Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του Tourist696 (180)

Θέμα: chat για τα κορίτσια του King Hustlers

Δημοσίευση: Στο θέμα της ώρα νομίζω δεν θα έχουμε πρόβλημα αλλά τα 160 δεν τα λες και λίγα

Δημοσιεύθηκε: 2021-05-24 23:35:52

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Καλησπέρα στην παρέα...  :hi:

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-22 17:05:38

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Χαιρετώ την νεολέα ...  :hi: Γεία σου γεροκούνελε ....

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-22 17:07:06

Θέμα: Το πιο μεγάλο μας ψέμα

Δημοσίευση: Στην μαμά μου όταν με ρώτησε ποιός έφαγε το γλυκό πορτοκάλι και είπα ότι το έφαγε ο αδερφός μου... Ο αδερφός μου μέχρι και σήμερα δεν έχει φάει ούτε ένα πορτοκάλι... Πορτοκάλια και μανταρήνια του φέρνουν αναγούλα από μωρό !!!... Για τέτοιο ψέμα αν πας στα δικαστήρια τα 20 χρονάκια τα έχεις στο τσεπάκι σου !!...

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-22 17:13:02

Θέμα: Το πιο μεγάλο μας ψέμα

Δημοσίευση: Δεν έχω πεί ποτέ ψέματα... Λέω αλήθιες που με βολεύουν.

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-22 17:14:20

Θέμα: Φλερτ στη παραλία

Δημοσίευση: Βοηθάνε και οι ρακέτες αλλά καλύτερο είναι το βόλεϊ ...

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-22 17:17:49

Θέμα: Σχέση ή Ξεπέτα;

Δημοσίευση: Επειδή μου αρέσει να τα παραλληλίζω κάποια πράγματα, με το φαγητό, θα πω το εξής... Καλό το σπιτικό φαγητό κάθε μέρα, πρωί μεσημέρι βράδυ.... αλλά που και που... θές και ένα ωραίο ταβερνάκι, έτσι να ξεφύγεις λιγάκι!!!!  :cool: ;) Πολύ σωστά το έθεσες και το παράδειγμα τέλειο !...  Αν χρειαστώ νομική εκπροσώπηση που μπορώ να σε βρώ;.    Έχεις επιχειρήματα !..

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-22 17:21:55

Θέμα: Ζηλεύεις; Ψάχνεις τα σοσιαλ μιντια και τα κινητα της σχεσης σου;

Δημοσίευση: Τι να ψάχνεις στο κινητό; στο μυαλό της θα πρέπει να ρήξεις μια ματιά να δεις αν είσαι πρώτη σκέψη!.. Όχι ότι σε γλύφω μοντερετορά μου αλλά σωστά τα λες...  :hi:

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-22 17:31:01

Θέμα: Νέα από Ελλάδα

Δημοσίευση: ΔΕΣ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ  ΚΑΙ ΔΕΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΑΡΤΕΜΗ ΣΩΡΡΑ

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-22 17:37:08

Θέμα: Φίλοι με προνόμια! Έχεις εσύ;

Δημοσίευση: Άλλωστε... οι καλές οι φίλες... στα δύσκολα φαίνονται.....  :mpafos:   :mpafos: Λέτε βρε αλλάνια να ζητήσω παρηγοριά από την κολλητή μου ;;;  Μου το έλεγε η κολλητή μου αλλά δεν έπερνα χαμπάρι : οι φίλοι στα δύσκολα φαίνωνται μου έλεγε ... και εγώ από αμάθεια της στέρησα την ευκαιρία να μου δείξει την φιλία της !!...

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-22 17:44:50

Θέμα: Νέα από Ελλάδα

Δημοσίευση: ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΑΡΤΕΜΗ ΣΩΡΡΑ 22-11-2019

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-22 17:47:18

Θέμα: Δωρεάν επίσκεψη στο Paradise Spa, Μπακνανά 47

Δημοσίευση: Το ν 13

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-22 18:18:53

Θέμα: Υπέρ ή κατά του γάμου;

Δημοσίευση: Ποιός γάμος και ποιά οικογένεια... Πως και πόσο να κρατήσει ένας γάμος με τον τόσο εκμοντερνησμό και ελευθερία ηθών που υπάρχει... Σε λίγα χρόνια θα εξέλιχτεί ο γάμος και θα γίνει : σύμφωνο συμβίωσης και θα υπογράφουνε συμβόλαιο για 5-10 χρόνια με δικαίωμα ανανέωσης ένα μήνα πριν την λήξη ...

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-22 18:30:05

Θέμα: Αρκάς

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-22 18:32:17

Θέμα: Αρκάς

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-22 18:35:36

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Καλησπέρα στην παρέα...

