Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του Plezouropersonas (15)

Θέμα: Baby Gold

Δημοσίευση: Για το μιλφ θα ξαναπαω, ναι... Σιγα μην σου ξεφευγε.. Ηδη φορτωμενη κ δεν το ξερει κ αυτη.. ΥΓ Καβατζα σιγουρα παιζει με ολο το μενου που εχουν κ οι λοιποι.. ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΛΛΟΙΩΣ ΤΟ ΠΑΝΤΕΣΠΑΝΙ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ..

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-03 08:26:06

Θέμα: Δωρεάν επίσκεψη στο Studio Thiseos 35

Δημοσίευση: Το εικοσι 21.. ΜΕ ΠΛΗΡΩΝΕΙ Η ΜΠΑΝΚΑ ΣΤΡΑΚΙΑΠΟΥ.. Α ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ..  ΕΔΩ ΜΟΥ ΚΡΥΒΕΣΑΙ ΠΑΛΙΟΜΟΥΧΡΙΤΣΑ Κ Μ ΕΧΕΙΣ ΑΦΗΣΕΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΝΟ ΜΟΥ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΑΡΛΙΑΚΕΣ ΜΕΤΡΟΣΕΞΟΥΑΛ ΑΜΟΙΒΑΔΕΣ Κ ΤΟΥΣ ΧΑΖΟΝΤΑΒΑΤΖΑΚΟΥΣ ΤΗΣ ΦΑΠΑΣ??? ΥΓ ΤΥΧΑΙΑ ΕΙΔΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟΥ ΟΠΟΙΟΥ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΑΓΝΟΟΥΣΑ ΜΕΧΡΙ ΕΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Κ ΕΙΠΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΟΙΗΣΩ ΜΙΑ ΒΕΓΓΕΡΑ..

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-03 08:11:14

Θέμα: ΣΕΞ επί πληρωμή στο Αμέρικα

Δημοσίευση: Δεν ισχυουν τετοια πραγματα. Το 2003 με αποφαση του Ανωτατου Δικαστηριου οι νομοι για πιπες και κολογαμησι θεωρηθηκαν μη εκτελεστοι. Στα βιβλια μονο υπαρχουν. Στο δικαστηριο δεν πας. Σε ορισμενες πρριπτωσεις ισχυουν μονο για γκευ αλλα τελευταια φορα που μηνυθηκε πουστης για κολογαμησι, αθωωθηκε  και αυτοι που μηνυσαν θεωρηθηκαν απο το δικαστηριο ρατσιστες. Δεν ξανατολμησαν. Στα αρθρα γραφουν για νομους βιβλιων μονο...οπως Βοστονη απαγορευεται να ρουφας τη σουπα σου...μαλακιες...δεν ισχυει τπτ... Ετσι.. Απλα μπορει ν αρπαξεις καμια 45αρια βελανιδια στην μαπα αμα μαγκισεις στους τσεους που θα σου την πεσουν για να σε κανουν μεροκαματο.. ΝΑ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΟΛΑ ΣΟΥ ΕΧΩ ΠΕΙ.. Ακομη συνεχιζεις το μαρτυριο της σταγονας με τους νεους???

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-03 08:21:48

Θέμα: Πορνοσταρ (Ελληνίδες & Ξενες που μας τίμησαν)

Δημοσίευση: Liza Del Sierra aka Lisa Del Sierra.. Εσκασε τον ζουζουνα.. Το κοντοπουτανο-μανιτζεβελο ψυχακι-παρακμιακο τζανκι.. Για πολλες ροχαλες στην μαπα,κατουρημα στο στομα κ ανηλεητο σουφρετοσουβλισμα..

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-03 08:49:20

Θέμα: Φεβρουάριος, εργασίες στον κήπο.

