαρχει καμια πληροφορια για τουτη την τσουπρα?

Δημοσιεύθηκε: 2020-12-13 21:02:24

Θέμα: Μάτι από Eλληνίδες στο Instagram

Δημοσίευση: Μην πεφτεις σε τετοιες παγιδες. Καποιος που θελει να βγαλει λεφτα πουλωντας κλεμμενες φωτο δυστυχως ,την πατησε ενα κολλητος μου.Δεν ειναι και πολυ γνωστης των κοινωνικων δικτυων και εχασε μονο 10 ευρω.. εγω ειμαι της παλιας σχολης ακομα ..cash στο χερι..αντε και κανα ebanking με εμπιστη τσουπρα..χαχα...ευχαριστω παντως για την ενημερωση eskimooe...

Δημοσιεύθηκε: 2020-12-16 22:30:21

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: ευχομαι σε ολες και ολους να εχουν μια καλη χρονια...

Δημοσιεύθηκε: 2020-12-31 22:11:57

Θέμα: Διαγωνισμός με την Joanna

Δημοσίευση: χαιρετε..το 14 παρακαλω!

Δημοσιεύθηκε: 2022-05-16 22:54:35


Forum Tasks