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-27 16:08:21

Θέμα: Αστείες φωτογραφίες,γελοιογραφίες

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-27 16:13:40

Θέμα: Αστείες φωτογραφίες,γελοιογραφίες

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-27 16:15:43

Θέμα: Αστείες φωτογραφίες,γελοιογραφίες

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-27 16:16:48

Θέμα: Αστείες φωτογραφίες,γελοιογραφίες

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-27 16:18:18

Θέμα: Funny video

Δημοσίευση: http:/

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-27 16:22:17

Θέμα: Funny video

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-27 16:33:46

Θέμα: Νέα από Ελλάδα

Δημοσίευση: Αριθμός – ρεκόρ 53.000 λαθρομετανάστες στις δομές των Ενόπλων Δυνάμεων

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-27 16:36:51

Θέμα: Νέα από Ελλάδα

Δημοσίευση: ΕΝΕΔΡΕΣ σε ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ πλησίον HOTSPOT!  Νέες ”επιθέσεις” νυχτερινές σε οδηγούς στον δήμο Βόλβης. 

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-27 16:39:46

Θέμα: Νέα από τον κόσμο

Δημοσίευση: Συνεχίζονται μετά από 40 μέρες οι μεγάλες διαδηλώσεις στη Χιλή

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-27 16:43:28

Θέμα: Ανέκδοτα

Δημοσίευση: Ο μπαμπάς μου 4 ετών: Ο μπαμπάς μου μπορεί να κάνει τα πάντα! 7 ετών: Ο μπαμπάς ξέρει τόοοσα πολλά! 8 ετών: Ο μπαμπάς μου δεν ξέρει τελικά και τόσα πολλά. 12 ετών: Ο μπαμπάς μου δεν ξέρει τι του γίνεται. 14 ετών: Ο πατέρας μου; Άσε καλύτερα! 21 ετών: Ωχ, πάλι αυτός μπροστά μου! 25 ετών: Κάτι ξέρει για το θέμα ο πατέρας μου αλλά όχι και πολλά πράγματα. 30 ετών: Θα πρέπει να μάθω τι ξέρει ο πατέρας μου για το θέμα. 35 ετών: Πριν αποφασίσουμε ας ζητήσουμε και τη γνώμη του μπαμπά. 50 ετών: Τι άραγε να πίστευε ο πατέρας γι΄αυτό; 60 ετών: Τελικά ο πατέρας μου είχε τεράστια εμπειρία! 65+ετών: Α ρε πατέρα! Μακάρι να ζούσες και να μιλούσαμε σήμερα οι δυο μας!»

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-27 16:51:06

Θέμα: Ανέκδοτα

Δημοσίευση: Το παγόνι Πάει ένας γέρος επαρχιώτης στην Αθήνα. Kατεβαίνει στο Σύνταγμα και βλέπει ένα νεαρό με βαμμένα μαλλιά, μια τούφα μπλε, μια μωβ, μια κόκκινη και μια πράσινη κ.ο.κ. Πλησιάζει λοιπόν, κι αρχίζει να τον κοιτάζει με πολύ περίεργο τρόπο. Αυτό συνεχίστηκε για πολύ μέχρι που ο νεαρός εκνευρίστηκε και γυρίζει ενοχλημένος και του λέει: - Τι θες ρε κωλόβλαχε και με κοιτάς έτσι τόση ώρα; Και ο βλάχος του απαντά απολογητικά: - Μη μι παριξηγάς παιδάκι μ?, μα να, μόλις σι είδα, ένα πράγμα σκέφτηκα κι συλλογάμι τόσις ώρις: Όταν ήμαν στου Στρατό είχα γ..... ένα παγόν? ... κι σκέφτουμι μήπους είσι ι γιός μ..

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-27 16:52:30

Θέμα: Ανέκδοτα

Δημοσίευση: Ο παράδεισος Ήταν καμιά 10ρια άτομα στον Αγ. Πέτρο για να τους στείλει αναλόγως στην Κόλαση ή στον Παράδεισο.. Αφού έστειλε σχετικά όλους στην Κόλαση φτάνει και στον τελευταίο τον οποίο τον έστειλε στον Παράδεισο.. Πετάγεται ένας και του λέει... - Καλά τρελός είσαι; Αυτός είναι οδηγός λεωφορείου και περνάει με κόκκινο, δεν υπολογίζει τους πεζούς,τρέχει σαν τρελός,παρανομεί καθημερινά τον ΚΟΚ...κτλ Και ο άγιος του απαντάει.. - Μπορεί,αλλά είναι ο μόνος από όλους εσάς που στην βάρδιά του κάνει 50 άτομα να κάνουν τον σταυρό τους!