Δημοσίευση: Α ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ.. Τι λες ρε παιχτουρα pier garden??? Κ γεωπονος πλεον??? Πως ετσι??? Δεν γαμεις,που δεν γαμεις,το εριξες στο ψαρεμα κ εσυ??? ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΤΩΡΑ??? Αυτα ειναι για εμας τα γεροντακια που πλεον ζουμε με το ενα ποδι στον ταφο ρε.. Αντε να δουμε τι ψαρια πιανεις λοιπον,τωρα που εσκασε ο αρχικηπουρος-μποσταναρχης ρε τυπε.. Α ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ..

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-03 08:58:35

Θέμα: Φεβρουάριος, εργασίες στον κήπο.

Δημοσίευση: Οτι θες, εδω ειμαστε... Οι ασεβεις τιμωρουνται οικτρα παιχτη.. Κανονας ναμπερ ουαν στην ζωη μας.. Που ξεβρακωτος στ αγγουρια λοιπον??? Α χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα..

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-03 11:49:02

Θέμα: ΣΕΞ επί πληρωμή στο Αμέρικα

Δημοσίευση: Εγραψα τι αναφερεται στην νομοθεσια ,δεν πηρα αμερικανα απο κωλο για να ξερω τι θα γινοταν αν πηγαιναμε στα δικαστηρια :D Βοστωνη παντως μιας και αναφερθηκε εισεπραξα πολυ καμακι απο gay ... χαχα Παιχτη New England region:Massachusetts,New Hampsire,Maine,Vermont,Rhode Island,Connecticut δεν πας για πορνοτουρισμο οσες καυλες κ αν εχεις εκτος αν εχεις "ενταχθει" εμμεσως-πλαγιως στο γκουβερνο.. Ειναι αλλη η φτιαξη εκει πανω.. Τα παντα υπαρχουν-γινονται αλλα στο νοικοκυρεμενο,το ομορφο,το σωστο,by the holy book and the de facto manual.. Δεν παιζουν εκει τοπι οι ξεβρακωτοι νεοπλουτοι αναλωσιμοι γκανγστερακοι της πλακας,οι αισχιστου δηλαδη εφυιας-αισθητικης-τροπου -αρχων-κανονων-πορειας ζωης,που παντελονιαζουν την λοιπη πλεμπα της χωρας.. Ο capo di tutti capi εχει θεμελιωσει σωστα-επιστημονικα το μαγαζι για να μην βλεπουν κανεναν wanabee boss,ουτε καν οι τρισεγγονοι του.. Οι WASPs γαμανε ασαλιωτα ολους τους ιζνογκουντ των λοιπων πολιτειων γιατι ακολουθουν τους νομους κ τις παραδοσεις του κλαν,της φυλης,της γραμμης αιματος τους απαρεγκλιτα-ατεγκτα-ασυζητητι.. Εκει πανω τυπε ουτε καν αγγελιες απο swingers δεν μπορεις να βρεις οχι μονο στο sdc αλλα γενικα στο νετ.. Κ γιατι να ψαχτεις δηλαδη αφου στην κοινωνια τους υπαρχουν κ οι αναλωσιμοι white trash δουλοι-δουλες γι αυτες τις "δουλιτσες"??? Μια περατζαδα στα ποταδικα(τερμα barflyers)που πνιγει την δυστυχια του το λευκο θυληκο σκουπιδαριο κ φορτωνεις με 3 ποτα οποια ψωλαρπαχτρα γουσταρεις(ΜΟΝΟ αν κατεχεις το παιγνιο κ τους ιδιαιτερους κανονες της τοπικης λιγκας).. Κατα τ αλλα ειναι τοσο παραδεισενια εκει πανω που στ αρχιδια σου κ να μην τον χωνεις σε τανες.. Καταπληκτικες φυσικες ομορφιες σε ημιπαρθενα-παρθενα κατασταση,απειρες δραστηριοτητες για ολα τα γουστα κ βαλαντια,απειρως φθηνοτερα απο τις λοιπες πολιτειες,μηδενικη εγκληματικοτητα λογω πληρους απουσιας εγχρωμων-λατινων δουλων εξ απανεκαθεν,ολα αψογα κ σωστα δομημενα,μηδενικο αγχος(πλην του μαυρου παγου),ΑΝΘΡΩΠΙΝΑ κ κυριως ιδανικα για να μεγαλωνεις ενα τσουρμο παιδια.. ΔΕΝ ΓΑΜΑΜΕ ΤΑΝΕΣ(του πεταματου εννοω)ΕΚΕΙ.. Δεν χεζουμε εκει που τρωμε.. Βουταμε το καρο κ σε 5 ωρες αγκυροβολουμε Μανχαταν-Τριμπεκα-γραουντ ζερο να ουμ,οπου τ "αδελφια" απο το ηλιολουστο σαλβαδορ μας τα εχουν ολα πενα.. ΚΥΡΙΟΙ ΡΕ..

