Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του JoyceVIX (534)

Θέμα: Μαριαλένα Ρουμελιώτη

Δημοσίευση: ποια για σενα δηλαδη θεωρειται οτι εχει ωραιο πρόσωπο; :ipray: Η Δούκισσα νομικού

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-08 20:04:59

Θέμα: Μαριαλένα Ρουμελιώτη

Δημοσίευση: δεν τη ξερεις...μια ουκρανή στριπερ στο κουινς οφ νορθ ωραιο πρόσωπο αλλα ξινή... Α νομίζω κατάλαβα ποια λες

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-08 20:06:03

Θέμα: Μαριαλένα Ρουμελιώτη

Δημοσίευση: απαντησα στον εαυτο μου οπως κατάλαβες, γιατι δεν ειμαι και στα πολύ καλα μου. Γιατί;

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-08 20:07:09

Θέμα: Μαριαλένα Ρουμελιώτη

Δημοσίευση: Α νομίζω κατάλαβα ποια λες Μια από εκεί ήταν το αποθημενο του πρώην αγοριού μιας φίλης μου  Όλη την ώρα γι αυτή της μίλαγε  Ώσπου τα φτιάξανε στο τέλος

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-08 20:08:13

Θέμα: Μαριαλένα Ρουμελιώτη

Δημοσίευση: πώς το δεχοταν η φιλη σου να της μιλαει για αυτην;  Μαλλον δεν την εκαιγε και πολύ ο τύπος. Τι να τον κάνει  Αυτή του άρεσε Τι να τον κάνει  Αυτή του άρεσε Σκέψου ένα μήνα είχε χαλάσει όλα τα λεφτά του σχεδόν για πάρτη της  Μιλάμε για τρελό κόλλημα ο τύπος

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-08 20:10:00

Θέμα: Μαριαλένα Ρουμελιώτη

Δημοσίευση: πώς το δεχοταν η φιλη σου να της μιλαει για αυτην;  Μαλλον δεν την εκαιγε και πολύ ο τύπος. ζεστεσ, πικρες, τσακωμοι με κοντινα προσωπα Έλα ρε τι έγινε;

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-08 20:11:12

Θέμα: Μαριαλένα Ρουμελιώτη

Δημοσίευση: το θεμα ειναι οτι εκεινη για να τα ακουγε, τον εβλεπε ως φιλη περισσότερο παρά γκομενα... Τι να σου πω  Δε ξέρω  Αλλά αυτός μιλάμε πολύ μαλακας

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-08 20:12:25

Θέμα: Μαριαλένα Ρουμελιώτη

Δημοσίευση: τσακωθηκα με τη δικια μου Σίγουρα φιλε αυτή θα έχει δίκαιο

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-08 20:18:42

Θέμα: Μαριαλένα Ρουμελιώτη

Δημοσίευση: κατι θα εψαχνε που δεν μπορούσε να του τα δωσει η δικια του... Σημαντικο που ηταν ειλικρινης μαζι της Σιγά την ειλικρινια  Για να έχει τη φωλιά του καθαρή το έκανε  Και το άλλο το χαπατο το άφηνε γιατί της κλέβονταν ότι αυτή είναι η διασκέδαση του και ότι θα ήταν δυστυχισμένος

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-08 20:20:36

Θέμα: Μαριαλένα Ρουμελιώτη

Δημοσίευση: Ελπιζω με την ουκρανή τουλάχιστον να ειναι ευτυχισμενος. Γιατι με τη φιλη σου σιγουρα δεν ηταν για να μου τα λες αυτά.  Και ελπιζω και η φιλη σου να εχει βρει κατι καλύτερο στη ζωη της. Μακαρι να βρει και η φίλη μου ένα καλό παιδί να την αγαπάει γιατί σίγουρα η αγάπη αυτουνού ήταν μεγαλύτερη για την Ουκρανή παρά για τη φίλη μου

