Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του Amartoli Afentra (1417)

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Καλησπέρα και από εμένα στο αντρικό πλήθος! Είμαι καινούργια στο forum σας και μου φαίνεται ήδη πολύ ενδιαφέρον, πλούσιο σε θέματα ενημέρωσης και συζήτησης! Καλή βδομάδα αγόρια με άφθονο σεξ και ηδονή!

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-20 13:49:54

Θέμα: Το μέγεθος παίζει ρόλο;

Δημοσίευση: Το μέγεθος παίζει τον ρόλο του, αν και επιστημονικά ισχύει πως ευχαριστιέται η γυναίκα ακόμα και με 5 cm! Καμία γυναίκα όμως δεν την τρελαίνει η σκέψη και η θέα των 5cm, όλες θέλουμε ένα καλό σε μέγεθος εργαλείο και χοντρό για να μας τρελάνει! Σημασία έχει να είναι τουλάχιστον φυσιολογικό το μέγεθος, να ξέρει πως να το "δουλέψει" σωστά για να μας πεθάνειι από την καύλα και φυσικά να είναι χοντρό και όχι σαν λουκάνικο Φρανκφούρτης γιατί το πάχος μετράει παραπάνω από το μέγεθος, όπως και να είναι αρκέτα σκληρός. Το πιο σχετικά μικρό και λεπτό όπως είπε και η Κέλλυ βολεύει μόνο από πίσω.

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-21 13:40:01

Θέμα: Βλέπουν οι γυναίκες πορνό;

Δημοσίευση: Φυσικά και βλέπουν, μερικές περισσότερο και από άντρες! Εμένα προσωπικά με φτιάχνει πολύ να την βλέπω μαζί με τον καυλιάρη μου, γιατί μπαίνω στο τρυπάκι να γίνω χειρότερη πουτάνα εκείνη τη στιγμή από τη πρωταγωνίστρια! Τον βάζω κάτω μετά και τον πεθαίνω στο πήδημα, η καύλα απερίγραπτη γιατί είναι σαν να συμμετέχουμε και εμείς στην τσόντα και μας παίρνουν μάτι!

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-21 13:53:30

Θέμα: Τι κοιτάει μια γυναίκα σε ένα άντρα εμφανισιακά

Δημοσίευση: Να έχει ωραίο χαμόγελο και βλέμμα που μαγνητίζει, να έχει ωραία αντρικά χέρια και όχι λεπτεπίλεπτα! Συνήθως οι περισσότερες κοιτάμε το ύψος και τέλος πολύ σημαντικό να βλέπουμε ένα στυλ σε αυτόν και ότι γενικότερα περιποιείται τον εαυτό του! Εγώ προσωπικά κοιτάζω και να μην είναι μπουλούκος, δε με ενδιαφέρει να είναι και "φέτες" αλλά να μην έχει περιττά κιλά.

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-21 14:01:02

Θέμα: Βλέπουν οι γυναίκες πορνό;

Δημοσίευση: Φυσικά και βλέπουν, μερικές περισσότερο και από άντρες! Εμένα προσωπικά με φτιάχνει πολύ να την βλέπω μαζί με τον καυλιάρη μου, γιατί μπαίνω στο τρυπάκι να γίνω χειρότερη πουτάνα εκείνη τη στιγμή από τη πρωταγωνίστρια! Τον βάζω κάτω μετά και τον πεθαίνω στο πήδημα, η καύλα απερίγραπτη γιατί είναι σαν να συμμετέχουμε και εμείς στην τσόντα και μας παίρνουν μάτι! καυλιαρα να το κανεις και με τις φιλες σου ;) γουσταρουν οι φιλες σου να βλεπουν τσοντες; Γουστάρουν πολύ! Εννοείται πως το έχω κάνει και με φίλες, γενικότερα πειραματιζόματε μεταξύ μας! Αυτή ήταν άλλη καύλα, διαφορετικά παιχνίδια και μοναδική ηδονή. "Φτιάξαμε" κανονικά τη δική μας υπέρτατη τσόντα. Επειδή είμαστε και φίλες και του ίδιου φύλου, ξέρουμε να ευχαριστήσουμε και απόλυτα η μία την άλλη.

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-21 15:14:12

Θέμα: Βλέπουν οι γυναίκες πορνό;

Δημοσίευση: Τα πάντα παίζουν, αλλά είναι πολύ καλύτερα να το βλέπεις Live μωρό μου... ;) ;) Συμφωνείς;

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-21 20:19:19

Θέμα: Βλέπουν οι γυναίκες πορνό;

Δημοσίευση: Τα πάντα παίζουν, αλλά είναι πολύ καλύτερα να το βλέπεις Live μωρό μου... ;) ;) Συμφωνείς;   Ε βάλε κάτι να μας προιδεασειςς καυλιάρα  :lesbian:   Κάτι μπορεί να κάνω για εσένα.. ;)

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-25 15:25:59

Θέμα: Ποια είναι η κατάλληλη διαφορά ηλικίας για σχεση

Δημοσίευση: Για μένα η κατάλληλη διαφορα ειναι πεντε με 10 χρονια το βασικότερο ειναι να υπαρχει αγάπη και συνενόηση!!!  Συμφωνώ απόλυτα!