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-03 13:42:41

Θέμα: Φεβρουάριος, εργασίες στον κήπο.

Δημοσίευση: Ωραιο κηπευτικο ρε μαγκα... :D Σε ολα λαρτζ κ μπερκετης ρε.. Αφου με ξερεις.. Ευλογημενος απο τις 3 χαριτες.. Οι πρωτες που παρτουζωσα με το που σκασανε στο μαιευτηριο.. Περασαν τζαμαικα τα γκιλφονια.. Να μην ανταποδωσουν??? Natural born τα παντα ολα ρε.. Μεθυστανας σε ολα.. ΥΓ Ελα σε κανα μηνα που θα πατιεται το περβολι(τωρα ειναι πισινα απο την βροχα που πεφτει αεναως εδω πανω)να σου μαθω πως τριβουν το πιπερι αδελφε..Ελα να ψησουμε κ κανα σφαχτο ελευθερας βοσκης σιτεμενο τοσο-οσο,με την συνοδεια καποιου παλιοξυδιου απο αυτα που πινετε εσεις οι κυριλατοι γκουρμεδοκονιορδοπουλοι..Τα λαγκαβουλινς κ το λουρι του σκωτσεζου ρε..Ολα θα στα εχω κηπουρε μου.. ΥΓ1 Γαντακια βαζεις ή την εχεις δει μπρουταλ αρσενικο με ροζους στις παλαμες κ καργα πενθος στο μανικιουρ??? Α ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ..

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-03 14:23:40

Θέμα: Αντιπαραθέσεις μεταξύ μελών

Δημοσίευση: θα ήθελα να προσθέσω  ότι πρέπει να υπάρχει συνεννόηση και με τους 2 αντιμαχομενους ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ.. Ποιος να βγει σεντρα μ εμενα κ τον pier garden ρε  αντμινιστρατορα??? Εδω τους τραμπουκιζουμε επι 24ωρου βασεως(για χρονια λεμε) κ δεν βγαινει καμια φουστα-μπλουζα ουτε καν για σπαρινγκ.. Μονο λασπη-συκοφαντιες-ξερατα-γυναικουλιστικα-πουστικα κ παντα εκ του μακροθεν-ασφαλους(με το νιονιο που κουβαλανε ετσι νομιζουν)που τους εξασφαλιζει(υποτιθεται)το νετ.. ΑΣΤΟ.. ΣΒΗΣΤΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΡΕΝΤ.. Δεν πρεπει να κοντραριζομαστε εδω μεσα για τις γνωστες παιδικες ασθενειες.. Πλεον ουτε καν τα νηπια δεν μετρανε τα πουλακια τους.. Οποιος ξεφευγει,τον λοπου με συνοπτικες διαδικασιες.. Η στρουγκα προχωραει μπροστα μονο με δικτατορικο μανατζαρισμα.. Ενας ειναι ο καπετανιος κ οι λοιποι μουτσοι.. Ναυτικο δικαιο πρεπει να διεπει το μαγαζι ειδαλλως κλαψτα χαραλαμπε.. ΥΓ ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΟΙ ΟΔΗΓΙΕΣ ΧΡΗΣΕΩΣ.. Ο υπαρχος την κανει για αλλες παραλιες.. ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ..