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-27 16:53:09

Θέμα: Ανέκδοτα

Δημοσίευση: Το λίφτινγκ Μια γυναίκα αποφασίζει να κάνει λίφτινγκ στο πρόσωπο για τα γενέθλιά της. Ξοδεύει 5000 ευρώ και αισθάνεται ιδιαίτερα ικανοποιημένη με το αποτέλεσμα. Στο δρόμο για το σπίτι, σταματάει σε ένα περίπτερο για να αγοράσει μια εφημερίδα. Προτού φύγει ρωτάει τον περιπτερά: - Πόσο χρονών με κάνετε; - 32, της απαντάει. - Κι όμως, είμαι 47! λέει με ικανοποίηση. Λίγο αργότερα, πάει σ' ένα φαστφουντάδικο και κάνει την ίδια ερώτηση στην κοπέλα στο ταμείο. Εκείνη απαντάει: - Γύρω στα 29 σας κάνω. Και η γυναίκα: - Όχι, είμαι 47! Τώρα πλέον πετάει στα σύννεφα. Σταματάει σε ένα φαρμακείο και αφού φτάνει στο ταμείο και αγοράζει μέντες, ρωτάει το φαρμακοποιό την ίδια φλέγουσα ερώτηση. Εκείνος απαντά: - Εχμ, 30; Για μια ακόμα φορά, λέει περήφανα: - Είμαι 47, αλλά σας ευχαριστώ. Στη στάση του λεωφορείου, ρωτάει έναν ηλικιωμένο κύριο την ίδια ερώτηση. Εκείνος της απαντά: - Κυρία μου, είμαι 78 ετών και η όρασή μου δεν είναι όπως παλιά. Όσο ήμουν νέος ωστόσο, είχα ένα σίγουρο τρόπο για να διαπιστώνω την ηλικία μιας κυρίας. Θα ακουστεί σαν ασέβεια, αλλά απαιτεί την τοποθέτηση των χεριών μου στο εσωτερικό του στηθόδεσμού σας. Τότε θα είμαι σε θέση να πω την ακριβή ηλικία σας. Ακολουθεί μια παρατεταμένη σιωπή στον άδειο δρόμο έως ότου η περιέργεια την κυριεύει: - Εντάξει, θα σας αφήσω. Βάζει και τα δύο του χέρια κάτω από την μπλούζα της και στο εσωτερικό του σουτιέν, ψηλαφίζει μεθοδικά και προσεκτικά. Μετά από δύο λεπτά, εκείνη του λέει: - Εντάξει φτάνει..., πόσο ετών είμαι; Κάνει ένα τελευταίο ζούπηγμα αυτός, βγάζει τα χέρια του και της λέει: - Κυρία μου, είστε 47 ετών. Όλο έκπληξη τον ρωτάει: - Απίστευτο! Πώς το καταλάβατε; - Μου υπόσχεστε πως δε θα νευριάσετε; - Ναι. - Ήμουν από πίσω σας στο φαστφουντάδικο

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-27 16:57:21

Θέμα: Ανέκδοτα

Δημοσίευση: Το τζιπ Κάποιος αγοράζει πανάκριβο και ολοκαίνουργιο τζιπ. Το βράδυ το παρκάρει κάτω από το σπίτι του. Περνάει πιτσιρικάς, κοιτάει το τζιπ, τού 'ρχεται φαεινή ιδέα, βγάζει σουγιά και πλάι στην ένδειξη 4Χ4 χαράζει στη λαμαρίνα =16! Το πρωί ο τύπος τραβάει τα μαλλιά του. Πάει στην αντιπροσωπεία, όπου δέχονται να του αλλάξουν το καπό, μια που δεν συμπλήρωσε ούτε μέρα που πήρε το αμάξι... Το ίδιο βράδυ ξαναπερνάει ο πιτσιρικάς, βλέπει το 4Χ4 να αστράφτει πάλι, ξαναβγάζει το σουγιά και ξαναχαράζει στη λαμαρίνα =16. Το άλλο πρωί ο ιδιοκτήτης στα πρόθυρα εμφράγματος ξαναπάει στην αντιπροσωπεία. - Κοιτάξτε κύριε, του λένε εκεί, δυστυχώς υπάρχουν πολλά τέτοια παλιόπαιδα και το ίδιο πρόβλημα το 'χουν κι άλλοι ιδιοκτήτες τζιπ. Για να μην κάνετε συνέχεια αυτή τη δουλειά λοιπόν, εμείς έχουμε φτιάξει μια πατέντα, όπου κολλάμε ένα μεταλλικό πλαίσιο πάνω στο πίσω κάπο, το οποίο γράφει 4Χ4=16, με όμορφα καλλιτεχνικά γράμματα. Κι έτσι δεν έχουν πια τι να γράψουν και γλιτώνετε. Αν παρατηρήσετε θα δείτε πολλά τζιπ με αυτό το κόλπο. Τι λέτε; Τι να πει... βάζει το μεταλλικό πλαίσιο με 4Χ4=16 και επιστρέφει σπίτι. Το βραδύ περνάει ο πιτσιρικάς, βλέπει το 4Χ4=16 και προβληματίζεται. Ξύνει το κεφάλι για λίγο και τελικά βγάζει το σουγιά και χαράζει στο κάπο ακριβώς από κάτω: ΣΩΣΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!!!!!!

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-27 16:59:00