Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του jrocco (5)

Θέμα: Δωρεάν επίσκεψη στο Studio Triggeta 3

Δημοσίευση: 17 παρακαλώ...

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-17 09:50:56

Θέμα: Studio L' Amour απλό πρόγραμμα

Δημοσίευση: Το 5 παρακαλώ

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-21 12:01:59

Θέμα: Δωρεάν επίσκεψη στο Studio Triggeta 3

Δημοσίευση: To 6 παρακαλω

Δημοσιεύθηκε: 2020-03-13 14:54:08

Θέμα: Σπύρου Πάτση 40

Δημοσίευση: Καλησπερα απο εμενα, ειναι η πρωτη μου κριτικη μιας και ειμαι νεο μελος του φορουμ αλλα εχει περασει καιρος απο την επισκεψη στο στουντιο. Ανηφορησα στο στουντιο πριν απο καιρο λοιπον για την Κατερινα (αυτο το ονομα ειχε στο σαιτ) . Αφου με υποδεχθηκε η κυρια εκει και μου ανεφερε τα προγραμματα της κοπελας , βγηκε για σαλοναρισμα. Λιγο διαφορετικη οσον αφορα τις φωτογραφιες (με περισσοτερα κιλα) αλλα δεν εχει σημασια μιας και δεν δουλευει πλεον εκει η κοπελα. Οτι συμφωνηθηκε με την τσατσα τηρηθηκε στο δωματιο. Ο χωρος ηταν καθαρος και με σετακι καινουριες πετσετες. Τελος δεν υπηρξε προβλημα με χτυπηματα στην πορτα οποτε ολα καλα! Το μονο προβλημα ηταν η συννενοηση με την κοπελα μιας και δεν μιλουσε ουτε ελληνικα ουτε αγγλικα αλλα στο τελος τα βρηκαμε στην νοηματικη!

Δημοσιεύθηκε: 2020-05-27 15:23:28

Θέμα: Αντιοχείας 64 - Alien girls

Δημοσίευση: Καλησπέρα, δεν ξέρω αν είναι το κατάλληλο μέρος για να γράψω κριτική, εάν όχι παρακαλώ τους αντμιν να τη μετακινήσουν. Επίσκεψη στο alien girls λοιπον και συνεύρεση με την Μαρή. Ας ξεκινήσουμε με το ότι οι φωτογραφίες είναι η ψεύτικες η αρχαίες που έχει στο site ενώ η ηλικία είναι σίγουρα κουτσουρεμενη αρκετα (ίσως και 10 χρονάκια) Milf λοιπόν ιτ ιζ και δεν μπορώ να πω ότι άξιζε τον κόπο... Ναι μεν χαλαρή και δεν βιαζόταν αλλά τίποτα το ιδιαίτερο. Σφιγμενη από την ώρα που μπήκε και ήθελε να έχει εκείνη τον έλεγχο. Δεν άφησε να φιλήσω ούτε βυζι ούτε τίποτα. Τηρήθηκε ότι είχε συμφωνηθεί. Δυσκολα θα την επέλεγα ξανά.

Δημοσιεύθηκε: 2020-08-12 16:56:21


Forum Tasks