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-03 14:40:47

Θέμα: Παρτουζες ,όργια ....για τους λάτρεις τον ομαδικών συνευρέσεων

Δημοσίευση: εγω την εχω συναντησει μπουρναζι περι το 2001-2 ειχε ερθει με τον αντρα της το ραντεβου δεν προχωρησε ποτε γιατι και τοτε δεν ηταν στα γουστα μου ποσο μαλλον τωρα το να μην την γουσταρετε σεξουαλικα δεκτον.. Το να την αντιπαθειτε επειδη εκτος γαμησιου φερεται σαν ντομινα(δικαιολογημενα μετα απ τοσους κ τοσους αερογαμικους που τις πρηζουν την συκωταρια με την αρρωστημενη συμπεριφορα τους)κ παλι δεκτον.. Το να την σιχαινεστε επειδη ειναι υψηλης εφυιας,ευστροφιας,γνωσεων,ευφραδιας κ πολλων ακομη διανοητικων προσοντων που δεν εχουν οι λοιπες ψωλες που γαματε-παρτουζωνετε,επισης δεκτον.. Το να την λοιδωρειτε επειδη καταγραφει επακριβως κ ενδελεχως τις οδηγιες χρησεως για τις απολυτα επιτυχημενες παρτουζες της(ετσι οπως αυτη την αντιλαμβανεται-γουσταρει-θελει-εχει αναγκη) κ παλι δεκτον.. ΔΕΚΤΕΣ Κ ΟΙ ΡΟΧΑΛΕΣ για οτι αλλο γουσταρετε απ οσα ζηταει,ψαχνει,κανει ρε μαγκες μου..

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-03 15:13:05

Θέμα: Παρτουζες ,όργια ....για τους λάτρεις τον ομαδικών συνευρέσεων

Δημοσίευση: Ο admin σφύριξε λήξη :) γνωστη φυσιογνωμια.. δυνατη παιχτρια.. ΕΥΓΕ σας..

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-03 15:15:40

Θέμα: Φεβρουάριος, εργασίες στον κήπο.

Δημοσίευση: Αρα εκει πανω δε γαμησα... ΟΡΚΙΣΟΥ ΡΕ ΠΙΝΟΚΙΟ..

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-03 15:26:35

Θέμα: Πορνοσταρ (Ελληνίδες & Ξενες που μας τίμησαν)

Δημοσίευση: Την εχω παρει την Liza τον Νοεμβριο του 09 στην Βουδαπεστη , δωρο των φιλων Christophe Clark και David Perry. anal με fisting pussy αλλα ξεχασα να την κατουρησω ... μου ελεγε οτι ειχε γκομενο εκιενη την περιοδο και τον Σισε :D Ορθον για τον φουστα-μπλουζα.. Καποιοι απο τους γνωστους αληταμπουρες,κατουραγαμε κ τον σισε στο τελος.. Α ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ.. ΥΓ Δεν ειχε σκασει ακομη στους πουστηδες ο μπλακ γκεουλας μεχρι κ το τελευταιο της τουρ που εφαγε κ το δεσιμο η ριολακα.. ΥΓ1 ΚΑΚΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΣ ΤΑ ΕΡΙΞΕΣ.. ΥΓ2 ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΩΜΑΛΑΡΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΗΔΗΞΕΣ ΕΝΩ ΗΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ ΤΙΣ ΧΡΥΣΕΣ ΕΠΟΧΕΣ..

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-03 15:34:49

Θέμα: Baby Gold

Δημοσίευση: Με πμ σου λεω και αλλα εσενα... Δεν θελω ρε.. Αφηστεμε ν αγιασω..