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-08 20:24:40

Θέμα: Μαριαλένα Ρουμελιώτη

Δημοσίευση: το θεμα ειναι η φιλη σου να μπορούσε να αποκωδικοποιησει το γιατι γινοταν ο,τι γινοταν και να το φτιαξει. Αν την ενδιέφερε.  Αλλιώς δεν χρειαζόταν και ορθώς έγινε το σουτ Η φίλη μου το πρόβλημα ήταν ότι του άφηνε τις ελευθερίες του για να περνάει καλά γιατί τον αγαπούσε και ήθελε να είναι χαρούμενος.  Αυτό παλι ούτε καν  Όλη την ώρα μέσα στη γκίνια έκανε σαν παιδί

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-08 20:27:59

Θέμα: Η κοπέλα μου δεν γουστάρει το σεξ

Δημοσίευση: Αγαπητοι συναγωνιστές του φόρουμ, θελω τη βοήθεια σας. Έχω μια σχεση 2 χρονια σχεδον με μια κοπέλα και δεν ψηνεται να κανουμε σεξ. Ποτέ δεν το ξεκινά, ποτέ δεν το ζητά και το σεξ μαζι της ειναι τοσο μηχανικο που νιωθεις οτι στο τέλος πρέπει να πληρώσεις... Ας την φιλε  Πήγαινε σε άλλη

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-08 20:29:35

Θέμα: Η κοπέλα μου δεν γουστάρει το σεξ

Δημοσίευση: xaxa thanks Βέβαια ίσως να πρέπει να ψάξεις γιατί συμβαίνει αυτό  Ίσως δλδ είναι κάτι πιο βαθύ

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-08 20:31:06

Θέμα: Η κοπέλα μου δεν γουστάρει το σεξ

Δημοσίευση: ολα ξεκινουν από την έλλειψη εμπειρίας και τα θεματάκια που έχει με τη σωματικη επαφή γενικοτερα λογω οικογενειακών καταβολών. Ομως ενώ αναγνωρίζει το προβλημα, εχει τον εγωισμό να επιμένει ότι δεν θα αλλάξει κάτι. Ε οπότε κάπου και εγώ δεν αντέχω άλλο... Τι εννοείς ενώ αναγνωρίζει το πρόβλημα επιμένει ότι δε θα αλλάξει κάτι;

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-08 20:34:48

Θέμα: Η κοπέλα μου δεν γουστάρει το σεξ

Δημοσίευση: Ξερει οτι δεν ειναι υγιής η σταση της απέναντι στο σεξ, αλλά δεν προσπαθει να το φτιαξει το ζητημα. Πως δλδ δε προσπαθεί  Τι κανεις ;

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-08 20:38:44

Θέμα: Η κοπέλα μου δεν γουστάρει το σεξ

Δημοσίευση: εγω στεναχωριέμαι γιατί αυτο δημιουργει διπλο προβλημα. Αφενός γιατί εκεινη αγνοει μια βασικη απολαυση της ζωης. Αφετέρου γιατί ενω λεει οτι με αγαπαει, με ριχνει και μενα αυτο το "θεματακι"... Θεωρώ ότι αν την αγαπάς πραγματικά θα πρέπει να τη βοηθήσεις  Ήρεμα και με το μαλακό

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-08 20:39:53

Θέμα: Η κοπέλα μου δεν γουστάρει το σεξ

Δημοσίευση: Θεωρώ ότι αν την αγαπάς πραγματικά θα πρέπει να τη βοηθήσεις  Ήρεμα και με το μαλακό Αν έχει και προβλήματα έξω από εσένα θα πρέπει να πας με τα νερά της  Θεωρώ ότι κάποια πράγματα θα τα καταλαβαίνει  Απλά όχι όλα αυτά που θες  Οκ, υπομονή και με την αγάπη θα καταλάβει σιγά σιγά

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-08 20:41:05

Θέμα: Η κοπέλα μου δεν γουστάρει το σεξ

Δημοσίευση: Συνεχιζει ακαθεκτη χωρίς να κανει τιποτα. Αυτό είναι το προβλημα... Μηπς πρέπει να βρεις τη πηγή του προβλήματος πρώτα από το να τη κατηγορείς;  Ίσως πρώτα πρέπει να τη καταλάβεις  Θα βοηθούσε