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-25 15:27:49

Θέμα: Έχεις κάνει sex tape ;

Δημοσίευση: Με τον σύντροφο μου (κι όχι μόνο) το έχουμε κάνει άπειρες φορές και η αίσθηση είναι απίστευτη!!! Η ηδονή που νιώθειις νομίζοντας πως καποιος σε "παίρνει μάτι" δεν περιγράφεται, δε συζητώ βέβαια πως μόλις το δειίτε αργότερα θέλετε να πάτε πάλι στο κρεβάτι και να "ξεσκιστείτε" σαν τα σκυλιά. Όποιος δεν το έχει δοκιμάσει ακόμα σίγουρα χάνει! Η απόλυτη καύλα!!!

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-25 15:41:00

Θέμα: Πως πείθω τη γυναίκα μου να μου δώσει κώλο

Δημοσίευση: Ελα ρε... δεν παιζει αυτο.... Η γυναικα ειναι ον με περιεργεια οποτε.... της την εξαπτεις! Δειχνεις κατανοηση για τις πιθανες προηγουμενες κακες εμπειριες της, της εξηγεις οτι ξερεις μια διαφορετικη τεχνικη και κατεχεις καθε ειδος master..... την διαβεβαιωνεις οτι με την πρωτη στραβη που κατι δεν θα της αρεσει σταματας αμεσως..... φερνεις την βαζελινουλα και αν χρειαστει και λιγη ξυλοκαινη..... αρχιζεις το σπατουλαρισμα και τα δαχυλα ανοιγουν συγχρονως την πισω διοδο...... κτλ κτλ Ελα ρε..... ολες καθονται! Σωστό σε όλα σε βρίσκω! Αν και πάντα θα υπάρχουν κι εκείνες που δεν πείθονται με τίποτα.  ;) ;)

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-25 16:14:20

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: καλησπέρα στα αγόρια

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-01 15:28:16

Θέμα: Πατούλης απομάκρυνση

Δημοσίευση:              Τον έδιωξαν κακήν κακώς τον Γιωργάκη :(

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-01 17:14:03

Θέμα: Queens of North

Δημοσίευση: πήγα το Σάββατο στο Queens of  north και έκανα χορό με την Βενετία.... παιδιά φωτιά η κοπέλα

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-01 17:17:25

Θέμα: Πανηγυρική υποδοχή για την εθνική ομάδα πόλο

Δημοσίευση: Πολλά συγχαρητήρια στα παιδία μας.  Για άλλη μια φορά μας έκαναν υπερήφανους

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-01 17:23:12

Θέμα: 10 κοπλιμέντα που οι γυναίκες εκτιμούν και με το παραπάνω

Δημοσίευση: το μυστικό είναι να μην είστε κομπλεξικοί και μίζεροι   ολα τα αλλα φτιάχνονται

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-01 17:26:44

Θέμα: Κόνι Μεταξά

Δημοσίευση:  Παιδία δε θα το πιστέψετε. Ποια είδα στη Μύκονο… Την Κόνι Μεταξά Μαλακά πόσο ψεύτικη η τύπισσα Δεν έχει αφήσει τίποτα φυσικό πάνω της

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-01 17:33:22

Θέμα: Fame Story

Δημοσίευση: Παραγωγή Κωκλο... τι περιμένετε να είναι τπτ καλό;

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-01 18:11:06

Θέμα: Κόνι Μεταξά

Δημοσίευση: Δεν είναι θέμα κόμπλεξ Απλά  σχολίασα αυτό που είδα

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-01 18:12:30

Θέμα: Kinky Opera

Δημοσίευση: Εχει κατι μαναράκια εκεί άλλο πράγμα

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-01 18:13:28

Θέμα: Πατούλης απομάκρυνση

Δημοσίευση: και εγώ τον παω πολύ φαίνεται ο πιο έντιμος

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-01 18:14:41

Θέμα: Bolivar Beach Bar

Δημοσίευση: πολύ μικρές ηλικίες όμως πάνε

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-01 18:17:27

Θέμα: Πατούλης απομάκρυνση

Δημοσίευση: γιατι τοσο μισος ρε παιδια;

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-01 20:20:41

Θέμα: Fame Story

Δημοσίευση: απορω ποιος θα το δει αυτο

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-01 20:21:33

Θέμα: Το μέγεθος παίζει ρόλο;

Δημοσίευση: τι να λεμε τωρα  εννοειται πως μετραει

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-01 20:25:42

Θέμα: Κάνεις στοματικό σεξ;

Δημοσίευση: η μιση ευχαριστηση ειναι στο στοματικο  οποιος δε κανει χανει

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-01 20:26:29

Θέμα: Bolivar Beach Bar

Δημοσίευση: δεν κρινω  απλα δε με εκφραζει πλεον ενα μεροσ με πιτσιρικια

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-01 20:27:29

Θέμα: Priamos Cinema (Μεταμόρφωση)

Δημοσίευση: απο τα πιο καθαρα που εχω παει

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-01 20:28:15

Θέμα: Διόδια

Δημοσίευση: φωτια για αλλη μια φορα τα διοδια και δε λενε τπτ στα καναλια  πρεπει να εισαι ο Λατσης πλεον για να κανεισ διακοπες

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-01 20:29:34

Θέμα: Τουρισμός

Δημοσίευση: για αλλη μια χρονια οι τιμεσ στο θεο και κανεισ δε κανει τπτ  μονο για τους τουριστες εχουμε καταντισει να ειμαστε

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-01 20:32:27

Θέμα: Σειρές για καλοκαίρι

Δημοσίευση: 365 days μονο

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-01 20:33:26


Forum Tasks