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-03 15:50:07

Θέμα: Παρτουζες ,όργια ....για τους λάτρεις τον ομαδικών συνευρέσεων

Δημοσίευση: βρε χριστιανε μου πραγματικα που κολλας; Η γυναικα κανει παρα πολυ καλα που χαιρετε το σωμα της και εκτος αυτου οταν την γνωρισα κοντα 20 χρονια πριν μια χαρα ανθρωπος ηταν απλα δεν προχωρησε το θεμα πραγματικα δεν καταλαβαινω το προβλημα σου μακαρι να ειχαν κι αλες γυναικες τα αρχιδια να χαρουν το κορμι τους οπως αυτη και με ονοματεπωνυμο ΕΓΩ ΠΟΥ ΚΟΛΛΑΩ??? ΠΟΥΘΕΝΑ.. ΔΕΝ ΔΙΝΩ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΜΠΙΝΕ ΝΑ ΜΕ ΞΕΦΤΙΛΗΣΕΙ ΤΥΠΕ ΜΟΥ..ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΟ ΦΡΟΥΤΟ ΛΕΜΕ..20 ΧΡΟΝΙΑ ΓΡΑΦΩ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΣΑΙΤΣ Κ ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΔΟΜΗΜΕΝΟ ΑΝΤΙΛΟΓΟ,ΣΤΟΙΧΕΙΑ Κ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΩ(ΑΦΟΥ ΒΕΒΑΙΩΣ ΠΡΩΤΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΩ ΑΡΣΕΝΙΚΑ ΤΟ ΣΦΑΛΜΑ ΜΟΥ,ΑΦΟΥ ΖΗΤΗΣΩ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΣΥΓΝΩΜΕΣ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ Κ ΤΗΝ ΣΥΓΧΩΡΕΣΗ ΤΩΝ ΟΣΩΝ ΑΔΙΚΩΣ-ΜΑΛΑΚΟΕΙΔΩΣ ΕΘΙΞΑ-ΠΕΙΡΑΞΑ ΛΟΓΩ ΒΛΑΚΕΙΑΣ Κ ΕΛΑΦΡΟΤΗΤΑΣ).. ΛΕΓΕ ΟΤΙ ΘΕΣ ΡΕ ΜΑΓΚΑ.. ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ.. ΜΗΔΕΝ ΑΠΟ ΜΗΔΕΝ=ΜΗΔΕΝ.. ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ Κ ΕΔΩ.. ΣΥΓΝΩΜΗ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΧΩ ΥΠΟΒΑΛΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΤΙ Κ ΑΝ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΑΣ.. ΔΕΝ Μ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΛΕΟΝ Η ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΜΟΥ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΟΥΤΕ ΣΑΝ ΑΣΤΕΙΟ.. ΥΓ ΤΟ ΤΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΘΑ ΕΙΠΩΘΟΥΝ-ΓΡΑΦΤΟΥΝ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΑΦΟΥ ΑΠΟΧΩΡΗΣΩ,ΤΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΗΔΗ Κ ΑΥΤΑ..ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΤΙΣ ΓΝΩΣΤΕΣ ΚΑΤΙΝΕΣ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΠΟΥ ΣΑΛΙΑΖΟΥΝ ΣΑΝ ΨΩΛΙΤΣΕΣ ΝΥΧΘΗΜΕΡΟΝ..ΚΛΑΙΝ-ΜΑΙΝ.. ΥΓ1 ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΑΖΑΞ ΜΕ ΚΑΡΓΑ ΑΜΟΝΙΑΖΟΛ ΟΠΟΥ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ,ΕΚ ΝΕΟΥ ΚΛΑΙΝ-ΜΑΙΝ..ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΠΡΟ ΠΟΛΛΟΥ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Σ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΓΩ ΣΕΒΟΜΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΤΑΤΟ ΒΑΘΜΟ Κ ΕΧΩ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙ ΤΟΝ ΑΠΟΛΥΤΟ ΣΕΒΑΣΜΟ ΤΟΥΣ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΟΜΠΡΟΣΥΝΗ ΜΟΥ(Κ ΟΧΙ ΜΟΝΟ)..ΚΑΝΤΕ ΟΤΙ ΣΑΣ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΜΟΥ.. ΥΓ2 ΖΗΤΑΩ ΔΗΜΟΣΙΩΣ ΣΥΓΝΩΜΗ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟΝ pier garden ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΡΑ ΠΟΥ ΕΦΕΡΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ.. ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΟΡΤΕΣ..

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-03 18:04:13


Forum Tasks