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-08 20:41:59

Θέμα: Η κοπέλα μου δεν γουστάρει το σεξ

Δημοσίευση: εχουμε κανει απειρες κουβέντες. Συν οτι τοσο καιρο, δεχομαι να κανουμε το σεξ που εκει θέλει. Δεν εκτιμάται αυτη η προσπάθεια. Ίσως δε το αντιλαμβάνεται ως προσπάθεια αλλά ως κανονικότητα  Γι αυτό σου λέω  Σιγά σιγά με το μαλακό  Αν τη ζορίσεις θα της είναι πιο εύκολο να φύγει παρά να παλέψει να αλλάξει Ίσως δε το αντιλαμβάνεται ως προσπάθεια αλλά ως κανονικότητα  Γι αυτό σου λέω  Σιγά σιγά με το μαλακό  Αν τη ζορίσεις θα της είναι πιο εύκολο να φύγει παρά να παλέψει να αλλάξει Οι άνθρωποι αλλάζουν σιγά σιγά  Δεν είναι κουμπάκια

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-08 20:43:47

Θέμα: Η κοπέλα μου δεν γουστάρει το σεξ

Δημοσίευση: ξερω οτι καταλαβαινει. δεν ειναι τρελη, απλα δεν κανει κινησεις για την αλλαγη. εστω μικρές... Ίσως πρέπει να βοηθηθεί ίσως από κάπου άλλου πρώτα  Ώστε να ακούσει και την άποψη ενός ειδικού

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-08 20:44:56

Θέμα: Η κοπέλα μου δεν γουστάρει το σεξ

Δημοσίευση: Ίσως πρέπει να βοηθηθεί ίσως από κάπου άλλου πρώτα  Ώστε να ακούσει και την άποψη ενός ειδικού Εσένα μπορεί πλέον μετά από τόσα χρόνια να μη σε ακούει τόσο εύκολα

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-08 20:45:29

Θέμα: Η κοπέλα μου δεν γουστάρει το σεξ

Δημοσίευση: ισως πρεπει να φυγει. Την αγαπω τοσο που δεν θέλω να την ταλαιπωρώ άλλο με το να της ζητάω να βελτιώσει αυτο το κομματι. Ίσως να βρει καποιον με το ιδιο θεμα και να μην εχει σκοτουρες και γκρίνιες. Όντως είναι και αυτό μια λύση

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-08 20:46:05

Θέμα: Η κοπέλα μου δεν γουστάρει το σεξ

Δημοσίευση: αν με τα χρονια αυτο δεν βελτιωνεται και δεν με υπολογιζει περισσότερο, τότε είμαστε σε λάθος διαδρομή... :( Μπορεί ρε φιλε  Τι να σου πω  Εσυ είσαι μέσα στη σχέση  Το ξέρεις καλύτερα  Αλλά αν έχει δείξει κάποια σημάδια βελτιώσεις μη τη γειώσεις  Κάνει και εκείνη τη προσπάθεια της με το δικό της γολγοθά

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-08 20:47:58

Θέμα: Η κοπέλα μου δεν γουστάρει το σεξ

Δημοσίευση: Αμα ηταν απλα μια κοπελα που περνω την ωρα μου δεν θα με ενδιεφερε. Θα την ειχα ετσι για την παρέα, θα γαμούσα άλλες χωρίς να το ξερει και όλα μέλι - γαλα. Αλλα ρε γαμωτο δεν καταλαβαίνει οτι δεν τη βλεπω απλα ως γκομενα, αλλά σαν τον άνθρωπό μου. Και θέλω μαζί της τα ΠΑΝΤΑ. Δεν θελω στιγμή να σκεφτομαι οτι θα βρω κατι άλλο αλλού να μου καλύπτει τα κενά. Δεν με αγαπάει. Δεν τη νοιαζει να με κρατήσει, να προσπαθησει για αυτό. Ευχομαι στο μέλλον να εκτιμησει τη διαθεση μου για αφοσοίωση και χτίσιμο ολοκληρωμένης σχέσης Άρα έχεις αποφασίσει ότι θα το τελειώσεις μαζί της; Αμα ηταν απλα μια κοπελα που περνω την ωρα μου δεν θα με ενδιεφερε. Θα την ειχα ετσι για την παρέα, θα γαμούσα άλλες χωρίς να το ξερει και όλα μέλι - γαλα. Αλλα ρε γαμωτο δεν καταλαβαίνει οτι δεν τη βλεπω απλα ως γκομενα, αλλά σαν τον άνθρωπό μου. Και θέλω μαζί της τα ΠΑΝΤΑ. Δεν θελω στιγμή να σκεφτομαι οτι θα βρω κατι άλλο αλλού να μου καλύπτει τα κενά. Δεν με αγαπάει. Δεν τη νοιαζει να με κρατήσει, να προσπαθησει για αυτό. Ευχομαι στο μέλλον να εκτιμησει τη διαθεση μου για αφοσοίωση και χτίσιμο ολοκληρωμένης σχέσης Επίσης είσαι σίγουρος ότι δεν έχει κάνει ποτε τπτ για εσένα;

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-08 20:51:00

Θέμα: Η κοπέλα μου δεν γουστάρει το σεξ

Δημοσίευση: Αυτο ειναι κατι που για να το πω ξανα θα ειναι οριστικο. Γιατι το εχω πει καποιες φορές χωρίς να το εχω τηρησει. Οπότε αντι για μεγάλα λόγια, προτιμώ να κανω δικες μου μεγάλες εσωτερικές σκεψεις και οταν ζυμωθει κατι ολοκληρωμένο στο μυαλό μου να το εκφράσω.  Εκτός και αν θελησει να το τελειώσει εκείνη πρώτη... Έτσι όπως σε ακούω αν το τελειώσει εκείνη πρώτη πιο πολύ από τη δύσκολη θέση θα σε βγάλει και θα σου γλυτωσει χρόνο από σκέψεις κλπ

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-08 20:54:18

Θέμα: Η κοπέλα μου δεν γουστάρει το σεξ

Δημοσίευση: δεν ειπα ποτε. αλλα λεω οτι στον τομεα αυτον λες και δεν θελει να ξεμπλοκαρει τον εαυτο της...πρωτα για εκεινη και μετα για μενα... ας κανει οτι θελει...Δεν με ενδιαφερει να σκεφτω τι θα ηθελα να κανει εφοσον δεν ειμαι εκεινη... Μου φαίνεται πιο βαθύ θέμα απ ότι φαίνεται και απ ότι το λες δεν ειπα ποτε. αλλα λεω οτι στον τομεα αυτον λες και δεν θελει να ξεμπλοκαρει τον εαυτο της...πρωτα για εκεινη και μετα για μενα... ας κανει οτι θελει...Δεν με ενδιαφερει να σκεφτω τι θα ηθελα να κανει εφοσον δεν ειμαι εκεινη... Τι εννοείς;

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-08 20:57:14

Θέμα: Τι φαγητο εφαγες σημερα

Δημοσίευση: Μπιφτέκι με πατάτες

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-09 16:25:23

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Γειαα

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-09 16:25:52

Θέμα: που πήγαμε / θα πάμε διακοπούλες

Δημοσίευση: Εγώ φέτος μέσα Σεπτέμβρη η άδεια μου Με βλέπω για κάπου κοντά και φτηνά (Τζια) Α πολύ ωραία η τζια Χανιά Φανταστικά έχω πάει δυο φορές

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-09 16:28:30

Θέμα: που πήγαμε / θα πάμε διακοπούλες

Δημοσίευση: Εγώ πήγα λίγο και Ναύπλιο! Καλό το Ναύπλιο αλλά καλά

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-09 16:30:14


Forum Tasks